1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Juktas

Dyskusja w 'Juktas' rozpoczęta przez użytkownika yetj, 18. Cze 2013.

1. sin123

sin123 Guest

Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jestem bardzo ciekawa , bo tak de fakto ( obserwując zupełnie z boku te przepychanki) na tym całym konflikcie jest jeden wygrany - ciastka.
    Co w sumie generalnie widać.. dobra polityka.. jestem tylko ciekawa kiedy legion zauważy że niekoniecznie na tym dobrze wychodzi.

Pozdrowka :)

2. ptaku79

ptaku79

Widzę,że nowej sile w TBC/Mordowni szybko nakreślono co byłoby dobre dla IX a co złe :p .Osobiście nie widzę aby IX tracił coś względem Ciastek choć Ameryki nie odkryję że nasze stosunki za dobre obecnie nie są (zerwany PON) i raczej już się nie poprawią.Piszesz że IX traci jak nie bije się z Ciastkami tylko niestety prawda jest taka,że w przypadku tej wojny to właśnie TBC tak jakby zamieni się miejscami z Ciastkami i będzie najbardziej z tego konfliktu zadowolone.Osobiście rozegram to w taki sposób aby żaden z sojuszy (TBC i Ciastka) nie miały za dużych profitów :p

3. sin123

sin123 Guest

hej,

Nie mieszaj do tego TBC ani Mordowni, to moje prywatne zdanie. Obserwuje - widzę też mapki , wyciągam wnioski.
    Jeszcze tego nikt nie zabronił, prawda ?:)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 23. Mar 2014
  4. Szadzio

Szadzio

nie mamy za co się odwdzięczać ;) sami pracujemy na swój sukces :)

5. 1Ktoś

1Ktoś Guest

ale TBC troszke inaczej twierdzi
    Ptaku jak milo ze o nas pamietasz a ja czekam w koncu na Wasz ruch :p

6. Szadzio

Szadzio

Twierdzić to oni sobie mogą co chcą :) Sami sobie dobrze radzimy i nie potrzebujemy czy do bronienia czy do atakowania niczyjej pomocy :)

7. ptaku79

ptaku79

No to widzę,że mamy tu do czynienia z ekspertem :p dlatego zapytam skoro nie przemawiają przez Ciebie względy "sojuszowe". Który sojusz zyska najwięcej na ewentualnej wojnie IX z Ciastkami ??? No które automatycznie sojusze na tym stracą ???

Będzie i to z wielkim przytupem.Obiecuję :)

Ostatnio edytowane: 23. Mar 2014
  8. guzitso

guzitso

Oj nie było :p Zapalone miecze przez 19h... Szkoda tylko, że się na kolona nie zdecydowaliście :p
    A def robimy bo musimy ale czasem też coś ugryziemy :p Aktualnie mamy ciekawsze cele niż ciastka :)

9. KurasWWL

KurasWWL

Heh ... Ptaku czasami wydaje mi się po Twoich wpisach, że jesteś mądrzejszy od telewizora

10. Małolat01

Małolat01 Guest

To wy się bronicie? Z tego co pisałeś wcześnie wasz deff narzeka na nudę :confused:

11. sin123

sin123 Guest

A przez chwile zastanów się nad tym, że jeden z sojuszy odpada..albo obydwa sojusze które mają obecny konflikt osłabiają się jeszcze bardziej. Absolutnie siebie za eksperta nie uważam. Ale widzę, że tutaj każdy widzi siebie w roli "niepokonanego"
    Tylko napisze na bazie doświadczenia, że nie takie doświadczone i wojownicze sojusze upadały.
    Ale skoro wiesz najlepiej.. :D

12. ptaku79

ptaku79

Ja nie wiem najlepiej dlatego się pytam skoro po tak krótkim pobycie na Juktas wiesz co będzie dla IX dobre a co złe.Myslsz że ja nie rozważam rożnych scenariuszy i jednym z nich jest wojna IX z ciastkami na którą czeka TBC tylko po to aby złapać drugi oddech.No cóż ta gra polega na przewidywaniu i na ewentualnych układach.Czy TBC zaoferuje coś IX tego nigdy nie wiadomo :p

No właśnie duzo ci się wydaje.szkoda,że nic z tego konkretnego nie wynika :p

13. Szadzio

Szadzio

Czasami tak ale to bardzo rzadko :)

14. 1Ktoś

1Ktoś Guest

rany ale dzis tu ludzi, wystarczy troche sie poczepiac a od razu kilka stron postow :D

15. sin123

sin123 Guest

czy ja muszę sie od kogoś tego dowiadywać ? napisałam Ci co zauważyłam i podkreśliłam własne zdanie.
    Co zrobi sojusz TBC to sprawa sojuszu TBC :).
    Ale skoro rozwazyłeś wszystkie scenariusze, to rozumiem scenariusz zostania na lodzie też ? bo potem może być za pózno na szukanie sojuszników..
    Pozdrówka.

16. ptaku79

ptaku79

Oj widzę,że mało mnie znasz.Ja już ustalonych kompanów do ostatecznej potyczki mam od dawna.A jak przyjdzie czas każdy się o tym dowie :p

17. KurasWWL

KurasWWL

Już kiedyś ktoś powiedział jak będzie i kto już jest wstępnie dogadany ( nazwijmy go wróżbita Artur ) ale już nie ma go wśród graczy Juktas...a szkoda...
    albo lepiej - Kości zostały rzucone :p

18. sin123

sin123 Guest

Masz rację, nie znam.

19. DonBeker

DonBeker

Hehe...no proszę:) Nie mija kilka dni, a dzisiaj Legion pokazuje, że także lubi porywać się z motyką na słońce i wali w bunkier:) A tak się ptaku zarzekał, że u nich tak nie ma:p

Legion się rozochocił ostatnimi przejęciami i dzisiaj liczył na rozbiórkę do końca, ale coś nie zagrało w tej maszynce już tak dobrze...

20. Szadzio

Szadzio

Wydaje mi sie że jedna wtopa nie przyćmi ich przejęć :)

Do góry