Sytuacja na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Adzi90 Wesołych Świąt!
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Rozumiem napiętą atmosferę na Kalidonie, dlatego nie dałam nikomu ostrzeżeń za dyskusję na temat pracy teamu czy rozmowy o banach, ale bardzo proszę o przestrzeganie regulaminu w waszych wypowiedziach.

Jeśli chodzi o zarzuty, że członkowie supportu zachowali się nieuczciwie, bardzo proszę, abyście takie podejrzenia zgłaszali w tickecie, opisując sytuację. Administratorzy i moderatorzy mają prawo grać w Grepolis, ponieważ dzięki temu są na bieżąco ze wszystkimi nowościami i zmianami, co znacznie ułatwia pracę, na przykład podczas odpowiadania na pytania graczy. Teamowicze nie mają jednak żadnych uprawnień administracyjnych na światach, na których grają. Oczywiście wszystkie zgłoszenia nieuczciwości traktujemy poważnie i sprawdzamy czy nie doszło do jakiegoś naruszenia. Jeśli by tak się stało, taka osoba zostałaby wyrzucona z Teamu Grepolis.
 

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Aktualnie 37 użytkownik(ów) przegląda ten temat.

Ej ludziska spokojnie!!!! Zaraz serwery eksplodują chyba!
Widzę że zacne grono supportu się tutaj zebrało :)
Nawet na czerwono jakiś tam nick świeci
smiley_emoticons_biggrin.gif

Witamy, witamy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Rozumiem napiętą atmosferę na Kalidonie, dlatego nie dałam nikomu ostrzeżeń za dyskusję na temat pracy teamu czy rozmowy o banach, ale bardzo proszę o przestrzeganie regulaminu w waszych wypowiedziach.

Jeśli chodzi o zarzuty, że członkowie supportu zachowali się nieuczciwie, bardzo proszę, abyście takie podejrzenia zgłaszali w tickecie, opisując sytuację. Administratorzy i moderatorzy mają prawo grać w Grepolis, ponieważ dzięki temu są na bieżąco ze wszystkimi nowościami i zmianami, co znacznie ułatwia pracę, na przykład podczas odpowiadania na pytania graczy. Teamowicze nie mają jednak żadnych uprawnień administracyjnych na światach, na których grają. Oczywiście wszystkie zgłoszenia nieuczciwości traktujemy poważnie i sprawdzamy czy nie doszło do jakiegoś naruszenia. Jeśli by tak się stało, taka osoba zostałaby wyrzucona z Teamu Grepolis.

Załóżmy ze ktoś z Teamu Grepolis złamał zasady. Jak suport zrekompensował by straty graczom ??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

[
Ponury a pierwsi admini zostali stworzeni z nicości ... nie przypominam sobie żadnego admina grającego na becie no chyba że jakiegoś pamiętasz to mi przypomnij ... tak są to gracze którzy grali ale nie powinni grac nie powinni, teraz zostaje niesmak

Pierwsi główni administratorzy przyszli z pleminon i być może innych gier, a jak dalej kompletowali skład nie mnie wiedzieć, bo nigdy z supportem nie miałem więcej wspólnego niż tickety i odwołania :)
Ja gram od Alfy więc wiem, że na Alfie byli adminstratorzy, nie mam obowiązku sprawdzać serwerów beta czy niemieckich światów które były wcześniej ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Niby dlaczego, dobrze wiem, że na każdym świecie kilku użytkowników to administratorzy, zapytaj sie ich :)
 

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Załóżmy ze ktoś z Teamu Grepolis złamał zasady. Jak suport zrekompensował by straty graczom ??


Dostaniesz fajne bonusiki jak podczas jakiegoś eventu "Bitwa o ..." będziesz mógł wybrać : 650 łask u jakiego chcesz boga albo 40k surki jakiej chcesz i nawet w jakim mieście chcesz! Tylko napisz im co wybierasz
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

nie ma co teraz już debatować, bo mleko się rozlało w sumie i cudaki są rozwalone. ale fajnie czyta się te wszystkie dyskusje powiem szczerze
smiley_emoticons_hust.gif
tak na dobrą sprawę nie mamy pojęcia co się stało a każdy ma inną teorię spiskową. najlepiej jakby sama zbanowana wypowiedziała się bo bym z chęcią wysłuchał o co chodzi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

jedno skreślenie więcej.
Weźcie się za robotę przy weryfikacji tego syfu, który zorganizowaliście a nie na forum siedzicie.

płacimy inno co miesiąc słone pieniądze i chcemy jako konsumenci mieć pewność, że nie jesteśmy oszukiwani
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

jedno skreślenie więcej.
Weźcie się za robotę przy weryfikacji tego syfu, który zorganizowaliście a nie na forum siedzicie.

płacimy inno co miesiąc słone pieniądze i chcemy jako konsumenci mieć pewność, że nie jesteśmy oszukiwani

dlatego ja zbieram paragony i faktury ,mam podstawę do reklamacji:) ha ha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Dostaniesz fajne bonusiki jak podczas jakiegoś eventu "Bitwa o ..." będziesz mógł wybrać : 650 łask u jakiego chcesz boga albo 40k surki jakiej chcesz i nawet w jakim mieście chcesz! Tylko napisz im co wybierasz
smiley_emoticons_biggrin.gif

A to by się support wykosztował :D Dorzucili by chociaż pakiet NC+ na rok za darmo :D
 

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Supporcie kochany, ja tutaj staram się aktywnie zwiększać ilość napisanych postów a z ponad 60 zrobiło mi się 59 :<
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Supporcie kochany, ja tutaj staram się aktywnie zwiększać ilość napisanych postów a z ponad 60 zrobiło mi się 59 :<

Bo widzisz kolego z postami jest jak z pieniedzmi z ofe...
po prostu znikają
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

o poszli debatować.
nie ma ani jednego aktualnie.
nie przeszkadzajmy to może coś wymyślą
 

DeletedUser26417

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Wiesz, zanim napisałem ten post o skasowanych postach to miałem 59 :D Ale jak go już napisałem to wskoczyło 60 - rozumiesz o co kaman ? :D

Ja rozumię ale nie wiem czy nasza koleżanka by Cię tak zrozumiała jak ja
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser26419

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

czuje się jak na kiepskim spektaklu można prosić pomidora do rzucania
smiley_emoticons_flucht2.gif
 

DeletedUser4425

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

a jajeczka wielkanocne mogą być bo mi trochę zostało
 

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Ohoho, 41 użytkowników już w tym jednym wątku.
Tyle to chyba nawet unikalnych wejść dziennie nie było na FO ostatnio ^^
My, ludzie z Kalidonu to potrafimy rozkręcić imprezkę :) Nawet support sam nas odwiedza :D
 
Do góry