Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Smoczuś chodź na ts'a bo nie ma kto mnie upominać za wulgaryzmy
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

A ja jestem pewien, ze poprostu nie zrozumialas tego posta i zeby zatuszowac ten straszny nietakt musialas kolege obrzucic blotem
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

Gdzie Ty tu widzisz równanie z błotem??? Dziwny jesteś, bo jak już to kolega mnie usiłował poniżyć, a nie na odwrót.

Wiesz smoczusiu, mnie życie nauczyło szacunku do ludzi, tylko nie zawsze muszę akceptować wszystkie zachowania ludzkie
oczko.gif
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

A ja jestem pewien, ze poprostu nie zrozumialas tego posta i zeby zatuszowac ten straszny nietakt musialas kolege obrzucic blotem
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

Smoczy Ty to sie znowu nawojowałeś, że hoho:/ kolega, a nawet sie nie przyznał ze ucieka z Geli
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
. Nie ładnie
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Smoczuś chodź na ts'a bo nie ma kto mnie upominać za wulgaryzmy
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Spodobalo Ci sie?
smiley_emoticons_lol.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Smoczy Ty to sie znowu nawojowałeś, że hoho:/ kolega, a nawet sie nie przyznał ze ucieka z Geli
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
. Nie ładnie
smiley_emoticons_irre.gif

Przepraszam Koji, tak wyszlo, zaluje no ale coz, wyjasnie Ci na priv :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Smoczuś - oczywiście
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

ludzie co wy z tym supportem ,przecież każdy ogarnięty gracz wie że jest to niemożliwe aby w jakikolwiek sposób posiłkować się ich pomocą.
Po prostu i u nas i u przeciwników sa dobrzy gracze i jeszcze będzie ciekawie na tym świecie bo im więcej każdy ma miast tym łatwiej się bronić i atakować.
Dlatego proszę nie układać tu nowych teorii spiskowych bo zapewniam was że gramy uczciwie.

Co byś nie napisał to na każdym świecie i tak sojusz dominujący jest zawsze zły i niedobry, a wygrywa za pomocą "sił nieczystych" i ogromu złota :D

Co tam słychać u Was ciekawego? Ma jakiś sojusz szanse na równą walkę z Wami czy już zdominowaliście świat?
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Wbilem sie pobawić, ale widze kolejne beznadziejne zmiany. Nowy system wiosek, jakieś obozy bandytów, kolejne ułatwienia i nie trzeba już tak kombinować, podają wszysto na tacy. Nie podoba mi sie to, ale lepszej gierki nie mam więc trzeba będzie to przeboleć, chociaż na tym świecie i tak długo nie zabawię, nie chce mi sie na starym systemie znowu grać, a poza tym przewaga kroniki na tym świecie jest wręcz miażdżąca i nie widzę tutaj żadnego sojuszu, który mógłby z nimi w jakiś sposób konkurować. Poza nimi jedynie Immortals i Cammora wygląda ciekawie. Maratończycy to kontynuacja sojuszu z akcjum, ale znowu idą w masówkę. Jeszcze Bękarty Wojny przykuły moją uwagę, ale to póki co mały sojusz, ale z czasem kto wie.
 

DeletedUser15946

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Co byś nie napisał to na każdym świecie i tak sojusz dominujący jest zawsze zły i niedobry, a wygrywa za pomocą "sił nieczystych" i ogromu złota :D

Co tam słychać u Was ciekawego? Ma jakiś sojusz szanse na równą walkę z Wami czy już zdominowaliście świat?

nie widac chetnych zeby nam zagrozic, na obecna chwile to tylko przepowiednia z naszego motta z profilu moze nam utrudnic tu gre , no ale zobaczymy czas pokaze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

nie widac chetnych zeby nam zagrozic, na obecna chwile to tylko przepowiednia z naszego motta z profilu moze nam utrudnic tu gre , no ale zobaczymy czas pokaze

a wy macie 1 soj czy 2 :) ?
?
jak tak teraz patrze na statystyki to coś
sojusz Comorra ( osoby co sa koło was na 44 ;/
jakoś miast nie traci ( mają tylko 300 000 pkt i 15 osób )
czyżby był to wasz 2 soj ?
czy takiemu małemu sojuszowi nie możecie podbić miast :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

nie widac chetnych zeby nam zagrozic, na obecna chwile to tylko przepowiednia z naszego motta z profilu moze nam utrudnic tu gre , no ale zobaczymy czas pokaze

Hm... o tym wierszyku piszesz? Chwilowo na urlopie jestem i dlatego pytam :)
 

DeletedUser23088

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Hm... o tym wierszyku piszesz? Chwilowo na urlopie jestem i dlatego pytam :)
tak :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a wy macie 1 soj czy 2 :) ?
?
jak tak teraz patrze na statystyki to coś
sojusz Comorra ( osoby co sa koło was na 44 ;/
jakoś miast nie traci ( mają tylko 300 000 pkt i 15 osób )
czyżby był to wasz 2 soj ?
czy takiemu małemu sojuszowi nie możecie podbić miast :)
nie jest to nasz 2 sojusz :)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

a wy macie 1 soj czy 2 :) ?
?
jak tak teraz patrze na statystyki to coś
sojusz Comorra ( osoby co sa koło was na 44 ;/
jakoś miast nie traci ( mają tylko 300 000 pkt i 15 osób )
czyżby był to wasz 2 soj ?
czy takiemu małemu sojuszowi nie możecie podbić miast :)

po prostu inne cele były, dzisiaj była akcja na jednego gracza z sojuszu Camorra i 3 kolony stoja:):eek:
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

okazało się, że zaden z niego kozak a złotnik jedynie :D
 

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re:

Widzę panowie, że z Siekiera się porozumieliście
faja.gif
. Czyżby niepewność? Nie dowierzam własnym oczom, że wy pakt podpisujecie :)
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

a odbiliście :)/?
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Widzę panowie, że z Siekiera się porozumieliście
faja.gif
. Czyżby niepewność? Nie dowierzam własnym oczom, że wy pakt podpisujecie :)

Twoj poziom dedukcji jest zabojczy
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
lepiej kolego zajmij sie gra a nie szukaniem sensacji, bo narazie kiepsko Ci to wychodzi, a 2 miasta to tez raczej lichy dorobek
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry