Sytuacja na świecie Epsilon

  • Rozpoczynający wątek Minoss
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Chlopaki (i dziewczyny) nie zapominajcie, to jest tylko gra :) nie ma sie co napinać, a niech sobie dzieci sie puszą, niech maja frajdę ze zbudował 5 szermierzy i uciął temu dziadowi jednego kawalerzystę ze 100 ktore poslal.

Sojusze sa jakie sa, ja powtarzam ze narazie 90% graczy jak tu patrze maja styczność z gra pierwszy raz wiec nie wiele mozna powiedziec o tym kto tutaj bedzie naj a kto upadnie, a wiadomo tez ze nikt bez walki sie nie podda także będzie ciekawie a nie ma nic nudniejszego na świecie jak sojusze plemion od top1 do top 10 takie światy z reguły sa nudne a tu jest ciekawie, walcza wszyscy ze wszystkimi ( o ile farmienie lub jego próba można tak nazwać) świat sie rozkręca, jeszcze będzie tak ze 80% tych sojuszy które sa obecnie nie przetrwają w tej samej formie nawet 2 miesięcy bo po tym okresie będzie totalnie wszystko inaczej wyglądać, także poczekajmy spokojnie, masówki upadną, na ich gruzach odseparują sie z nich silni gracze którzy założą własne elitarne sojusze i na ich podstawie wybudują nowe sily, cześć starych niby silnych sojuszy połączy sie z innymi aby dać opór wrogowi albo połączą sie z wrogiem we wspólnym interesie, nie ma co narzekać to jest standard każdego świata czy tutaj czy na plemionach i do 2 miesięcy wszystko sie ustatkuje (czyli staki pójdą w ruch :)
 

DeletedUser

Guest
#83

Pragnę was powitać jako iż wypowiadam się pierwszy raz...

Wypowiedź kolegi " Aleksander the Great ", jest 100 %-ową racją.. Na swoim przykładzie wiem iż zaczynając grać w jakąś gre możesz mieć z niej wiele rozrywki jak i w wielu przypadkach " Grepolis " ale próba czasu, cierpliwości i wytrwałości pokaże kto gra dla rozwinięcia wiedzy na temat gry i swojego
" Polis ", a kto tylko po to by logować się 2x dziennie w celu podniesienia swoich kopalni o 2-4 poziomy... Czas pokaże

Pozdrawiam Koshii
 

DeletedUser

Guest
nie wszyscy mają cały dzień na to by siedzieć na grepolisie
 

DeletedUser

Guest
#85

Oczywiście ale większość mam nadzieję z tego świata traktuje to jako rozrywkę a nie powtarzający się harmonogram każdego dnia w ich życiu ... Puki co czekajmy na rozwój wydarzeń...
 

DeletedUser

Guest
No ja np. traktuję to grę jako rozrywkę, dla zabicia czasu. Nie że jestem jakimś nałogowcem. 3-4 razy dziennie sobie wejdę, pofarmię, pobuduję i wychodzę. :)
Więc nie każdy ma czas na 24/7.
 

DeletedUser

Guest
a ja jestem uzalezniony od tych gier wstaje rano nastwiam wode na kawe i siadam przed kompem i tak do nocy . w realu juz wszystko osiagnolem co chcialem teraz mam czas na oglupianie się gierkami :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odnosnie tego (ktos wyzej napisal), ze masowki pusza sie gdy sa wiekszoscia na wyspie :) Ja dostalem grozby (w drugim dniu gry) od zalozyciela jednego z sojuszow masowych i co? Teraz generalnie jezdzie po paru graczach od nich a przymierzam sie do wyplenienia tego od siebie z wyspy.

