Sytuacja na Świecie Rho

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11243
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Szczerze wątpie, żeby to był ten sam sojusz :p
Bo z tego co widzę większość graczy na Ksi na dzeta gra też.
A reszta to banda "świeżaków" między innymi i ja :D

No to zmieńcie nazwę , nie obniżajcie poziomu tego sojuszu z innych światów ;p
 

DeletedUser

Guest
To nie była promocja, tylko próba podjęcia JAKIEGOKOLWIEK tematu ;)
Udało się :D

@Hlar
Ok spytam o to założyciela, jeśli to faktycznie inny sojusz poproszę go o zmienienie nazwy ;)

Ok idę mecz oglądać, niskich murków życzę ;)
 

DeletedUser

Guest
Gratulacje :)

Pierwszej zdobytej wioski Tabby

Teraz juz pójdzie z górki :)
 

DeletedUser

Guest
No no, nie spodziewałbym się że w jednym poście luzdelsur kogoś wyśmieje, przyzna się do pilnowania "dobytku" (co można wyczytać jako pilnowanie konta) i oskarży kogoś o bycie multi ^^


A nie, czekajcie... spodziewałem się :p


I żeby nie offtopić - Kochani, jak wam idzie na Rho? :) Miasta już przejmowane? :)

Na rho zaczynają się jazdy. Założyciel kozaczków właśnie otworzył statystykę miast utraconych :p
 

DeletedUser

Guest
Tabby w przyszlym tyg pewnie bedzie mial z 10 miast xD a my przygotujemy sie do podboju eee pierwszej :D ja mu nie gratuluje bo nie ma czego:)
 

DeletedUser

Guest
Tabby w przyszlym tyg pewnie bedzie mial z 10 miast xD a my przygotujemy sie do podboju eee pierwszej :D ja mu nie gratuluje bo nie ma czego:)

Jak to nie ma czego gratulować? zaangażował w to konto całą swą rodzinę.. ;p gdy on był, to siostra mu klikała we wszystkie wioski rolnicze, gdy on był - to czynił to sam, gdy szedł spać - to jego brat całą noc klikał. I do tego złoto, i jakoś poszło. :D :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Jak to nie ma czego gratulować? zaangażował w to konto całą swą rodzinę.. ;p gdy on był, to siostra mu klikała we wszystkie wioski rolnicze, gdy on był - to czynił to sam, gdy szedł spać - to jego brat całą noc klikał. I do tego złoto, i jakoś poszło. :D :rolleyes:
Lepiej bym tego nie ujal:) :D
 

DeletedUser

Guest
Gratulacje dla Tabby-iego - osobiscie jestem pod DUZYM wrazeniem !
 

DeletedUser

Guest
Nie Ty jeden :)

Też gratuluje.

A Tabby dorobił się własnego tematu na FO :D
 

DeletedUser

Guest
Tabby w przyszlym tyg pewnie bedzie mial z 10 miast xD a my przygotujemy sie do podboju eee pierwszej :D ja mu nie gratuluje bo nie ma czego:)

Chyba jesteś lekko odosobniony w swych poglądach :)

Podbić samemu wioske założyciela sojuszu samemu to Twoim zdaniem pryszcz ??

Mógłbys powiedzieć co trzeba zrobić, żeby zasłużyć na Twoje uznanie ??
 

DeletedUser

Guest
Hmm może grac jak cala reszta?? czyli jak wszyscy oprócz top1? Cenie wszystkich graczy po za tym jednym wyjatkiem i jak widac po postach nie jestem sam :)
 

DeletedUser

Guest
Witam, wbilem troszke z opuznieniem ale co tam, bywalo juz gozej... hmmm a tu znow znane spekulacje kto, co, jak i za ile, juz od podobnych zrzedzen i gledzeni glowa boli.
 

DeletedUser

Guest
Tommy
Pomyśleć można, że przemawia przez Ciebie zazdrość ;p
 

DeletedUser

Guest
Hmm może grac jak cala reszta?? czyli jak wszyscy oprócz top1? Cenie wszystkich graczy po za tym jednym wyjatkiem i jak widac po postach nie jestem sam :)

Czyli top2 i top3 są już OK ?

Mimo że tez niestety wychodzą przed szereg i nie "grają jak wszyscy" :D
 

DeletedUser

Guest
Oczywiscie ze tak graja na zlocie i jakos nikt sie nawet nei zblizyl do osiagniec pana top 1 ciekawe dlaczego...z 6k grajacych ludzi i tylko jedna osoba moze zajsc tak wysoko?? Ale Ty jestes jego obronca wiec nic tego nie zmieni;p
 

DeletedUser

Guest
Zajrzałem na moment.
Trzeba być mistrzem, żeby w początkowej fazie podbijać drugą wioskę na tej samej wyspie :)
Życzę sukcesów :)
 

DeletedUser

Guest
Co ma piernik do wiatraka, bo nie za bardzo rozumiem ?

Równie dobrze mogę odwrócić kota ogonem i powiedzieć, że mistrz co nie zna ortografii ani interpunkcji się wypowiedział. I po co to ?

Zdanie zaczynamy wielką literą.
Nie zaczyna się zdania od "i".
Zbadanie kolona "nie bierze punktów z akademii".
Przecinek przed: "że" i przed "który" oraz przed "swe".
Kończąc zdanie stawiamy kropkę.

W wyśmiewaczy możemy się bawić jak Ciebie to rajcuje, ale po co ?

Faktem jest, że podbijanie miasta na tej samej wyspie w szczególności w początkowej fazie rozwoju jest wysoce nieekonomiczne.
 
Do góry