Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Nie ma przed tym obrony. A jeśli w ciągu 3h odbudowywałaś murek i budynki, to świadczy tylko o tym,
że straciłaś nie mniej złota niż atakujący o którym pisałaś.

I o to głownie chodzi o złoto, Ci którzy to wymyślili zacierają rączki że firma ma zysk z nowego (starego) pomysłu.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nie zgadzam się ja się bardzo ładnie bronię przed katami. Fakt trochę podburzą mi miasto ale nic więcej nie zrobią. u mnie nawet 130 katów w jednym rzucie nic nie zrobi murek drgnął o 1 poziom... ale strata katów większa. żłotniczek się uparł ze mi miasto zniszczy skonczylo sie na 5x130 katów w odstępie 3h (musiał nieźle przyzłocić) a ja wyszłam bez szwanku ... a ile pw :)

czytanie ze zrozumieniem: murek odbudowywałam miedzy atakami. budynki pikuś też odbudowałam, ale nie było to niewiadomo jakim problemem. złota nie poświęciłam ani grama... naucz się bronić skoro jesteś deffowcem. Bo jak widać średnio Ci to idzie.. A i nawiasem deffowiec na froncie? gratuluję

To chyba muszę założyć okulary, bo to co piszesz ni jak ma się do rzeczywistości...
Co do mojej obrony i bycia defowcem na froncie. No widzisz dałam ciała i tak wyszło.
Może mnie podszkolisz troszeczkę.

Sama bym chciała odbudowywać mur i budynki bez złota tak szybciutko - masz jakiegoś bota?

I o to głownie chodzi o złoto, Ci którzy to wymyślili zacierają rączki że firma ma zysk z nowego (starego) pomysłu.
Wolę złoto wydać na coś innego, tak jak napisałam, to miasto odpuszczam chwilowo i zajmę się czymś innym, ale szczegółów zdradzać nie będę. Napiszę jeśli mi to wyjdzie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

dobrze więc jeszcze raz napiszę wielkimi literami: tak budynków między atakami nie odbudowałam tylko murek. murek 25 stał cały czas. nie trzeba mieć bota by sobie radzić. Gorzej jak katapult nie zniszczysz to będą cię odwiedzać co 5 min i z miasta pustka :) I nie trzeba być geniuszem, żeby się nie domyśleć o co chodziło autorowi. Ucz się na błędach.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

dobrze więc jeszcze raz napiszę wielkimi literami: tak budynków między atakami nie odbudowałam tylko murek. murek 25 stał cały czas. nie trzeba mieć bota by sobie radzić. Gorzej jak katapult nie zniszczysz to będą cię odwiedzać co 5 min i z miasta pustka :) I nie trzeba być geniuszem, żeby się nie domyśleć o co chodziło autorowi. Ucz się na błędach.

Pozwól, że nie będę komentować więcej tego co piszesz :)

Edit:
Obiecuję zastosować się do Twoich rad ;)

Pozycja obrońców:
500 MoNiA** Ustąp Babci Miejsca 48811
33 *Tsunade* Most Dangerous Group 186281
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

baja.. :) I tym pozytywnym akcentem zakoncze wypowiadanie sie na forum bo nie ma sensu. śmietnik .. i kółeczko wzajemnej adoracji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

48k w obronie to chyba na misjach wyspowych wiecej mozna wyciagnac xD

srednio sie znam na tym gradzie bo mnie tym nie atakuja, oprocz jednego boba z furii ale powinno byc to zmienione
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

dobrze więc jeszcze raz napiszę wielkimi literami: tak budynków między atakami nie odbudowałam tylko murek. murek 25 stał cały czas. nie trzeba mieć bota by sobie radzić. Gorzej jak katapult nie zniszczysz to będą cię odwiedzać co 5 min i z miasta pustka :) I nie trzeba być geniuszem, żeby się nie domyśleć o co chodziło autorowi. Ucz się na błędach.


ale ty chyba nie rozumisz o co w tym chodzi... chodzi tu wszystkim o synchro ty masz mur 25

wchodza ci synchro z 4-5 pak mant burza wojo i katasy wchodza po wynik mur zburzony na 0
no i teraz masz problem katasy maja w calosci nie ruszone ty mur zero wiec sie nie defeujesz bo sie mija z celem... no i zaczyna sie zabawa z lataniem... tu nie chodzi ze oni se wejda katasami raz na 5 h i ty sobie mur odbudujesz... tu chodzi o synchro wszystko w 20sek... i muru nie ma i buduj od poczatku - nei mogac sie defowac bo bez sensu deffowanie na murze ponizej 10 a oni co chwile wpadaja bo katasy nie ucierpialy:D
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Poza tym monia mówisz że 130 katas nie zrobiło nic co miałas 2k transów wstawione? no jak widać mozna tak grać ;)