Wiecie, z masowka to jest taki problem, ze ludzie dolaczaja a gdy cos sie dzieje to tak naprawde w rzeczywitosci jest malo osob chetnych do pomocy. Tak wiec w pewnym sensie, jazda po masowce to tzw. free ride ;)
 

DeletedUser

Guest
Zgadzam się z Tobą. No ale jak ogarniałem wzrokiem wcześniejsze wypowiedzi na temat Elity... Hmm 84 osoby to sporo ale mówili że zagarną tą liczbę i przesieją... Zobaczymy może będą z tego ludzie ? ... :)
 

DeletedUser

Guest
Nawiązując do tematu.. Aktualnie na serwie sytuacja jest świetna :)
Wymiata sojusz Troja.
Pozwolę sobie przytoczyć ich "zachęcające" zaproszenie do sojuszu:

zapraszamy do naszego sojuszu jak by ktoś kciał dołączyć to pisać do drago98

Od wczoraj kiedy to zobaczyłem jest to dla mnie sojusz nr 1 i nie tylko bo w statystykach też jest pierwszy :) hahaha. 240+ osób i nikt nie zauważył byka? same dzieci neo?:>

Pozdro dla was chłopaki jesteście The best :)))
 

DeletedUser

Guest
widzę reaktywację sojuszu Hegemonium współzałożonego przeze mnie w KA na 4 serwie:) swirek znajdziesz miejsce dla gracza z topki w KA? wiesz jak gram i że można polegać na moich zdolnościach , zresztą to samo powiem i o Tobie :) powiedz mi Shail (Kamil) też tu jest? jak tak to kawa i pykamy:)

Twr71 - konto żona założyła :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Witam :) Jestem nowym graczem w tej grze, ale widzę podobieństwa tej gry z plemionami, więc będzie łatwo ;)
 

DeletedUser

Guest
Tez jestem tu nowa. szczerze- nigdy nie gralam w podobna gre, ale wydala sie ciekawa, wiec zobacze co z tego bedzie:)

a tak btw to mam pytanie- jesli dostalam raport z zaproszeniem do sojuszu, to chyba powinna byc w nim jakas opcja potwierdzenia przystapienia do niego nie? bo nie wiem jak to potwierdzic xD
 

DeletedUser

Guest
Trzeba wejsc w zakladke wszystkie zaproszenia i tam sie akceptuje.
 

DeletedUser

Guest
Ja tez jestem nowa tutaj. Gram w plemiona na 19 swiecie i gralam tez w ogame. Ta gra to jakby mix tych dwoch gierek. Moze byc ciekawie.
Przynajmniej istnieje cos takiego jak urlop i nie trzeba prosic innych graczy o zastepstwo.
No tak, ale wtedy się nie rozwijasz. Gra na razie jest OK, do puki ludzie nie będą masowo ulepszali sobie konta realną kasą- tego w plemionach nie było i była w miarę równa gra ;)

Tez jestem tu nowa. szczerze- nigdy nie gralam w podobna gre, ale wydala sie ciekawa, wiec zobacze co z tego bedzie

a tak btw to mam pytanie- jesli dostalam raport z zaproszeniem do sojuszu, to chyba powinna byc w nim jakas opcja potwierdzenia przystapienia do niego nie? bo nie wiem jak to potwierdzic xD

Wejdź w sojusz i tam możesz przyjąć albo odrzucić zaproszenie.
 

DeletedUser

Guest
Gra bardzo podobna do Plemion.
Chociaż widać różnice w szacie i silniku gry.

Zapowiada sie ciekawie
 

DeletedUser

Guest
Graficznie przewyższa plemiona, trochę więcej kombinacji tylko.
 

DeletedUser

Guest
Zauważyłem że ten temat ciutek podupadł...

A więc, jak wg was układa się sytuacja na epsilonie obecnie? I co ważniejsze, co myślicie o naszym sojuszu top1? :p
 

DeletedUser

Guest
To też się wypowiem dla podtrzymania dyskusji :)
Na Epsilonie zaczynam swoją przygodę z Grepolis(po dłuższej przerwie od Plemion). Zacząłem trochę później niż świat wystartował, żeby spokojnie się we wszystkim zorientować i póki co gra mi się bardzo podoba.

A teraz odnośnie głównego wątku sytuacji na świecie. Na obecną chwilę dwa plemiona się wyróżniają: Valhalla oraz ===GLADIATORZY=== i to między nimi się rozegra walka o TOP1 w najbliższym czasie.
 
Do góry