Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9660

Guest
Zapewniam Cię, że był aktywny bo jeszcze parę uników wojskiem zrobił i nawet opuszczone miasteczko 2k punktów zdobył :))) Inna sprawa że do mistrzów to on nie należał. Co zaś do miasteczka kombatiego, to prawdziwy kombatii przestał grać 2 tygodnie temu i jemu byście w życiu miasteczka nie przejęli :))) Ta ofiara co przejęła jego konto nie sprawdziła się i właśnie została rozebrana. Tak więc gratuluję OLBRZYMIEGO SUKCESU :))))
 

DeletedUser

Guest
No dobrze, już dobrze, przyjmijmy, że oba nasze sojusze przejęły miasta noobów...

No ale i tak sądzę, że Wy mieliście łatwiej xd
 

DeletedUser

Guest
hmnnn... Pomału pomału ... każdy taki kozak hoi-rak itp .. ehh ta skromność co niektórych ... Po pierwsze Elite Team założył Tomlast z jakimś Łukaszem Szymańskim... ( nie poznałem do końca ) na początku grali itp ale do dwóch tygodni po starcie światu...potem zero niczego.. więc postanowiłem coś zrobić... Marcin :p wie...
przeorałem cała rade zrobiłem porządek jako tako i co jesteśmy top 2 sojuszu ..
Dodam iż jak zaczynałem w ET byłem jako zwykły gracz ku staraniu memu zostałem wybrany założycielem... wcześniej mieliśmy pakt z f-f ale po zerwaniu nie-przygotowani- podkreślam zostaliśmy zakatowani przez 2 nie ukrywam sojusze f-f i Tolosa....gdzie mieliśmy wewnętrzne problemy.. także nie biadolić mi kto co wie i co widział tak szczerze tamte stare światy ru... mnie...tutaj to ja stworzyłem i najwyżej tu padnę ale to tylko gra ...a jak zauważam dla niektórych chyba całe życie....

A wracając wcześniej do dyskusji gracz Kombati wcale nie był nobem :)
.. lecz doszły mnie słuchy że grał ktoś tam inny:p
( szkoda że w greko polis nie można zmienić nazwy gracza..- totalny bezsens ..
W Ogame było inaczej - jak ktoś wie;p tam była jadka ...tutaj rekreacyjnie^^
zwałowa gra:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
"Apetyt rośnie w miarę jedzenia.
[ally]Fighting Recidivism[/ally] jest już syte. Rada jest już najedzona. Zjadła [player]smigi[/player], zjadła [player]pacha39[/player], zjadła [player]Hovnonuc[/player], zjadła [player]Plastic[/player], zjadła [player]kochamzycie[/player], zjadła [player]xgremlinsx[/player]. Wszystkie te posiłki odbywały się w kontrowersyjnych okolicznościach często łamiąc postanowienia międzysojuszowe.
Posiłek nr.1 gremlin i kochamzycie - złamane postanowienie o niewchodzeniu sobie na morza. Apetyt rośnie w miarę jedzenia.
Posiłek nr.2 smigi - pamięć o postanowieniu niewchodzenia sobie na morza już właściwie zanikła. Teraz łamiemy postanowienie o nieprzyjmowaniu graczy bez zgody rady koalicjanta.Apetyt rośnie w miarę jedzenia.
Posiłek nr.3 Hovnonuc i pacha39 - pamięć o postanowieniu nieprzyjmowania bez zgody już właściwie zanikła. Teraz przyjmujemy kogo chcemy nie zwracając uwagi na TOLOSE i śmiało o tym piszemy w buńczucznych notach dyplomatycznych opisujących jak grać,jak żyć,jak radzić sobie z ludzmi,jak rozmawiać, jak się podetrzeć...Jesteśmy pod wrażeniem waszej idealności:)
Apetyt rośnie w miarę jedzenia
Posiłek nr.4 poniżona TOLOSA - Możemy już im przejmować graczy,możemy mówić co robić,kogo mają przejmować kogo nie, możemy pstryknąć palcem a ci tańczą. No to może poprzejmujemy im teraz miasta:>
xxx 17-06-11 o godzinie 19:26
xxxx:

Nie to że mam problem ale nas też tak załatwili więc poczytaj
Author napisał:

