Sytuacja na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Czytając profile graczy z Enage dochodzę do wniosku ze to jednak był ukartowany ban. Podchodzę do profili graczy tak samo jak Ty :p

Mówisz o teoriach spiskowych a ja widzę pewne analogie do wydarzeń z innych serwerów. Wiec cytując klasyka "przypadek ? nie sądzę"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23967

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

eheś a gdyby Enrage udały się bany u Drinków i wpadły im takim samym sposobem ogrody jako czwarte to by było cacy wtedy ...
 

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Cóż, ja akurat mam lepsze zajęcia od przeglądania profili całego sojuszu, ten akurat został mi polecony bo podobno ładna wiązanka została utworzona, to sobie sprawdziłem i było co nieco. Ale jak widać już zostało to skasowane :p

Jak znajdziesz dowód potwierdzający słuszność Twojej "analogii do wydarzeń (bo raczej nie wydażeń)" to możesz mi je przedstawić to wtedy chętnie pogadamy nieco więcej. A póki co to są tylko przypuszczenia Twoje i kilku innych którzy myślą że całe INNO się na nich uwzięło :p
Wiadomo że sporo paranormalnych sytuacji miało miejsce w historii grepolis, ale czemu za każdym razem praktycznie wszyscy zaraz twierdzą że ban był bezpodstawny? A może jednak był powód? Fajnie by było spojrzeć na to jakoś sensownie a nie z góry zakładać że zostało to ukartowane. Zaraz będzie że bronię supportu hehe...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

eheś a gdyby Enrage udały się bany u Drinków i wpadły im takim samym sposobem ogrody jako czwarte to by było cacy wtedy ...

No tak, przecież wtedy na 100% byłby ban zasłużony. Bo przecież u was pewnie nikt nie grał 6 lat w grepo a podobno jak się tyle gra to się nie może być zbanowanym - do takich wniosków doszło kilku geniuszy ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Przepraszam za orta jak szybko się pisze to się zdarzają. Chyba nie przewidziałeś ze mi też ktoś polecił parę profili do poczytania. Naprawdę myślisz ze nie miałbym co robić tylko przeglądać profile graczy bez celu ?

Ale nie dziwi Cię to ze nie tylko Enrage mysli ze ban był bezpodstawny? A może jednak coś w tym jest.
 
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

No tak, przecież wtedy na 100% byłby ban zasłużony. Bo przecież u was pewnie nikt nie grał 6 lat w grepo a podobno jak się tyle gra to się nie może być zbanowanym - do takich wniosków doszło kilku geniuszy ;)

I to są prawdziwe cuda:D grać dłużej w gre niż ona istnieje :cool:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Do cudow gra sie dobrze,ale ze startem cudow zawsze cos sie dzieje:)
Najlepsze rozwiazanie to skasowac Ere Cudow w grze
smiley_emoticons_irre4.gif

Albo wraz ze startem EC wszyscy kasuja konta ;) niech team sam buduje cudaki:eek:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Sprawy rekompensat rozpatrujemy indywidualnie.

czyli standard? 400złota? :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Czytając profile graczy z Enage dochodzę do wniosku ze to jednak był ukartowany ban. Podchodzę do profili graczy tak samo jak Ty :p

Mówisz o teoriach spiskowych a ja widzę pewne analogie do wydarzeń z innych serwerów. Wiec cytując klasyka "przypadek ? nie sądzę"

ban jest nałożony przez system,ludzie z supportu go tylko weryfikują
Program antybotowy wyłapał nielegalny program dla tego ban został nałożony z automatu a jak wiemy nikt nie odważy się podważyć decyzji maszyny bo one są podobno nieomylne i dla tego większość odwolań nie przyniesie zadnego skutku.
Mi też nie podoba się wiele rzeczy na wielu światach,ale nie wolno od razu wysuwać bezpodstawnych oskarżeń dla drugiej strony jeżeli nie ma się pojęcia jak to wszystko działa.Oskarżeniami bardzo łatwo rzucać ale potem smród zostaje na bardzo długi czas i tylko ludzi się w taki sposób zniechęca do tej gry.
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

a skąd Ty to wiesz Wojtas?
z TS własnego soja?
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

ban jest nałożony przez system,ludzie z supportu go tylko weryfikują
Program antybotowy wyłapał nielegalny program dla tego ban został nałożony z automatu a jak wiemy nikt nie odważy się podważyć decyzji maszyny bo one są podobno nieomylne i dla tego większość odwolań nie przyniesie zadnego skutku.
Mi też nie podoba się wiele rzeczy na wielu światach,ale nie wolno od razu wysuwać bezpodstawnych oskarżeń dla drugiej strony jeżeli nie ma się pojęcia jak to wszystko działa.Oskarżeniami bardzo łatwo rzucać ale potem smród zostaje na bardzo długi czas i tylko ludzi się w taki sposób zniechęca do tej gry.

