Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ciastka bały się o swój tyłeczek, chociaż miały zapewnione, że Legion ich nie ruszy.
Ale co tam - trza się wykazać...
Ale koleżanko, jak rozumiesz własne słowa,bo dla mnie jest to pozbawione sensu,sama sobie zaprzeczasz w jednym zdaniu. Kogo niby się baliśmy? ;o
Wyście się przegrupowali - my nie, bo kopnęliście nas z zaskoczenia.
taaaa
Zdradzający sojusz, był napiętnowany w sojuszu zdradzonym i w soju do którego doszedł.
Liczył się honor, nie wyścig szczurów.
tu się zgadzam, właśnie próbujemy to wyegzekwować

Podsumowując, opierasz swoje zdanie na wyobraźni,a nie faktach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jak nie wnikasz w rozmowy i czym się zajmuje góra to skąd to wszystko wiesz? Skąd wiesz kto się zachował honorowo, a kto nie? Przecież nie wnikasz w sprawy "góry"...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Wiecie co... Ja nie wnikam jakie były rozmowy, kto z kim i kiedy i po co.
Tym się zajmuje góra. Dla mnie jako zwykłego członka sojuszu wiadomo jest jedno.
Ciastka bały się o swój tyłeczek, chociaż miały zapewnione, że Legion ich nie ruszy.
Ale co tam - trza się wykazać...

Dla mnie ich ataki były całkowitym zaskoczeniem, bo ostatnio miałam ograniczoną aktywność.
Owszem tracimy miasta - trudno by nie, jak całe morze 45 gdzie jesteśmy z Ciastkami jest bez deffa,
bo tam same offy robiliśmy. Wyście się przegrupowali - my nie, bo kopnęliście nas z zaskoczenia.
Ale nie martwcie się, Legion nie padnie tak szybko - jeszcze troszkę powalczymy :)

A tak nieco abstrahując - tęsknię za alfą - tam wróg, był wrogiem.
Sojusznik - sojusznikiem.

Zdradzający sojusz, był napiętnowany w sojuszu zdradzonym i w soju do którego doszedł.
Liczył się honor, nie wyścig szczurów.
Z przecwinikiem można było pogadać na poziomie, bez spinek, bo to tylko wojo było.
Myślałam, że Juktas jest nieco podobne. Oj pomyliłam się, ale trudno.

Aaaa i jedna rzecz - byłam przeciwna takiemu rygorowi, od dziś jestem za.
Każdego odchodzącego z sojuszy powinno się rozebrać!
Kiedyś na jakimś świecie widziałam zasadę - dojść do nas możesz, odejść już nie.
I tej od dziś zawsze będę się trzymać, bo ludzi z honorem już nie ma prawie.

Nic dodać nic ująć;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A tak nieco abstrahując - tęsknię za alfą - tam wróg, był wrogiem.
Sojusznik - sojusznikiem.

Zdradzający sojusz, był napiętnowany w sojuszu zdradzonym i w soju do którego doszedł.
Liczył się honor, nie wyścig szczurów.

Ja Ci powiem czemu tak kiedyś było a teraz nie ma. Bo jak była Alfa to była tylko Alfa i żaden inny świat - ludzie przychodzili grac z innych gier i zakładali sojusze lub poznawali się w grze.
Teraz ludzie się znają - poproś pierwszego lepszego grajka co grał na 3 światach by się zarejestrował na nowym świecie i napisał Ci kogo znam! to wymieni Ci z 30% gracz i to dla tego że cześc zmieniła nicki.

Ludzie często łączą światy emocjami co jest uważam za totalny błąd.

ps. jak tam sytuacja na tym zacnym świecie?? czy mój kumpel Ptaku nadal jest w czołówce?? to znaczy jego sojusz
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

tak maniuś legionik wciąż na czele, ale wróg się na nas rzucił jak hiena na padline i straciliśmy duuuużo miast...

oto ranking top 14 na juktasie, pogrubiłem te sojusze, które od 2 dni czynnie atakują i odbierają nam miasta

1 IX LEGION
2 Ciasteczkowe potwory
3 The Black Company
4 Judgement Day
5 Ekipa Elmera
6 Akwizytorzy
7 nYaN
8 PIĄTA KOLUMNA
9 Akwizytorzy2
10 Mordownia
11 Potworki
12 WESELI BROWARNICY
13 Imperium Rebels
14 ALIANCI
21 AKWIZYTORZY 3

maniuś wiem, że lubisz takie sytuacje :) może wpadniesz do nas zabawić się troszeczke ha ha :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

robsonik musiał przestawić się na full defa, i teraz tylko czekac jak punkty zaczną wpadać :D dobrze, że mam jeszcze kilka wyostrzonych zmysłów :)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

J
ps. jak tam sytuacja na tym zacnym świecie?? czy mój kumpel Ptaku nadal jest w czołówce?? to znaczy jego sojusz

Cześć Maniek;) No cóż może i w czołówce ale teraz sytuacja jak kiedyś na Ypsilonie czyli IX kontra reszta świata bo nawet Ciastka przeszły na stronę czerwonych.Trzeba będzie zrobić małe przemeblowanie po tej zdradzie i zobaczy się czy wytrzymamy napór 7 sojuszy.

