Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Będzie więcej ano , moje 3 sloty mnie zbytnio nęcą... muszę je wykorzystać, zostało tam jakieś ciekawe miasto geparda w okolicy? to wezmę... =}
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Kilka zostało :p

Ale ja latam jak szalony katasami na jedno maisteczko i tylko murek na 4 i pełno sury zastaje :(

raz był nawet jeden ogieniek! :D
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Uuu ,to grubo... już sobie kilka ciekawych opcji znalazłem... może jutro polecę, kto wie?
 

DeletedUser20055

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

bahahahahah :D:D:D:D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

no dajecie rade buahahaha :D ... Ekipa Elmera, PIĄTA KOLUMNA, Ciasteczkowe Potwory, TBC, Weselni Browarnicy, Akwizytorzy i Akwizytorzy ... (kto tam wie ile jeszcze tych numerków do przodu mają), ALIANCI, Potworki, Judgement Day, Mordownia :D ... dobierzcie sobie jeszcze kogoś do pomocy :D
Zapomniałeś/aś dodać do tej wielkiej koalicji (która zgrała się i leje biedny legion) sojuszy Potworki, Ruch Sparta Legions, Bractwo miecza, Miecz Samuraja no i wiele innych.. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ano nie gadam już z Tobą :p Nie wiedziałam, że jesteśmy po przeciwnej stronie :)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Gdyby się zgrała, to by było już niesprawiedliwie =} Niemniej jednak życzę powodzenia "Zgranym Koalicjantom" w przejmowaniu wioch od Legionu :rolleyes:
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dawać dawać Ciastka.Jesteście pewnie dumni z tego że zdradziliście i przeszliście na stronę czerwonych.Brawo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Na każdym świecie znajdzie sie zdrajca, dwóch, ewentualnie dwudziesty.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dawać dawać Ciastka.Jesteście pewnie dumni z tego że zdradziliście i przeszliście na stronę czerwonych.Brawo
Oj ptaku ptaku... nasi radni do was też zażalenia mają... a duma rozpiera, bo na obecną chwilę wygrywamy z "Niepokonanym Legionem Weteranów" =}
Po za tym mogę powiedzieć, że nie na stronę czerwonych ,bo umów z TBC, Akwizytorami ,JD i EE żadnych (przynajmniej oficjalnych ,o tajnych mi nic nie wiadomo) nie mamy. Policz to chwilowo jako trzecią stronę konfliktu :rolleyes:
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Oj ptaku ptaku... nasi radni do was też zażalenia mają... a duma rozpiera, bo na obecną chwilę wygrywamy z "Niepokonanym Legionem Weteranów" =}

no nie da się ukryć, winszuję sprytu i zaangażowania.
Dla każdego taka wygrana będzie miała inną cenę. Dla wrogiej koalicji z pewnością będzie zrealizowaniem długoterminowego planu, do którego dążyli od miesięcy. Dla Was? Nic nie znaczącą ujmą na honorze. Honor jest jak bluzka. Zawsze można wyprać i będzie jak nowy. Prawda? :)


Po za tym mogę powiedzieć, że nie na stronę czerwonych ,bo umów z TBC, Akwizytorami ,JD i EE żadnych (przynajmniej oficjalnych ,o tajnych mi nic nie wiadomo) nie mamy. Policz to chwilowo jako trzecią stronę konfliktu :rolleyes:
oj metalowiec, metalowiec. Podpytaj lepiej kolegów / radnych jak to jest na prawdę z tymi umowami, co?
Chyba, że demagogia jest też jednym z elementów waszej walki z "wielkim i niepokonanym Legionem" ?
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Oj ptaku ptaku... nasi radni do was też zażalenia mają... a duma rozpiera, bo na obecną chwilę wygrywamy z "Niepokonanym Legionem Weteranów" =}
Po za tym mogę powiedzieć, że nie na stronę czerwonych ,bo umów z TBC, Akwizytorami ,JD i EE żadnych (przynajmniej oficjalnych ,o tajnych mi nic nie wiadomo) nie mamy. Policz to chwilowo jako trzecią stronę konfliktu :rolleyes:

Czerwoni to też Akwizytorzy i WB z którymi macie PON-a.Poza tym gadaliście z JD i tylko przez fakt że oni wydygali że wylecą z koalicji EE+TBC+JD to was wystawili do wiatru.Dlatego jak byś nie pisał przeszliście na stronę wroga wbijając nóż w plecy ludziom z którymi od początku świata mieliście Pakt.W tej koalicji różnie bywało ale nigdy nam nie przyszłoby na myśl was zdradzić tak jak Wy to zrobiliście.Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dawać dawać Ciastka.Jesteście pewnie dumni z tego że zdradziliście i przeszliście na stronę czerwonych.Brawo

