Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Retryk 10 - 20? :D mi sie 45 uzbierało ^^
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Starałem się uśrednić.. bo sam na obronkach przed ĆW nabiłem dobre 100-150 pochodów xDD
I o jakim tanim kosztem ;']
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Pochodów dużo ale czy tanim kosztem , wiadomo że w tej grze preferuje się gre obronną , jest to lekko denerwujące jak 4-5 ziutków zabunkruje się i trzeba się natyrać żeby rozwalić ten gniot.
Ale obrona jest niewygodna i stresująca, zarazem wymago od obrońcy 100% zaangażowania , przerzucania i innych kombinacji.
Obiektywnie biorąc uważam że ten co stracił miasto i tak jest w dupie u murzyna , co z tego że są pochody jak wieś padła. Mówiąc t wiem gdyz sam straciłem wioske po zażartych walkach i naprawdę uwijałem się jak w ukropie ale się nie udało tak że nie przekonuje mnie wasza retoryka i lepiej atakować niż prawie skutecznie się bronić a licytacje zawsze będą.
Wygrali ci co złamali gościa który twiedził ze się nie da , dał się i teraz jest już inny albo się ogarnia albo bedzie juz rozbity do końca
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Dark. uwijaliśmy się fakt... ale cóż nei zawsze się da wszystko mieć na raz... ;]

A defowanie kilkunastu wiosek na codzien wcale nie ejst takieproste jak by się wydawało... Więc i tak bilans jednej straconej nie ejst takim złym rezultatem... ']

Fakt troszke spieprzyliśmy sprawę wszyscy broniący... (założylismy ze nie mają tyle offa na okolicy by się rpzebić, a tu miła niespodzianka)

Moim zdaniem tak drogo sprzedana wioska zawsze będzie rentownym biznesem...

Ale powiedz nie oddałbyś wioski w terytorium wroga, zdobytej specjalne w celu zarobkowym,, Nie odałbyś tak nie fortunnie położonej wioski za hm.. 100 tyś ptk walki? toż to ponad 300 festynów...
Dla jednego te 100k to 1 slot dla innego 3 albo i 5+ więcej...

Kwestia jak spojrzeć... ']
z reszta tę wioskę bronilismy pasywnie (nieaktywnie) czyli bez klinów, na klasyczny deff w 12h+

A co do licytacji nie uważasz że winno się i swoje błędy/usterki ujawniać, wiedząc że i tak wjydą za raz na wierzch?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Masz racje ale jedno buduje a drugie działa jak destruktor wszystko zależy od psychiki człowieka , jeden się w...i drugi nie jeden weźmie do baniaka drugi nie widziałem już takie historie zabierz zabawki a z płaczem ucieknie.
Biorąc takie miasto zarabia sie i owszem tu się z tobą zgadzam co do reszty kwestia interpretacji
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

tracisz 1 miasto na rzecz wroga, zyskujesz na 2-3 nowe miasta od wroga ;]

miasto jak miasto... Ale jak mówisz kwestia interpretacji ']
ale nie powiesz że za dobrą cenę być nie sprzedał ;]

Jedyne co to wystarczy umiejętnie obrócić porażkę w sukces ']:cool:
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

tracisz 1 miasto na rzecz wroga, zyskujesz na 2-3 nowe miasta od wroga ;]

miasto jak miasto... Ale jak mówisz kwestia interpretacji ']
ale nie powiesz że za dobrą cenę być nie sprzedał ;]

Jedyne co to wystarczy umiejętnie obrócić porażkę w sukces ']:cool:
Jeżeli od jednego wroga tracisz 1 miasto blisko niego na 3-4 dni to nawet jak na tyłach zajmiesz za to 20 nowych to on i tak oddali cię od reszty jego miast i od centrum sojuszu i cudu. Na tym polegać powinien teraz wg. mnie atak ;D
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Sebciu, nie sądze by jakikolwiek sojsuz atakował wyspy cudów świata innych sojuszy...
każdy robić będzie cudy w takim "wypiździu" dla wrogów że 48h kolonem to będzie tylko marzenie o tak krótkim czasie podróży ;] jak nie mówiąc o minimum 60-80h kolonem do najblizszego wroga od cudaków..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

I tu też nie masz racji ostatnio osiedliliśmy się w samym centrum tworu o nazwie WTF , szacun dla wywiadu w ciągu jednej chwili 4 miasta wpadły w nasze ręce , oczywiście gracz był nie aktywny ale to nie nasz problem
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Dark sądzisz ze jak się zrobi wyspy z cudem w miastach max 5k ptk...
i 20 miast aktywnych graczy, w każdym 100% deff ladowy ~+/- 2700 jednostek... to to przebije ktoś?

