Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23003

Guest
O! Z tymi kolonami na smoczego to słusznie! On to zawsze taki podwójny agent i tylko rankingami się zasłania
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_lol.gif
Rankingi dobra sprawa. Brander lama zostaje w tyle to od razu lepiej sie czlowiekowi robi na sercu :D
 

DeletedUser29075

Guest
I tak niedługo miasto czerwonym oddasz i wszystko wróci do normy w rankingach więc tam ćśś. Poza tym to nie moja wina, że gdzie mój deff to cisza. Boją się
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Nie żebym coś miała do kolegi, ale propozycja -" chcesz powalczyć napisz z wyprzedzeniem " szczerze mnie rozbawiła:)
Uprzedzając - nie nie gram na Apo, ale na forum zaglądam, bo tu są bardziej zawzięte walki niż na większości serwerów. No i nikt nie pisze (najprawdopodobniej ) z uprzedzeniem, że jutro napyskujemy na siebie na FO:))
Czego nie rozumiesz, ze mi tam nie zalezy i wylaczylem apke i kazdy moze sobie brac moje miasta i tak juz rozdalem 40 miast okolo?
 

DeletedUser29552

Guest
Za 20 eu proponujecie 1 procek na godzine, jeden statek ogniowy na godzinę? to jakaś kpina?
 

DeletedUser27944

Guest
Dex Jak raz zagrałem z Tobą to pomyślałem spoko grajek i do tego potrafi grać -od tamtej pory nie rozwijasz się serio -a jak ktoś się nie rozwija to się cofa i coś w tym jest

A widzisz - też grałem z Tobą raz, odniosłem pozytywne wrażenie, ale też stwierdzam ze się nie rozwijasz. Dalej stoisz w miejscu z tymi samymi ludźmi i ustawiasz się tam gdzie wygodniej. Myślisz że np. ja czy wielu innych graczy nie mogło by grać razem z Wami? Ależ mogłoby, tylko to jest jest z góry przesądzony wynik. Jesteście za mocną ekipą jak na Polskie realia i ktoś musi być po drugiej stronie. I chwała tym którzy nie przyłączają się do silniejszych, a próbują stawać na przeciw tego walca stworzonego przez Was i Wasze kontakty/dyplomację. To nie jest wygodne, to nie jest przyjemne, pochłania masę czasu, a słabi psychicznie odpadają po pierwszym ataku. Art, nie rozwijasz się, stoisz w miejscu i jeszcze się naśmiewasz z tych co próbują stawić Wam czoła

I Kamil ma rację
To są skutki picia wódki ;-)
 

DeletedUser30322

Guest
także reklamę już mamy, tworzymy masówkę. Zapraszam dzieci, kobiety z dziećmi, pijanych i trzeźwych oraz mamuty i inne dziwolągi za 3-4 tyg zjemy makaron albo makaron połknie nas... obojętne. W przypadku pierwszej wersji pijani złodzieje nas napadną a wtedy będzie FUN. W drugiej odsłonie nie uciekniemy ale nie wiem co zrobimy w każdym razie też będzie fajnie.
 

DeletedUser27944

Guest
także reklamę już mamy, tworzymy masówkę. Zapraszam dzieci, kobiety z dziećmi, pijanych i trzeźwych oraz mamuty i inne dziwolągi za 3-4 tyg zjemy makaron albo makaron połknie nas... obojętne. W przypadku pierwszej wersji pijani złodzieje nas napadną a wtedy będzie FUN. W drugiej odsłonie nie uciekniemy ale nie wiem co zrobimy w każdym razie też będzie fajnie.
Zapomniałeś - ciapatych nie bierzemy :)
 

DeletedUser30322

Guest
a i nie sugerujcie się tym, że mamy już wszystkie miejsca zajęte zawsze możemy kogoś wyrzucić albo stworzyć akademię. Także śmiało piszcie próg to 175 pkt. Nie dotyczy to ciapatych i włochów, którzy wyglądają jak ciapate
 

DeletedUser29075

Guest
Kurde, jak tak czytam o tych dokonaniach kasyna to zaczynam mieć wrażenie że jestem w sojuszu z jakimiś bóstwami nie do ruszenia, a przeciwnicy doszli do etapu, w którym żeby umniejszyć graczom kasyna poniżają siebie. Tacy asceci nawet trochę.

W sumie na Nitkai też tak było.

Stąd pytanie, czy jako młody członek kasyna vel. gangu alkoholików, grepoholików, złodzieji dusz, niszczycieli światów i bóstw wcielonych, mam zacząć się modlić czy dalej mogę rozmawiać jak z ludźmi?
smiley_emoticons_panik4.gif



PS Zbieram ekipę do rozbiórki smoczego. Ten biedak nawet porządnego deffa nie wysyła, wstyd.
 

