Sytuacja na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

nie szukaj teori spiskowych tylko sobie policz :
świat się rozpoczął 02.06.2015 i dodaj sobie 180 wychodzi że era cudów ma się rozpocząć 29 grudnia więc rozpoczeły się prawidłowo ,a że ktoś nie umi sobie policzyć na kalendarzu 180 to jego problem.

Kryteria rozpoczęcia ery cudów

Dany świat istnieje już 180 dni.
Suma punktów 50 najlepszych sojuszy wynosi minimum 250 milionów.
Każdy kolejny miesiąc po przekroczeniu wymaganych 6 miesięcy obniża poprzeczkę wymaganej sumy punktów sojuszy z top 50 o 13 milionów.
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

no i tak to jest zamiast z rana wnioski wyciągnąć. Po latarni Enrage.. aż powiem szczerze, że mi szkoda niektórych graczy co męczyli się ale trudno
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser22997

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Jest takie stare przysłowie. Co włożysz do życia i dasz od siebie ono Ci później odda. Tak się stało tutaj. Była kombinacja z cudakami na początku to teraz został on odbity i tyle. I proszę Was darujcie sobie teksty typu, że EC zaczeła się tak jak miała się zacząć, bo tak nie było i nie ma co wybielać bo uwierzą w te bezpodstawne argumenty tylko kiepsko zorientowani. A ja przedstawiałem Wam już niejednokrotnie z logicznego punktu widzenia argumenty na temat dlaczego EC powinna zacząć się 2 grudnia, których nikt w sensowny sposób nie umiał podwarzyć. Bo takowego podwarzenia nie ma, było to poprostu lekkie nagięcie zasad na czyjeś polecenie, na czyje niewiem i nie wnikam. Tak samo ban mógł być bezpodstawny i mógł być załatwiony, a mógł być słuszny, nie wnikam. Ale suma sumarów poprostu, do enrage ten mały przekręcik na początku EC wrócił w innej postaci, a pięknie wykorzystała to opozycja, której gratuluje udanego przejęcia :cool:

a smoku dalej nie ogarnia
smiley_emoticons_hust.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

i nie piszcie ze czujek nie bylo bo to bzdura..
 

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Yang'u co Wy tam za śpiewające marcheweczki hodujecie?
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

i nie piszcie ze czujek nie bylo bo to bzdura..

Yangu przy kolonie na grobowiec akurat była kwestia czujek gdzie gracze z wyspy zawalili bo nie widziałeś pierwszej fazy kolona jaki suchar stał przez ile czasu a co do latarni to już kwestia braku zorganizowania bo tu nie powinniście być tak zaskoczeni jak przy pierwszym kolonie. Ania z tego co widzę 3 wioski ma na Latarni nie wierzę że byście nie obstawili wiosek jak byliście w stanie tyle birek dzień wcześniej sprowadzić
 

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

No gratki Ferdek, nie masz co robić tylko się czepiać, że napisałem tak a nie inaczej - jak się pochodzi z kaszub to jakoś tak z przyzwyczajenia zostaje :)

Jak nie masz nic mądrego do napisania poza stękaniem to może lepiej nic nie pisz ;)
 

DeletedUser26417

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

No gratki Ferdek, nie masz co robić tylko się czepiać, że napisałem tak a nie inaczej - jak się pochodzi z kaszub to jakoś tak z przyzwyczajenia zostaje :)

Jak nie masz nic mądrego do napisania poza stękaniem to może lepiej nic nie pisz ;)

Kolego Karwallo FO nie jest Twoją prywatną stroną wiec mam takie samo prawo jak Ty do wypowiadania się.
Wiec bardzo prosze mnie tu nie pouczać i proponuję wyluzować kalesony bo coś za bardzo spięta atmosfera na tym forum.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Polish Dog czytaj między wierszami

to są tylko Wasze domysły i oskarżenie bezpodstawne tak samo jak my możemy mówić, że ma słusznego bana. teraz już wiesz o co caman?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Zaprawdę powiadam wam Grepolis już dawno zeszło na psy i pora zakończyć grę.
Piesku nie żebym do Ciebie mówił.
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

smiley_emoticons_headbash.gif
musisz tak zrobić potem się zastanowić
 

DeletedUser26417

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

to są tylko Wasze domysły i oskarżenie bezpodstawne tak samo jak my możemy mówić, że ma słusznego bana. teraz już wiesz o co caman?

- - - Automatycznie połączono posty - - -



smiley_emoticons_headbash.gif
musisz tak zrobić potem się zastanowić


Taki młody i taki nie grzeczny ale nie martw się z wiekiem człowiek mądrzeje i nie musi się młotkiem bić.
smiley_emoticons_baby_junge2.gif


smiley_emoticons_baby_junge2.gif
 

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Cóż, chyba lepiej być młodzikiem i grać w takie gry niż starym prykiem który pewnie nie ma rodziny albo stawia ją na drugim miejscu zaraz za grą - to się nazywa mieć poukładane w głowie. To takie z moich obecnych przemyśleń.
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Taki młody i taki nie grzeczny
smiley_emoticons_baby_junge2.gif


smiley_emoticons_baby_junge2.gif

smiley_emoticons_opa_boese2.gif

nie ma to jak zrzędzenie. radzę przejrzeć osoby u siebie w sojuszu
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

po za tym nie o mój wiek chodzi bo schodzisz z tematu na boczny tor. zawaliłeś i zresztą nie tylko Ty. a smoczka pod choinkę takiego możesz dostać
smiley_emoticons_santa.gif
ale to jak Mikołaj wpadnie do Ciebie bo inaczej rózga będzie
smiley_emoticons_schneeballwerfen.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

O rany, ale się dzieje teraz
smiley_emoticons_lol.gif

Święta święta i po świętach... dla niektórych przynajmniej
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

W tym roku śnieg będzie szary chyba
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Aktualnie 27 użytkownik(ów) przegląda ten temat.

No no, tyle osób na forum że nie wiadomo czy teraz serwery wytrzymają :)
Będzie zamuła jak w nocy z niedzieli na poniedziałek, gdzie raporty dochodziły po 15 minutach zazwyczaj
smiley_emoticons_hust.gif
 

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku chciałbym życzyć Wszystkich spokojnych Świąt w gronie rodziny.W nadchodzącym Nowym Roku spełnienia marzeń oraz wielu podbojów.Nie mieszajcie mnie w swoje spory, bo to nie podlega Naszej ocenie kto jest winny a kto nie.Nikt nie potrzebuje pełnomocników raczej.Darujcie już idą święta...
smiley_emoticons_weihnachtsgeschenk2.gif
 

DeletedUser4425

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

OsZczepCS a skąd wiesz czym im płaca za grę wydajmy normalne pieniądze pomijając koszty zarządu, sekretarkę itp to chyba jest to nastawione na zysk wiec czemu by nie przedłużyć

Ponury a pierwsi admini zostali stworzeni z nicości ... nie przypominam sobie żadnego admina grającego na becie no chyba że jakiegoś pamiętasz to mi przypomnij ... tak są to gracze którzy grali ale nie powinni grac nie powinni, teraz zostaje niesmak

Adzi90 Wesołych Świąt
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry