Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Zazwyczaj jest tak że "oryginału" poprawić się nie da ale gra na jednym świecie kiedyś się nudzi i każdy chce spróbować czegoś nowego, popieram graczy którzy robię masowe przejście na nowy świat aby podjąć się nowych wyzwań bo ekipa do grania już jest, każdy wie co koledzy potrafią, sprawy organizacyjne przy założeniu sojuszu są łatwiejsze do ogarnięcia i dobry klimacik panuje od początku :) a czy ET się to udało, na razie nie mi to oceniać, zobaczymy jak dojdzie między nami do poważniejszych starć :)
Pozdro
 

DeletedUser

Guest
Prawdziwe ELITE TEAM było na Ecie :D Co nie którzy pewnie wiedzą o co mi chodzi.Reaktywacja tego sojuszu na KSI była złym pomysłem :) Ale ktoś miał bardzo wielkie ambicje.Szkoda że nie poparł tego zaangażowaniem w rozwój sojuszu ET.

Jak widzę ich poczynania to mi aż serce pęka :D To jak bym porównał Ligę Hiszpańską do naszej ekstraklasy.Nie ta klasa.Nie ten poziom :D
Mimo wszystko życzę im jak najlepiej...choćby przez mój wielki sentyment do ich nazwy.

Nie wiem, jaki był sojusz ET na Ecie, ale nie zgodzę się z Tobą, że ET tu na KSI, to pomyłka. Otóż, przyznam, początek nie można było zaliczyć do udanych, straciliśmy wiele miast na rzecz FR i Tolosy, ale teraz wszystko idzie ku lepszemu, nie będę zdradzał szczegółów, ale jestem pewien, że tu na tym świecie będzie ciekawi. ;p


Pozdrawiam

ps to mój pierwszy wpis tutaj, więc Witam ;)
 

DeletedUser4387

Guest
Masz rację :D Nie masz pojęcia jakie było ELITE TEAM na Ecie :D
Tym bardziej że nie miałeś możliwości grania tam.
Mimo wszystko liczę na ciekawe akcje z waszej strony.Bo jak was zabraknie to będzie nudno na morzu 55.
Fajnie że jest was dużo :D Prawie dwa razy więcej niż graczy TOLOSA,ale za to jest w czym wybierać w atakach.
Tylko że ilość graczy nie idzie w parze z ich jakością,ale o tym pewnie się jeszcze nie jednokrotnie przekonasz :D
 

DeletedUser

Guest
Popieram evelina, że ET na ecie to inna liga od tego sojuszu tutaj ;) Mam jednak nadzieję że jeszcze pokażecie coś ciekawego, bo rzeczywiście nudno by było TOLOSIE bez dobrego wroga ^^
 

DeletedUser4387

Guest
Z niecierpliwością czekamy na jakąś większą akcję ELITE TEAM na TOLOSA :)

Ich nazwa do czegoś zobowiązuję :D
 

DeletedUser

Guest
Wszyscy czekamy na jakąś kontr-ofensywę :)
Przydało by się trochę kulturki :p
 

DeletedUser

Guest
Koło mnie to ET się rozmnaża jak robactwo, chyba muszę to wyplenić ;D
 

DeletedUser

Guest
Spróbuj, jeśli podbijesz choć jedno nasze miasto, zwrócę honor
 

DeletedUser

Guest
ET nie ma czasu na poważne wojny bo są zajęci zbieraniem miast pojedyńczych graczy.
 

DeletedUser

Guest
Mp02 który zwiał z widm do ET teraz uciekł na urlop .... No trudno tego gracza załatwi się innym razem ;)
 

DeletedUser

Guest
Hello! Zapraszam do Soja Imperium Galaktyczne! Miła atmosfera na Gammie przenosi się coraz szybciej na Ksi! Pozdro! (Sorry za reklamę, jeśli nie można)
 

DeletedUser9660

Guest
A no... Zakon Czarnych Rycerzy, Symmachię Spartańską i Zakon Wiedźminów. To dobrze, bo właśnie dzisiaj zdobyliśmy ostatnie trzy miasta ELITE TEAM w naszej okolicy. Gdyby nie te trzy sojusze, to chyba byśmy się musieli przerzucić na pasanie owieczek :)))
 

DeletedUser

Guest
Tak, zdobyliście trzy nasze miasta, jednego gracza, który był... nieaktywny.. to spory sukces, gratuluję całemu waszemu sojuszowi za tak zgraną akcję.
My dla odmiany przejęliśmy, miasto gracza kombati, a raczej przejeła jedna osoba, a wy nie zdołaliście jej obronić. Nie taki diabeł straszny...
 

dorocia

Zespół Grepolis
A to ciekawe... :rolleyes: Ze statystyk wynika, ze ELITE TEAM ma trzech nieaktywnych graczy i zaden z nich nie stracil ostatnio miasta...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Nie pisał nic na forum, miasta oddał bez walki, więc dla nas jest nieaktywny.
Wy nie zdołaliście obronić gracza kombati
 

DeletedUser

Guest
Ale na co te tłumaczenia aktywny/nieaktywny ? to bez różnicy, jeżeli gracz jest nieaktywny to się go wyrzuca z sojuszu. 3 miasta na korzyść FR to 3 punkty do przodu i tyle :) My nie pisaliśmy że 1338 przejął 2 miasta gracza którego nie było parę dni, straciliśmy to straciliśmy :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry