Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9694

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Retryk, powiedz mi co oni mają z tymi fuzjami ... :]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Co ty gadasz sam w to nie wierzysz
1. miałes okazje dołączyć nawet swoim chłopakom nie powiedziałes *(twoja sprawa)
2. ty masz tylu wrogów że ja ich nie znajde nigdy (szukałeś nawet nam wrogów jak top ale nie wyszło hehe)
3. Ty i twoi wafle z koalicji przeciwko Nam, wilkom, Inv ledwo zipiecie
4. jak przegram to przegram tu i tak nagrody pieniężnej nie daja więc cóż
5. po co te nerwy czyżbyś się z denerwował
Widzisz Retryku ty myślisz krótkowzrocznie bo chodzi ci o władze lubisz być tym pierwszym tak przynajmniej mówią o tobie twoi ludzie.
Nasz sojusz nasza sprawa jakoś na razie wszystkie fuzje wyszły wszystkim na dobre więc twoje modlitwy pewnie się nie spełnią:D
 

DeletedUser9694

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

No właśnie ;p Trochę duża rozciągłość teraz BSET, bo tyle mórz, że nie ogarniam ;p
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Co ty gadasz sam w to nie wierzysz
1. miałes okazje dołączyć nawet swoim chłopakom nie powiedziałes *(twoja sprawa)
masz błędne info... rozmawiałem z ludźmi z rady i tam podejmowaliśmy decyzję dwa razy...
2. ty masz tylu wrogów że ja ich nie znajde nigdy (szukałeś nawet nam wrogów jak top ale nie wyszło hehe)
Cóż wróg wrogiem, zawsze to atrakcyjna ra się staje... ale bz obaw ja do swoich wrogów mam zawsze szacunek, no chyba że się sami go pozbawią... Ja wam wrogów szukałem? hm... I błagaj nie porównuj mnie do Topka...
3. Ty i twoi wafle z koalicji przeciwko Nam, wilkom, Inv ledwo zipiecie
Nikt nie jest moim waflem... uwierz na ten czas wszyscy b.dobrze prosperują.
4. jak przegram to przegram tu i tak nagrody pieniężnej nie daja więc cóż
to zacznij grać w thecrims tam masz 300$ za wygraną rundę ;]
to tylko gra, wiec bez obaw, trza cieszyć się rozgrywką, wygrana to tylko dodatek
5. po co te nerwy czyżbyś się z denerwował
Wybacz nie wypiłem melisy dzisiaj i mną miota na wszystkie strony...
Widzisz Retryku ty myślisz krótkowzrocznie bo chodzi ci o władze lubisz być tym pierwszym tak przynajmniej mówią o tobie twoi ludzie.
Nigdy nie chciałem władzy... Gdybym miał odpowiednią osobę to chętnie bym oddał swoją rangę... Bo dla mnie pozycja założyciela to nie przywileje, a obowiązki. Założyciel winien pomagać, każdemu z osobna i wszystkim razem, a swym doświadczeniem wspierać ludzi by każdemu żyło się lepiej...
Nasz sojusz nasza sprawa jakoś na razie wszystkie fuzje wyszły wszystkim na dobre więc twoje modlitwy pewnie się nie spełnią:D
No nie spełnią się bo się nie modliłem o to... xD teraz pisze list do mikołaja wiec wiesz , jeszcze mam szansę ;]


Ps.dark Nigdy tego nei chciałem pisać co ponizej ale uważam że trochę Ty się rozbestwiłeś...

Widzisz zapomniałeś ze Wy jako nowy twór po FR i wyłamie tolosy jako nowe ET, byliscie sami, i My jako sojusz (NL,) mieliśmy możliwosć wraz z ówczesną silniejsza od was TOLosą i WLT, was dobić... co było by proste majać wszędzie wrogów, i będąc osłabionym sojem...
Zapominasz ze zachowaliśmy się inaczej niż wasi wrogowie chcieli, zostalismy w tym konflikcie bezstronni, rpzez co było wamz decydowanie mniej uciążliwe się rozwijać...