DeletedUser27944

Guest
Nie, nie jesteś w sojuszu z bóstwami, jesteś w sojuszu kompetentnych ludzi sterujących jelonkami :) Choć się starasz i ich wielbisz...
Dali Ci uprawnienia do rady? - nie dali
Dali Ci jakiekolwiek uprawnienia? - nie dali
Tam jest 5-7 osób, reszta to jelonki do wykonywania rozkazów, byłem wiem co mówię
Kto wypnie pierś po medale? - Ja wiem, ale to nie będziesz TY ;-)
Przyklaskują jak się rzucasz na forum - przyklaskują
Czyli jesteś swój chłop - takich potrzebują ;-)
 

DeletedUser13617

Guest
Krokodyl dziś normalnie pisze jakby miał rozum i godność człowieka. Normalnie aż się chce z nim pakt podpisać jakiś!
Ale ja wiem, że tylko udaje.
Krokodyle nie maja duszy i nie moga do nieba.
 

DeletedUser

Guest
PS Zbieram ekipę do rozbiórki smoczego. Ten biedak nawet porządnego deffa nie wysyła, wstyd.
Przy nas to totalny amator
smiley_emoticons_lol.gif
a jednak nikt go rozebrać nie chce - co te kobitki w nim widzą...

Nie, nie jesteś w sojuszu z bóstwami, jesteś w sojuszu kompetentnych ludzi sterujących jelonkami :) Choć się starasz i ich wielbisz...
Dali Ci uprawnienia do rady? - nie dali
Dali Ci jakiekolwiek uprawnienia? - nie dali
Tam jest 5-7 osób, reszta to jelonki do wykonywania rozkazów, byłem wiem co mówię
Kto wypnie pierś po medale? - Ja wiem, ale to nie będziesz TY ;-)
Przyklaskują jak się rzucasz na forum - przyklaskują
Czyli jesteś swój chłop - takich potrzebują ;-)
smiley_emoticons_viking.gif

Racja, tu same lamy (to akurat prawda!), bez uprawnień, bez prawa głosu, rygor taki, że strach się nie zalogować przez godzinę.
A tak na serio: jak to czytam to mam wrażenie, że grałeś w zupełnie innym sojuszu z zupełnie innymi ludźmi. Ile światów rozegrałeś z tą ekipą? Pół? Hopciu już kolejny świat gra i do tej pory godnie wielbił wszystkie kobitki (a przecież o to u nas chodzi, nie o grę), więc i my go uwielbiamy
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
Ty w swoich sojuszach po przejściu "okresu karencji" rozdajesz uprawnienia jak bożonarodzeniowe bony żywnościowe? Jak tak to nie dziwię się, że nie masz stałej ekipy do gry - ja bym w takiej na pewno grać nie chciała.
Ale z jednym się zgadzam. Nie ma u nas bóstw. No, z wyjątkiem Boskiego Arta KRULA Nitkaja i Jutkasu: on jest jedyny w swoim rodzaju i nawet ma swoją prywatną zakładkę gdzie możemy go czcić
smiley_emoticons_nicken.gif
a z Hopciem to ja bym się bała bić, jego brandery potrafiły przetrwać całą Nikaia - lepiej trzymać go u siebie, serio
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Kurde...chyba czas się upomnieć o te uprawnienia, bo bez nich to nie gra. No jak to tak możecie nie dać mi żadnych uprawnień. Przecież ja tyle światów wygrałem i jeszcze jakimś wybitnym użytkownikiem forum jestem! No i idę w największego spamera, tylko jeszcze trochę postów muszę napisać!

SKANDAL!
smiley_emoticons_wallbash.gif
 
Nie, nie jesteś w sojuszu z bóstwami, jesteś w sojuszu kompetentnych ludzi sterujących jelonkami :) Choć się starasz i ich wielbisz...
Dali Ci uprawnienia do rady? - nie dali
Dali Ci jakiekolwiek uprawnienia? - nie dali
Tam jest 5-7 osób, reszta to jelonki do wykonywania rozkazów, byłem wiem co mówię
Kto wypnie pierś po medale? - Ja wiem, ale to nie będziesz TY ;-)
Przyklaskują jak się rzucasz na forum - przyklaskują
Czyli jesteś swój chłop - takich potrzebują ;-)
Stary a to ja myślałem że ja znalazłem jeleni i to Oni zajmują się sojsuzem kiedy ja sobie gram tylko jak i 90% sojuszu- prowadziłem nie jeden sojusz i powiem jedno mam to gdzieś wolę grać
 

DeletedUser29075

Guest
Najważniejsze uprawnienia ma - do korespondencji masowej. Mogę wszystkim spamować a ostatnio nawet pozwolono mi mieć swoje zdanie (o zgrozo!) a nawet lekko pyskować (!!!!!). Rozumiecie to? Kto by pomyślał.

Ponadto mam wiele innych przywilejów. Np. nie muszę płacić haraczu (do ilu tam lat jesteś z tego zwolniony, nie pamiętam już ilu). Ogólnie jak masz dobry dzień to możesz trafić nawet na jakiegoś człowieka. Zwykle to same bestie, ale jak każda bestia - mają w sobie coś pięknego.

A tak swoją drogą, Dex, ty to chyba rzadko doceniany jesteś, co nie?
 
Do góry