Sytuacja na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

honorowo wobec waszej zalozycielki czyt Antevi bylo by gdybyscie wy porafili zabezpieczyc jej wiosek na cudakach w tym momencie kiedy dostala bana ....
uczciwie kiedy potrafilybyscie sie przyznac ze daliscie dupy nie potrafic tego zrobic...

Antevio naprawde mi przykro jezeli nieslusznie dostalas bana...takie cos moze spotkac kazdego z nas i swiadczy tylko o tym ze gra od ktorej w jakims stopniu jestesmy uzaleznieni jest bublowatym produktem a i tak dalej w nia gramy....coz tak naprawde wiekszosc ludzi lubi tandete;))))
My jako Poczekalnia nie przyszlismy tu budowac cudakow....przyszlismy sobie poprostu pograc,prawda jest taka ze przez Twoj ban postawimy cztery cuda,pozamiatane ...ale jakos specjalnie cisnienia na nie nie mielismy;) bardziej zalezalo nam aby nie powtorzyla sie sytuacja z retimo,kto gral wie o co chodzi.
Czytajac wszystkie te posty pdnosze nieodparte wrazenie ze teraz wiekszosc graczy Enrage stara sie obwinic wszystkich dookola wlacznie z suportem.poczekalnia ,wsi o swoja porazke a tak naprawde sami daliscie ciala pozwalajac pod nieobecnosc Antevi powstawiac kolony do wioch na cudakach ..
Coz jezeli wstawiacie czujke 2h po ataku na wioche na cudaku nie sprawdzajac nawet czy kolon tam juz nie stoi to jest po prostu tylko zalosne...
Przepraszam jezeli kogos urazilem swoja wypowiedzia nie to bylo moim zamiarem ,Zdrowych Pogodnych swiat pozdrawiam
Tomek
Nie twierdzę, że zawiedliśmy bo pisałem, że przy drugim cudzie już wina była również po naszej stronie. Ale się podłamaliśmy. W momencie wbicia kolona na drugiego cudaka ja właśnie wróciłem z przymusowego urlopu. Nie zdążyłem ogarnąć nawet sytuacji i było po ptakach.

Chodzi o pierwszego cudaka.

"Enrage stara się obwinić wszystkich dookoła włącznie z supportem" - my się nie staramy tego zrobić. Support sam przyznał się, że walnął wielki błąd. Więc to nie my próbujemy to zrobić tylko tak się właśnie stało. Oni nawalili, dali niesłusznego bana.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

teraz to jestes przekomicznie smieszna wiec jak naprawde niemasz nic do powiedzenia to poprostu niemow,zeby niebyc jeszcze bardziej...;) mam tam 6 wioch w tym 4 na slupkach takie po 2k... wstawilem WAM kolona na grobowiec ,nie antevi... do zupelnie pustej wiochy z ktorej 2 godziny wczesniej wycofaliscie swojego kolona widzac ze leca moje manty a po jakis dwoch godzinach dopiero wstawiliscie tam czujke jak kolon juz stal..:))))))).a zeby bylo jeszcze smieszniej przestal do 7 rana na niecalych 100 biremach
i do kogo macie teraz zale????
Poproscie Antevie pewnie wstawi wam raporty jak to sie wszystko odbylo,mi sie nawet niechce sie juz ich szukac....
P.s a deffem nie rozbija sie okupacji tylko offem wiec niewazne ile wracal wasz deff tym bardziej ze kolon stal golas pare godzin ;)
Wniosek nasuwa sie sam na tym forum najbardziej poszkodowani czuja sie nooby ktorzy myslac ze jak regularnie slali szure to tak jakby koronka z urzedu im sie nalezy,kazdemu kto tak mysli moge taka narysowac i wyslac na pw bo realnej na tym swiecie raczej juz nie zdobedzie...Bez znaczenia co powiecie,napiszecie na tym forum fakt jest prosty i oczywisty daliscie ciala jako sojusz nie potrafiac zabezpieczyc wioch na cudakach waszego zbanowanego gracza smutne jest tylko to ze obwiniacie wszystkich dookola tylko nie siebie...
Jedyna tak naprawde poszkodawana osoba jest Antevia o ile jej ban byl niesluszny i gdyby mnie to spotkalo na jej miejscu,patrzac na wasze zaangazowanie w obrone tego co razem budowaliscie i jej wioch to niechcial bym juz z wami grac..

zbanuj sie na 2 dni i zobaczymy jacy wtedy bedziecie madrzy bo duzo do powiedzenia macie widze
 

