Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tylko zeby sie nie okazalo, ze NG zaraz je znowu straci.

Spokojnie, zanim znowu się zbierzecie do porządnej akcji następne 3 miechy miną. W tym czasie zrezygnuje wam połowa graczy z centrum świata a ile kont na współdzieleniu łącza dacie radę obskoczyć?
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Formion ty na serio wierzysz w to co piszesz?
Co 10 - 14 dni mozna na was uderzac ze zblizona sila i zabierac wam miasta, az wam to zbrzydnie.
Zreszta pisalem to juz jakies 2 miesiace temu i dobrze, ze wkoncu sie za to wzieto.

Ta akcja nie byla planowana 3 miesiace i prosze zastanow sie 2 razy zanim napiszesz kolejna bajke, bo czuje jakbym konwersowal ze ścianą ....

Przypominam ci, ze na wspoldzielnym nie mozna atakowac tego samego gracza, wiec twoja hipoteza szybko sie wlasnie posypala.
Powtarzam... Mysl, a potem pisz...

Btw. Ciesz sie, ze macie gmkgmk formion, bo bez niego daleko bys nie zajechal z tym smiesznym podejsciem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ależ ja się bardzo cieszę, ze mamy gmk, cenię go bardziej niż całą Tyranię do kupy wziętą.
Na współdzieleniu można mieć jedno konto z samym deffem i podsyłać wsparcie innym graczom. Można mieć na innym koncie sam off do którego wsparcia podsyłają z kolei następni. Mozna atakować kilku róznych graczy a przecież jednocześnie była i akcja na graczy z VINI.
Co do terminu waszej akcji - jest pewien problem z tym wpółdzieleniem. Otóż obskakiwanie tylu kont zajmuje sporo czasu. Nie jest za bardzo możliwym wtedy robić woja na przyśpieszaczach, bo jak rzucisz na miasto czar to podsyłasz tam non stop surowce z innych miast a to cholernie czasochłonne by uważać aby magazyn się nie przepełniał i na czas opróżniać. Bez przyspieszaczy pełną zagrodę ogni robi się cały miesiac. Oki, czekam na waszą akcję, tym razem na mnie mam nadzieję.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Akcja szykowana 3 miesiące, tygodnie robienia offa na zapleczu, znoszenie ciągłych buntów, żelazny rygor i limity ogni po to by pojechać jednego gościa na morzu, gdzie ma się totalną dominację a potem opiewanie przejęć... trochę to dziwne :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Baster82Polska TBK - The Best Killers 22.05.2013 19:18 zaproponował akcje na złotników. Scypion zadzownił, bo miałem urlop. Wróciłem po trzech dniach, z miczem dogadalismy sie w dzien i 26.05 poszła pierwsza masówka. Akcja odbyła się 10 czerwca.
3 miesiace hehehe;d w 3 miesiące to my robilismy z 8 akcji na VINI co widac na grepostats.
Nie robcie sobie tutaj wiec dobrze chłopaki bo jestescie marginesem do ktorego przygotowywalismy sie krocej niz na vini czy na Jamelie na wyspie gdzie były Plateje jak jeszcze byla po zlej stronie:)
Jamelia wtedy straciła miasto. Niszczyciel 20.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ja nie piszę o bezpośrednich przygotowania do konkretnej akcji (choć 3 tygodnie, żeby walnąć w gościa, który gra bez deffa to chyba dużo) - ale o miesiącach chomikowania offa, czajenia się, strugania zapałek - przecież to pierwsza akcja na Venatores od wielu miesięcy.
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Hehe nie no coraz weselej tutaj;d Ale Was to musi gryźć żeby tak się pocieszać;d
Miesiące chomikowania offa czajenia sie strugania zapałek;d hahah. Robilismy akcje na vini gdzie sie czyscilismy co 2-3 tygodnie przejmujac 3-8miast. O Was zostało cokolwiek wspomniane pierwszy raz Baster82Polska TBK - The Best Killers 22.05.2013 19:18 a sojusz pierwszy raz o struganiu zapałek dostał masa 26 maja.
NIszczyciel- jesteście na marginesie. Nikt nie musi na Was miesiace strugac zapałek. Z reszta sam to piszesz ze jestes skazany na porażke przy kazdej takiej akcji
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Z reszta sam to piszesz ze jestes skazany na porażke przy kazdej takiej akcji