[player]Kafarman[/player] 14.06.2011 11:00

zwerbujecie graczy z pierwszej 20-stki najlepiej atakujących którzy n ie należą do żadnego sojuszu.
cytuj
[player]MarcinQ84[/player] 14.06.2011 11:09

Nie da rady:

maslak18 - był u nas, ale przestał grać
grzesiek1922 - wyrzucony z TOLOSy, bodjaże za szpiegowanie dla BSE i aktualnie przez nich rozbierany:
http://pl.grepostats.com/world/pl14/player/685226/colonizations
[player]Hovnonuc[/player] - Karol był w TOLOSie i chce do nas przejść, ale TOLOSA się nie zgadza
[player]pacha39[/player] - Również był w TOLOSIe i chce do nas przejść, ale TOLOSA także się nie zgadza

14.06.2011 21:26

czymże dwaj ostatni zasłużyli sobie w tolsie na "specjalne" traktowanie ?
wiadomo?
w sumie mało ważne , nie da się to nie.
taki pomysł tylko bo przeglądałem statystyki i właśnie pacha39 wpadł mi w oko.

dwóch pierwszych nie ma co brać pod uwagę po tym co piszesz ale o dwóch chcących u nas grać warto było by z tolsą pogodać.
taka luźna propozycja.
cytuj
[player]Artur Castus[/player] 15.06.2011 17:11

Wydaje mi się że nasz pakt z Tolosa trwa już zbyt długo i zaczyna robić się męczący
cytuj
[player]MarcinQ84[/player] 15.06.2011 17:17

Też to zauważyłem. Ale wciąż lepiej mieć zabezpieczenie od południa, skoro mamy wojnę z 5 sojuszami... Nie mniej po ostatnich krzywych ruchach TOLOSy jest bardzo prawdopodobne, że coś się w naszych stosunkach zmieni. pacha39 już jest z nami...
cytuj
[player]DARKAN1[/player] 15.06.2011 17:40

To świetna wiadomość :)
cytuj
[player]Kafarman[/player] 15.06.2011 22:01

cieszy mnie to bardzo :) choć gościa nie znam to myślę , że się przyda.

jeśli chodzi o tolsę to mam w swojej okolicy (i na wyspach) kilku graczy z tego sojuszu i są bardzo pomocni itd.
Kiedyś należeliśmy razem do innego soja.

na razie nie podejmował bym pochopnych wniosków. mamy kogo lać.

Ehh...Apetyt bez wątpienia rośnie w miarę jedzenia . Przy tym posiłku już nawet rozważamy o zdradzie:)

Zwracamy się teraz tylko i wyłącznie do graczy którzy nie zostali opisani wyżej( z wyłączeniem całej rady FR):
Wasza rada jest obłudna, zdradliwa, pozjadali wszystkie rozumy świata i są najmądrzejsi,
lubią poniżać, rozkazywać, przykazywać, krzyczeć.
Wasza rada knuje.
My jak i Wy jesteście pionkami w tej gierce tworzonej pod wpływem nadmiaru wody sodowej.
[ally]TOLOSA[/ally] informuje Was że będziemy wyrównywali rachunki tylko i wyłącznie w naszych sprawach, a więc w sprawach naszych graczy, których rada FR nam z uśmiechem na ustach zabrała wybierając bajecznie śmieszne preteksty typu 'kochamzycie i gremlin to nasi cudowni, zżyci gracze i nie pozwolimy ich obrażać , mimo że obydwaj w akcjach off brali udział tylko z nami,
FR jest za daleko od nich.

Można takimi ripostami uderzać w każdym temacie w sposób obłudny wywołany przez radę FR.
Jeżeli ktoś nie będzie udzielał wsparcia naszym byłym graczom, których mieliśmy zamiar rozebrać i zrobimy to, jeżeli ktoś nie będzie udzielał wsparcia swojej radzie,
którą też przejmiemy, jeżeli ktoś nie będzie nas atakował - to niech się nie obawia.
A nawet pomyśli o przejściu do nas, póki jest na to czas.
Nie chcemy wyniszczyć wszystkich tak, jak Wasza rada tylko chcemy pozałatwiać swoje sprawy
i nikt nam tego nie zabroni, bo nikt nie ma monopolu na rację Marcin, a na pewno nie Wy.