Odnosząc się do kilku kwestii to w sporze Ciastka-IX wina leży pewnie jak zawsze po obu stronach.Jednak jeżeli Ciastka po zerwaniu Paktu nie zbratałyby się z naszymi wrogami czyli WB,Akwizytorzy ,V kolumna i JD to ja ataki na wasz sojusz bym zatrzymał.Niestety podpisanie Paktów/PON-ów z naszymi wrogami było dla nas jednoznaczne z wypowiedzeniem wojny.
Niestety zbiegło się to z akcją EE+JD+TBC i wczoraj musieliśmy się bronić przed atakami 7 sojuszy więc nikt takiego naporu ataków by nie wytrzymał.Dlatego straty we wczorajszym dniu były nieuniknione i raczej bym się nimi nie podniecał.

Art faktycznie może źle mnie zrozumiałeś.Ja osobiście nie obarczam cię winą za zerwanie Paktu bo w sumie skąd mogłeś wiedzieć że Ypsilon 2.0 i Rafaello nie mają honoru i nas zdradzą przechodząc na drugą stronę barykady.
Jak to napisali w informacji po zerwaniu Paktu że po fuzji z jednym z naszych koalicjantów(HOOLIANS) poczuli się zagrożeni i dlatego podjęli decyzję o rozwiązaniu Paktu.Nie za bard.zo to do mnie trafia ale niech tak będzie
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

jak się wszyscy na was rzucili to dobrze chociaż o was świadczy.

Co do mojej gry - nie lubie grac na starych światach i sprzątać po kimś cudze śmieci (mam nadzieje że wiesz o czym pisze).
Ale za to takie sytuacje bardzo lubie haha.

Chłopaki zacisnąć poślady bronic się skutecznie, aktywnym byc i czujnym jak waszka!! wkońcu się pokłócą zdradzą się na wzajem bo przecież ktoś musi wygrać haha - a wtedy zróbcie to co potraficie najlepiej (a i pojedynczo nie na raz - wtedy szybciej padają)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Cześć Maniek;)
hey Ptaku

Ypsilon 2.0 i Rafaello nie mają honoru i nas zdradzą przechodząc na drugą stronę barykady.

Piszesz o tych których znam?? o tym ypsilonie 2.0 co nas wystrzałowy na ypsilonie?? jak człowiek raz jest zdolny do czegoś takiego to i zawsze będzie to robił

Ale Rafaelos?? to jestem w szoku
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

najśmieszniejsze jest to, że cała ta ich zgraja jest niesamowicie dumna ze swojego osiągnięcia :) w takim razie ja wam chłopaki, dziewczyny, panie i panowie chciałbym niezmiernie pogratulować sukcesu. :) oby tak dalej, cala scena grepolis jest z was dumna ha ha
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Robson i Ptaku i wasz sojusz - co was nie zabije to was wcmocni. Czym bardziej was biją tym więcej się uczycie.

A zginac ze świata będąc samemu jak palec to wielki zaszczyt! niż byc wygranym bijąc tylko garstkę

życzę wam oczywiście powodzenia i trzymam kciuku za was chłopaki.
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ale Rafaelos?? to jestem w szoku

kolega rafaelos to jest ten, który napędzał całą tą zdradę, bynajmniej takie jest moje zdanie. od paru dni przed zdradą ciastek, na ukrytym forum rady naszej koalicji nie robił nic inne jak tylko pluł jaden w naszą stronę rzucając tony wyzwisk jacy to my jesteśmy niepożyteczni, niezorganizowani i w ogole jesteśmy jak piąte koło u wozu dla ciastek- nie mylić z piątą kolumną aka thle old boys, pierwsi sprzedawczyki tego świada, ale teraz ciastka staneły z nimi w szeregu ramie w ramię :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Robson teraz to już nie ma co szukac winnego i obarczac ludzi tą sytuacją. Sprawa już trwa - teraz trzeba walczyc(bronic się haha)

Co to za różnica że ciastka to a wafle tamto?? ważne że macie zabawę i was tłuką
Co to za różnica czy to wina Arta czy rafaelosa czy ypsilona? niestety ale teraz trzeba trochę spiac poślady i pograc poważnie.