Napewno są dumni w końcu coś udowodnić chcą jak narazie grali w cieniu legionu na juktas sie grepolis nie kończy.
Będzie kolejny serwer 9L czy LA to nie jest ważne natomiast ważne jest to że bez sprzedajnych ciasteczkowych graczy.
Zrobiłem mape żeby każdy widział jak wygląda sytuacja na juktas:

6mn3.png


prdk.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nie ma koalicji Wszyscy kontra Legion są 3 strony i niech tak pozostanie :)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Napewno są dumni w końcu coś udowodnić chcą jak narazie grali w cieniu legionu na juktas sie grepolis nie kończy.
Będzie kolejny serwer 9L czy LA to nie jest ważne natomiast ważne jest to że bez sprzedajnych ciasteczkowych graczy.
Zrobiłem mape żeby każdy widział jak wygląda sytuacja na juktas:

a8f7.png


qoio.png

Zmień może kolor legionu na żółty, bo myląca ta mapka =}

A co do twoich zażaleń ptaku: to nie ja zrywałem pakt, zrobili to ypsi,sladox,rafaellos25 i reszta rady i to nie bez pobudek, przykro mi kablować na biednego zbanowanego adriana,ale tekścik
PISZCIE NA PRIV DO ZIELONYCH JEŁOPÓW NIECH OBSTAWIĄ WAM WIOSKI.
był ciut hamski... rada stwierdziła,że ma dosyć harania jako żywe tarcze legionu, do tego sam Legion zaczął pierwszy osłabiać sens tej koalicji... z moich informacji wynika ,że zamierzaliście odpuścić cele koalicji i uderzyć w V Kolumnę...
Dobra, ale nie będę tu jechał po legionie, bo tam wiele moich znajomych jest. Chcę tylko oświadczyć ,że obecna sytuacja jest nie tylko wynikiem zachowania ciasteczkowych potworów. Mam nadzieję ,że przez przypadek odpowiedziałem na kilka pytań ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Hahahahhahahah :p no no no nie wiedzialem ze legion zdradzil swoj rownolegly sojusz... i my to wbijamy noz w plecy? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Już poprawiłem :)

Kolego/koleżanko-bo nie znam Ciebie hehe-widać ewidentnie że przeszkadza Tobie nasza koalicja i znajomości wspólne bostarasz się nawet oszukując nas skłucić ale masz pecha ja może się tutaj nie udzielam ale czytam forum i wiem że Adrian tego nie napisał -a dopuki ja tutaj jestem i IX Legion nam wojny nie wypowie to mogę Wam wszystkim powiedzieć że my im wojny nie wypowiemy i to nie dlatego że się ich boimy tylko dlatego że ich szanuje i znamy się a co do kwestji kretów to nie moja wina że ludzie od Was sami się do nas zgłaszają problemu szukajcie u siebie

Art to drugi raz jak mi podpadłeś trzeciego nie będzie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Już poprawiłem :)



Art to drugi raz jak mi podpadłeś trzeciego nie będzie
Mam prośbe nie mieszaj mnie w to -zerknij na staty i zauważysz że ja już tam praktycznie nieistnieje hehe zostało mi jedno miasto -rozebrano mnie na moją prośbe -brak czasu na gre. Polityki sojuszu tym bardziej nie prowadze to wszystko na ten temat.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Powiedzmy wprost - ciastka sie spekaly ze nie wygraja tego swiata i przyloczyly sie do wroga zdradzajac sojusznika. Taka jest prawda i jakies pisanie o naszych fuzjach i innych pierdolach to tylko wymowka,wiem jedno - pamietam nicky i juz z tymi SKRUSZONYMI CIASTKAMI grac nie bede na zadnym swiecie bo to mieczaki :)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Tak nie do końca zmieniając temat, mamy pierwsze ofiary... sam systematycznie wykurzam legion z moich okolic =}
Dzisiaj już nic więcej wam nie zabiorę ,bo jestem leniwy i rapków nie chce mi się wstawiać =}
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Mam prośbe nie mieszaj mnie w to -zerknij na staty i zauważysz że ja już tam praktycznie nieistnieje hehe zostało mi jedno miasto -rozebrano mnie na moją prośbe -brak czasu na gre. Polityki sojuszu tym bardziej nie prowadze to wszystko na ten temat.

Masz rację nie grasz ale oddałeś stery osobom nie do końca rozumiejącym co to honor.Sprzedali sojusznika z ktorym grali od początku tego świata.Tak Ypsilon 2.0 i Rafaello25 pisze o was.Jesteście sprzedajni jak panie z pod Mariotu choć stawiam że one mają więcej honoru niż Wy.WNo coż najwyraźniej tacy jesteście w realu ale to juz wasz problem a znami tak jak Stoner napisał nigdy nie zagracie mało tego wasze nicki będą wrogami nr1 bo przeciwnik to przeciwnik a sprzedawczyk to menda.
 
Do góry