Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11474

Guest
oj cieniutki niema o czym gadac....rowniez dobrze mozna by powiadomienia wylaczyc ...
ogólnie świat cienki , ze wszystkich podbojów na tym świecie może na 3 napotkałem większy opór , a tak wszystkie "akcje" wchodzą na czysto
 
A czy ja Adaś leciałem do Ciebie kiedyś kolonem?
nie, bo za daleko. Doktorek, Jędza i Łukasz byli przy nas, ale na Łukasza kolonem nie leciałem z tego co pamiętam. możliwe, że szadzio i mu pomagałem coś wcelować. Ty byłeś przy Poczekalni, a nie KGW. Z innych światów Cie nie znam, bo nie gram tak długo jak Ty, a smoczy wyolbrzymił trochę z tym co napisał. Uważam, że każdy może nawet na żywca dostać kolona, jak wyjdzie akcja i to żaden wstyd. Jak to się mawia: Jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz. Problem z tym, że większość nie organizuje akcji na aktywnego topowego gracza, jedynie czeka na szansę przy nieobecności, a to już kwestia mentalności

Poczekalnia latała kolonami i za każdym razem efekt był taki sam ;) Potem 2 sojusz latał ten gdzie grał
Wariateq, nazwy nie pamietam a niestety raporty z konwertera które wstawiałem nie wyświetlają się już na forum. Ale co chcesz powiedzieć że poczekalnia nie potrafiła dograć akcji ? :)

możliwe Łukasz nie zaprzeczam, bo na kalidonie dłużej grałem i nie pamiętam wszystkich wysyłanych kolonów tym bardziej, że króciutko tam byliście podług całego kalidonu. Wy też akcyjkę lecieliście: Ty doktorek Adaś Jędza co to i jeszcze kilka innych i na branderach się odbiliście. A Tobie nieraz robiłem podpuchy zostawiaem coś do zbicia i od razu leciałeś i topiłeś się później na Twojej wyspie

I co złe synchro było ? :p

oj cieniutki niema o czym gadac....rowniez dobrze mozna by powiadomienia wylaczyc ...

Jakbyś się nie logował z 5-6 dni to pewnie jakiś amator do ataku by się znalazł ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
mój kumpel ze skarpet dziś mi napisał, że Ci tak się już rozbestwili, że bany nawet sojusznikom załatwiają.
mam apel do skarpet.
wytrzebcie siano z butów bo słabo ono wygląda na tle wielkich skarpet
 

DeletedUser24262

Guest
Krzywda Ci się dzieje w związku z tym czy o co chodzi ? Jak już masz takie konkretne informacje to napisz o tej osobie a nie o sojuszu
 
"wielkie skarpety" , dla wielkiej stopy , ze złoconej bawełny
smiley_emoticons_lol.gif


i chyba długo nie prane :p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22651

Guest
Bo w Skarpetach gra wiele cwaniaków a no tak widziałem nawet że nie którym słoma z butów wystaje.
Jeden ma na imię Michaś a drugi Ceiss
 

DeletedUser23003

Guest
Caly czas tylko wylewacie kwasy o skarpetach tutaj. Mulard to mulard tamto. Skarpety zle, skarpety takie. Wezcie napiszcie cos pozytywnego w koncu
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser24262

Guest
U nas jest dużo cwaniaków ? Widze po Twoich wpisach właśnie kto cwaniakuje najbardziej , a Mati wnioskujesz to po tym że mulard jest w sojuszu i Ci kiche skręca że taki bob jeszcze istnieje na tej grze?
 

DeletedUser18058

Guest
U nas jest dużo cwaniaków ? Widze po Twoich wpisach właśnie kto cwaniakuje najbardziej , a Mati wnioskujesz to po tym że mulard jest w sojuszu i Ci kiche skręca że taki bob jeszcze istnieje na tej grze?
już mniej, kolejny rozłamik? może wreszcie się ludzie zorientują, że są tylko mięsem armatnim dla złotników. ja sobą za złoto z handlu pomiatać bym nie dał:)

pytałeś jeszcze o dowody?
przecież Wy macie oficjalne pozwolenie na pisanie do graczy, że "załatwicie im bana"
Sponsor naczelny lubi sobie tak do ludzi pisać i nic mu nie grozi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27401