Nie mówię że tak by było, bo nie da się przeiwdzieć, a nie chcę umniejszać czy wywyższać nikogo.. ale Mogliscie zniknac z tego świata, gdyby inaczej karty rozdano... xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Tak ale wolałes się przyglądać i patrzyć z boku , dobre , nie chciałes sie przyłączyć twoja sprawa sam zacząłes czy ja się wtrącałem jak viktorów wzieliście nie moja sprawa ale nie szukałem dla was nowych konfliktów tak jak ty więc .....(hehe)
co do naszej propozycji koleżko to twoi kompani nic o tym nie wiedzieli więc hello masz zaćmę lub światy ci się pomyliły
I nie wracajmy do sporów jest czas świąt wybaczam ci :cool:
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

mówisz VU... cóż nie powiem ale to była nasza najlepsza decyzja... ;] Sami odczujecie to jak się uregulują wasze sprawy geopolityczne ^_^

Nie wiem kogo pytałeś o To komu przedstawiałem Wasza propozycję, ale widzę że podejmując ją w małym gronie ludzi, było dobrym podejściem...
Ale tak patrząc przez pryzmat czasu, bylibysmy teraz największymi Bobami KSI... mając z każdej strony sojuszników... nic tylko klepać w maistach festyny 24/7 ;] a przy okazji patrząc jak połowa sojuszu odchodzi, ze względów na zdradzenie ich, i zbratanie się z wrogie, czyli całkowite olanie setek godzin gry, i nieprzespanych nocy, na walkę z wrogiem,i wszystko stracone przez pomysł zrobienia 1 wielkiego soja w celu budowy cudaków... ;]
Czy jak tam teraz to jest w Twoich skrytych marzeniach, które cóż patrząc na teraźniejszość, zdradziły by ponad 2/3 waszego sojuszu, ze względów na Twoje ideologiczne pomysły..

nie przeczę nie są złe... ale w złym momencie się za to zabrałeś...

świeta święta i po świetach, tak wiec proszę przestań nam szpiegować rozpiskę prezentów adwentowych, nie po to zwiedzamy mapę by nam podbierali nasze zabawki ;] xD <domysł>
A ja się nie spieram... xD po prostu pisze ;] tak wiem nie lubisz mnie... Nie ty jeden.. ale Poza Tom74 nie wiem czemu mnie reszta nie lubi xDD

Widzisz, nawet nie chcesz do mnie napisać na PW, ni nic...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

no powiem ci ze utopiłem troche wieśniaków, no ale nie zawsze bedzie tak jak bym tego chciał. no to po co wpłynąłeś na m75? bunkrować się? lepiej oddaj mi te miasta i zmykaj tam do siebie ;)

dse - wafla szukaj sobie u swoich ;] bo masz tam teraz dużo przyjaciół nie których nawet z dwoma dziurkami więc nie będzie ci źle. poranna masówka od dse "kakałko prosze" :) tyle na Twój temat
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9694

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Peja, nie chce teog głośno, mówić, ale nie mam żadnego bunkru na M75 ;) Max. 300 birem. Na klina, bo wiem, że lubisz (hahahahahahahah).
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

i widzisz tak się szczypiesz że kolega wasz stracił wioseczkę..

