1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Myonia

Dyskusja w 'Myonia' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 15. Sie 2016.

1. Polish Dog

Polish Dog

Leon wierzysz w to co piszesz? Cudaków zazdroszcze? Z całym szacunkiem nie wiem kogo tu chcesz przekonać ja swoje zobaczyłem i zdania nie zmienie. Może powinieneś pogadać z kolegami w takim razie, bo nie mówią co robią? Macie fajna pake dobrych graczy ale jedyna rzecz której nie można niezauwazyc to jest to co napisałem. Branie pasów do konta temu nie możesz zaprzeczyć chyba że żyjesz nieświadomy. Nie dziw się potem jak nie wszyscy chcą z Wami zagrać. Nie to, że chce Wam dowalić czy odgryźć się.

2. wojtas.

wojtas.

nie możesz odpowiadać za pojedyncze osoby ,bo pewnie w każdym sojuszu są takie które kombinują ale nie mozesz pisać że caly sojusz jest zły bo ktoś coś tam złego zrobił.Zapewniam cię ze nie ma u nas takiego przyzwolenia na rzeczy o których piszesz i jeżeli nawet macie jakieś dowody ze ktoś kombinował to proponuję nazywać sprawy po imieniu i udowodnić to takiej osobie tu a nie pomawiać i gdybać wtedy i my będziemy piętnować takie osoby,
    POWTARZAM nie ma u nas przyzwolenia na oszustwa w grze i jeżeli ktoś się tego dopuszcza to na własną odpowiedzialność a nie bo sojusz tak ustalił.

3. doktor14874

doktor14874

Exulor sprawdz lepiej konto bo na kolejnym świecie porzuciłeś swoje konto albo ban [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Ypsilon 2.00 PL lubi to.
  4. Smoczy jezdziec

Smoczy jezdziec

Jak dzieci normalnie jak dzieci :confused:

5. *El Gato*

*El Gato*

replay z helorusa ?

6. WielkiZabójca15

WielkiZabójca15

Albo z lindosa

7. jakubkrak

jakubkrak

Milimetr i Ty ze złotnikiem???!!!

8. Krukor

Krukor

a co do pana złotnika jak Ty go nazywasz :)

widzę, że ten pan "jest ambitny" i chce dominować na światach na których gra, ambicja dość dla mnie dziwna nie mająca nic wspólnego z grą, jest to po prostu kupowanie sobie pozycji, Topki za złoto, nic innego,

ja mam dla takiego "ambitnego gracza" inną propozycję,
    jest w dalszym ciągu otwarty świat Achilles, wydaje mi się, że pan złotnik tam pokazałby co potrafi, są tam gracze mający po 400-500 miast, ciekawe co na to powiedziałaby pani księgowa :)
    bo wyjść w paru z kijami w ręku i dokopać człowiekowi jeszcze raczkującemu to za wiele z ambicją nie ma nic wspólnego, przynajmniej dla mnie,

ale podejrzewam, że to przerasta i "ambicję" tego pana i jego zasoby :)

Furiae lubi to.
  9. Dariosh

Dariosh

Ludzie Was to kiedyś ta zawiść i zazdrość zeżre.
    Zamiast starać się mieć więcej, wolicie sarkać jaki to niedobry jest ten, którego stać na to by mieć więcej niż Wy

Mulard jak widzę powinien Was przeprosić, że chce tu grać i stać go na to, że ma grać na złocie w hurtowych ilościach o_O

Jak to już gdzieś stwierdziłem... Zajebiście, że ktoś taki jak on jest... Laxigen się będzie lepiej sprzedawał bo widzę, że Wam żal tyłki ściska i jakoś się wypróżnić będziecie przecież musieli :D

Arczi999 i Big Kamil lubią to.
  10. Smoczy jezdziec

Smoczy jezdziec

Chodzi o to ze zwypatrza rozgrywke. Sojek obstawia okupacje i powiedzmy uzbieraja 1k birek. On zrobi 2 paczki ogni i 3/4 birem sojuszu pojdzie na dno. Nie sadzisz ze cos nie halo jest? Nie mowie ze z tym panem ale moze z grepo. Za duzo za golda mozna kupic i tyle [​IMG]

11. *El Gato*

*El Gato*

piłeś? nie pisz :D

12. Smoczy jezdziec

Smoczy jezdziec

Adas Ty mmie kurde nie denerwuj:D

13. *El Gato*

*El Gato*

mmie ? Znowu za dużo piccolo ? :D

14. Smoczy jezdziec

Smoczy jezdziec

Literowka. Tak blisko te literki na klawiaturze sa :rolleyes:

15. Presti9

Presti9

Wojtas ja Ci mogę dawać Info co się u nas dzieje to może dacie rady ;D

16. doktor14874

doktor14874

No chwilkę mnie nie ma na FO a tu już mułem ciągnie [​IMG][​IMG]

17. .BraveHeart.

.BraveHeart.

Kubuś jesteś ostatnią osobą, która może komukolwiek zarzucać jakiś rozpad. Rozumiem gdyby Ci wychodziło lepiej od Koksa to jeszcze można się pośmiać ale 15 latku Ty na świecie gdzie Koksowi rozpadła się koalicja zostałeś rozebrany a Koksu nadal gra mało tego Twoje śmieszne koalicje i pakty tez posypały się jak domek z kart. Zaliczyłeś 6 sojuszy na poprzednim świecie z czego 3 Twoje Ci się rozpadły od kilku dni do max 2 tyg chyba...

Poważnie zanim zaczniesz się z kogoś śmiać to naucz się sam grać oraz prowadzić sojusze bo fatalnie Ci to wyszło a już tutaj zaczynasz od nowa ze swoim sojuszem, który jeszcze 2 tyg temu był rozbierany an poprzednim świecie.

Mimo, że Koksowi nie wyszło wszystko dobrze to mimo wszystko znacznie lepiej niż Tobie...

No i co najważniejsze jeszcze 7 dni i idziesz do szkoły także chyba jeszcze gorzej niż na wakacjach Ci będzie szło :) daje Ci tu nie wiele czasu...

18. CameAme

CameAme

LordSirTwojeMiasto się pod Ciebie podszył i mi grozi [​IMG]

19. doktor14874

doktor14874

Turek a Tobie co wyszło na Geli ??? albo na Koryncie ??? [​IMG][​IMG]
    Oszczędź sobie bo nie jesteś lepszy. [​IMG]

20. jakubkrak

jakubkrak

Oswoiłem się z myślą, że gra tutaj złotnik ale nie mogę pogodzić się jak reszta graczy go traktuję. Sojusze biją się o PON z jego sojuszem. W TOP10 sojusz mularda ma paktów i jedną akademię. Masakra. Zachowujecie się jak nastolatki na widok Bibera...

Do góry