Guest
Hej wielki Graczu chcesz to możemy zatańczyć nie będzie nudno i nawet twoje synchro ci nic nie da. W końcu ja bany załatwiam - człowieku nie bądź śmieszny komu ja bana załatwiłem z wyłączeniem jednego gracza , jest ci przykro to napisz to na premkę ci dam
 

DeletedUser23832

Guest
Jak już synchro ma nic nie dać to już byłba zbyt wielka przepaść między graczem doświadczonym, a graczem z wielką ilością złota. Jaki sens wtedy jest grać ? Może chociaż jakieś limity wprowadzić miesięczne na złoto... Mniejsza o to, na szczęście to gra zespołowa i jak nie piwko to ktoś od niego z soja by pomógł wybronić, więc można trochę pokory zastosować mulard :)

Grałem na froncie przeciwko ekipie Pijaka, nie jest łatwo zabrać miasto gdy ktoś nie jest osamotniony i ma 1,2 graczy z sojuszu koło siebie. Ich akcje zamykały się w 3s-4s, na tym froncie o którym mowie na m44, stracilismy 2 miasta na żywca przez słabe info od atakowanych . Nas tam było mniej bo się tam wprowadzaliśmy, ale gdyby nie współpraca i szybkie info na pewno więcej byśmy stracili ( a zdarzyła się też akcja na 4 kolony na zawodniczke od nas pod bonus któa zamknęła się w 40 min, chyba najlepsza w tej wojence i przy każdym kolonie ciasno ze wsparciami i atakami, udało się nic nie stracić ) . Także chyba dalej zespół jest ważniejszy niż jednostka...chyba.

Mulard masz kase na grepo spoko, ja mam swoje zdanie na ten temat, a mianowicie że to zaburza zbyt mocno rozgrywke i zniechęca większosć graczy do dalszej gry nowych czy starych. No ale jest dozwolone więc trzeba się z takimi graczami też mierzyć. Problem zaczyna się gdy taki gracz zaczyna obrastać w piórka i mocno się obnosić z tym rozjezdzaniem innych.

Myślę, że trochę źle zacząłeś przygode z grepo bo najpierw mogłeś pograć z dobrymi zawodnikami, podpatrzeć co i jak. Skoro tracisz miasta ( grając juz od ponad pół roku ) posiadając takie zaplecze to coś nie zagrało jak trzeba. Prowadzenie własnego sojuszu to też nie takie hop siup. Tworzenie masówek na parę sojów może założyciela zamęczyć widząc nieumiejętność gry innych graczy w takiej ilości.

Jak się poszpera na forum to jest fajny poradnik Oszczepsa o synchro, prościej się nie da tego przedstawić. Myślę, że też gdzieś jest poradnik o cofkach na forum.

To nie ujma, że sie można czegoś poduczyć od innych. No i wtedy będzie można śmiało pisać, że sie rozjedzie tego i tego posiadając już nie tylko fure złota ale i skillsy.

Pozdrawiam, tekst nie miał na celu obrażania.
 

DeletedUser24262

Guest
Taki jesteś doinformowany to jak już wsadzasz nos nie w swój sojusz to chociaż dowiedz się a nie kłamiesz , napisz po kolei do każdego z graczy którzy wyszli i spytaj ilu z nich coś wzięło od mularda , o żadne dowody nikt nie prosił , a Ty widze dalej piszesz tylko o mulardzie nie wiem napisz do niego może sie spotkacie , jak próbujesz coś komuś udowodnić to napisz do tej osoby a nie piszesz o całym sojuszu bo jak bym miał przykleić Twoją łatke do sojuszu to też by dobrze to nie wyglądało przynajmniej w moich oczach .
 

DeletedUser17153

Guest
No wiem, banda oszustów z nas, to samo słyszałem grając na Helorusie w Kronice. Rozumiem że jak kasujemy ci offa to mamy już nie atakować wogóle. :)
Idź zagrać w warcaby lepiej a w przerwie napiszesz jacy to ze skarpet sprzedawczyki i wogóle murzyni mularda
smiley_emoticons_smilenew.gif

W warcabach głupoty złotem nie wyeliminujesz.
 

DeletedUser22651

Guest
Dobrze że INNO dało zmysły 4x to nie jaki NONAME HERAKI nabił na sobie 420 tys pw
normalnie sami agresorzy na LINDOSIE
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry