Sytuacja na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Haha chyba niektórym teraz buźki zamknęło z wrażenia
smiley_emoticons_neutral_new.gif
 

DeletedUser4425

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

No nie zamknęło tylko jest coraz więcej nieścisłości w tym co piszecie
 

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

I kto to mówi :D
Enrage podobno wiedziało o banie i o kolonie na cudaku a wcześniej głowę byście dali sobie obciąć że nic nie wiedzieliście :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Poza tym kto wie jaka jest prawda?
Tylko Antevia i support. To co wie reszta osób to tylko zapewnienia jednej ze stron :p
 

DeletedUser4425

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

[Wesołych Świąt]
ja nie jestem w enrage
ile razy można to Ci powtarzać

jak nie zapamiętujesz prostych informacji to sobie zapisuj
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Wiem że nie jesteś, ale w tej dyskusji są dwa podziały jak dla mnie : Obrońcy krzyż.....to znaczy Enrage vs. Reszta Kalidonu ;D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I tak nie spinaj pośladów tylko może choinkę idź ustroić jeżeli tego jeszcze nie zrobiłeś :p
Święta są a ten spięty jakby kij mu wsadzili nie powiem gdzie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Radosnych, spokojnych i cichych świąt życzy KanioKania :) Zbierajcie teraz na podboje, bo taka okazja powtórzy się dopiero za tydzień ;) Oraz za rok :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Poza tym kto wie jaka jest prawda?
Tylko Antevia i support. To co wie reszta osób to tylko zapewnienia jednej ze stron :p

Prawda jest taka że wina leży po stronie Inno Games i się do tego przyznają.

ban.png
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Dział kroniki frontowej WSI nie prowadzi fałszywych zapisów.

PS
Mimo wszytko też jestem zdania że powinni zrobić backup serwera, ban od którego wiele zalezało w pierwszej kolejności był niesłuszyny więc i wydarzenia po nim w pewnym sensie też, wywróciło to dotychczasową grę o 180..

pitu pitu chlastu chlastu nie mam rączek jedenastu...
ble ble ble.png

- - - Automatycznie połączono posty - - -

zapomniałem dodać.

Wesołych Świąt!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon


to czemu nie wkleisz reszty skoro z kontekstu coś wyrywasz,założyłem temat po północy bo siedziały chyba 3 nasze kolony ...
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

tak ładnie o honorze prawicie, że musiałem użyć "sprawdzam"

zawsze mnie zastanawia jakie ma znaczenie słowo "honor" na polskim grepo. W tym przypadku działa ono od 19.00 do 23.49 oraz od odwieszenia do tej chwili... chmm...

szkoda, że nie miałem szansy zainterweniować na ten wpis:(
a mogłem poważniej potraktować PW od Tyki Mikk:( tyki mik.png

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a screenów mam jeszcze sporo:)
cały kontekst można wyłapać.

nie piszcie mi tu więcej jacy to jesteście sprawiedliwi i święci i nie obrzydzajcie ludziom Świąt.