Poza tym po co sie przeciwko gradowi bronić defem? Jest dużo lepszy sposób ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ale ty chyba nie rozumisz o co w tym chodzi... chodzi tu wszystkim o synchro ty masz mur 25

wchodza ci synchro z 4-5 pak mant burza wojo i katasy wchodza po wynik mur zburzony na 0
no i teraz masz problem katasy maja w calosci nie ruszone ty mur zero wiec sie nie defeujesz bo sie mija z celem... no i zaczyna sie zabawa z lataniem... tu nie chodzi ze oni se wejda katasami raz na 5 h i ty sobie mur odbudujesz... tu chodzi o synchro wszystko w 20sek... i muru nie ma i buduj od poczatku - nei mogac sie defowac bo bez sensu deffowanie na murze ponizej 10 a oni co chwile wpadaja bo katasy nie ucierpialy:D


no i trzeba stawiać budynki od nowa - a najlepiej wydać pare zł :) czyli złoty interes :)
 

DeletedUser20622

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ciągle mur, mur:) jakby ludzie bez niego grać nie mogli - dobry przykład to nieroby od maratończyków
smiley_emoticons_lol.gif
bezpieczna okolica, siedem miast jednego gracza na wyspie, we wszystkich miastach deff, mur 20 minimum w każdym z miast, taktyka i schemat godny naśladowania
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
tak w ogóle to powinni nosić nazwę : Czciciele murków, a Londi powinna być pierwszym budowniczym
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Jak może wyglądać przecietny rozkład dnia maratończyka?
1.Wstaje rano i załącza budowę 7 lvl murku,
2.Przy południowej kawie załącza kolejne lvl murka
3...do 6 -schemat podobny więc nie bd się powtarzał.
7.Ranek kolejnego dnia...pobudka i histeriaaaa
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
.....murek 25 i nie można go wyżej budować
smiley_emoticons_auslachen2.gif
ale po kilku godzinach wpadają na pomysł by zbudować wieżę, choć z wielkim smutkiem, a dlaczego? bo mogą tylko 1 lvl
smiley_emoticons_oh-no2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ciągle mur, mur:) jakby ludzie bez niego grać nie mogli - dobry przykład to nieroby od maratończyków
smiley_emoticons_lol.gif
bezpieczna okolica, siedem miast jednego gracza na wyspie, we wszystkich miastach deff, mur 20 minimum w każdym z miast, taktyka i schemat godny naśladowania
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
tak w ogóle to powinni nosić nazwę : Czciciele murków, a Londi powinna być pierwszym budowniczym
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Jak może wyglądać przecietny rozkład dnia maratończyka?
1.Wstaje rano i załącza budowę 7 lvl murku,
2.Przy południowej kawie załącza kolejne lvl murka
3...do 6 -schemat podobny więc nie bd się powtarzał.
7.Ranek kolejnego dnia...pobudka i histeriaaaa
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
.....murek 25 i nie można go wyżej budować
smiley_emoticons_auslachen2.gif
ale po kilku godzinach wpadają na pomysł by zbudować wieżę, choć z wielkim smutkiem, a dlaczego? bo mogą tylko 1 lvl
smiley_emoticons_oh-no2.gif


hahaha idealne streszczenie gracza z maratończyków
jeszcze trzeba dodać jeśli miasta nie mogą przejąć to katapulty z gradem przez 24 godziny na dobę lecą aby miasto rozwalić
cała filozofia cienkich maratończyków
 

DeletedUser20622

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No ba - często piszą do naszych graczy w sprawie oddania miast, których przejąć nie mogą by im to oddać za free
smiley_emoticons_oh-no2.gif
naprawdę dziwna filozofia
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
oni chcą wygrać świat, ciekawe jak
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Łoł - już to widzę. Cześć kolego - nie mogę przejąć Twojego miasta, oddasz mi go - proszę...

I to często, czyli jak? Co dzień? Co tydzień?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A no to przepraszam. Myślałam, że dostanę jakieś info, jak już zarzuciliście tematem.
Bo tak sobie myślę, ciekawy temat - ludzie piszą o nim na FO, gdzie mogą przeczytać wszyscy.
To się dopytam o szczegóły, ale widać, nie można.

Wybacz proszę :)
 

DeletedUser20622

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Łoł - już to widzę. Cześć kolego - nie mogę przejąć Twojego miasta, oddasz mi go - proszę...

I to często, czyli jak? Co dzień? Co tydzień?

Podchodzisz do tego jak do wyprzedaży w ciucholandzie
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
Jak masz zadawać takie pytania to zadaj je w sklepie z artykułami za 5 zł, może zniżkę dostaniesz..
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ojej, teraz mi pojechałeś - chyba się popłaczę.

A tak na serio - to po co piszecie o tym na forum, jeśli nie można o nic zapytać?
Tak dla jaj? Bo ktoś tam coś zrobił? Dajecie szczegóły czy macie zamiar generalizować?
Bo ja też mogę napisać, ale głupi ten sojusz, bo jakiś gostek do mnie napisze, oddaj mi miasto.
O ile w ogóle napisał... Czyli co? Lecimy z tematem, czy odpuszczamy?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Chłopak szuka fejmu uciechy i poklasku na necie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

jesli 130 katapult wjezdza z gradem to budynek leci o 13 poziomów jesli spadek 13 poziomów gospodarstwa to zadna strata zwłaszcza po zajechaniu 13 poziomów senatu to mnie juz nic nie zdziwi ale babcie z tego znane ze maja tajne strategie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Boże ale wy ten grad przeżywacie...
 
Do góry