na szczęście kolejna dopiero za 3 miechy ;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A zobaczymy. To zalezy kiedy TBK bedzie chciało znowu Ci miasta zabierać. Ja bede już jak najbardziej 'za' bo jak widać jesteście totalnie do rozjechania w każdej chwili. Przeze mnie Wasza złota moc była przeceniana.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ja tak, ale nieprzypadkowo mnie wybraliście - bo mam najmniej miast, jestem (byłem) najbardziej rozciągnięty i gram bez deffa. To tez symptomatyczne.
Niby jesteśmy łatwym celem, ale dla bezpieczeństwa lepiej gryźć tego najmniejszego :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

to sie rozciągaj dalej i dalej graj bez defa;d Najmniej miast juz nie musi Cie trapić bo zawsze juz bedziesz mial najmniej
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Sadze, ze i dla gmk padloby z 20 miast, wiec nie wiem o to ci chodzi.
Powinienes sie cieszyc, ze miales najmniej miast, bo morali nawet nie mam juz na ciebie :|
Zrozum, ze 50 kolonow nie idzie upilnowac, a wyslac mozna ich i 2x tyle. Tym bardziej, ze na twoje miasta NG poszedl nadmiar offa, ale to powinienes wiedziec po rapkach...

No powiedz mi ile wsparcia gmk dostalby na kazde z 50 swoich miast?
1.5k birem? 5k ladu? Albo olalby 20 miast i wydefowal reszte? Wiekszosc graczy solo to rozbija, wiec na twoim miejscu przestalbym chrzanic i zaczal myslec rozsadnie, bo to co piszecie wyglada jak desperacka proba uratowania twarzy...

Mowie... Ja bym sie do was dobral juz 2 miesiace temu, bo to oczywiste, ze zostaliscie przecenieni...
Zlotem gry sie nie wygrywa...

Aha i przestancie chrzanic, ze gracie we 3, czy tez bez defa.
Ciagniecie z koalicji i wypisujecie takie banialuki, ze glowa mala.
Masz dookola czerwone i to ze grasz bez defa tylko dowodzi jak malo rozgarniety jestes, wiec nawet sie tym nie chwal...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No to teraz chyba moja kolej? Liczę na to, ze za dwa tygodnie spróbjecie zrobić taka samą akcję na mnie. Serio mówię. Ogólnie od dawna średnio mi się chce grać a tak chociaż mógłbym się sprawdzić. Przetestujcie legendę Sigmy.
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Formion co bierzesz przed zasnieciem, ze takie fajne sny masz?

Btw pisanie o sobie w ten sposob jest nietaktowne ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Gadanie i tak wiem, ze macie na oku mojego Antysynergetyka. Ja jestem w trochę lepszej sytuacji niż NG bo większość miast mam na zwartej przestrzeni, do tego nie gram bez deffa. Ale z dugiej strony na wsparcie z koalicji mogę liczyć jeszcze mniej niż on. To jak, za dwa tygodnie czy dać wam więcej czasu na przygotowania?
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Marna ta twoja prowokacja... Powiem ci wiec tak :
Nikt na ciebie nie bedzie uderzal kiedy tobie sie bedzie podobalo, tylko kiedy nam sie bedzie podobalo (chociaz nie mam na to wplywu), a o tym jak bardzo cie to zaboli przekonamy sie jak juz natracisz miast.

No coz... Pewnie honor legendy po stracie 50% ucierpi i pewnie opuscisz bizancjum...
No chyba ze twoja "zajebi**osc" bedzie polegala na dalszym oddawaniu miast.
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Taka potężna Synergia a nie potrafi wykończyć gracza bez elementu zaskoczenia?
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ty chyba nie bardzo rozumiesz czym jest strategia...

Jestes legenda sigmy czy tylko udajesz pajaca? Zdecyduj sie wkoncu prosze...

Jezeli bedziesz pisal takie glupoty to zaczne cie uwazac za zwyklego piona, bo poki co tyle reprezentujesz...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Hehe : ) No to zrobcie te akcje na niego i tyle. Po co tyle gadac : )
 
Do góry