DeletedUser4425

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Oni tego nie ogarniają to dla niech za trudne ... tomaszek70 podesłać Ci na pw kolorowankę tylko żebyś poza linie nie powychodził
 

DeletedUser23478

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

tomaszek70 ciesz się że wbiłeś kolona na cudak jesteś kozak dla mnie chyba najlepszy gracz na tym świecie bo tak piszesz ty zwalasz winę na sojusz że sojusz zawiódł a dlaczego nie piszesz że udało ci się wbić przez tego bana i nic więcej
 

DeletedUser26365

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Oni tego nie ogarniają to dla niech za trudne ... tomaszek70 podesłać Ci na pw kolorowankę tylko żebyś poza linie nie powychodził

hmm ...widzę ,ze przedstawicielom enrage nic innego nie pozostało jak tylko uszczypliwość ...
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Pytanie do wszystkich [Wesołych Świąt] z enrage oskarżających WSI o bana Antevi
podajcie jaką korzyść miało wsi z bana dla was
WSI nie miało zamiaru budować więcej cudów
WSI pomagało Poczekalini tylko dlatego żeby nikt nie wygrał świata i żeby była zabawa w zdobywanie cudów
WSI bardziej na ręke była sytuacja jaka była przed banem
A jesli wasza teoria była by prawdziwa to sami sobie przyjemność gry zepsuli i dali zwycięstwo sojuszowi który jest ich wrogiem
Przecież to bez sensu
Więc trochę więcej myślenia a nie rzucanie oskarżeń na niewinną osobę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26365

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

hmm... tu nie ma o czym mówić ....
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

Enrage ...zerknijcie na mapkę ....
smiley_emoticons_candle.gif

Przecież Wy macie koło cudaków więcej czerwonych kropek niż jest na niebie gwiazd ...
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Kłotnie kłótniami zawsze były będą. W każdym razie mleko sie rozlało czy ktoś za to beknie czy będzie rekompensata nie wiadomo :) W każdym razie życzę wszystkim Wesołych Świąt :) trzeba odpocząć od tej gry :)
 

DeletedUser15946

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Ja się tylko dziwię, że wam wszystkim banow nie pozakładali za krytykowanie suportu, toz kiedys wystarczyła nie taka buzka i mozna było bana dostać, czyżby moderatorzy poczucie winy jakies mieli, z sytuacji niema dobrego wyjscia , a wszystkim życze wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku
 

DeletedUser4425

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Twoje zmiany sojuszu
Moze nie jestes w enrage ale pomagales im budowac kolezko :). Wiec nie dziwne ze stoisz za nimi ;).

I co z tego że pomagałem nie jestem w Enrage czy to tak ciężko zrozumieć czy ktoś jest [Wesołych Świąt] na to
te wypowiedzi są moimi wypowiedziami nie Enrage ono się wypowiadają osobno za siebie i za sojusz ...
a wam to WSI nie pomagało i dziwnym trafem oni się jakoś bardziej tutaj skłaniająa do oddania tych miast bo uważaj że jest to nie fair
tylko do was nic nie dociera
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26367

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

I co z tego że pomagałem nie jestem w Enrage czy to tak ciężko zrozumieć czy ktoś jest za tępy na to
te wypowiedzi są moimi wypowiedziami nie Enrage ono się wypowiadają osobno za siebie i za sojusz ...
a wam to WSI nie pomagało i dziwnym trafem oni się jakoś bardziej tutaj skłaniająa do oddania tych miast bo uważaj że jest to nie fair
tylko do was nic nie dociera

No dobrze ale do kogo te miasta naleza? Wydaje mi sie ze tomaszek i sojusz ma do nich prawo a nie inni ;). Kazdy moze gadac co by zrobil gdyby mial miasta, ale czy naprawde by tak bylo? :)
 

DeletedUser26365

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

ale spokojnie , bo żyłka pęknie :D

Przecież oddanie wiosek nie będzie do końca sprawiedliwym rozwiązaniem ....cały mechanizm przejęcia ich ciągnie za sobą masę konsekwencji ... Wy tutaj piszecie ,ze trzeba oddać wioski i tyle .... a co my w zamian dostaniemy... czy należny man się jakakolwiek rekompensata...??? Co Wy jesteście nam wstanie zaoferować ... ????
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