Dot ego odejmij element zaskoczenia... BO kolonem co ma 30h (licząc że się ktoś wbije w sojusz wrogi głęboko)
Trzeba by angażować do przejecia 1 takiego miasta z 100-150 wiosek...
i timingować wszystko z 24/36h wyprzedzeniem...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Chciałabym się podzielić z wami pewną ciekawostką dotyczącą pewnego sojuszu, który jest z nami w stanie wojny. Ci biedni gracze cierpią na pewną przypadłość a mianowicie kompleksy. Biedacy nie mają życia prywatnego i za wszelką cenę starają się pokazać z lepszej strony jednak im to za bardzo nie wychodzi.Podam wam przykład gracz X chciał zatańczyć biedny fistaszek przeskanował mnie no i spasował. Wczorajsze ataki były odwetem za "przyjaciela" hmmm coś głębszego musi tych Panów chyba łączyć ze sobą skoro nie wytrzymał ciśnienia. Bo innego wytłumaczenia nie ma. Mimo to drogi kolego X zapraszam cię serdecznie na obiecaną kawę. Jak tylko dasz mi znak, że mnie odwiedzasz ja zaparzam wodę.
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Dark sądzisz ze jak się zrobi wyspy z cudem w miastach max 5k ptk...
i 20 miast aktywnych graczy, w każdym 100% deff ladowy ~+/- 2700 jednostek... to to przebije ktoś?

Dot ego odejmij element zaskoczenia... BO kolonem co ma 30h (licząc że się ktoś wbije w sojusz wrogi głęboko)
Trzeba by angażować do przejecia 1 takiego miasta z 100-150 wiosek...
i timingować wszystko z 24/36h wyprzedzeniem...

W końcu byłyby jakieś hardkorowe akcje ^^
Pozdrawiam graczy Goaulds którzy najpierw biorą do siebie swojego szpiega od nas a następnie po 2 dniach wywalają go z soja ;)
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Pozdrawiam graczy Goaulds którzy najpierw biorą do siebie swojego szpiega od nas a następnie po 2 dniach wywalają go z soja ;)

Pozdrawiam tych co się wypowiadają a nie wiedzą...
albowiem po co dociekać prawdy jak można robić z ust cholewę :cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Pozdrawiam tych co się wypowiadają a nie wiedzą...
albowiem po co dociekać prawdy jak można robić z ust cholewę :cool::cool:

Nie moja wina że się ujawnili z nim, nie potrafili go wybronić i usunęli go by nie niszczyć sobie statystyk lub byśmy przestali się nim interesować(co jest niedorzeczne bo to ze nie ma sojuszu nic nie zmienia). A jak czegoś nie wiem to mnie oświeć czego? ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Nie moja wina że się ujawnili z nim, nie potrafili go wybronić i usunęli go by nie niszczyć sobie statystyk lub byśmy przestali się nim interesować(co jest niedorzeczne bo to ze nie ma sojuszu nic nie zmienia). A jak czegoś nie wiem to mnie oświeć czego? ;)

Mniej wiesz, dluzej zyjesz :D :D :D
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

i temu sie w szkole nie uczyłem :p

Podziwiam w takim razie Japończyków, tacy głupi a takie zawaliste rzeczy robią ^^

Co do gry, co wiem to wiem, ważne jest jak to wygląda i jakie są konsekwencje ;)
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Dark idąc tymi słowami które cytujesz, tu już na minusie jesteś xDD
każdego dnia czycha na Ciebie śmierć xDD:D

...

No i usunął xDD
 

DeletedUser9694

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Sprawa do NL - potrzebuję szybko kultury, kto pomoże? ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

sam nie umiesz zorganizować kulturki? patrz ile jest moich miast do okoła, atakuj któreś a nie bunktujesz sie na froncie ;P
 
Do góry