Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Moje typy to:

VoD - Kolos i Latarnia
CH - Zeus i Ogrody
Triarii - Grobowiec
Katharsis - Piramidy
Black Kompany - Artemida

Ciekawe jak potem ułożą się koalicje i kogo będą kusić by pomagał przy rozwalaniu już wybudowanych cudów ;-)

Formion odnieś się do swoich typów bo widać, że o budowaniu cudów nie masz zielonego pojęcia.
Twój pewniak dał się wyprzedzić Synergii, która według Ciebie nie była w stanie udźwignąć 9 i 10 poziomu.



A jak widać fuzji CH i Synergii piszą wszyscy oprócz samych zainteresowanych :)
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Zakpiłeś to chyba teraz Ty, jeżeli uważasz, że wybudowanie jednego poziomu to jakiś wyczyn :cool:

Tak nam na nosie zagrał, że pozbieramy się na Wigilię dopiero.
W jednym Ci mogę przyznać rację. Jedyne co może teraz zrobić to podczepić się pod sukces innych.
Może do TRIARII dołączy skoro tak pochlebnie sie o nim wypowiadasz :)

A raczek może niech odpowie jak sojusz, który nie używa złota tak dobrze stoi w rankingach.
Niezmiernie mnie ciekawi wasz fenomen :p
Jesteś czepialski i zarozumiały,dlatego budzisz negatywne uczucia.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Formion odnieś się do swoich typów bo widać, że o budowaniu cudów nie masz zielonego pojęcia.
Twój pewniak dał się wyprzedzić Synergii, która według Ciebie nie była w stanie udźwignąć 9 i 10 poziomu.



A jak widać fuzji CH i Synergii piszą wszyscy oprócz samych zainteresowanych :)
To tylko prognozy,nikt nie przewidział,że tyle sojuszy Wam pomoże,dlatego jest jak jest.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Grasz w to pierwszy raz, że nie wiesz, że nawet teraz jak są już wybudowane 10 poziomy to można do 9 rozbudowywać?
Można nawet teraz zacząć budować jakikolwiek cud którego się nawet jeszcze nie ma.
To żeś się teraz popisał...
Jakby nie było,krytykując topowego gracza nie urośniesz.Raczej nie pouczaj,od Formiona to możesz pobierać nauki.
 

DeletedUser20001

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Aby taki scenariusz zrealizować musielibyście się dogadać z sojuszem, który ma takie same cuda jak wy tylko na 9 tym poziomie. Z Cosa Heliosa tak się ułożyliście, ze akurat te cuda które macie zrobione oni mają na bardzo niskich poziomach. W taki sposób możecie dogadywaćsię z Triarii i Vod a nie z CH. CH może taki scenariusz zrealizować razem z APS (piramidy) i VoD (ogrody) i postawić 4 cuda - a bądź co bądź VoD to dawni koalicjanci.

Grasz w to pierwszy raz, że nie wiesz, że nawet teraz jak są już wybudowane 10 poziomy to można do 9 rozbudowywać?
Można nawet teraz zacząć budować jakikolwiek cud którego się nawet jeszcze nie ma.
To żeś się teraz popisał...
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A jak widać fuzji CH i Synergii piszą wszyscy oprócz samych zainteresowanych

Bo widać dla samych zainteresowanych (CH) nie ma w tym nic interesującego? Ale jeśli nie dogadacie się z CH to nie wiem jak moglibyście pokusić się o wygranie świata - chyba tylko czekaniem aż przeciwnicy z nudów tu się resetną.

Co do moich typów - w momencie typowania Feniksi was jeszcze nie wsparli, z tego co wiem to właśnie przeważyło szalę w VoD- odpuścili budowę Kolosa. I tak po uszkodzeniu wam tego cudu VoD będzie miało najblizej z Kolosem

Co do Katharsis i Black Kompany - przeceniłem ich, a niedoceniłem APS, miałem info, ze niektórzy APSiaki wolą szykować wojo niż budować cud i założyłem, ze takich tam jest więcej. Moim zdaniem właśnie APS był tu czarnym koniem w pierwszej rundzie.
CH ma dwa cuda - jak pisałem, jeden z moich typów się zgadza, drugi na 9 poziomie.
Triarii jak typowałem Grobowiec tak go ma. Poza tym Triarii też pozytywnie mnie zaskoczyło, nie wierzyłem w ich zaangażowanie. Może GMK który jednak zdecydował się grać do końca ich zmotywował? Triarii które dla mnie jest w najtrudniejszym położeniu, otoczone, jest całkiem blisko postawienia 4 cudów.
VoD - rozczarowało ale już pisałem dlaczego. W trakcie budowy zmienili strategię (a moim zdaniem gdyby się maksymalnie wysilili mogli chyba i tak zrobić to co w mom scenariuszu sugerowałem) i może w ich sytuacji (zagrywka Feniksów, postępy CH) postapili słusznie. Ostatecznie VoD i tak jest najdalej bo ma 1 dziesiatkę, 2 dziewiątki i 2 ósemki. Ma też spore szanse razem z Triarii (i moze Katharsis) uszkodzić wam te dwa cuda z których jesteście tak dumni i jednak tego Kolosa zbudować.
 