Za max 2 tygodnie sytuacja się zmieni o ile zaczniecie się dobrze bronic - a wiesz dla czego? bo agresor musi przejmowac wioski, jak ich nie dostanie bedziesz szukał innej ofiary
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

maniek moim zdaniem jest różnica między zdrajcą, a zdradzonym, a w związku z tym ważne jest tez to by ludzie wiedzieli kim są zdrajcy, a kim zdradzeni, by nie wsadzali nas z nimi do jednego wora

no a my... wiadomo, trzeba wziąć się w garść i się zreorganizować, a to troche zajmie i do tego wróg nam to utrudnia
 
Ostatnia edycja:
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

maniek moim zdaniem jest różnica między zdrajcą, a zdradzonym, a w związku z tym ważne jest tez to by ludzie wiedzieli kim są zdrajcy, a kim zdradzeni, by nie wsadzali nas z nimi do jednego wora

no a my... wiadomo, trzeba wziąć się w garść i się zreorganizować, a to troche zajmie i do tego wróg nam to utrudnia
tylko już mnie w to wszystko nie mieszajcie bo ja nie miałem z tym nic wspólnego -i niechce mieć -to nie moja bajka
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

art, ty wiem, że nie miałeś z tym nic wspólnego, do ciebie nic nie mam... bardzo mi szkoda również 1ktoś i qrtyg u których mam dług wdzięczności i mają oni moje słowo, że pierwszy na pewno ich nie zaatakuję. podobnie miałem zrobić z Seikei, z którym dobrze mi się współpracowało na ypsilonie ale niestety on chyba zapomniał :/
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ech. a ja mam w Ciastkach ludzi co prędzej mi deffa podeślą niż zaatakują.
To są jeszcze ludzie co ze mną na alfie grali - jeden nawet prowadził ze mną sojusz top 1 tam przez kilka miesięcy.

Z tego co obserwuję, część Ciasteczek szybko się da wybić. Na razie mają przewagę liczebną i to pewnie nie szybko się zmieni, ale sposób ataków poszczególnych ludzików mnie zadziwił.
No cóż, zmniejszy się przewagę liczebną złotem <lol>, aż mnie śmieszy, że to napisałam, ale tak teraz się bronię, bo wczoraj nie miałam nic deffa na 45, a dziś już jest się czym bronić i atakować w sumie też, bo offy też musiałam odbudować :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Zastanawiam sie dlaczego rada ciastek wmawiam ludziom swoim że mimo że walczymy z Legionem mamy siebie nie ruszać :)

Autentyczny wpis AeternusPantheon (sprzedawczyka?):

Nie twierdzę, tylko doszły mnie słuchy, że na czas ataków na legion skupiamy się na nich i jak już pokonamy to wracamy do walki pomiędzy nami, ale jak twierdzisz, że tak nie jest to ok, wyprowadziłeś mnie z błędu


czyżby ciastka oszukują swoich ludzi??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Zastanawiam sie dlaczego rada ciastek wmawiam ludziom swoim że mimo że walczymy z Legionem mamy siebie nie ruszać :)

Autentyczny wpis AeternusPantheon (sprzedawczyka?):

Nie twierdzę, tylko doszły mnie słuchy, że na czas ataków na legion skupiamy się na nich i jak już pokonamy to wracamy do walki pomiędzy nami, ale jak twierdzisz, że tak nie jest to ok, wyprowadziłeś mnie z błędu


czyżby ciastka oszukują swoich ludzi??

A mnie zastanawia dlaczego proszą nas o defa :p
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

nie ma się co oszukiwać, ciastka prędzej czy później pożałują swojej decyzji (o ile już nie żałują) i stawiam 1000 złotych monet o to, że predzej znikną z mapy niż legion, ba legion utrzyma się na szyczcie już do końca tego świata :)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

no w końcu sami sie chwalą ile oni to defa mają :))) i jacy są dobrzy :)

Ciasteczka szukają teraz kolegów i deffa wszędzie i chwytają się nawet tego że wypisują do graczy nYaN że są traktowani jak nasze zaplecze deffa.Kochane Ciasteczka to że honoru nie macie to już wiemy ale że chwytacie się jeszcze takich numerów to nie wiedziałem.No cóż widać że zrobicie wszystko aby położyć Legion na kolana.Ciekawe jak by to wyglądało 1 na 1
 
Do góry