Pozdrawiam
 

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Nie wiem czy Ty coś do mnie pijesz teraz, bo ja pierwszy raz widzę takie pw...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Jako przedstawiciel kroniki frontowej WSI powiem Wam cos w ten radosny dzien. Bo zale enragow juz staja sie nudne i zarzuty ze bysmy nie wbili na wasz cud meczace. Z naszych najbliższych wysp do waszych cudow wsparciem mielismy 2,5h, a do tego dodaj sobie ponad 60 miast (juz nie palikow) pod cudami gdzie kolonem mielismy po 1h. Smiem twierdzic ze gdyby dograc lepiej niektore akcje kolony ktore slal power zdolne byly do utrzymania sie na cudzie, wbijal bez problemu czasem nawet nawrotka tez wchodzila. W kazdym razie dla nas to nie byl czas zeby zabierac wam cos innego niz swiatynie a i z tym nie bylo co sie spieszyc swieta mamy wiec i duzo graczy odpoczywa.
Mniejsza bo odbieglem od tematu bola mnie zarzuty graczy enrage ze oni nie wiedzieli o banie i zaskoczeni byli ze im na cud wbili. Hmm... ja mam moze i cos z glowa ale nasze tasmy prawdy zarejestrowaly co innego. Juz o godzinie 19:00 pierwszego dnia bana pisalismy do Was z pytaniami co sie dzieje z Antevia i czy ona przypadkiem nie ma bana bo straszny lomot dostaje. Dowodcy waszego sojuszu odpisywali ze absolutnie nie grajac glupa no ok w koncu wrogami jestesmy ale juz w tym momencie mieliscie swiadomosc co sie dzieje i Wasze zaangazowanie w obrone królowej zenada. Ona dla Was tyle piswiecila patrzac w skali tego swiata i pieniedzy i czasu a Wy nie zrobiliscie nic z Wioskami na cudach myslac chyba ze na 2 dzien ogarniecie bajzel no coz jakby szefowa tez tak podchodzila do tematow super pilnych to byscie nie zbudowali pol 1 poziomu jakiegokolwiek cudu. Idac dalej materialami kroniki frontowej WSI ma miejsce zdarzenie wbicia kolona na cud grobowiec przez poczekalnie. My jako sojusz działający szybko, przewidujacy i myslacy chcieliśmy by gra potrwala jak najdluzej a jesli cuda maja padac to dla nas nie dla poczekalini i tu materialy mowia jasno ze budzilismy i pisalismy do graczy enrage MACIE KOLONA NA GROBOWCU BEZ OBSTAWY OD POCZEKALNI. Sami jako WSI nie bedziemy przeciez bronic cudaka enrage wiec szybkie info poszlo dla podtrzymania rozgrywki. Niestety wladze tego dobrze zorganizowanwgo sojuszu poszly spac dalej twierdzac ze jaja sobie robimy a o banie wiedzieli juz kolo 19. Nie sprawdzili raportow ano miasta. Tak cudow bronilo enrage wedle kroniki.
Wesolych swiat.
Najciekawsze jest to, że bana dostała dopiero jakoś po 20.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Prawda jest taka że wina leży po stronie Inno Games i się do tego przyznają.

View attachment 6129
Dobrze, że wreszcie ktoś zdecydował się wrzucić dowód na to, że support przyznał się do tego, iż ban był niesłuszny.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Najciekawsze jest to, że bana dostała dopiero jakoś po 20.

SERIO nie wiem kiedy został nałożony ban i mało mnie to obchodzi, Wasi gracze lecieli z odbijaniem do lemura to włączyłem podwójne pkt. i koło 18:30 zacząłem latać po wszytkich u antevi trafiałem wojsko to dałem info na nasze forum.

Może mi sie coś czasowo rozjechało ale stawałem w mieście około 18 i wtedy podwójne włączyłem no a jakiś czas później to i off rozwalałem dla pkt.

EDIT:
Sprawdziłem raporty faktycznie o 19:30 jakieś ataki mam od antevi na okupacje u lemura a dopiero po 20 cos ubiłem u niej. W każdym razie nie musze pamiętać kogo i kiedy dokładnie atakowałem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Nie wiem czy Ty coś do mnie pijesz teraz, bo ja pierwszy raz widzę takie pw...


nie piję do Ciebie:)
nic mnie nie interesuje czy widziałeś to PW czy nie.
fakty są takie, że 24 h po nim udałem się na niezasłużony odpoczynek.
niestety regulamin grepo niepozwala mi na wklejenie dowodu mojej niewinności:(

chyba, że mi na to pozwolisz:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

tak ładnie o honorze prawicie, że musiałem użyć "sprawdzam"

zawsze mnie zastanawia jakie ma znaczenie słowo "honor" na polskim grepo. W tym przypadku działa ono od 19.00 do 23.49 oraz od odwieszenia do tej chwili... chmm...

szkoda, że nie miałem szansy zainterweniować na ten wpis:(
a mogłem poważniej potraktować PW od Tyki Mikk:( View attachment 6131

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a screenów mam jeszcze sporo:)
cały kontekst można wyłapać.

nie piszcie mi tu więcej jacy to jesteście sprawiedliwi i święci i nie obrzydzajcie ludziom Świąt.

