Sytuacja na świecie Byllis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29153

Guest
ciekawe ilu przejdzie na nowy świat z tego
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser23685

Guest
Połowa świata :D

Bez przesady :V Jakby było bez morale to tak, ale byllis nie wydaje się nudnym światem, a parametry pomiędzy tym, a nowym są bardzo podobne, więc jakbym grał już tutaj to by mi sie nie chciało zaczynać wszystkiego od nowa znowu :V
 

DeletedUser23053

Guest
Grepolis pomimo wszechobecnej rutyny poyrafi jednak czasem zaskoczyć
wczoraj Imper wbijał kolona wodzowi
akcja pięknie przemyślana na dwa klocki.
Imper miał plan na wszystkie ewentualności:
- klocka fejkowego utopią
-klocka fejkowego odbiją
- klocka fejkowego zbiją

niestety plan nie wypalił bo fejkowy wszedł i ustał
 
fajnie, że coś się zmieniło w sytuacji globalnej tego świata po wejściu tego fejkowgo kolona :p
gracze tak się niestety zachowują, bo prawda niestety jest taka, że atakujesz kiedy chcesz a bronić się musisz kiedy musisz
wielu graczy z topki udaje nieaktywność kiedy widzi dużą akcję na starym podboju, każdy boi się jak ognia "wbicia kolona na żywca"
nie każdy też gra 24/7 , nie każdy jest maniakiem, nie każdy nie może pracować albo i/albo nie może spać i to wymusza jego całodobową obecność na grze, nie dla każdego ta gra stanowi sens życia
 

DeletedUser23053

Guest
wiesz globalną sytuację to ja mam w głębokim poważaniu :) od dawna trzymają mnie w tej grze tylko taktyczne zabawy.
a wódz akurat to spec od nękań 100 procowymi atakami o dowolnej porze dnia i nocy
 
no to gratulacje, że to tak ważna sprawa dla ciebie żeby pochwalić się nią na ogólnym forum - że sojusz top 14 przejął 1 ( jedno ) miasto sojuszu top 10
jutro pochwal się tym, że kupiłeś nieprzypalony chleb, mi dzisiaj to się udało
 

DeletedUser23053

Guest
opisałem śmieszną z punktu widzenia przygotowań i planowania sytuację. I tylko tyle.
To już Twoja interpretacja że się chwalę. Wprawdzie mnie to nie dziwi bo większość wpisów na forum nie wykracza poza przechwałki i wyzywania się od słupów, więc może wydawać się to dziwne, że ktoś cokolwiek wpisuje bez intencji ośmieszenia lub zirytowania przeciwnika.
Dobrze byłoby gdybyś swoje wpisy osądzające czyjeś intencje poprzedzał czymś w rodzaju:
Moim zdaniem...
Myślę, że....
itp.
PS. Sprawdzaj chleb "od spodu" i "z góry", wtedy kupisz nieprzypalony bez zdawania się na MOC
 
wiesz globalną sytuację to ja mam w głębokim poważaniu :) od dawna trzymają mnie w tej grze tylko taktyczne zabawy.
a wódz akurat to spec od nękań 100 procowymi atakami o dowolnej porze dnia i nocy

tylko taktyczne zabawy polegające na całodobowym pilnowaniu konta żeby broń boże nie stracić miasta
wyłącz apkę, ona nie jest elementem obowiązkowym, wtedy dopiero poczujesz prawdziwy zapach i smak taktycznej zabawy, i przestanie irytować cię ktoś, kto co kilka minut puszcza jako dawca pw po 100 procków, ma do tego pełne prawo, nie łamie regulaminu
 

DeletedUser30521

Guest
kolejny apkowicz :p a tak w ogole kostucha sie rozgrzała
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
wrócimy silniejsi
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser17842

Guest
Ja na samą myśl o tym już się boje. Co to będzie za te 20 pare dni :oops:
 
Do góry