Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Zatem pokrótce proszę o telegraficzne streszczenie sytuacji :)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A Ty tam grałeś na tym Koryncie? bo z tego co ja pamiętam to jeden cud chyba grobowiec musieliście sobie rozwalić i postawić od zera
dlatego że jedno miasto na nim miał gracz MDG ( podnietek pozdrawiam jak czytasz).
Miasta tego wielka Rzeźnia nie potrafiła odbić.
Pamiętam tą odezwę do narodu Rzeźni : odbieramy to co nam się należy - nie udało się i trzeba było cud budować na innej wyspie od zera.

Ostatni cud to chyba zabraliście sojusznikowi FF a nie MDG ( i chyba nie było to uzgodnione z tego co pamietam, jak to na Wulkano-Rzeźnie przystało , kosa w plecy sojusznika).


To jednak Mdg grało wtedy?! No nie może być! Turecki mówił że nawet kont już nikt nie pilnował.

To jak to jest na prawdę? Gubię się lekko:(
Co do sojuszników... Pakt z FF rozwalił Artur06 na długo przed tym jak Rzeźnia wjechała mu na ogrody. Do dziś chłop opowiada bajki jak to podobno Rzeźnia wystawiła Pompony w walce o koronę. Nie sprawdził nawet tego że pompony też koronę mają. Razem zrobiliśmy 4 cuda a później w dwóch różnych sojuszach 7. Czyim kosztem... MDG! Wspólnie zabraliśmy Wam nadzieję i chęci :)

Wy za to rozwaliliście każdy sojusz z którym mieliście jakieś pakty po czym sami rozlecieliscie się jak domek z kart na wietrze.
Wspomnę tylko GOW z którego zabraliście najlepszych graczy oraz część Ex morte vita które zawsze było Wam wierne i od których powinniście wie uczyć co to jest walka do końca
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

I będzie ich jeszcze więcej :rolleyes:
Jak tak dalej będzie to świat Akcjum wygrają szaraki hehehe

- - - Automatycznie połączono posty - - -

To jednak Mdg grało wtedy?! No nie może być! Turecki mówił że nawet kont już nikt nie pilnował.

To jak to jest na prawdę? Gubię się lekko:(
Co do sojuszników... Pakt z FF rozwalił Artur06 na długo przed tym jak Rzeźnia wjechała mu na ogrody. Do dziś chłop opowiada bajki jak to podobno Rzeźnia wystawiła Pompony w walce o koronę. Nie sprawdził nawet tego że pompony też koronę mają. Razem zrobiliśmy 4 cuda a później w dwóch różnych sojuszach 7. Czyim kosztem... MDG! Wspólnie zabraliśmy Wam nadzieję i chęci :)

Wy za to rozwaliliście każdy sojusz z którym mieliście jakieś pakty po czym sami rozlecieliscie się jak domek z kart na wietrze.
Wspomnę tylko GOW z którego zabraliście najlepszych graczy oraz część Ex morte vita które zawsze było Wam wierne i od których powinniście wie uczyć co to jest walka do końca
Dobre, uśmiałam się nawet :)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ja tylko przypomnę że to nie ja rozpocząłem wspomnienia z Koryntu

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I będzie ich jeszcze więcej :rolleyes:
Jak tak dalej będzie to świat Akcjum wygrają szaraki hehehe

- - - Automatycznie połączono posty - - -


Dobre, uśmiałam się nawet :)

Cieszę się. Zawsze to jakiś pozytyw w życiu MDG
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

To powiedz mi mądralo jak to jest z tą walką do końca? na przykładzie świata Retrimno (Wulkan szaraki po stracie cudaka) i Akcjum ( Furia szaraki jeszcze przed cudami :( )
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Nie pomawiaj jeśli nie jesteś pewny.
Sama dobrze pamiętam parę kolonów, które udało mi się klinować mantami u niego, czy diabloarchanioła, a które obstawialiście wszyscy. I te wysłane jako drugie, rozbijające się na Waszych wsparciach, których kilku śpiochów nie wycofało.
Nie ma ani z naszej ani z Waszej strony powodu do mieszania z błotem, więc szanujmy się trochę i bez takich.

ja wiem ze z powodu powodu zabierasz głos w obronie pilipka ale prosba czytaj ze zrozumieniem o czym pisze bo ten wpis dotyczył aqurat dwóch sucharów wstawionych w tym dniu do pilipka przez sierotki i tyle zadnych innych nigdy nie twierdziłem ze mamy jakas ogromna skutecznosc w kolonach twierdziłem ze wolimy je wstawiac niz zbijac i tyle bo wiadome jest ze predzej czy pózniej wioche uda sie przejac atakujac ja natomiast tylko sie broniac mozna tylko ewentualnie stracic to tyle
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

proponuje się umówić i dać coś wygrać tej rzeźni (może jakiś świat prędkość 1?) a nie ciągle po pupie , bo nie przestaną o tym koryncie zanudzać :D
 

DeletedUser24225

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Lolo na fo wszedł i wszystkich gasi :p
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

proponuje się umówić i dać coś wygrać tej rzeźni (może jakiś świat prędkość 1?) a nie ciągle po pupie , bo nie przestaną o tym koryncie zanudzać :D

hehehe

Lepiej się umówcie i dajcie coś wreszcie MDG wygrać :D
Oni nawet nie mają o czym przynudzać :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Przedstawi ktoś tak w skrócie kto z kim teraz wojuje i o co poszło :)
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

co się dzieję z ODESSA? wie ktoś coś? :confused:
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Odessa z dniem dzisiejszym sie rozpadla z przyczyn wewnetrznych nie zwiazanych z sytuacja na swiecie. Mysle, ze w tym miejscu mozemy pogratulowac juz zwyciestwa triumwiratowi MDG MSF Maratonczycy. Musicie tylko zdecydowac teraz ktory z trzech sojuszy zdobedzie blaszke za 4 cuda bo moze jeden.
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Odessa z dniem dzisiejszym sie rozpadla z przyczyn wewnetrznych nie zwiazanych z sytuacja na swiecie. Mysle, ze w tym miejscu mozemy pogratulowac juz zwyciestwa triumwiratowi MDG MSF Maratonczycy. Musicie tylko zdecydowac teraz ktory z trzech sojuszy zdobedzie blaszke za 4 cuda bo moze jeden.

vlad to że 2 ptaszki na wieczny urlop pofrunęły a kilka uwiło nowe gniazdka to chyba jeszce nie koniec swiata
no od tak pesymistycznej strony to cie nie znałam ..czyżbys sie poddał ?
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Odessa z dniem dzisiejszym sie rozpadla z przyczyn wewnetrznych nie zwiazanych z sytuacja na swiecie. Mysle, ze w tym miejscu mozemy pogratulowac juz zwyciestwa triumwiratowi MDG MSF Maratonczycy. Musicie tylko zdecydowac teraz ktory z trzech sojuszy zdobedzie blaszke za 4 cuda bo moze jeden.
a babcia na emeryturze już? :D
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dokładnie, ogarniamy sojusz i gramy dalej... wciąż można skutecznie walczyć i mieć z tego przyjemność, a to że cudaków raczej nie wybudujemy jako pierwsi... trudno :)
 

DeletedUser24225

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Lechu co ty gadasz oczywiście, że wybudujemy :rolleyes:
 
Do góry