Pozdrawiam


Screenów na co?Na to, że napisaliśmy na forum służącym do uwaga pisania post?
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Jako przedstawiciel kroniki frontowej WSI powiem Wam cos w ten radosny dzien. Bo zale enragow juz staja sie nudne i zarzuty ze bysmy nie wbili na wasz cud meczace. Z naszych najbliższych wysp do waszych cudow wsparciem mielismy 2,5h, a do tego dodaj sobie ponad 60 miast (juz nie palikow) pod cudami gdzie kolonem mielismy po 1h. Smiem twierdzic ze gdyby dograc lepiej niektore akcje kolony ktore slal power zdolne byly do utrzymania sie na cudzie, wbijal bez problemu czasem nawet nawrotka tez wchodzila. W kazdym razie dla nas to nie byl czas zeby zabierac wam cos innego niz swiatynie a i z tym nie bylo co sie spieszyc swieta mamy wiec i duzo graczy odpoczywa.
Mniejsza bo odbieglem od tematu bola mnie zarzuty graczy enrage ze oni nie wiedzieli o banie i zaskoczeni byli ze im na cud wbili. Hmm... ja mam moze i cos z glowa ale nasze tasmy prawdy zarejestrowaly co innego. Juz o godzinie 19:00 pierwszego dnia bana pisalismy do Was z pytaniami co sie dzieje z Antevia i czy ona przypadkiem nie ma bana bo straszny lomot dostaje. Dowodcy waszego sojuszu odpisywali ze absolutnie nie grajac glupa no ok w koncu wrogami jestesmy ale juz w tym momencie mieliscie swiadomosc co sie dzieje i Wasze zaangazowanie w obrone królowej zenada. Ona dla Was tyle piswiecila patrzac w skali tego swiata i pieniedzy i czasu a Wy nie zrobiliscie nic z Wioskami na cudach myslac chyba ze na 2 dzien ogarniecie bajzel no coz jakby szefowa tez tak podchodzila do tematow super pilnych to byscie nie zbudowali pol 1 poziomu jakiegokolwiek cudu. Idac dalej materialami kroniki frontowej WSI ma miejsce zdarzenie wbicia kolona na cud grobowiec przez poczekalnie. My jako sojusz działający szybko, przewidujacy i myslacy chcieliśmy by gra potrwala jak najdluzej a jesli cuda maja padac to dla nas nie dla poczekalini i tu materialy mowia jasno ze budzilismy i pisalismy do graczy enrage MACIE KOLONA NA GROBOWCU BEZ OBSTAWY OD POCZEKALNI. Sami jako WSI nie bedziemy przeciez bronic cudaka enrage wiec szybkie info poszlo dla podtrzymania rozgrywki. Niestety wladze tego dobrze zorganizowanwgo sojuszu poszly spac dalej twierdzac ze jaja sobie robimy a o banie wiedzieli juz kolo 19. Nie sprawdzili raportow ano miasta. Tak cudow bronilo enrage wedle kroniki.
Wesolych swiat.

śmieszą mnie takie wpisy w kontekście tego co piszecie gdzie indziej:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Ja to się zastawiam czy osoba która dostała info o kolonie posiadała mózg . . ..
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

widzę zebranko macie:D

dajcie spokój święta mamy. poczekam aż się uspokoicie z próbą zaspamowania moich wpisów i dam kolejne:)

Exu... Wesołych Świąt i Tobie:)
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

a tak działa system anty botowy :) co byś nie mówił to i tak osoba donosząca ma rację bo sprawdzić nie mają jak więc zbanowany nie ma linii obrony bo ma domniemanie winy więc nawet nie ma jak się bronić przed wakacjami przymusowymi skoro: cytat: (słowa niecenzuralne i nicki zostały ukryte z wiadomych względów co by jakiś nadgorliwiec zaraz blokad nie pozakładał na wszelki wypadek ;)

xxx
Moj kumpel jest twoim mezem o xxx ale sie dowiedzialem
No to masz po zabawie :D
Przeciez u xxx bota instalowalem ja go zapraszalem ale jaka z...a jestes teraz poleci za udostepnianie hasla ty za wiesz co no i albo sam xxx sie zglosi albo global a ja juz tego przypilnuje :))))))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

A właśnie, jak zareagowaliście na czas pokoju? ;) Dalej widzę, że ciągnięty jest temat o niesprawiedliwej blokadzie. Ja tam już szykuję kolona i wbijam na następne miasto :D (tylko, że w poniedziałek)
 
Do góry