Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Ale miasta nie zdobyliście więc znaczy się odbiliscie...
Wiesz Sebciu niestety za daleko miałem by wyłapać więcej ptk.. niestety tylko 2 wioski obstawiałem więc nie wiem.. ale tam gdzie defa wstawiałem raportów było tonę, xD ale def się ostał xD
wiec wież ze napewno w niektórych miastach daliście jak zazwyczaj Ciała...

NIE mylić z cała akcją bo nie znam pełnych rezultatów... ale jak mówię w niektórych miejscach wam g.wyszło xD :cool::cool::cool:
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Oj jak ten świat się zmienia.Pamiętam jak byłem w nieistniejącym już Rzym-e i jak cała jego rada cieszyła się,że z PON-a z NL podpisali.Nie ukrywam,że dzięki mojej osobie :D.Pamiętam również jak nie lubili RPG a teraz wielcy przyjaciele.Pewnych wartości sprzedawać i zmieniać się nie powinno jednak jak widać wszystko jest na sprzedaż nawet w wirtualnej grze.
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Bo Ptaku dla niektórych chęć ratowania własnych 4 litej jest ważniejsza niż kodeksy moralne i Honor... :D:D:D
Jak się nie umie przegrywać z gracją , to tak to już jest...
"Bo prawdziwym nie jest ten który walczy do końca, ale ten który ucieka od walki, i zaprzedaje Siebie byle by tylko nie zostać rozebranym ";]

Czy jakoś tak... nigdy nie umiałem przytaczać mądrych słów :cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Bo Ptaku dla niektórych chęć ratowania własnych 4 litej jest ważniejsza niż kodeksy moralne i Honor... :D:D:D
Jak się nie umie przegrywać z gracją , to tak to już jest...
"Bo prawdziwym nie jest ten który walczy do końca, ale ten który ucieka od walki, i zaprzedaje Siebie byle by tylko nie zostać rozebranym ";]

Czy jakoś tak... nigdy nie umiałem przytaczać mądrych słów :cool::cool:

Widziałem wpisy które jasno świadczyły kto z kim walczy, a że okazało się że NL wcale nie ma RZYMU za przyjaciela tylko chce to wykorzystać, no to wyszło jak wyszło. Ja nie byłem za sojuszem z RPG, ale wolę taki sojusz (z którego największe szuje i tak już poszły) niż paktować z ludźmi którzy po kryjomu próbują sojuszników dobić.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Ludzie to gra, co znaczy, że liczy się wygrana. Oczywiście trzeba zawsze mieć na względzie, iż w tej grze biorą udział prawdziwi ludzie. Sorry, ale bawią mnie wpisy typu "ratować własne 4 litery" itp.
A że czasami nawet wśród wrogów znajdujemy fajnych ludzi, z którymi warto mieć kontakt personalny, to tylko o nas dobrze świadczy. Oznacza bowiem, że jesteśmy ponad wszystkimi sztucznymi podziałami. Nie dziwne, że dążymy aby wrogowie stali się sojusznikami. Ale ok..... to tylko takie moje osobiste refleksje, które wyciągnęłam grając na Ksi.

Ps. pozdrawiam wszystkich przyjaciół i wrogów z Ksi, którzy myślą podobnie jak ja :D
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Widziałem wpisy które jasno świadczyły kto z kim walczy, a że okazało się że NL wcale nie ma RZYMU za przyjaciela tylko chce to wykorzystać, no to wyszło jak wyszło. Ja nie byłem za sojuszem z RPG, ale wolę taki sojusz (z którego największe szuje i tak już poszły) niż paktować z ludźmi którzy po kryjomu próbują sojuszników dobić.

