Spam o sytuacji na świecie Chi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

*Adasko* - też o takim nie słyszałem... Był raz jeden któremu kibicowałem "Leć Adaśko, leć!!" ale to chyba nie Ty, co? ;-)
He he forumowy zadymiarz się trafił, oby więcej takich :D
Te Adaśko, a jak ty te topki zdobywasz grając uczciwie? Nie bardzo potrafię pojąć jak ktoś kto cały dzień spędza na boisku może to zrobić? Sam pewnie siedzi 24h, a komuś innemu każe w piłkę pograć... dobre he he
Nie szukaj moich osiągnięć bo ich nie ma... Jak mnie ktoś zaatakował to na litość brałem... ;-)

ja nie gram cały dzień na boisku, trenuje piłkę od 10 lat i zajmuje mi to 2h dziennie, treningi mam 3 razy w tygodniu a ile byłem na grepo grając na pi ? 16h średnio

tylko na kappie i jocie grałem pod innym nickiem, na *Adasko* zacząłem na Ny, potem Pi, Omikron itd
dla mnie możesz nie znać nicku, tutaj nie chodzi o sławę, moje osiągnięcia to zawsze top i tyle pozdro
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Ammon Jero - na prawdę mnie śmieszysz, będę obserwował jak Ci idzie hehe :D

Adrian a kogo ty chcesz tu widzieć ? jeszcze dobrze nie rozkręciły się poprzednie serwery a ty już być chciał te same osoby tutaj :D jak doba będzie trwała 36h albo 48h :D to wszystko możliwe ;p sam wiesz że im więcej serwerów tym więcej czasu zabiera gra.
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Kolejny swiat wojowników, a co z serwaem dla bohaterów wolących nowy system podboju? to jakaś żenada iż trzeba czekać kolejny już bo trzeci miesiąc.. to patologia!!

No ale wam zyczę udanych inwestycji w skracanie rydwanów bo prędkość świata w stosunku do prędkości armi sprzyja tym którzy taką taktykę stosują.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Jak chcesz to obserwuj, nie wiem czy będzie co podziwiać...
Może poratujesz i dasz kilka lekcji gry? Jak Twoje doświadczenie chociaż w połowie dorównuje przechwalstwu, to jutro w topce będę! :D
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Jak chcesz to obserwuj, nie wiem czy będzie co podziwiać...
Może poratujesz i dasz kilka lekcji gry? Jak Twoje doświadczenie chociaż w połowie dorównuje przechwalstwu, to jutro w topce będę! :D

na pewno mam większe doświadczenie niż ty
ja się nie przechwalam tylko przedstawiam fakty ( top 1 na pi w rankingu, jako wojownik,agresor i obrońca, w top 10 na kappie itd.)
kilka lekcji ? nie udzielam lekcji, nie dziele się z obcymi doświadczeniem - nauczyłem kilka osób grać a przede wszystkim przy mnie uczy się grać 1 kobieta która z gracza def zrobiła się dobrym agresorem, już niedługo będzie bardzo dobym graczem. Poza tym gdybyś grał w moim sojuszu miąłbyś dostęp do mich poradników które napisałem, zresztą już sporo osób ze mnie ściąga, szczególnie na Pi- zakończyłem tam gre i wiele moich pomysłów ściągnęli przeciwnicy do których trafili gracze z mojego sojuszu. Może kiedyś opublikuje publicznie moje poradniki, póki co są dostępne tylko na forum mojego sojuszu. PZDR
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Ja pierniczę! :D Ale skromniś he he
Nie dość że Maradona na boisku to i w grze prawdziwe cuda czyni :D
A jakąś autobiografię masz? Chciałbym wiedzieć jak zaczynali ludzie sukcesu ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

no narazie ładnie lecu hehe ;)
powodzenia wszystkim mój nick w grze taki jak tutaj (;
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Moderator daj trochę swobody, jeszcze wszystko w granicach przyzwoitości się dzieje... ;-)

Adasko sie pojawil z mila checia poczytalbym Twoje poradniki gry!!!
Je też luknąłbym na tą encyklopedię :D
Tak mi się skojarzył Adaśko ze smerfem Ważniakiem he he. On też zawsze wyskakiwał ze swoimi bezcennymi poradnikami... i zawsze lądował za wioska głową w dół :D Tak se myślę... jakby to samo zrobił to by chociaż sportowe wspomnienia wróciły "Leć Adaśko, leć!!! O telemarku nie zapomnij!" he he :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

jakieś dziecko założyło sojusz o nazwie SE7EN, który jest liderem na Phi(pewnie na tym świecie był farmą owego sojuszu) i bezmyślnie skopiowało nawet logo. gracz ten nie ma nic wspólnego z sojuszem SE7EN i hańbi dobrą markę tego sojuszu. widzę, że są już top2... proszę do nich nie dochodzić, bo nic poza zawodem was nie spotka. dodatkowo ktoś ogarnięty może im "wytłumaczyć" że takich rzeczy się nie robi.
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

coś mało ludzi jak na 4h od startu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Myślę, że przez najbliższy weekend dość spora liczba graczy dołączy.
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

ale nie takich, o których myślę...
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Adasko sie pojawil ;) z mila checia poczytalbym Twoje poradniki gry!!!;););)
Wyluzuj posladki facet, bo na TAU pokazales na ile Cie stac, ucieczka na oboz? :D
Ot pro gracz sie znalazl...

