Sytuacja na świecie Byllis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28762

Guest
Pasiak :) żebym nie musiał wyciągać na forum publicznym Twoich brudów bo sporo ich masz
i nie wybielaj się bo Noob jesteś i tyle.
żaden z Cb gracz.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

tak tak 2 dni nie miałeś dostępu haha weź zmień dilera.
a i zapomniało się Pasiak jak Ci dupsko na Oroposie ratowałem ??? czy sklerozę już masz ?
"zapomniał wół jak cielęciem był "
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30330

Guest
Wszyscy sa nobami i słupami oprócz dr.?

poklony.gif

Przecież ty w to sam nie wierzysz.
 

DeletedUser27770

Guest
Pasiak :) żebym nie musiał wyciągać na forum publicznym Twoich brudów bo sporo ich masz
i nie wybielaj się bo Noob jesteś i tyle.
żaden z Cb gracz.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

tak tak 2 dni nie miałeś dostępu haha weź zmień dilera.
a i zapomniało się Pasiak jak Ci dupsko na Oroposie ratowałem ??? czy sklerozę już masz ?
"zapomniał wół jak cielęciem był "

Popytaj ludzi z mojego sojuszu czy byłem czy nie :]
Brudy? Moje? Ciekawe jakie .. dla mnie ta gra to nie jest całe życie jak dla Ciebie i ja tracąc wiochę potrafię wrócić do gry - Ty już nie bo to wstyd. Albo wejdziesz na innym nicku żeby nie było :D
Ty mi na Oroposie tyłek ratowałeś? W jakiej sytuacji .. bo jak mi Kronika kolonem wjechała to głównie mulard z Szadziem odbijali wiochę mitami .. poza tym trudno sb w sojuszu nie pomagać :p
 
Gratuluję przejęcia wiochy. Miałem ciężki dzień, wyłączyłem telefon i spałem. Cała tajemnica. Gdyby nie morale, nic by z tej okupki nie zostało.
 
Inna definicja kreta to dobry znajomy z innego sojuszu ;) ludzie sobie za dużo rzeczy mówią zamiast być twardo po stronie swojego sojuszu.
Nie mam zamiaru gonić za wiatrakami i szukać po dziurach krecików :D Donoszenie nie wychodzi na dobre szczególnie temu, który donosi :)
Dlatego nie można kogoś oskarżać o donoszenie bez twardych dowodów np. przesłana wiadomość, zdjęcia czy jakieś kopiuj wklej nie jest wiarygodne.
Tylko pół sojuszu ^^ kto wie, może z czasem tylko tyle zostanie
smiley_emoticons_auslachen2.gif


Xtremek to chyba twój ostatni weekend na tym padole [*]
smiley_emoticons_candle.gif
Trzeba uważać z kim sie zadziera
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser27770

Guest
Inna definicja kreta to dobry znajomy z innego sojuszu ;) ludzie sobie za dużo rzeczy mówią zamiast być twardo po stronie swojego sojuszu.
Nie mam zamiaru gonić za wiatrakami i szukać po dziurach krecików :D Donoszenie nie wychodzi na dobre szczególnie temu, który donosi :)
Dlatego nie można kogoś oskarżać o donoszenie bez twardych dowodów np. przesłana wiadomość, zdjęcia czy jakieś kopiuj wklej nie jest wiarygodne.
Tylko pół sojuszu ^^ kto wie, może z czasem tylko tyle zostanie
smiley_emoticons_auslachen2.gif


Xtremek to chyba twój ostatni weekend na tym padole [*]
smiley_emoticons_candle.gif
Trzeba uważać z kim sie zadziera
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
Jest też tak ale akurat nie w tym przypadku :D
Z jednej strony masz rację z drugiej nie :D
Jakby nie Wasz kret to nasz by tam nigdy nie zagrzał miejsca bo raczej nie korzystam (przynajmniej ja i to też nie moja osoba) z takich usług ;p
I ot co święta racaja. Masz dowody - wtedy działaj a nie oskarżaj kogoś bezpodstawnie. Ostatnio nawet widziałem podrabiane screeny xdd byle by kogoś uwalić :D
 

DeletedUser30521

Guest
pewnie ten co podrabiał probuje odwrócić uwagę od swojej osoby :p
 

DeletedUser30579

Guest
I tu kolega ma rację podałam nick,na jakich światach grałam i z kim ,bo nie mam nic do ukrycia by każdy mógł sprawdzić,czy coś jest prawdą czy kłamstwem i jeżeli piszesz i prosisz o dowody,a oskarżyciel ich nie podaje ,czyli jest kłamcą-
Inna definicja kreta to dobry znajomy z innego sojuszu ;) ludzie sobie za dużo rzeczy mówią zamiast być twardo po stronie swojego sojuszu.
Nie mam zamiaru gonić za wiatrakami i szukać po dziurach krecików :D Donoszenie nie wychodzi na dobre szczególnie temu, który donosi :)
Dlatego nie można kogoś oskarżać o donoszenie bez twardych dowodów np. przesłana wiadomość, zdjęcia czy jakieś kopiuj wklej nie jest wiarygodne.
Tylko pół sojuszu ^^ kto wie, może z czasem tylko tyle zostanie
smiley_emoticons_auslachen2.gif


Xtremek to chyba twój ostatni weekend na tym padole [*]
smiley_emoticons_candle.gif
Trzeba uważać z kim sie zadziera
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser30579

Guest
Albo jest kłamcą,nie dając-Albo wstyd teraz mu się przyznać i przeprosić,za błąd bo nicki był podobny i nie chodziło o tą osobę,ale to trzeba mieć honor...
 

DeletedUser30579

Guest
Albo jest kłamcą,nie dając-Albo wstyd teraz mu się przyznać i przeprosić,za błąd bo nicki był podobny i nie chodziło o tą osobę,ale to trzeba mieć honor... bo ani z kolegą nigdze nie grałam i nie znałam,ani z Melle tym bardziej nie byłam u niej w sojuszu i też nie znałam....
 
Aneta uspokój się już :D wystarczy tych nerwów na dziś bo osiwiejesz
smiley_emoticons_opa_boese2.gif

Co mają ci odpisać jak nie mogą pokryć dowodami tego co piszą :> ?
smiley_emoticons_drunk.gif
 

DeletedUser26356

Guest
Gregori Wy nie tracicie narazie,bo Was nikt nie atakuje kolonami,gracze Devila nie pchaja sie do Was wola budować domki i sie nie wychylać,przyznaj to Cosiek,że tyle kolonów co Ja wysyłałem na Twój sojusz nikt nie wysłał z byłego NN
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser30330

Guest
Mimo to że się lejemy równo :D raz ty mi coś ubijesz raz ja. Tak przyznam kolonów to ty najwięcej wysyłałeś, a Daredevil dużo pisze mało robi, nie widzę go nigdzie na froncie tylko gdzieś z tyłu siedzi i rozwala o siebie wojsko. I taki gracz ma złoto na głowie.

Germek ale mogłeś chciaż raz polecieć na synchro bo tak to słabo w nocy tracić klocki :D

Statystycznie wychodzi na to że codziennie NN traci wiochę :D
 
Do góry