DeletedUser20001

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Formiones Odnieś się do swojej gafy którą opisałem powyżej. Nie wstydź się.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Gdzie tą gafę widzisz?To tylko Twoja nadinterpretacja wypowiedzi.
 

DeletedUser20001

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Gdzie tą gafę widzisz?

Ty nic nie zobaczysz bo za dużo wazeliny do formionesa. On jest nieco mądrzejszy. Z nim rozmawiam nie z Tobą. Ty praw morały ludziom a do mnie ni słowa bo dla mnie jesteś zabawna forumowa Pani
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ty nic nie zobaczysz bo za dużo wazeliny do formionesa. On jest nieco mądrzejszy. Z nim rozmawiam nie z Tobą. Ty praw morały ludziom a do mnie ni słowa bo dla mnie jesteś zabawna forumowa Pani
Jesteś impertynent delikatnie mówiąc.Zabawny Ty jesteś z mentorskim głosem z pozycji 300 w rankingu pouczając topowego gracza i sugerując,że On grać nie umie.Tyle ode mnie do Ciebie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tktk jaki gosc od roku go na forum nie widzialem procz moze jakiegos buntu teraz na glowne zawital i jeszcze taki niegrzeczny. Kulturki troszke;) fajnie ze odszedles;)

Ps jak by tak tk przeczytac Twoj post z 3 razy to smierdzi mi tu norbim;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

znowu się zaczyna :mad: dajcie sobie luzu:D najlepiej do łóżka i lulu ....Polak Polakowi zawsze musi być wilkiem tylko dlatego ze ma inny pogląd na pewne sprawy. Miłej nocy i zajefajnych snów milusińscy :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A Helpolis i Baster jak nie mają argumentów, to z rankingiem zawsze wsykoczą jakby to miało największe znaczenie.

A Formion największy strateg sie własnie zbłaźnił pisząc o tym, ze ktoś ma teraz 9 poziom ma przewagę nad tym co ma poziom 8.
Nie może po prostu pogratulować, że wybralismy najlepszą strategię budowy bo zbudowaliśmy 2 cuda z 3 założonych i teraz możemy sobie budować do 9 poziomu pozostałe nawet rok :)

A rada VoD cały czas zachodzi w głowę gdzie popełnili błąd :)
Teraz wszyscy piszą co jest prawdą, że sukces osiągneliśmy dzięki Feniksowi ale jeszcze niedawno to wyśmiewali.
Ale nawet połączone siły Synergii i Feniksa nie miały takiego potencjału jak TRIARII i VOD.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Co poradzić, jakoś gracze tutaj mają skłonność do wrzucania sobie nawzajem. Chociaż czasami jest też całkiem zabawnie, bo można sobie poczytać zabawne teorie :p.
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Helpolis odpisała. Po prostu napisałem jaka jest aktualna sytuacja w cudach. Wy myslicie, ze teraz będziecie mieli spokój i spokojnie surowce możecie przeznaczać na budowę innych do 9 tki? Z tego co wiem to już zaczęła się walka, jak tu inne cuda budować gdy trzeba deffa robić? A jak dobrze pójdzie (dyplomacja) to faktycznie na bazie CH, Triarii albo VoD można wygrać świat w tydzień (4 cuda) .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Helpolis odpisała.

Rozumiem, że to Twój rzecznik prasowy teraz :cool:

Czekam teraz na odbicie cudaka przez VoD. Nie umieli odbić jednego miasta na M46 gdzie cała Synergia płynęła kilkanaście godzin ze wsparciem ale do odbicia cudu to pewniaki są według Formiona :D
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Na VOD bym może nie liczył, ale Triarii to przecież sami wybitni wojownicy:p, ale patrząc po statystykach to najbardziej wychodzi im obrona ich własnych miast. Ale ja się przecież nie znam jestem zwykłym festyniarzem:p:rolleyes:
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Przecież nie są teraz sami, korzystają z pomocy Triarii.
A nie jestem pewny koalicjantów Synergii w obronie. CH i APS wam pomoże? Po co?
 

DeletedUser20001

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Helpolis zdobędzie jeszcze kilka pozycji w rankingu to już w ogóle będzie miała najwięcej racji;)

Formiones z tego co napisałeś wynika, że do tej pory nie wiedziałeś, że jak ktoś aktualnie nie ma żadnego cudu albo na niski poziom to może to podwyższać czy nawet budować od zera do 9 poziomu.
Teraz już wiesz i nie udawaj że wiedziałeś wcześniej tylko chodziło Ci o to ze surowców do 9 poziomu nie będzie jak nazbierać. Czasami warto się przyznać do błędu zamiast brnąć w swoje...
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

nie chodziło o mi o surowce ale o czas.
To, ze będą wszyscy poblokowani wiadomo było od bardzo dawna. Po co zatem było się tak ścigać? Bo nie ma czasu i tak, ci co mają 9 tki jak się dobrze dogadają to wygraja świat w kilka dni.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nikomu się chyba tak nie śpieszy, ja tam chciałbym dojść do 100 miast :p, zanim ktoś wygra. W tym większość nowych sobie będę zakładał na m57, taka miła spokojna okolica ;).
 
Do góry