jakoś takiego nicku jak twój nawet nie kojarzę z Tau to raz po 2 kto Ci mówił że będę tam grac ? a po 3 Armia Południa poleciała w bambuko ( miała to być czołówka ze świata Ny, którą znałem a okazało się że przyszły nooby) i dlatego zrezygnowałem z gry a wyjazd to swoja droga, jakoś to nie zmienia faktu że robisz w gacie przede mną.
i przynajmniej w ataku byłem wyżej jak ty :) nie był to jakiś sukces bo nie leciałem w złoto jak stroner i inni ale i tak mogłeś tylko pomarzyć o takim wyniku. Kolejny przydupas turasa i dlatego mocny w japie, ty nic nie pokazałeś bo twój nick to jak dla francuza Polska, nawet nie wiedzą ze taki kraj istnieje i nie wiedzą gdzie leży( przede wszystkim czarnoskórzy Francuzi tak się wypowiadają na temat Polski). Więc jak im zadasz pytanie co powiesz o Polsce to on odpowie a co to Polska ? tak samo ja odpowiem na pytanie o twój nick a kto to ? jakiś pomywasz z KFC ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

jakoś takiego nicku jak twój nawet nie kojarzę z Tau to raz po 2 kto Ci mówił że będę tam grac ? a po 3 Armia Południa poleciała w bambuko ( miała to być czołówka ze świata Ny, którą znałem a okazało się że przyszły nooby) i dlatego zrezygnowałem z gry a wyjazd to swoja droga, jakoś to nie zmienia faktu że robisz w gacie przede mną.
i przynajmniej w ataku byłem wyżej jak ty :) nie był to jakiś sukces bo nie leciałem w złoto jak stroner i inni ale i tak mogłeś tylko pomarzyć o takim wyniku. Kolejny przydupas turasa i dlatego mocny w japie, ty nic nie pokazałeś bo twój nick to jak dla francuza Polska, nawet nie wiedzą ze taki kraj istnieje i nie wiedzą gdzie leży( przede wszystkim czarnoskórzy Francuzi tak się wypowiadają na temat Polski). Więc jak im zadasz pytanie co powiesz o Polsce to on odpowie a co to Polska ? tak samo ja odpowiem na pytanie o twój nick a kto to ? jakiś pomywasz z KFC ?



pod jakim nickiem grałeś na NY ? jeżeli pod tym samym to daleko chyba nie zaszedłeś grałem tam dosyć długo a jakoś o tobie nawet nie słyszałem wydaje mi się że tylko dużo piszesz i nic po za tym nie potrafisz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Francja ? what the **** is this ?
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

nie słuchaj go on bredzi, ja może dobrze nie pamiętam ale na tau turek go załatwił zanim zdobył drugie miasto
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

na Ny grałem 2 razy, raz założyłem konto ze startem serwera ale później je skasowałem ze względu na kappę na której bylem wysoko i tam trzeba było się skupić na grze, kiedy na kappie znowu był przestój zapisałem sie na Ny, bylem na morzu 35 minęło ok 4-5 miesięcy od startu serwera i ty sobie wyobrażasz ze w 1-2 miesiące będę w topce ? :D dziecko zejdź na ziemie bo ja nawet twojego nicku nie znam. Popytaj sie valeo-rome to sie dowiesz w jakim regionie grałem, a przy okazji pozdro dla Szachsty.

nie słuchaj go on bredzi, ja może dobrze nie pamiętam ale na tau turek go załatwił zanim zdobył drugie miasto

haha turek mi nawet miasta nie zabrał, dziecko, grałem tylko na tau pod nickiem **Adasko** podbilem 2 miasta i skasowałem konto po tym jak sie dowiedziałem kto gra w AP( oszukali nie tylko mnie ale i mój sojusz i SS) Naczytał się bredni na profilu tureczka i myśli że zjadł wszystkie rozumy, dziecko popatrz w statsy, **Adasko** nigdy miasta nie stracił i nie straci.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10289

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Witam wszystkich :)
Widzę, że gorąco już na starcie hehe
Zacząłem sobie grać na Chi i powiem, iż jest to mój pierwszy świat z buntem (do tej pory omijałem) - zobaczymy jak będzie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Aż nie wierzę ile ciekawych ludzi gra ;] Jest ciekawie - chociaż ostatnio mam dylemat, bo kończę jako farma kogoś z topki, teraz zacząłem i zaś w nie najlepszym miejscu - zobaczymy ;p

HF & GL !
 
Do góry