Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27766

Guest
smiley_emoticons_panik4.gif
Dyma kto to wymyslil
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser23053

Guest
Samcze Alfa!
ogladam sobie Brazylia - Chorwacja, a że nudny ten mecz to zacząłem czytać forum.
Po trzecim Twoim poście wróciłem do meczu.
Trochę Twoje pisanie przypomina mi Aleksandra Dumasa - Ojca. Jemu płacili od strony więc pisał takie tasiemce po 15 tomów. A tak naprawdę to korzystał z bootów, bo tylko wymyślał scenariusz a wyrobnicy rozwadniali fabułę, żeby wierszówka była pokaźna.

Gdzieś padł zarzut, że FP podbija tylko małe brązowe wioski. We wszystkich sojuszach, w których grałem, największym problemem było, przekonanie graczy, że lokalizacja wioski się liczy a nie ilość punktów. Zawsze padała ta sama kretyńska argumentacja, że "większe miasto to większa pomoc" dla sojuszu, a za dwa dni prosba o stałkę. W FP jak na mój gust i tak zbyt daleko gracze się wybierają po wioski "z punktami", ale na tle wcześniejszych doświadczeń jestem mile zaskoczony.

Argumenty, że tracimy miasta. Pewnie, że tak. Ta gra polega na zdobywaniu i traceniu miast. Nikt z nas nie robi tragedii jeśli straci sie miasto. Niewybalczalna jest tylko strata bez informacji. Wiem, że traktujesz to inaczej bo pamiętam z Koryntu jak wyrzuciłeś z sojuszu, na czas trwania okupacji gracza, którego wioskę podbijałem żeby statystyk MDG nie psuć. Otóż to co zawsze podkreślam statystyki i ranking w grepo nie grają. Liczy się cierpliwość i konsekwencja. Na trzech ostatnich światach kończyłeś długo przede mną.
Być może to kwestia "ego". Nie udało się utrzymać pozycji samca alfa na serwerze trzeba się było spakować.

Jak napisałem Ci na priv, jest ogarnięta opozycja jest zabawa. Zobaczymy jak dalej sie gra potoczy. Zaczną się mistrzostwa świata i wakcaje wiec pewnie serewer czeka atrofia. Pamiętaj tylko, że gdy będziesz kończył tłumaczenie się, że przez fejki nie przejdzie bo wyraźnie napisałeś, że na Ciebie nie działają.

Co do fejków, botów itd.
Naciskajmy na support, żeby więcej uwagi poświęcono aparaturze do wykrywania nieuczciwości, a mniej do tworzenia ozdobnych i upierdliwych okienek z "promocjami". Ale nie możemy tego robić na zasadzie:

- proszę Pani a laxia ma bota!

Takie indywidualnie ukierunkowane zgłoszenia zawsze będą traktowane z rezerwą jako możliwa próba utrącenia przeciwnika w grze.
Konsekwentnie natomiast namawiam na zgłaszanie bluzgów i chamstwa. Jeśli ktoś nie potrafi utrzymać poziomu i opanowac nerwów, to dla jego własnego zdrowia niech lepiej da sobie spokój z grepolis.

PS2 - Samiec Alfa - biorąc pod uwagę, kraj Twojego pochodzenia, nabijanie się z demokracji w KRLD chyba bym sobie darował
 
Co oznacza słowo "znikli"? W języku polskim nie ma czegoś takiego
Są rzadko spotykane "znikliwy" czy "znikliwość", ale takiego cudaka nie widziałem

"Która forma jest poprawna: „znikli” czy „zniknęli”?

Obie formy czasu przeszłego czasownika zniknąć są poprawne. Ich poprawność potwierdzają słowniki, m.in. Wielki słownik ortograficzny PWN pod red. Edwarda Polańskiego, Wielki słownik poprawnej polszczyzny PWN pod red. Andrzeja Markowskiego i Uniwersalny słownik języka polskiego pod red. Stanisława Dubisza. Forma z ‑nę‑ jest jednak częstsza. W świetle Narodowego Korpusu Języka Polskiego występuje ona trzy razy częściej niż znikli (629 wystąpień wobec 202 wystąpień)."
tekst skopiowany ze strony Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Gdańskiego, pozdrawiam xd
https://fil.ug.edu.pl/wydzial/insty...ogii_polskiej/porady_jezykowe/odmiana?page=12
 
Chociaż raz napisałeś coś po polsku. Szkoda, że musiałeś się posłużyć kopią, a później wróciłeś do starej formy. Cytując wyciąg z wydziału filologii polskiej należałoby iść tym nurtem i napisać coś po polsku, a nie po swojemu. Pozdrawiam małe litery i brak podziału na zdania, bo przecinki nie służą do pisania w nieskończoność xd
 

DeletedUser30330

Guest
A, może, służą, skąd, wiesz, że, nie, może lubi, tak, pisać, nie, zmienisz, tego, taki, już, tok, jego, myślenia, no, próbuje, coś, napisać, z ,sensem, i ,mu ,nie ,wychodzi.

Pozdrawiam XD
 

DeletedUser31226

Guest
Cześć

Jestem tutaj nowy i wylądowałem na wyspie z Samiec Alfa. zaprosił mnie tam kolega laxia. mówił mi, że na początek mógłbym zacząć rywalizacje z tym graczem, podobno łatwo go podbić co wy o tym sądzicie?

Serio jestem nowy :(
 
Cześć

Jestem tutaj nowy i wylądowałem na wyspie z Samiec Alfa. zaprosił mnie tam kolega laxia. mówił mi, że na początek mógłbym zacząć rywalizacje z tym graczem, podobno łatwo go podbić co wy o tym sądzicie?

Serio jestem nowy :(
Wydaje mi się, ze sama w tym prawda, kazdemu da sie przejac wioske.
 

DeletedUser26351

Guest
dziwny zbieg okolicznosci lexia na wakacjach fejki ustaly czyli wszystko jasne
 

DeletedUser31077

Guest
Cześć

Jestem tutaj nowy i wylądowałem na wyspie z Samiec Alfa. zaprosił mnie tam kolega laxia. mówił mi, że na początek mógłbym zacząć rywalizacje z tym graczem, podobno łatwo go podbić co wy o tym sądzicie?

Serio jestem nowy :(
teeee dunajka to ze jak biezesz urlop na grze uciekajac przed gradem turka nie znaczy ze na fo nie mozesz pisac pod swoim nickiem,serio hehehehehe nie musisz zakładac co chwile nowych kont zeby sie dowartosciowac

ps;a teraz bedzie zgłoszenie postu hehehehe i za chwile zniknie,ja kiedys te wszystkie screeny tu umieszcze hehehehe
 

DeletedUser31226

Guest
teeee dunajka to ze jak biezesz urlop na grze uciekajac przed gradem turka nie znaczy ze na fo nie mozesz pisac pod swoim nickiem,serio hehehehehe nie musisz zakładac co chwile nowych kont zeby sie dowartosciowac

ps;a teraz bedzie zgłoszenie postu hehehehe i za chwile zniknie,ja kiedys te wszystkie screeny tu umieszcze hehehehe
Słucham?
Jaki urlop?
Że niby ja to laxia? Hahahaha
 
Do góry