Sigma Party

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sigma Party

No nie zartuj co to dla Ciebie te 3 dni:D Opieprzasz się. Pamiętasz ostatnio po tygodniu wysiadłam przy Tobie:)
Muab ja Ci dam wskazówkę, kieruj się w moja stronę to daleko nie będziesz miał....

nie 3 tylko 6 i nie podpuszczaj mnie słoneczko :)), uciekaj mi póki jeszcze jest ku temu okazja. Będę miał większą mobilizacje gonić Ciebie. Oby było tylko kogo atakować.
 

DeletedUser4776

Guest
Odp: Sigma Party

tak to jest wolno ale skutecznie do przodu hahaha niedlugo kali bedziesz moja
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sigma Party

tak to jest wolno ale skutecznie do przodu hahaha niedlugo kali bedziesz moja

czas się oblać zimną wodą i zejść na ziemie Userku bo będzie Twoja w pkt jak zrezygnuje z gry a póki będzie grała to wybacz ale chyba nie :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Oj Grzesiu motywuj, a nie od razu kubełek zimnej wody. To dobry gracz. Nawet mnie się kiedyś dawno nie udało mu wioski zabrać:rolleyes: Jak sie przyłoży to kto wie....
 

DeletedUser4776

Guest
Odp: Sigma Party

hehehe Aniu mi nikt wioski nie zabral a jak to sie juz udalo to zaraz swoje odbijalem ale to chyba 2 razy sie tak zdarzylo a Manius dobrze wie ze hehe sam ciebie nie dogoni bo za slaby jest chyba ze kupe kasy wyda hihihi :D:D:D:D:D
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sigma Party

No wreszcie ;)
Pierwsze przejęcie miasta i to na mojej wyspie :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sigma Party

chyba jednak pierwsze...potri1 sobie założył miasto ;)

no całkiem możliwe, dziś zwróciłem na to uwage ale już miało 700 pkt

no Generał też nie przejął w walce tylko szaraka - jeszcze z 3-4 dni na walki o wioski
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sigma Party

Teraz to już nie wiem czy zakładał miasto czy tez przejmował szaraczka :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sigma Party

no to póki co Generał jest pierwszy w przejęciu szarej zobaczymy kto w walce pierwszy wywalczy ..:))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4737

Guest
Odp: Sigma Party

hehe każdy może być pierwszy ale ten co ostatni będzie pierwszy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Nie wiem kto bedzie pierwszy ale za to ostatni bedzie napewno Ucho ;)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sigma Party

Co taki złośliwy jesteś ;)
Ucho kiedyś niezle pogrywał na ECIE ;)
 

DeletedUser4737

Guest
Odp: Sigma Party

Co do moja wypowiedzi. Każdego da się pokonać zależy to od tego kto w danym dniu jest mocniejszy.A moją mocna strona jest nadchodząca zima to będę mieć więcej czasu na zabawę.:)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sigma Party

Co do moja wypowiedzi. Każdego da się pokonać zależy to od tego kto w danym dniu jest mocniejszy.A moją mocna strona jest nadchodząca zima to będę mieć więcej czasu na zabawę.:)

Masz racje każdego da się pokonac ale pamiętaj o jednym ta gra to gra zespołowa a nie samowolka i bez sojuszników nic nie da się zrobic dobrego. Nawet Twoja mocna strona okaże się słabą stroną na tle silnego zgranego sojuszu.

największe kozaki padali bez sojuszu odpowiedniego
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Największe kozaki, a nawet średnie i marne padali z braku deffa. To system buntu - popis obrony ;-) Kto chce pożyć to deffować, taka moja rada
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sigma Party

Największe kozaki, a nawet średnie i marne padali z braku deffa. To system buntu - popis obrony ;-) Kto chce pożyć to deffować, taka moja rada

no to się akurat zgodzę samym ofem się nie wybronisz ale def szybko pada a wtedy są potrzebni koledzy
 
Do góry