Kto z NL próbował was dobić :eek: Czyżby mnie pamięć myliła lub sklerozę miałem że tego nie zauważyłem.
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

A że czasami nawet wśród wrogów znajdujemy fajnych ludzi, z którymi warto mieć kontakt personalny, to tylko o nas dobrze świadczy.
Tu masz rację droga Marto...
sam z wieloma "wrogami" pisze rozmawiam ;] w koncu każdy wróg/sojusznik/ bezstronny, powiela nasze wspólne zainteresowanie, czyli Strategie przeglądarkowe ;] :cool::cool: a wiecie wspólne zainteresowania łączą od zawsze,
Tak samo jak piwo czy kobiety ^__^



Ptaku.. Sebciowi chodzi o urojone w jaźni incydenty które miał wykonywać rzekomo sojusz "Goaulds"
Ale nie powiesz bo Rzymki same się wkopały xD i na to są dowody, na resztę nie xDD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Nie wiem co i gdzie się niby wkopaliśmy, Goaulds od początku nie chciały z nami paktu. Ciągle łamali postanowienia i uważali że jest ok
To wcale o nich dobrze nie świadczy ;)
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

:D:D:D Skoro żadna ze stron ni umiała się dogadać.. \o/ uwierz dobry dyplomata, umiejący złożyć dobrą ofertę zawsze skutkuje... xD

To tak jak w targowaniu się..oferta przebicie, oferta przebicie.. itp... xDD :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

NL jak zwykle pyskate, ktore patrzy sie na innych a nie na siebie. Powiedz mi jak to sie stalo ze jest u was lomza. Przeciez mieliscie wojne a teraz gracie razem:eek:
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Normalnie, znaleźliśmy wspólny język, i mnogie zalety wspólnych działań...
A przede wszystkim Bat boży na CW ;]

w końcu nigdy nie byliśmy otwartymi wrogami.. chyba były to zwykłe przepychanki na granicy xD '] :D:D a że mieliśmy tonę nieaktywnych to cóż...
Slotów brakowało a koledzy z m74 mieli ich pełno no to co... Po co tracić deffa na nieaktywnych jak można się dogadać by miasta pozostały w sojuszu, a kłopoty z defowaniem ich znikły ^_^ ot co... xD

Ale żebyś nie porównywał tego do połączenia RPG-RZYM... nie byliśmy do siebie wrogo nastawieni, a już na pewno nie tak jak RZYM vs RPG... xD :D:D:D

Poza tym jak już nam połączenie wyszło na plus+, wam raczej na -... zwłaszcza patrząc przez pryzmat czasu i na obecny stan tego co się u was dzieje w sojuszu, i prześmiesznym rozmowom z SB sojuszowego xDD
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Normalnie, znaleźliśmy wspólny język, i mnogie zalety wspólnych działań...
A przede wszystkim Bat boży na CW ;]

w końcu nigdy nie byliśmy otwartymi wrogami.. chyba były to zwykłe przepychanki na granicy xD '] :D:D a że mieliśmy tonę nieaktywnych to cóż...
Slotów brakowało a koledzy z m74 mieli ich pełno no to co... Po co tracić deffa na nieaktywnych jak można się dogadać by miasta pozostały w sojuszu, a kłopoty z defowaniem ich znikły ^_^ ot co... xD

Ale żebyś nie porównywał tego do połączenia RPG-RZYM... nie byliśmy do siebie wrogo nastawieni, a już na pewno nie tak jak RZYM vs RPG... xD :D:D:D

Poza tym jak już nam połączenie wyszło na plus+, wam raczej na -... zwłaszcza patrząc przez pryzmat czasu i na obecny stan tego co się u was dzieje w sojuszu, i prześmiesznym rozmowom z SB sojuszowego xDD

Tak tak wierz sobie w swoje słowa. Uważasz ze to co innego? Wróg to wróg, jak pisałem ci którzy sprawili wojnę RPG vs. Rzym już dawno zniknęli z tego sojuszu więc nie widziałem zbytniego problemu, szczególnie jak paru z nich siedzi teraz w Goaulds.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Przepychanki na granicy powiadasz? A ja z nimi pisalem na pw i nic nie wspominali o przepychankach
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Jak zwykle co zlego to Goaulds :p

Ale widac jak zdesperowany byl RZYM pierw podpisujac pakt, a pozniej robiac fuzje z RPG.
Tonacy brzytwy sie chwyta :D
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Przepychanki na granicy powiadasz? A ja z nimi pisalem na pw i nic nie wspominali o przepychankach

Cóż widać nie wiesz, bądź nie wiedziałeś ale większość miast które nam podbili była u nieaktywnych graczy, ale to nie umniejsza ich kunsztu walki, który i teraz czuć na naszych wspólnych wrogach...

