Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser31663

Guest
Gra przeznaczona jest dla wszystkich osób powyżej 16 roku życia, raczej już taka młodzież w internecie zna wulgaryzmy a twoje słowa "bardziej niż młodzi" to rozumiem że poniżej 16 ? Więc są to dzieciaki które łamią już regulamin więc nie mają prawa bytu na tym forum
 
Panie, ci mlodzi to sie szprycowali po kablach w towarzystwie pan lekkich obyczajow wiecej razy niz starzy...
Wiedziałam, że skoro padło słowo na E to zaraz przyjdziesz
smiley_emoticons_grin.gif


Słowo na E nie jest wulgaryzmem. To nic wstydliwego przecież, każdy ma różne potrzeby. Dzieci w podstawówce znają słowo na E, zgorszone się nie poczuły.

pich, bo zaraz na urlop pójdziesz i będzie nam przykro
 

DeletedUser17617

Guest
Widzisz, czesto ta tzw "moderacja" prowadzi do tego, ze samemu sie kasuje wlasne posty, bo wyglada to na dialog schizofrenika.
Urlop to ladne slowo, czasmi sam siebie zglaszalem i dostawalem urlop, istnieje obecnie taka opcja i bardzo mnie to bawi.:)
 

DeletedUser29238

Guest
Odpowiadając: nie byłem cenzorem w poprzednim ustroju, nie starałem się o przyjęcie do straży miejskiej, jak ktoś wcześniej napisał. Nie przeczytałeś, ale nic nie straciłeś. Nikt przy nicku nie ma wieku, ale to nie jest istotne. Wszystkich traktujemy równo pod względem treści na FO, nie wnikając w wiek, pochodzenie społeczne, status, czy przekonania polityczne.
Nie jest też tak, że nie można z nami porozmawiać. Po to jesteśmy, administratorzy, moderatorzy. Nikt nie jest wrogiem graczy. Jednak jedno moje zdanie wzbudziło agresję, ale nie zdziwiło mnie to zbytnio, bo zazwyczaj tak jest w tych rozmowach, że jak ktoś powie coś nie po myśli drugiego, to go "zjadą na maksa". To się tyczy nie tylko mojej osoby, ale także innych graczy, po których jedziecie czasem jak "po łysej kobyle". Od razu zaznaczę, że to nie wulgaryzm, ani obraza, ale powiedzenie potoczne.
Proszę więc o więcej rozwagi, mniej podchodów osobistych i najlepiej bez wulgaryzmów, a i posty znikać będą o wiele rzadziej. Wymagacie kultury, dajcie ją też od siebie. Nikt z Teamu Was nie obraża i my także życzylibyśmy sobie podobnego traktowania. Resztę można przedyskutować.
 

DeletedUser31663

Guest
Odpowiadając: nie byłem cenzorem w poprzednim ustroju, nie starałem się o przyjęcie do straży miejskiej, jak ktoś wcześniej napisał. Nie przeczytałeś, ale nic nie straciłeś. Nikt przy nicku nie ma wieku, ale to nie jest istotne. Wszystkich traktujemy równo pod względem treści na FO, nie wnikając w wiek, pochodzenie społeczne, status, czy przekonania polityczne.
Nie jest też tak, że nie można z nami porozmawiać. Po to jesteśmy, administratorzy, moderatorzy. Nikt nie jest wrogiem graczy. Jednak jedno moje zdanie wzbudziło agresję, ale nie zdziwiło mnie to zbytnio, bo zazwyczaj tak jest w tych rozmowach, że jak ktoś powie coś nie po myśli drugiego, to go "zjadą na maksa". To się tyczy nie tylko mojej osoby, ale także innych graczy, po których jedziecie czasem jak "po łysej kobyle". Od razu zaznaczę, że to nie wulgaryzm, ani obraza, ale powiedzenie potoczne.
Proszę więc o więcej rozwagi, mniej podchodów osobistych i najlepiej bez wulgaryzmów, a i posty znikać będą o wiele rzadziej. Wymagacie kultury, dajcie ją też od siebie. Nikt z Teamu Was nie obraża i my także życzylibyśmy sobie podobnego traktowania. Resztę można przedyskutować.

Ja to bym sobie z Dorocią pogadał lub z tym jak mu tam było szlauf czy jakoś tak
 

DeletedUser29238

Guest
Zawsze możesz do niej napisać. Nie mamy zastrzeżonych adresów na FO.

Życzę dobrej nocy. Jutro trzeba iść do pracy i pozarabiać pieniążki.

Do tematu zawsze można wrócić.
 

DeletedUser17617

Guest
Nie chce mi sie tu wypisywac elaboratow na temat powodow, dla ktorych istnieje w ogole cala hm moderacja, szeroko pojete uwarunkowania zewnetrzne gwarantujace dzialalnosc kazdej z firm tego typu. Wolontariat to rodzaj zabezpieczenia i oszczednosci, co raczej dla kazdego jest jasne.
Gdybym mial otwierac dzialalnosc tego typu tez musialbym taki team zwerbowac, nie dlatego, ze chce, ale jest rodzajem wentyla, co oczywiscie nie znaczy, ze interesowalaby mnie moralnosc graczy. Interesowaly by mnie jedynie slupki wzrostu. No dobra, koniec, nie da sie tego wszystkiego w krotkiej formie ujac, a szkoda przynudzac.
 

DeletedUser29238

Guest
Pracujemy charytatywnie w wolnym czasie. Takie hobby. Każdy ma jakieś.
 

DeletedUser17617

Guest
W sobote moze bedzie cos dobrego, ale nie tutaj.:)
W tygodniu prowadzimy sie grzecznie i bezpiecznie.
 

DeletedUser31825

Guest
Kiedy świat jest tak ciekawy, że połowa postów, to kłótnia z moderacją. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31057

Guest
odkrywcze spostrzeżenie :D póki co ciężko o spiny, bo jeszcze trwa ochronka więc nikt nikogo nie atakuje :p
obóz bandytów jeszcze nie nauczył się obsługiwać forum, więc mnie nie zwyzywa
 
Do góry