System antybotowy?
smiley_emoticons_lol.gif
Teraz to żeś dowalił, pora przejrzeć na oczy, naiwność ludzka nie zna granic
smiley_emoticons_lol.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23323

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Jeżeli ten ban był niesłuszny to bardzo współczuje Antevii
ale ta sytuacja pokazała z kim tak na prawdę grała
żeby taki duży sojusz widząc, że ma bana nic nie zrobił żeby ratować jej miasta na cudach
a w sumie to było tylko 6 wioch
mieli wiele godzin żeby wstawić swoje kolony i kontrolować sytuacje i tego nie zrobili
a teraz mają jakieś pretensje i szukają kozła ofiarnego, żeby usprawiedliwić swoją nieudolność
 

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Haha jak to nic nie zrobili, przecież zaczęli wszystkich oskarżać :D Woleli się tam między sobą szarpać zamiast zrobić to co do nich należało
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser26365

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

hehe .... no własnie, zrobili bardzo dużo ...pokazali ogromną ułomność sojuszu top 1 ... :/
 

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Antevia (w każdym razie ktoś z takim nickiem) zajrzała tutaj i nawet nie raczyła się wypowiedzieć :)
Cóż, jak dla mnie to znaczy tylko jedno, ale niech się co niektórzy domyślą :)
 

DeletedUser26365

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Antevia (w każdym razie ktoś z takim nickiem) zajrzała tutaj i nawet nie raczyła się wypowiedzieć :)
Cóż, jak dla mnie to znaczy tylko jedno, ale niech się co niektórzy domyślą :)

również to zauważyłam ...była zalogowana na forum ...zero odniesienia się do całej sytuacji
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Antevia (w każdym razie ktoś z takim nickiem) zajrzała tutaj i nawet nie raczyła się wypowiedzieć :)
Cóż, jak dla mnie to znaczy tylko jedno, ale niech się co niektórzy domyślą :)

Ej powiedz bo nic mi do glowy nie przychodzi ;)
 

DeletedUser26365

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

smoczku ...a co tu mówić ... normalnie funkcjonujący sojusz nigdy by nie dopuścił do takiej sytuacji ...po zabraniu 2 wiosek powinni zacząć reagować na każda padniętą czujkę ...a tutaj co oni zrobili ...w 2 dni gracz stracił 33 wioski.... to nie wina bana, tylko niewłaściwie dobranego zespołu ...
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser26417

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Jak to pięknie wam się gada na forum naprawdę
Jakby przyszlo co do czego to o was by takie baśnie i pieśni śpiewali. Wiec kupiłem znowu Popcorn i czytam dalej a nóż znowu nakręci się jakaś ciekawa rozmowa.
 

DeletedUser26365

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

ehhh ...nikt nie mówi ,ze takie sytuacje sa lekkie do ogarnięcia , ale chyba nie musiało to się tak bardzo tragicznie skończyć dla niej ... ogólnie to nie ma z czego sie cieszyć i nie życzę żadnemu sojuszowi podobnych doświadczeń ...
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Madzia akurat wioski wiadomo że traci bo nikt nie jest w stanie takiego dużego gracza skutecznie obronić bo ban to klęska ale dziwię się przynajmniej ja, że wiosek na cudach nie zabezpieczyli, gdzie nie było ich nie wiadomo ile.
 
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Madzia akurat wioski wiadomo że traci bo nikt nie jest w stanie takiego dużego gracza skutecznie obronić bo ban to klęska ale dziwię się przynajmniej ja, że wiosek na cudach nie zabezpieczyli, gdzie nie było ich nie wiadomo ile.

i to jest najważniejsze, nie miała jakiejś sporej ilości miast na cudzie :p bodajze 6 więc jak tylko zobaczyli ze ma urlop to powinni to przejac i tyle :) ja bedac na cudakach mialem 20-30 miast i nie wiem czy nie wiecej i tutaj gdyby taka sytuacja byla to faktycznie mogli by nie ogarnac ale 6 wiosek nie przypilnowac? wstyd :eek:
nie ma co pisać o pilnowaniu innych miast gdyż nikt nie jest wstanie obronić 100 miast zresztą polish wiesz jak było z szadziem, rozebralismy go do 3 miast :) te ostatnie mu juz obstawiliscie koalicja i nie udalo nam sie tego podbic a on wtedy mial ok 30 miast? takze nie ma sie co dziwic ze ona stracila 31 wioch bo majac ich grubo ponad 100 to nie byl problem w podbiciu tylko w przypilnowaniu bo o obstawie nie ma co mówić przy cudach:)
 
Do góry