nastepny najmadrzejszy sie odezwal w zyciu byscie nie wbili na tego cudaka gdyby nie ban taka prawda a teraz mozesz sobie pisać co chcesz.. jakie to ma znaczenie mieliscie przewage bo my nie widzielismy o co chodzi.. normalni gracze nie byli poinformowani o banie a wy wiedzieliscie.. wiec wbic kolona do kogos z banem to nie problem wystarczy poswiecic wojsko a cel byl tego wart.. bez zadnego problemu mogliscie dograć akcje wiec skoncz pitolic bo jak w momencie Ci spada dajmy na to 40 raportów zanim doplyniesz w te powiedzmy nie wiem 20min z wyspy to juz jest po ptokach... nie mozna pocelowac za kolona ani zrobic klina nic... i tylko kur 2 geniuszy z poczekalni tutaj broni zaparcie swoich racji ... mimo ze tej racji nie macie... a po za tym byla noc nikt nie musial czuwac i patrzec.. gdybysmy wiedzieli o banie to pewnie by te pare osob czuwało.. kolejna kwestia dobrze widzieliscie ze wszyscy dzien wczesniej poslali deffa bo widzieliscie ile stało ktory jak kolega wspomnial wracał dlugo a Antevia odeslala go dopiero kolo poludnia wiec dolicz sobie gdzie nie gdzie do nie wiem np 10h

Jako przedstawiciel kroniki frontowej WSI powiem Wam cos w ten radosny dzien. Bo zale enragow juz staja sie nudne i zarzuty ze bysmy nie wbili na wasz cud meczace. Z naszych najbliższych wysp do waszych cudow wsparciem mielismy 2,5h, a do tego dodaj sobie ponad 60 miast (juz nie palikow) pod cudami gdzie kolonem mielismy po 1h. Smiem twierdzic ze gdyby dograc lepiej niektore akcje kolony ktore slal power zdolne byly do utrzymania sie na cudzie, wbijal bez problemu czasem nawet nawrotka tez wchodzila. W kazdym razie dla nas to nie byl czas zeby zabierac wam cos innego niz swiatynie a i z tym nie bylo co sie spieszyc swieta mamy wiec i duzo graczy odpoczywa.
Mniejsza bo odbieglem od tematu bola mnie zarzuty graczy enrage ze oni nie wiedzieli o banie i zaskoczeni byli ze im na cud wbili. Hmm... ja mam moze i cos z glowa ale nasze tasmy prawdy zarejestrowaly co innego. Juz o godzinie 19:00 pierwszego dnia bana pisalismy do Was z pytaniami co sie dzieje z Antevia i czy ona przypadkiem nie ma bana bo straszny lomot dostaje. Dowodcy waszego sojuszu odpisywali ze absolutnie nie grajac glupa no ok w koncu wrogami jestesmy ale juz w tym momencie mieliscie swiadomosc co sie dzieje i Wasze zaangazowanie w obrone królowej zenada. Ona dla Was tyle piswiecila patrzac w skali tego swiata i pieniedzy i czasu a Wy nie zrobiliscie nic z Wioskami na cudach myslac chyba ze na 2 dzien ogarniecie bajzel no coz jakby szefowa tez tak podchodzila do tematow super pilnych to byscie nie zbudowali pol 1 poziomu jakiegokolwiek cudu. Idac dalej materialami kroniki frontowej WSI ma miejsce zdarzenie wbicia kolona na cud grobowiec przez poczekalnie. My jako sojusz działający szybko, przewidujacy i myslacy chcieliśmy by gra potrwala jak najdluzej a jesli cuda maja padac to dla nas nie dla poczekalini i tu materialy mowia jasno ze budzilismy i pisalismy do graczy enrage MACIE KOLONA NA GROBOWCU BEZ OBSTAWY OD POCZEKALNI. Sami jako WSI nie bedziemy przeciez bronic cudaka enrage wiec szybkie info poszlo dla podtrzymania rozgrywki. Niestety wladze tego dobrze zorganizowanwgo sojuszu poszly spac dalej twierdzac ze jaja sobie robimy a o banie wiedzieli juz kolo 19. Nie sprawdzili raportow ano miasta. Tak cudow bronilo enrage wedle kroniki.
Wesolych swiat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

no to niech dalej komentują te cwaniaki niektóre z Enrage, byśmy im cuda oddali bo im się należy z urzędu.. WSTYD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Jeśli to prawda to wyrazy współczucia dla Antevia :)

Dział kroniki frontowej WSI nie prowadzi fałszywych zapisów.

PS
Mimo wszytko też jestem zdania że powinni zrobić backup serwera, ban od którego wiele zalezało w pierwszej kolejności był niesłuszyny więc i wydarzenia po nim w pewnym sensie też, wywróciło to dotychczasową grę o 180..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry