Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
=/
Walczyłem z kolesiem tydzień ale w końcu udało mi się i podbiłem ładną wioskę 8,5k pkt. Teraz okazuje się, że koleś z ELITE TEAM też jest zainteresowany tą wioską =/
Straciłem całe wojsko na walkę a Ci (w 7) sobie już na koniec zagarniają :(

Czuje się wykorzystany :)
 

DeletedUser

Guest
Pomagają ale z ELITE TEAM działają wszyscy, a u mnie 7/8 osób =/
 

DeletedUser9660

Guest
Pomagają ale z ELITE TEAM działają wszyscy, a u mnie 7/8 osób =/

O... to może w końcu się nauczyli działać razem ;) Bo wcześniej było z tym kiepsko... Albo w ELITE TEAM zostali tylko Ci co potrafią grać ;) Jednak dobra wojna oczyszcza atmosferę :D
 

DeletedUser

Guest
O... to może w końcu się nauczyli działać razem ;) Bo wcześniej było z tym kiepsko... Albo w ELITE TEAM zostali tylko Ci co potrafią grać ;) Jednak dobra wojna oczyszcza atmosferę :D

ELITE TEAM działa razem bo ta wioska jest w strategicznym miejscu. Dziś rano udało mi się odeprzeć kolona następny wlatuje dziś wieczorkiem =).

Jak ktoś ma zbędnego defa zapraszam =).
 

DeletedUser

Guest
Chyba poza tarciami między FR, TOLOSA a ELITE i BSE nie dzieje się nic ciekawego na tym świecie, na M44 to kompletna zamuła.
Nikt się nie tłucze, pkt walki lecą jak by chciały a nie mogły a przecież trzeba jakoś zarobić na następne polis :)
 

DeletedUser

Guest
A na m65 zaczyna się robić nudno przynajmniej w mojej okolicy:> wymietliśmy wszelkie zagrożenie i teraz cichutko:p Oby to była cisza przed burzą:D
 

DeletedUser

Guest
To wpadaj do mnie, rozbujamy towarzystwo i kulturki trochę przybędzie :)
ELITE dalej bez jakiejkolwiek kontrofensywy ? :) Zamiast odbijać stracone miasta to gnębią biedną Troje :)
 

DeletedUser

Guest
To wpadaj do mnie, rozbujamy towarzystwo i kulturki trochę przybędzie :)
ELITE dalej bez jakiejkolwiek kontrofensywy ? :) Zamiast odbijać stracone miasta to gnębią biedną Troje :)

I mnie... :)
W rankingu z TOP100 spadłem do TOP 2000 :)
Za to w obrońcach jedtem w TOP30 :)
 

DeletedUser

Guest
Ale mnie rozbawił tekst w opisie sojuszu szanownych ELITE'owców który mówi o wielkiej zdradzie sojuszu WLT przeciwko nieistniejącemu już Slavic Gloriam xD
Rozwiązanie paktu było spowodowane tym że wszyscy najaktywniejsi gracze SG w tym ja, odeszliśmy do WLT bo atmosfera w sojuszu nie była najlepsza... A że nie warto współpracować z kimś kto tego nie potrafi bądź nie chce to finał tej historii był taki a nie inny. Że tak "powiem", jesteście wyrwani z kontekstu i piszecie o sprawach o których tak naprawdę nie macie zielonego pojęcia, trochę jak paparazzi sensacji szukacie :) No ale każdy ma jakąś strategię.
Pozdrawiam, życzę miłej i "zdrowej" rywalizacji :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Widzę że nastała grobowa cisza, w kościele jest już "głośniej" xD
A co do gry, widzę że Troja zrobiła fuzję z The SRU Familia bo przejście kilkunastu graczy w jeden dzień to chyba nie przypadek ? no chyba że się ludziska zbuntowali ;>
Miałem już na oku fajniutkie miasteczko ale cóż teraz uczynić ? Sojusznika zaatakować nie mogę :p
 

DeletedUser

Guest
Powiem tylko tyle jeżeli chodzi o M 53 , władcy troi swat;p wasz dzisiejszy mass to kolejna wielka kompromitacja :D zapraszamy za tydzień jak się odbudujecie;p
 

DeletedUser

Guest
Sprzeczki i prowokacje na forum (oczywiście w granicach przyzwoitości), tego tu brakuje :)
Wiadomo że lepiej działać niż gadać ale troszkę oliwy do ognia dolać zawsze można, a przy okazji nacieszyć oko tych których sytuacja na świecie interesuje :)
 

DeletedUser4387

Guest
Prawdziwe ELITE TEAM było na Ecie :D Co nie którzy pewnie wiedzą o co mi chodzi.Reaktywacja tego sojuszu na KSI była złym pomysłem :) Ale ktoś miał bardzo wielkie ambicje.Szkoda że nie poparł tego zaangażowaniem w rozwój sojuszu ET.

Jak widzę ich poczynania to mi aż serce pęka :D To jak bym porównał Ligę Hiszpańską do naszej ekstraklasy.Nie ta klasa.Nie ten poziom :D
Mimo wszystko życzę im jak najlepiej...choćby przez mój wielki sentyment do ich nazwy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry