Sytuacja na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Ohoho, 41 użytkowników już w tym jednym wątku.
Tyle to chyba nawet unikalnych wejść dziennie nie było na FO ostatnio ^^
My, ludzie z Kalidonu to potrafimy rozkręcić imprezkę :) Nawet support sam nas odwiedza :D
jak nas odwiedzają czyli przychodza w gosci to powinni przynieśc jakiś prezencik ;]
mozę być sakiewka zlota:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Temat ważny to i sporo osób ma coś do powiedzenia.
Ta jedna blokada można powiedzieć ze skonczyła świat
 

DeletedUser23478

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

no to tu będzie znacznie więcej szaraków
 

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Kurcze skąd ja wytrzasnę tyle slotów na te szaraki
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser23478

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

wtedy już nikt nie będzie musiał oszukiwać bo chyba szaraki będziecie umieli przejąć tak mi się wydaję
 

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

wtedy już nikt nie będzie musiał oszukiwać bo chyba szaraki będziecie umieli przejąć tak mi się wydaję

A kto oszukuje? Podaj nicki to się zaraz z tymi bandziorami rozprawię :p
A jak nie masz dowodów żadnych tylko oczerniasz ludzi żeby podnieść swoje ego to gratuluję.
 

DeletedUser4425

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Karwallo zjedz snickersa bo gwiazdorzysz
 

DeletedUser26417

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

A ja kupiłem mega duży Popcorn i czytam dalej ale emocje juz opadły
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser26417

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

No dobra Panowie widzę rozkręcacie się kupiłem 2 pake Popcornu
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Załóżmy ze ktoś z Teamu Grepolis złamał zasady. Jak suport zrekompensował by straty graczom ??

Sprawy rekompensat rozpatrujemy indywidualnie.

jedno skreślenie więcej.
Weźcie się za robotę przy weryfikacji tego syfu, który zorganizowaliście a nie na forum siedzicie.

płacimy inno co miesiąc słone pieniądze i chcemy jako konsumenci mieć pewność, że nie jesteśmy oszukiwani

Supporcie kochany, ja tutaj staram się aktywnie zwiększać ilość napisanych postów a z ponad 60 zrobiło mi się 59 :<

To ja jeszcze raz zaproponuję, by pisać zgodnie z zasadami - posty nie znikną, a ja nie będę musiała siedzieć do rana i ich kasować, więc będę mogła zająć się tym, co w tym momencie powinno być dla wszystkich ważne - przyjrzeniem się sytuacji, co do której macie podejrzenia :)

Proszę również, żebyście się nie obrażali i nie używali wulgaryzmów, nawet jeśli są częściowo ocenzurowane. Tak, wiemy co się pod nimi kryje, kilka znaków interpunkcyjnych niczego nie zmienia :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Nigdzie nie napisałem że Ty tak twierdzisz. Miałem na myśli głównie tych cwaniaków co to sugerowali nie przedstawiając przy tym żadnych dowodów tylko sobie od tak rzucili żeby kogoś po oczerniać
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif

Myśle ze jak ktoś kogoś oskarżał to ma na to dowody i z nich skorzysta w odpowiednim czasie. Wiec poczekajmy na rozwiniecie się sytuacji. Chyba nikt nie rzuca oskarżeń bez pokrycia.
A jeśli ban był lipny to szykuje się mega skandal i nie wyobrażam sobie jakie zadośćuczynienie musiał by support za sponsorować. Bo ban w tej konkretnej sytuacji nie dotyka tylko osoby zbanowanej lecz całego sojuszu który ciężko pracował na budowę konkretnego cudu.
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

W ramach rekompensaty koronka dla całego soja? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Korona za świat którego się nie wygrało? Słabe. Poza tym na to pracowało kilka sojuszy.

Skandal to ten śmieszny support co przez taki czas nie potrafi rozwiązać takiej sprawy.
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Do cudow gra sie dobrze,ale ze startem cudow zawsze cos sie dzieje:)
Najlepsze rozwiazanie to skasowac Ere Cudow w grze
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Po takim ( nie peierwszym zreszta przekrecie) caly serwer powinien sie zresetowac.
Moze z wyjatkiem jakiegos tam karwallo.

A ty jesteś jakimś tam pichem o którym bodajże Yang pisał że sobie sam wojsko ubija?
Gratki chłopaku, grunt to mieć stałe źródło PW
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

A ty jesteś jakimś tam pichem o którym bodajże Yang pisał że sobie sam wojsko ubija?
Gratki chłopaku, grunt to mieć stałe źródło PW
smiley_emoticons_bravo2.gif

Sam pisałeś żeby nie obrażać graczy bez dowodów a sam to robisz :D Wiec dlaczego się sam nie stosujesz swoich rad ??

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Do cudow gra sie dobrze,ale ze startem cudow zawsze cos sie dzieje:)
Najlepsze rozwiazanie to skasowac Ere Cudow w grze
smiley_emoticons_irre4.gif

Popieram ten pomysł. Brak cudów to brak podobnych sytuacji :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Sam pisałeś żeby nie obrażać graczy bez dowodów a sam to robisz :D Wiec dlaczego się sam nie stosujesz się do swoich rad ??


Czy ja kogoś obrażam? Napisałem tylko to co miał w profilu wpisane Yang więc w czym problem? Zmyśliłem to ? Raczej nie. A to co połowa Enrage wygaduje to jest wyssane nawet nie wiem czy z palca - bo takich teorii spiskowych to nie słyszałem od czasów lądowania na księżycu.
 
Do góry