Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

peja poczekaj... zapomniałeś... Bywa napisze dop jak stracimy miasto na ich rzecz... działa jak pospolitam maszynka, daj miasto to napiszę...

swoją drogą Ciekawą mamy poniedziałkową akcję 130 ataków+ na jednego gracza..

Widzę CW dba o Ranking Adika jako Wojownika KSI...
spadł na Top2.. więc muszą mu nabić od nowa Top1 ;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

niby mikołajki dopiero jutro, ale prezent mozna dać wcześniej ;]
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

nom. b chętnie przyjmę... Najchętniej... Deklaracje poddania się CW ^_^
oraz przekazania w nasze ręce zadość uczynienia za wojne w wysokości 400 wiosek i 4 mln pkt walki w wojsku słanym do rozbicia (ląd bez So/biremy)
^_^
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Peja uczciwie..

równo dla każdego uczestnika frontu z CW...
tak wiec jak walczy nas tam z 20 to i tak wyjdzie sporo ;]
^_^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

krotki komentarz nt atakow Wielkiego sojuszu
Kod:
[font=Courier New][b](05.12.2011 08:08) Pablo P2 (ppablo0525) atakuje Outpost 05-2[/b]
[color=#0000ff]═════════════════════════════════════════════════════════[/color]
[b]Agresor[/b]: [b]Pablo P2[/b] [b]ppablo0525[/b] [b]INVICTUS[/b] Morale: 100 % [color=#b50307]Szczęście: -15 %[/color]
[img]http://www.westtax.info/grepolis/img.php?type=f&list=B2.E2.A2.C1[/img]
    7    10    30    41 
[color=#b50307]    7    10    30    41 [/color]
[color=#0000ff]─────────────────────────────────────────────────────────[/color]
[b]Obrońca[/b]: [b]Outpost 05-2[/b] [b]RealBadAngel[/b] [b]Goaulds[/b] Mur miejski: 23 (-0) 
[img]http://www.westtax.info/grepolis/img.php?type=f&list=B2.A4[/img]
  284   375 
[color=#b50307]    0     0 [/color]
[color=#0000ff]─────────────────────────────────────────────────────────[/color]
Nie udało ci się zdobyć żadnych surowców.
[color=#0000ff]─────────────────────────────────────────────────────────[/color]
   [img]http://www.westtax.info/grepolis/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]   [b]Straty[/b]
    33520    19900    20335      357        0 [b]Agresor[/b]
        0        0        0        0        0 [b]Obrońca[/b]
[color=#0000ff]═════════════════════════════════════════════════════════[/color]
[url=http://www.westtax.info/grepolis/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.0.6 created by Potusek[/font]

powtorze po raz kolejny... PATAŁACHY
 

DeletedUser9694

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Peja największy cwaniak, a zrobił się na jednego klina ;)

Zresztą jak dziś adik straci miasta, to zaraz będziecie pisać te swoje głupie wymówki :]
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

o Wilku mowa ^_^ <hahahha>

Bywuś zanim y Miasto Adika stracimy się zejdzie ;]
pomimo ponad 90 atkaó które weszły nie ma jeszcze nawet buntu żadnego ^_^
A 200 tyś ptk walki przeszło już z waszych wiosek na nasze konto ^_^
A nawet jak adik straci miasto jedno... Ale jaką cenę zapłacicie... 100 tyś ptk walki dla Samego Adika + drobne zadość uczynienie dla wielu innych osób... ']
 

DeletedUser9694

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Co ci dadzą te pkt.? Punkty nie walczą ;) Nie taki cel jest walki. Celem jest zdobycie miasta, a nie wbijanie punktów, bo wiadomo, że jak jest sobie taki typ i się zabunkrował to tracimy, ale w ataku cienki bolek z niego. Bronić to ja też się potrafię ;) Wysyłam całego defa do jakiegoś miasta i na tym się kończy ;) - przynajmniej u was.
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

krotki komentarz nt atakow Wielkiego sojuszu
Kod:
[font=Courier New][b](05.12.2011 08:08) Pablo P2 (ppablo0525) atakuje Outpost 05-2[/b]
[color=#0000ff]═════════════════════════════════════════════════════════[/color]
[b]Agresor[/b]: [b]Pablo P2[/b] [b]ppablo0525[/b] [b]INVICTUS[/b] Morale: 100 % [color=#b50307]Szczęście: -15 %[/color]
[img]http://www.westtax.info/grepolis/img.php?type=f&list=B2.E2.A2.C1[/img]
    7    10    30    41 
[color=#b50307]    7    10    30    41 [/color]
[color=#0000ff]─────────────────────────────────────────────────────────[/color]
[b]Obrońca[/b]: [b]Outpost 05-2[/b] [b]RealBadAngel[/b] [b]Goaulds[/b] Mur miejski: 23 (-0) 
[img]http://www.westtax.info/grepolis/img.php?type=f&list=B2.A4[/img]
  284   375 
[color=#b50307]    0     0 [/color]
[color=#0000ff]─────────────────────────────────────────────────────────[/color]
Nie udało ci się zdobyć żadnych surowców.
[color=#0000ff]─────────────────────────────────────────────────────────[/color]
   [img]http://www.westtax.info/grepolis/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]   [b]Straty[/b]
    33520    19900    20335      357        0 [b]Agresor[/b]
        0        0        0        0        0 [b]Obrońca[/b]
[color=#0000ff]═════════════════════════════════════════════════════════[/color]
[url=http://www.westtax.info/grepolis/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.0.6 created by Potusek[/font]

powtorze po raz kolejny... PATAŁACHY


Patalachy a to dobre :D To zapytaj sie swojego kolegi z tak Wielkiego sojuszu czym atakowal dzisiaj pol nocy :D Zrozumialbym jakby mial tyle punktow co kolega ktory Ciebie atakowal ale ma 41 miast i to jest dopiero wstyd...