Acz chyba bardziej przez to jak owo się napaliliśmy widząc 2,2k birem ^_^ a mikołajki swoje zrobiły... heh ledwo minutę wam postały w wiosce xDDD:D:D

Bywuś, 300 birem to dobra sprawa, sam gdy byłem na wyspie ŚP.RPG, otoczony wrogami, odbiłem ponad 15 kolonów 1 zagrodą birem ^_^
aż wkońcu przyszedł taki zły i mi zabrał wioskę... (przespałem klina)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

re PejaLJA
Rozumiem że Ciebie smiało na dwa baty :D spoko okruszku jak cie tam na dzielni zwą zabawny kolego z ciekawą miną :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

haha chciałbym pogadać z Tobą w realu bez kitu. A Ty na dzielni jesteś kim? napinaczem ? bo po Twoim piśmie można tylko tyle wywnioskować . na dzielni zwą mnie Peja , od dziecka a na Ciebie? Evil czy debil? chyba jakaś literówka jest w Twoim nicku..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

:cool: spoko słodziak , Peja tu tez jest literówka , ale spoko chłopaku prawie sie wystraszyłem więc ignorancją cię zaatakuje :D co do mojej dzielni cóż moge ci artykół wysłać ale ja nic nie musze udowadniać ;) i nie odpisuj bo nie mam zamiaru sie rozpisywać na twój temat bo szkoda czasu

---------------------------------------------------------------
Ku chwale $$^%^((*&&(*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

tak mam 17 lat :) artykuł z czego? z kroniki policyjnej? no to nie ma się czym chwalić, trzeba umieć pić ;) mnie mozesz znaleźć w kronice szkolnej hehe, bo umiem rozróżniać interes przypałowy a interes gitesowy :) tylko nie podpuszczaj ziomków zeby mnie atakowali, bo nie chce tracić miast haha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Nie lekceważ potęgi ciemnej strony mocy młody padawanie :rolleyes:
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Shinobi się odezwał ;]
^-^ ale racja, ciemna strona może pochłonąć, jeszcze wiele istnień ;'] :D:D
Dlatego kunaje w dłoń i czym prędzej z ciemnej strefy uciekać, zabetonować murem, przykryć liśćmi i udawać ze nikt nie wie co tam w liściach piszczy xDD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Mala prosba do INVIVTUSow:

Mozecie na jakis tydzien zaprzestac atakow na mnie? Dzieki Waszej chojnosci nie wyrabiam sie z pochodami :D :D :D

Pewnie zazdroscicie nam "Haremu" i chcecie zalapac sie na krzywy ryj :p
:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

[...]
Dlatego kunaje w dłoń i czym prędzej z ciemnej strefy uciekać, zabetonować murem, przykryć liśćmi i udawać ze nikt nie wie co tam w liściach piszczy xDD
Tak to robią tchórze ;) Ja miałem na myśli coś innego, po prostu lepiej nie lekceważyć przeciwnika, zwłaszcza, że ktoś już popełnił ten błąd wcześniej :p co nie znaczy, że należy uciekać i się chować :rolleyes:
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

z takim tłumem ludzi zawsze trzeba się liczyć... :cool:

A czy wepchniecie Wroga do jaskini i zaryglowanie jej to oznaka tchórzostwa?
^_^ Jak dla mnie, zwykła zaradność ']
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

W pewnym sensie tak :rolleyes:, nawet jeśli uważasz, że to zwykła prewencja, to nie zamkniesz przecież przeciwnika, którego się nie obawiasz, poza tym zależy czy unikanie walki=tchórzostwo, ja tam nie wiem i nie będę się, bo spierał retoryką zapewne Ci nie dorównam (i potem wyjdę na głupiego :eek:) po prostu dla mnie to tak zabrzmiało :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

retryku ja bymm tak nie pisal:"nie ilosc lecz jakosc nie sila lecz doswiadczenie". kiedys kope lat temy ty nie pamietasz tego hitler tez tak robil. liczyl ze 2000 king tygrys rozwali 120000 shermanow , comet , grantow i oczywiscie czerwonych rudych a 1000 odrzotowych me rozprawi sie z 10000 spitfajerow, mustangow dzbanow i ze jego doswiadczona armia (kilka milionow z tego 10 % tylko starej gwardi ) pokona rzesze wojakow koalicji. i przeliczyl sie. wiec nie tylko jakosc- ta nieraz mozna zastapic- i doswiadczenie
 
Do góry