Najedliście się Marcin, oj najadłaś się rado FR. Teraz wam się odbije a jeść będzie [ally]TOLOSA[/ally].
Próbowaliście wyrolować nas z koalicjami, ale zawarcie nowej koalicji udało się. J
Jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni naszym nowym sojusznikom, że mimo ciężkich walk doszliśmy do wspólnych wniosków i razem zadziałamy w słusznej sprawie.

BSE się naje, ET się naje, TOLOSA się naje, naje się wielu innych, ale nad swoim apetytem będziemy panowali, bo widzimy po was jak wzrost apetytu w miarę jedzenia może zaszkodzić.

RADA SOJUSZU [ally]TOLOSA[/ally]"
 

DeletedUser

Guest
Oj widzę że naprawdę niektórzy biorą tą grę za poważnie :) Nie wiem jakie tam mieliście między sobą spięcia ale dajcie na luz, to jest zabawa, nawet z wrogiem można pożartować, pogadać a w między czasie się tłuc, to jest prawdziwy urok tej gry, zdrowa rywalizacja :)
Pozdrawiam
 

DeletedUser9664

Guest
Szogun... Gra grą, ale ludzie grają dla przyjemności i każdy stara się zapisać w kartach Historii... A rada sojuszu zawsze bierze na siebie dużo obowiązków...
I przykro im jest gdy im podbiera się ludzi, wykorzystuje sojusz jak i graczy...

a Teraz parzcie państwo jak Mit upadnie... FR lada dzień obleje się potem ze strachu... (wciągnie nowe sojusze w wojnę, by dalej móc bawić się w expansję kilku graczy.)

Myślę że Teraz będzie dużo Ciekawiej... Sytuacje się odwrócą, i będzie wkońcu Ciekawsza rozgrywka niżeli Ciągłe przesyłanie Sobie defa, by ubijać Offy ludzi z FR
 

DeletedUser9660

Guest
@Retryk: Co do tego ubijania offów... Wytłumacz wszystkim proszę, jak to się stało że dzisiaj mój FEJK, puszczony z nudów, podbił miasto założyciela Symmachi Spartańskiej, skoro tak dobrze wam idzie rozbijanie naszych offów? :D Co zaś do podbierania graczy, to my przyjmowaliśmy tylko naszych przyjaciół, którzy mieli już dosyć małego Napoleona (alias Topspeeed :D).

@Szogun: Otóż to! Prywatnie utrzymuję kontakty z wieloma osobami przeciw którym gram i chętnie bym z nimi poszedł na piwo (bezalkoholowe oczywiście ;)) Przeciwnik to nie to samo co wróg. Tak jak w szachach.

A Topspeeeda zignoruję. Nigdy nie wiedziałem jak rozmawiać z paranoikami :p Ale rozumiem, że podanie które mi nie tak dawno napisałeś z prośbą o przyjęcie do Fighting Recidivism, bo miałeś dosyć "dyktatorskich metod Evelin77", jest już nieaktualne? :D

Tak czy inaczej pozdrawiam resztę członków TOLOSY, wśród których wciaż mamy wielu przyjaciół :) A co wywołało nasz spór? Otóż właśnie pisemko rozesłane przez Topspeeda:

