Sytuacja na świecie Apollonia

podobnie jak na nikai tak i tu,pozostawies kilku graczy zeby przejsc tam gdzie "cieplo i przytulnie".takze az jestem ciekaw Twoich wynikow w najblizszym czasie
przykro mi na nikai cały sojusz przeszedł do sigmy poza malymi wyjątkami którzy skonczyli gre albo poszli do Casyna :) doinformuj się i wtedy się wypowiadaj :)

martyna4444

Guest
Przepraszam, czy można prosić o wstrzymanie się z agresywnymi zachowaniami? Domków spokojnie nie mogę budować

przykro mi na nikai cały sojusz przeszedł do sigmy poza malymi wyjątkami którzy skonczyli gre albo poszli do Casyna :) doinformuj się i wtedy się wypowiadaj :)
To ty lecytyne zazywaj...do jakiego kasyna,do jakiej Sigmy?! Byles chlopie na m65 w jakims sojuszu(nazwy z glowy nie przypomne,ale doszukam;)) ***juz sie doszukałem-White Wolves sie nazywał sojusz*** i Ty poszedles jako jedyny do Sigmy,za nasza zgoda zreszta(bo taki mielismy uklad z SB ze nie werbuja z naszego morza bez ustalenia z nami) takze nie opowiadaj glupot.
***i najlepsze z najlepszych:) dogrzebałem sie nawet do pierwszej z Twoich wiadomosci,w ktorej to...uwaga-uwaga...proponowałes nam walke z Sigma:) takze tego...***
byles zalozycielem tam i zwiales (bo chciales jeszcze poklikac-jak to bylo powiedziane) w pozniejszym czasie jeszcze chyba ze 2osoby poszly do TSK o co zreszta byly zgrzyty. A do kasyna nikt nie poszedl.
Takze historia sie powtorzyla o wielki grajku...gracz z uprawbieniami czy nawet zalozycielem,aby to pograc zwual z wlasnego sojuszu;) obys niebawem nie mial jakiegos waznego wydarzenia w zyciu ktore to spowoduje ze bedziesz musial "niestety" skonczyc;)
Takze,czapka,szaliczek i witamina C,zeby zdrowko dopisywało:)

Żelki :D To jest mój faworyt :D
A jak kiedys wczesniej pisalem ze pierwsi postawimy 4z7 to sie wszyscy tylko pod nosem usmiechneli....;) hehe.
A na powaznie,nie Zelki nie beda tym 3cim i tu bys sie przeliczyl niestety. Zelki sie bawia i bawic beda,a i nawet nagla strata x miast tego nie zmieni;)
Takze bawmy sie i jak juz wczesniej pisalem,powodzenia kazdej ze stron;)

Ostatnio edytowane przez moderatora: