Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13963

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Damy radę i topce ;)
Krecików się uruchomi, złoży koalicję i zapełni te sloty co są puste i zacznie się wojować. Jak przyjdzie na to czas.

Dziś np. Luzacy (taaaak.... szukajcie którzy :p ) mieli kilka fajnych okupacji u Iudicium Dei.
Na m45 za tydzień sytuacja powinna się wyklarować.
 

DeletedUser23686

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jak na razie nie ma porządnych wojen
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dziś np. Luzacy (taaaak.... szukajcie którzy :p ) mieli kilka fajnych okupacji u Iudicium Dei.
Na m45 za tydzień sytuacja powinna się wyklarować.

Więcej szczęścia jak rozumu - wiesz o tym , nas 60 , wasze okupacje defiło dwa sojusze luzaków , wbs oraz Malowana lala , zapraszamy blizej nas to sie pobawimy , bo latac 2,5 h ogniami na wasze wyspy gdzie macie po 10 min kolonami do przyjemnych nie należy .
No nic moje gratulacje i dziekuje za 10 tys pkt walk - na pewno skorzystam ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

już z 10 minut nie wiem czy mi kolon wszedł heh, ale ta gra dziś muli i wiekszość ma to samo ehh.. :/
 

DeletedUser13963

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Idźcie po popcorn, zaczynamy :p

Więcej szczęścia jak rozumu - wiesz o tym , nas 60 , wasze okupacje defiło dwa sojusze luzaków , wbs oraz Malowana lala , zapraszamy blizej nas to sie pobawimy , bo latac 2,5 h ogniami na wasze wyspy gdzie macie po 10 min kolonami do przyjemnych nie należy .
No nic moje gratulacje i dziekuje za 10 tys pkt walk - na pewno skorzystam ;)

Zacznę od podziękowań za ładną walkę. Musiałem robić powtórkę. Swoją drogą nie rozumiem tych transów z tego miasta które rozwaliły się potem na tej okupacji...
Zauważ, że zrobiliśmy dziś 2x więcej podbojów niż chociażby wiewiórki bo aż 28. I tak, pod koniec dnia tych wojsk już zabrakło, kilka więcej miast by wpadło jutro.
I tak wiem, że sporo szczęścia. Raz na wozie raz pod wozem. Prawda jest taka, że jakbyś dobił z tym miastem do 4-5k pkt to byśmy Ci go nie zabrali.
A dalej do Was wpadnę, w swoim czasie, z chęcią :) zapewne po sromotną klęskę.

EDIT: WBS to akurat dziś zabraliśmy 5 miast - to że nie patrzą gdzie ślą wojska nie jest moją winą. Chyba witki opadły im po tym jak podebrali nam kilku graczy z 2-4 miastami a w zamian w ciągu kilku dni stracili tyle tych miast ile przyjęli. I stracą więcej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

haha nie nie nie -- moje stosunki co do Ciebie się nie zmieniają są takie same jak były - czyli jak Ciebie nie lubiłem tak Ciebie nie lubie i wiesz o tym dobrze

Manfredzie, ależ nie sprzyjaj sobie :)

ja wcale nie zabiegałam i nie zabiegam o Twoje lubienie czy nie lubienie :) na prawdę nie muszą mnie lubić wszyscy na grepolis, wystarczy mi garstka przyjaciół a reszta mi LOTTO Słonko ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Marta ratuj defem lądowym, interes mi luzaki psują i nie mogę wymieniać surki za złoto...
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Manfredzie, ależ nie sprzyjaj sobie :)

ja wcale nie zabiegałam i nie zabiegam o Twoje lubienie czy nie lubienie :) na prawdę nie muszą mnie lubić wszyscy na grepolis, wystarczy mi garstka przyjaciół a reszta mi LOTTO Słonko ;)

Hmm..... Czyli cały świat vs marta i jej wymyśleni przyjaciele :p kiedyś chyba nawet taka bajka była.... Dom zmyślonych przyjaciół pani Foster czy jakoś tak :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jejku

Od wczoraj ta Niebieska Wiewiórka strasznie schudła!!!

W Polsce podlega ochronie gatunkowej więc

albo ograniczenie dostępności pokarmu
albo choroby (wścieklizna)
albo problemy z rują ( u wiewiórek luty-marzec)

:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jejku

Od wczoraj ta Niebieska Wiewiórka strasznie schudła!!!

W Polsce podlega ochronie gatunkowej więc

albo ograniczenie dostępności pokarmu
albo choroby (wścieklizna)
albo problemy z rują ( u wiewiórek luty-marzec)

:cool:

ja bym stawiał, że zbyt wielu wrogów sobie zrobili
albo nie spasował im pakt ze SG i nastapił rozłam i kilka szaraków ;)
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ja bym stawiał, że zbyt wielu wrogów sobie zrobili
albo nie spasował im pakt ze SG i nastapił rozłam i kilka szaraków ;)

za wielu wrogow?:D tylko ze zadnego miasta nie stracili, dopoki nikt nie odszedl :D.
a powody byly inne od tych co wymieniacie;d. ale dalej szukajcie powodu, jak igly z stogu siana :D
 
Do góry