Witamy.
Jakakolwiek współpraca - wspólne ataki,wysyłanie wsparcia,wymiana surowców a nawet wymiana wiadomości - z graczami: kochamzycie i xgremlinsx jest ZABRONIONA.
Gracze ci nie mają zamiaru nigdy do nas wrócić, są to postacie, które nie tolerują graczy w TOLOSie,nie toleruja rady TOLOSy - do całego sojuszu z małymi wyjątkami odnoszą się z pogardą. Dlatego przede wszystkim z apelem o zaprzestaniu współpracy zwracamy się do tych wyjątków, które dotychczas taką współpracę w ramach morza 45 prowadziły. Okażcie solidarność z resztą sojuszu.
Pomaganie tym graczom jest świadomym lub nieświadomym działaniem na szkodę sojuszu gdyż będą to niemalże na pewno kiedyś nasi wrogowie zaznaczeni na czerwono. Niech nikogo nie myli fakt że aktualnie są w FR. Do FR odnoszą się z takim samym szacunkiem jak do nas. Oni nie mają żadnego przywiązania do barw. Jak będzie trzeba będą w nas walili całym swoim offem bez żadnych sentymentów.
Dlatego jeszcze raz przypominamy, że nie do zaakceptowania jest sytuacja żeby ktoś od nas współpracował z nimi.
Rozumiem, że szczególnie bracia i siostry z Ety mogą być rozkojarzeni dlatego chciałbym powiedzieć że po zachowaniu w ostatnich kilku miesiącach One morr Time(kochamzycie) mam podejrzenia,że od jakiegoś czasu to konto prowadzi kto inny niż One. Prowadzi to konto jakiś pyskaty szczyl a nie dojrzały zrównoważony człowiek jakiego znaliśmy. Zresztą sam jeszcze na ecie pisał, że w maju kończy grę.

Pozdrawiamy
Rada Sojuszu

I nasza odpowiedź:

(...) Pomijam obrażanie naszych kolegów, bo to świadczy wyłącznie o braku kultury osoby redagującej tą odezwę. Jednakże zakaz udzielania jakiejkolwiek pomocy członkom naszego sojuszu, jacy by oni nie byli, rada Fighting Recidivism musiała uznać i uznała jednogłośnie za rażące naruszenie zasad naszego paktu. Jeśli nasi gracze nie mogą liczyć na pomoc naszych sojuszników, to na czyją???

Jeśli nie chcecie nam pomagać to trudno: poszukamy kogoś, kto do pomocy będzie chętny. W związku z tym zawieszamy do odwołania tą część naszej umowy, która mówiła o konieczności konsultowania z wami transferów między naszymi sojuszami i jednocześnie informujemy, że przyjmujemy w nasze szeregi graczy pacha39 oraz Hovnonuc, a w przyszłości także przyjmiemy każdego kto wyrazi taką chęć i będzie nam aktywnie pomagał w wojnie z ET/BSE, niezależnie od tego, do jakich sojuszy wcześniej ta osoba należała. Jednocześnie informuję, że gracze Ci, z chwilą przystąpienia do naszego sojuszu, zostają automatycznie objęci jego ochroną i przysługują im takie same prawa jak wszystkim pozostałym jego członkom. Jakakolwiek agresja wobec nich będzie zatem agresją przeciwko każdemu z nas.

Pozdrawiam - MarcinQ84, dyplomata Fighting Recidivism

Dodam także, ze gracze kochamzycie, xgremlinsx, pacha39 i Hovnonuc sami do nas przeszli, bez najmniejszego nagabywania z naszej strony. Po prostu mieli dosyć burdelu jaki w TOLOSIE panował i mieli odwagę się mu przeciwstawić (za co w większosci zostali przez Małego Napoleona skazani na rozbiórkę)

Może kiedyś pan T. zrozumie kiedyś, że grepo nie polega jednak na rozbieraniu kolejnych członków własnego sojuszu, dlatego tylko że nie zgadzają się oni z małym Napoleonem, ani też na snuciu kolejnych pałacowych intryg (w tym jest mistrzem) tylko na walce z przeciwnikiem ;)

Ale to dla niektórych wyższa szkoła jazdy ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9660

Guest
Nie przeczytałem dokładnie, więc przeoczyłem ten fragmencik:

[ally]TOLOSA[/ally] informuje Was że będziemy wyrównywali rachunki tylko i wyłącznie w naszych sprawach, a więc w sprawach naszych graczy, których rada FR nam z uśmiechem na ustach zabrała wybierając bajecznie śmieszne preteksty typu 'kochamzycie i gremlin to nasi cudowni, zżyci gracze i nie pozwolimy ich obrażać , mimo że obydwaj w akcjach off brali udział tylko z nami,

Pozostawię go bez komentarza, ale prosiłbym by wszyscy go zapamiętali. I przypomnieli sobie o nim za kilka dni :D Ach te rozdwojone języki...
 

