Strateg i Maskotka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Macie ostatnie godziny na przesyłanie swoich typów oraz ewentualne poprawki, czas do północy :)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

i co z tym pięknym aczkolwiek mało dopracowanym konkursem który ma nam wyłonić super uper ekstra graczy którzy będą mieli zaszczyć mieć dziwne rangi ale będą się z nich cieszyć?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Strateg i Maskotka


I Etap: 01.07 - 15.07 typowanie kandydatów

II Etap: 16.07 - 20.07 weryfikacja zgłoszeń

III Etap: 21.07 - 31.07 głosowanie na kandydatów

Jak widać po pierwszym poście tematu, w załączonym jego wycinku, aktualnie trwa "weryfikacja zgłoszeń". Zagłosujemy na swoich kandydatów dopiero od wtorku.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

i co z tym pięknym aczkolwiek mało dopracowanym konkursem który ma nam wyłonić super uper ekstra graczy którzy będą mieli zaszczyć mieć dziwne rangi ale będą się z nich cieszyć?

Nie graczy, a forumowiczów.
Jakieś ale do tego konkursu?
I jesteś pewien, że masz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Czyli, że to już dzisiaj ostatni dzień na weryfikację zgłoszeń :D Już się nie mogę doczekać jak to przebiegnie ;)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Tak jest, jutro zamieszczę tematy do głosowania :) Bardzo jestem ciekawa kto wygra, sporo osób typowało tych samych forumowiczów, ale mimo wszystko jest większa różnorodność niż w pierwszej edycji. Najwięcej typów jest na Maskotkę Forum :D
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Haha bo maskotke forum kazdy glosowal na siebie:D a jak nie kazdy to polowa co najmniej
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Nie graczy, a forumowiczów.
Jakieś ale do tego konkursu?
I jesteś pewien, że masz?

Ok, forumowiczów.
Ale są dwie, jedna daje druga nie! :D
Mam monke co to znaczy? :D

Sisi, nie denerwuj się, toż to żarty
buzi.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Tak jest, jutro zamieszczę tematy do głosowania :) Bardzo jestem ciekawa kto wygra, sporo osób typowało tych samych forumowiczów, ale mimo wszystko jest większa różnorodność niż w pierwszej edycji. Najwięcej typów jest na Maskotkę Forum :D

Bo Maskotka to z przymrużeniem oka :D Reszta to są osoby, które na 100% sobie zasłużyły :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Bo Maskotka to z przymrużeniem oka :D Reszta to są osoby, które na 100% sobie zasłużyły :p

Nie zgadzam się. Niektóre typy to jak już pisałam nieudany żart:D ludzie się totalnie nie odzywaja w pytanich, błędach itp a zostają wytypowani do rang <3 Co z tego, że w grze sobie mogą radzić i mogą yc dobrzy skoro nawet nie udowodnili tego na forum?
Ten konkurs to hmm ...dramatyczna komedia(nie wiem czy jest coś takiego, ale nie wiadomo czy się śmiać, czy może płakać.) pod każdym względem:D

k-nightmare, też mam kandydata do Twojej kategorii i zakładam, że by wygrał bo wali wszystkich na głowę w tym:D

Shannqa, to nie była odpowiedź na pytanie. To było coś w rodzaju:
-Co masz na obiad?
-Wtorek!



Szok, wytypowano mnie czy razy i głosa se mam! Jestem Super Hiper Sceptycznie Mówiącą Maskotką!


A co do reszty tu odpowiadać nie ma sensu bo jak już pisałam to dramatyczna komedia:D

PS: Dlaczego nicki nie są w bbcode?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Została wytypowana w trzech kategoriach i ma jeden głos :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A mówią, że mężczyźni kobiet nie rozumieją
buzi.gif

To była ironia i pokazanie w jaki sposób ona potrafi się
czepiać ludzi, bo ma akurat zły humor albo kogoś nie lubi.