Może rozmawiałeś , ale wiedz że każdy ma inne zdanie na każdy temat...

Dla strony wygrywającej to wojna, dla przegrywającej przepychanki czy jak kto co woli.. ale faktem jest ze dostawaliśmy łupnia od nich.. CO poradzić... xD :D:D:D Jednak wspólne interesy przyniosły pożądany zysk czyli większą siłę ;]
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Jak zwykle co zlego to Goaulds :p

Ale widac jak zdesperowany byl RZYM pierw podpisujac pakt, a pozniej robiac fuzje z RPG.
Tonacy brzytwy sie chwyta :D

Powiedziała osoba która zdradziła RPG ;) Sojusz z RPG widocznie dawał więcej zaufania i podstawy do rozwoju niż pakty z NL czy Goaulds. Ja tam nie wiem za bardzo nieaktywny w czytaniu co się dzieje byłem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Powiedziała osoba która zdradziła RPG ;) Sojusz z RPG widocznie dawał więcej zaufania i podstawy do rozwoju niż pakty z NL czy Goaulds. Ja tam nie wiem za bardzo nieaktywny w czytaniu co się dzieje byłem.

Ze niby ja zdradzilam RPG?
Chyba ktos Ci bajek naopowiadal Sebizzz :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Tak tak wierz sobie w swoje słowa. Uważasz ze to co innego? Wróg to wróg, jak pisałem ci którzy sprawili wojnę RPG vs. Rzym już dawno zniknęli z tego sojuszu więc nie widziałem zbytniego problemu, szczególnie jak paru z nich siedzi teraz w Goaulds.

:D:D:D Czyli o kogo chodzi snobciu Sobciu ?? Chyba zapomniales juz jak się w NN mieszało? Na szczęście już nigdzie nie rządzisz, bo twoje rządy wołały o pomstę do nieba. A jak dobrze pamiętam proponowałem ci kiedyś wstąpienie w szeregi R.P.G to nie przyszedłeś ,bo tam byli rzekomo twoi najwięksi wrogowie których nienawidziłeś czyli Dario I,rogos ,Gerid a teraz coś się w tej kwestii zmieniło ?:D.Z resztą jak sam kiedyś to przyznałeś nie znasz się na rządzeniu :eek: Jak zawsze idziesz tą samą drogą czyli na skróty :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Nie znam się na rządzeniu i dlatego nie rządzę. A ty ferdek masz najmniej do gadania bo jedyne co robisz to próba manipulacji ludźmi. Co do wrogów w RPG to wrogami którzy mnie wkurzali nie byli dario czy gerid oni nigdy mi nawet nie zagrozili, po prostu byli najbliżej ;) A ci co mnie wkurzali zniknęli już z RPG. Ja idę na skróty? I kto to mówi, jak coś się sypie(lub tak ci się wydaje) to nagle uciekasz tak było w NN, tak było w RPG i tak było w RAZEM PONAD KILO. Jak wydawało ci się że zaczną się kłopoty będąc w tym sojuszu lub uznałeś ze już ci się nie przyda to odchodziłeś. Dla mnie jesteś najmniej wiarygodnym człowiekiem tutaj, szczególnie że znam cię i widzę co robiłeś i robisz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Kamien spadl mi z serca :p

Teraz Ferdek jest najmniej wiarygodny i w ogole bleee, a nie ja :D
 
Do góry