DeletedUser

Guest
Przede wszystkim dziękuję za dwie nowe ksywy. Paranoik może nie ale mały napoleon się przyjęła i w moim przypadku brzmi dosyć błyskotliwie bo mam 2,01:)

"Ale rozumiem, że podanie które mi nie tak dawno napisałeś z prośbą o przyjęcie do Fighting Recidivism, bo miałeś dosyć "dyktatorskich metod Evelin77", jest już nieaktualne?" - Tak,dziękuję już wszystko dobrze i razem z Evelinem,enigma i naszą kochaną dyplomatką,którą tak często nauczałeś jak mamy żyć podjęliśmy decyzję o zakończeniu sielanki Twojego sojuszu. Zaczyna się era potu:)

Czy kochamzycie i gremlin przeszli przez malego napoleona? - raczej nie tym bardziej, że razem z nimi już za czasów FR nadal robiłem akcje offensywne:) Ale nich Ci będzie - robisz dobre wrażenie:)

"Może kiedyś pan T. zrozumie kiedyś, że grepo nie polega jednak na rozbieraniu kolejnych członków własnego sojuszu, dlatego tylko że nie zgadzają się oni z małym Napoleonem, ani też na snuciu kolejnych pałacowych intryg (w tym jest mistrzem) tylko na walce z przeciwnikiem" - Rozpisałem za zgodą całej rady od początku TOLOSY jednego członka sojuszu, który to zresztą sam ten sojusz opuścił:) Nie rozpisaliśmy nawet kochamzycie który odchodził mając na ustach "TOLOSA to cioty" ale FR tak się śliniło że trzeba było oddać.

"Ale to dla niektórych wyższa szkoła jazdy" - FR przechodzi w stan masakrycznego ultra deffa. Moc ataków m.in TOLOSY dopiero poznasz. Najpierw pośrednio a następnie bezpośrednio.
 

DeletedUser9664

Guest
Marcin ...

Ataki o 7 rano są dobrym pomysłem nie powiem...


Ale nie wszędzie sobie tak radzicie...
Chwalicie Cię tylko wygranymi, ale jeszcze ani razu nie Wyciągnęliście wniosków z swych porażek (Tu zaraz pojawi się motyw topienia offów z znanym tylko FR celów, by odbić upokorzenie...)


atakpf.jpg


Są to tylko przykłady...

Daj mi przykład gracza którego "Naprawdę pokonaliście" Skoro pawelecm jako generał nie umie zmobilizować 3-4 osób do dobrego ataku,
a przepraszam wy we dwóch atakujecie... A w razie klęski spisujecie wszystko "Bo sojusz podesłał mu za dużo wsparcia" To tak jak z moim srebrem... Prawda? Odbijanie piłki, byle od Siebie odwrócić uwagę...
 

DeletedUser9660

Guest
@Retryk
Ja wiem, że propaganda jest twoją mocną stroną. Coś nią musi być ;) Jednak wciąż nie wytłumaczyłeś dlaczego wczoraj ja zdobyłem miasteczko założyciela SS (który wystąpił z sojuszu), a Leiff przejął miasteczko jego zastępcy :D Poza tym - głupia sprawa - ale jak na razie to członkowie zakonu proszą mnie o wstąpienie do FR, a nie na odwrót ;)

Co zaś do naszych strat - na wojnie są i takie potyczki. Wasz problem jest jednak taki, że po stracie deffa odbudowujecie się przez tydzień - my po stracie offa - dwa dni :)

Gracze pokonani: SirToffik, Lotek76, Barcade, Douthe (tak z pamięci, na gorąco). Szanujemy ich bo honorowo walczyli, ale cóż... musieli się ugiąć przed naszą barbarzyńską siłą :)

@topspeed
To Ci tylko powiem, że Martą sobie mordy nie wycieraj. To jedyna osoba w waszej porąbanej radzie, którą szczerze lubię i szanuję - i tak pozostanie, niezależnie od tego co się będzie działo dalej. Poza tym myślę że przeceniasz swoje umiejętności manipulowania innymi i nie uda Ci się napuścić przyjaciół na siebie - za cienki jesteś :D

A w ogóle to Cię ratuje na razie tylko to że mam do Ciebie pół morza. Ale powolutku, powolutku... :)))
 

DeletedUser

Guest
Przyjaciół na siebie:D jak już ktoś w TOLOSIe zna kogoś z FR to tylko naszych byłych i rzadko kiedy relacje te są przyjemne:D

kochamzycie dzisiaj o godz. 11:14
Witaj xxxx, ponieważ ostatnimi czasy w TOLOSIE dużo się pozmieniało(m.in zdrada sojuszników), mam do Ciebie kilka pytań

- z kim grasz i dla kogo?
- jesteś wrogiem czy przyjacielem?
- czy zamierzasz dołączyć do FR w najbliższym czasie?

