Sytuacja na świecie Chi

  • Rozpoczynający wątek Azzael
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Nie mów hop :) Stare bonusy jeszcze są z 30 :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

I pewno macie ich pełne mieszki na cudaku :cool: Wcale bym się nie zdziwił :))
 
Odp: Sytuacja na świecie Chi

a to nawet nie widziałem, nie zmienili tego całkowicie? fakt faktem u mnie w tym ekwipunku zalegają te bonusy, ale czy aby na pewno z siłą 30%?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Tak naprawdę cholera wie. Inno grzebie przy tej grze tak często, że można się pogubić. Teraz pozmieniali bonusy, jutro dadzą jakieś inne.
Ogólnie denerwujące są te zmiany. Powinno być tak, że jak chcą coś zmieniać w rozgrywce, niech to dają na nowych światach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

No cóż, drodzy adwersarze. Chyba musicie się bardziej postarać. Na tą chwilę pięknie nabijacie PW :p
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

próbowac trzeba a nikt niepowiedział ze bedzie łatwo
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Aloha! Szkoda, że mnie nie było, też bym coś podrzucił do obrony. Koledzy z exbohemy chyba mnie nie lubią, urlop skończyłem o 2 w nocy a od 7:30 ataki leciały :(. I jeszcze mi lapek padł nie było jak tego ogarnąć.

ps. Ahahahaha, chrycho usunął mój post :D! Prawda w oczy kole? Pewnie znowu bana mi założy żeby się dowartościować ;).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Koledzy z exbohemy chyba mnie nie lubią, urlop skończyłem o 2 w nocy a od 7:30 ataki leciały :(. I jeszcze mi lapek padł nie było jak tego ogarnąć.
.

Wręcz przeciwnie jesteś bardzo lubiany. Prawdopodobnie nikt nie pomyślał o Tobie tak szybko jak my.
 
Do góry