Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser29075

Guest
Ha! No bez jaj, takie posty kasujecie? Modek chyba lewą nogą wstał albo regulamin do góry nogami czyta :)
 

DeletedUser25516

Guest
"Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi." Aha już wszystko jasne :)
 

DeletedUser29075

Guest
Czy ja mogę cokolwiek jeszcze napisać? Czy kasujecie już wszystko jak leci jak tylko na nick spojrzycie?
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser30415

Guest
Czemu został usunięty mój wpis? Nikogo nie wyzwałem i słów zakazanych nie użyłem Lol:eek:
 

DeletedUser29238

Guest
Możemy dyskutować co się komu podoba, a co nie, ale chamskie teksty, wyzwiska i prywatne podjazdy będą kasowane. Minimum kultury jednak obowiązuje. Dobrej nocy życzę.
 

DeletedUser17617

Guest
Ale ty kasujesz o wiele wiecej i wytlumacz mi jakim cudem osoba usuwajaca ludziom teksty ma czelnosc wspominac o kulturze?
 

DeletedUser29238

Guest
Jeśli już mówimy o kulturze, to przeczytaj ostatnie zdanie swojego poprzedniego posta. Może zanim coś napiszesz, zastanów się dwa razy. Weź również pod uwagę, że są tu również gracze młodzi, może nawet bardziej niż młodzi. Osobiście mnie to nie rusza, ale na takie wpisy miejsca nie ma na tym forum.
 
Panie, ci mlodzi to sie szprycowali po kablach w towarzystwie pan lekkich obyczajow wiecej razy niz starzy...
Ja nie wiem z kiendyk wywaliles mlodych dziewiczych... Dopalacze mamy... Umieraja masowo...Wszystko mlode :D
 

DeletedUser17617

Guest
Nie odpowiedziales na pytanie.
Z tego, co zauwazylem gracze mlodzi maja najwieksza sklonnosc do szarpania jezyka od strony nazwijmy to roboczo malo przyzwoitej.
Wiesz, nie moge go przeczytac, bo pobawiles sie w cenzora, niemniej bardzo mnie interesuje psychika cenzorow, stad pytanie o okreslonej tresci.
No bo chyba tak serio nie uwazasz sie za moderatora, zakres dzialan i kompetencji podpada pod jedno okreslenie, ktorego w tych grach sie unika, czyli cenzor. Dali wam jako etykietke taki eufemizm, zeby ladniej brzmialo.i nie razilo ludzi w oczy.
Ciekawy jestem, czy w poprzednim ustroju tez bylbys cenzorem.
 
Do góry