Życzę miłego dnia, nieodpisanie na wiadomość jest także formą odpowiedzi.

Pozdrawiam One morr Time

(Były generał off Tolosy, Radny i generał Angels of Mercy (ETA))

Ależ wy sikacie w gatki:D aż miło popatrzeć a najgorsze przecież dopiero przed wami:)
 

DeletedUser9660

Guest
Jak zwykle - dużo gadasz mało robisz :) A co do przyjaciół to się okaże. Ciebie nikt nie lubi, więc nie rozumiesz, ile inni są w imię przyjaźni poświęcić :D
 

DeletedUser

Guest
Nie pali nam się:) To wy na gwałt musicie szukać sprzymierzeńców,rozmawiać o przyjazni a powrzucanie tutaj wiadomości z naszego forum odnoszących się do waszych apelacji o przejście do FR byłoby wręcz niegrzeczne bo śmiech jest niemiłosierny. Napisałeś człowieku tekst jakbyś sprzedawał ludziom w bloku telewizje N a kochamżycie prawie napisał swój nekrolog.
Uspokójcie się i pokornie czekajcie na nasze statki.
 

DeletedUser9660

Guest
Znowu dużo gadasz mało robisz. A do tego się zapowietrzyłeś. Czekam na twoje stateczki u mnie w porcie. Lepiej się pospiesz, bo jak mi każesz za długo czekać, to ja wpadnę do Ciebie pierwszy :) Ciekawe ile osób pośle Ci wtedy biremki na ratunek, co? :D
 

DeletedUser

Guest
Nooo w końcu jest po co wchodzić na to forum:D tak dynamicznej dysputy nie było tutaj nigdy. Ale przyznam się szczerze że nie spodziewałem się tak szybkiego zakończenia współpracy TOLOSy z FR. Byłem pewien że ten pakt przetrwa jeszcze jakiś czas:) Stało się jednak inaczej, ale to raczej wyjdzie na dobre całemu oceanowi Ksi:p Nie zapominajcie tylko że to gra, i nie ma sensu się wyzywać tudzież spinać:)
 

DeletedUser

Guest
Witam Was :)

Specjalnie zarejestrowałem się na forum aby wziąć udział w tej jakże ciekawej dyskusji :)

Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć o wydarzeniach o których wie się z "pierwszej ręki".

Objąłem dzisiaj rządy w Symmachii Spartańskiej po tym jak barcade postanowił, że... tak i opuścił sojusz (z wiadomych tylko jemu przyczyn) :p

Aktualnie zajmuje się polityką wewnętrzną i szykuje "swoje owieczki" do walki, tu zaskocznenie, z FR :p, bo nam wjeżdżacie na morze za bardzo :)
Kilka dni i to Wy będziecie musieli topić nasze offy ;)

PS. gratulację przejęcia duothe, który nie gra od około 2 tygodni, w końcu wam się udało! U nas nikt się na to nie porywał (dlaczego?)
 

DeletedUser

Guest
Nooo w końcu jest po co wchodzić na to forum:D tak dynamicznej dysputy nie było tutaj nigdy. Ale przyznam się szczerze że nie spodziewałem się tak szybkiego zakończenia współpracy TOLOSy z FR. Byłem pewien że ten pakt przetrwa jeszcze jakiś czas:) Stało się jednak inaczej, ale to raczej wyjdzie na dobre całemu oceanowi Ksi:p Nie zapominajcie tylko że to gra, i nie ma sensu się wyzywać tudzież spinać:)

Noo przez conajmniej najbliższy miesiąc nikt nie powie że ten świat jest nudny i to fakt:) Przeciwko sobie walczyć będą często najlepsi tego świata i to trzeba zauważyć.
 
Do góry