Nie wspomne o wsparciu na 28 wsparc polowa to same transportowce. A wojo gdzie wymiotlo po drodze i kto tu jest patalachem... hahahah
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Co ci dadzą te pkt.? Punkty nie walczą ;) Nie taki cel jest walki. Celem jest zdobycie miasta, a nie wbijanie punktów, bo wiadomo, że jak jest sobie taki typ i się zabunkrował to tracimy, ale w ataku cienki bolek z niego. Bronić to ja też się potrafię ;) Wysyłam całego defa do jakiegoś miasta i na tym się kończy ;) - przynajmniej u was.

Punkty walki odzwierciedlają gracza... ptk walki=sloty sloty=miasta...
z resztą po co mamy przejmować wroga, gdy wpierw mamy do przejecia kilku nieaktywnych swoich graczy... A offa czasem trzeba rozbić o deff nieaktywnego własnego gracza, by osoba z mniejszym wojskiem miała jak je przejąć...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

jak nie umiecie atakować to tak się bywuś kończy :D bywa ja nie widze zebys prowadził jakies akcje.. tylko dołączasz się do kogoś 2-3 atakami. na bobku to juz tyle marceli mi kultury nabił ze uhuhu :D dobre są jego ataki z łucznikami. Ty sie chwalisz ze mi klina wstawiliscie? czym się chwalić siedziałeś cały dzień aż upatrzyłeś, ale ja powinienem medal dostać :D bo Twój marny atak w bonusie nocnym na nieaktywnego gracza naszego sojuszu został stłumiony. wielokrotnie rozbijałem Twojego offa, a Ty mojego ile razy??
 

DeletedUser9694

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

@Retryk - jakbyście tylko wy mieli nieaktywnych, tak wiemy wszystko NL, tylko wy możecie mieć wojsko, oni są najlepsi i mają najwięcej wszystkiego.

@Peja - Tak, peja tyle, że ty masz wszystkie miasta na M75, ja tam mam 3 w pobliżu ciebie, więc ciekawe jak mam Cię atakować... Jak taki mądry to zaatakuj mi jakieś na południu M65, skąd pochodzę. (i tam mam większość miast). Przy okazji wyłoniło się to, że to my wbijamy się w was jak w ***** ;) A nie na odwrót (adik tylko u was poszalał.)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

byw widzę tu jeden błąd

zamiast ... wbijamy się w was...
powinno być ...rozbijamy się na was...:p

mmmm punkciki nadchodzę :D
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

jakbyście tylko wy mieli nieaktywnych, tak wiemy wszystko NL, tylko wy możecie mieć wojsko, oni są najlepsi i mają najwięcej wszystkiego.

tego nie mówiłem... ale faktem jest ze kazdy am nieaktywnych... Al nie każdy sojusz ich przejmuje, niektórzy jak np pewne futrzaste stworki, wyrzucają na zbity wilczy pysk xD w momencie gdy widzą ze wróg ich przejmuje pierwszy...

Przy okazji wyłoniło się to, że to my wbijamy się w was jak w ***** ;) A nie na odwrót (adik tylko u was poszalał.)

nie każdy ma ochotę wchodzić w śmietnik tak otwarcie ;] (mowa o dokonaniach adika) ^_^ z resztą, nam nigdy nie zależało by was rozsypać na drobny maczek, po co? Sami to robicie obecnie ^_^ nam bardziej zależy an dobrej zabawie. dlatego gramy bez spinki... ;]
 

DeletedUser9694

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Z ostatnim zdaniem się nie zgodzę.
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

byś był an naszym forum byś zobaczył... ;] szpieg Wam nie pokaże emocji jakie tam panują... I w jakich nietypowych sytuacjach sobie pomagamy... :cool:

Wasza akcja off- > dla nas kłótnia o to kto najwięcej podkradł Adikowi ptk walk... Ogólnie podejście 4fun do wszystkiego... xD

Jeśli coś ma zgubić ten twór zwany NL, to tylko zbyt luźne podejście do gry ;]
 

DeletedUser9694

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Heh, jak nie zobaczyć jak filmiki kręci ;)

No, no ładnie peja wbija pkt. arturowi, już 3 turę pochodów leci. Peja całą zagrodę, a arturowi pada 7 birem :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Evil is back , mysle że emeryturę odłoże i pomysle coś bo widzę że chłopaki z NL wożą się tam chen chen a tu za mikołajów robia i tracą miasto za miastem , gracza za graczem i jakoś się nie ekscytujecie.
Poza tym wchodzi nowa jakośc i sądzę że przestaniecie gadać o skutecznej obranie :cool:
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Poznaj Ciemną stronę ;]
Baw się w swoją wielką fuzję, i swoje plany.. My się wasz interes nie wpieprzamy... (interes samego BSET)

Ale wiedz że teraz wasza kolej na odpadnięcie...

Koalicja przeciw FR, wygrała TOLOSA, Tolose pokonał koalicjanyt ET/BSET, wiec analogicznie idąc tym tropem teraz nasz akolej na pokonanie Koalicjanta dawnego ^_^
acz z bólem serca to będziemy robić... ;]

Macie Tylu wrogów, i nadal wam mało... xD
 
Do góry