Co do konkursu - nie da się zadowolić wszystkich.
Jednym się podobają kategorie, innym nie odpowiadają.
No cóż zrobić? Zmieni się pod jedną osobę, to kolejne
napiszą, że są do bani itd. itp.

Nie jest źle dopracowany, czy nie przemyślany.
Wybrano opcje optymalne po konsultacjach z szerokim
gronem graczy.

To, na co londi zwróciła uwagę (że chamsko to pominę),
to akurat jest już w kwestii głosujących.
Wybrali tak a nie inaczej, więc zostaje albo się bawić,
albo wycofać się z konkursu.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Emocje widzę wielkie:) czyli konkurs nie najgorszy skoro wywołuje jakikolwiek feedback.
Londi chyba nie masz racji krytykując zgłoszone typy. Ja np, wytypowałam osoby które raczej sie nie odzywaja w działach o których pisałas, bo ich nie czytają - z regulaminu nie wynikało gdzie takie osoby maja pisać, tylko o poziom pisania w danej dziedzinie.
Ale to nie znaczy że jak się odezwą gdzie indziej na forum to ich wpisy nie sa merytoryczne, wiele wnoszące i na temat.
Myślę, że wielu z tych osób po prostu nie znasz z forum, gdyż nie wszyscy lubią offtopiki, karczmę i spam. Ci naprawdę dobrzy raczej omijają te rewiry.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

No o takie coś mi chodziło. Jest sporo ludzi, którzy piszą w swoich światowych działach i wypowiadają się cholernie mądrze. Wystarczy być dobrym obserwatorem, by to wyłapać. I to czego jedni nie widzą, mogą widzieć inni.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Jak dla mnie konkurs BOMBA. Chyba jeden z najlepszych na grepo mimo że autorki nie za bardzo trawie. Sam zrezygnowałem z brania udziału w nim ale to dla tego że raz już brałem udział i wygrałem dla tego teraz chce dać innym szanse na zdobycie tego tytułu (choć by świetnemu komediantowi jakim jest Haszek czy kaszek :).

Zawsze będą za i przeciw - ważne że ten konkurs jest o ludziach związanych z grepo i daje pewne emocje na forum. A spinki są potrzebne.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

dokładnie:)
powiem otwarcie - wytypowałam na Wielkiego Mówcę Aksona. Wiem, że większość pewnie go nie zna, ale wrzućcie i poczytajcie jego posty. Tak z 10 ostatnich gdzie się w tym roku wypowiedział. I pewnie zgodzicie się , że mówcą jest zajebistym po prostu. Na stratega wytypowałam Haszka - za cykl o złocie w grze. Jesli nie czytaliście - poczytajcie, Na pewno Wam sie przyda. I jest to bardzo profesjonalna analiza. jak sie komus będzie chciało chwilę się skoncentrować, to może poszerzyć swoje myślenie o tej grze.
także zamiast pisać - nie znam gościa - lepiej poczytać posty kandydatów. Mozna sie czasami zdziwić, że się nie zna takich gości, a warto poznać.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Hini Aksona to znam dobrze, z nim nawet jak na PW piszesz to ta sama klasa.
Nie jest typem człowieka, który inaczej pisze na forum, a inaczej rozmawia na PW,
jest zawsze sobą :)

Co do Haszka, pomijając analizę złota i patrząc na jego wypowiedzi na forum,
to raczej by trzeba było stworzyć nową kategorię dla niego. Coś w rodzaju

Forumowy bóg

Zerknij w jaki sposób pisze o ludziach, nie szanuje nikogo, a coś mi się wydaje,
że z tymi co tak z błotem miesza na forum, to nawet nie zagrał.
I nie chodzi mi tutaj akurat o Manfreda, ale o wielu innych naprawdę
fantastycznych graczy, których miesza na forum z błotem.

O chociażby wpis, że adriankiller to rodzaj pierwotniaka zamieszkujący coś tam...
Już nie pamiętam dokładnie, ale zawsze można sobie poczytać wstecz :)
 
Do góry