Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Możemy dokładać odważników na wagę (czyt paktów) i próbować równoważyć siły w tym konflikcie, ale pozycji na mapie wrogiej koalicji względem nas nie da się zrównoważyć. Dlatego wygrywacie :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Nasi koalicjanci sa za daleko i kazdy to wie wiec po co takie gadanie : ) A co do pomyslu dla lanego sojuszu przez wszystkie okoliczne to zamieniam sie w sluch : ) nie ma czegos takiego co by sie dalo szybko zrobic a czasu brak
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

To przypomnij sobie co PL zrobił..
A co do połozenia na mapie to ONZ jest jednym z sojuszy co ma bardzo kijowe położenie na mapie, o czym od początku trąbił mamut :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Jak to co PL zrobil spaktowal sie z sojuszem numer 1 : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No jak mogło być inaczej, co powie mamut to święte :D Pozycje na mapie macie włączając koalicjantów macie idealną do walki z Venatores, a co kogo obchodzą cuda na dzień dzisiejszy. I jeszcze PL - no istny wzór do naśladowania :) Sekta jak nic hehe :D Od was tam ktoś myśli samodzielnie czy wszystko wam Mamut mówi? :)
Skończcie już z tym PL gdzie z linków wystartowało kilkadziesiąt najaktywniejszych osób zajmując kilka wysp obok siebie. Trafne porównanie z Venatores gdzie są gracze rozwaleni po całej mapie i znało sie tu może z 5 osób
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

gmk.. pakt z sojuszem top 1 to miał Twój sojusz : ) Jak nie pamiętasz to ok.. i tak za dużo podpowiedziałam..

Poza tym, przykro się Was czyta chłopaki.. Dostaliście gratulacje za akcję, a nas za każdym razem jedziecie.. to tylko o Was świadczy i o tym że nie potraficie przegrywać..

Powodzenia.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Nie no Alladyn przesadzasz w tym prowokowaniu PL to byl najlepszy sojusz po ONE na Delphi jaki w zyciu widzialem do tego dyplomacja na jeszcze wyzszym poziomie jak oni wtedy bici wmowili sojuszowi TOP1 ze przyszli tylko powalczyc a im dadza cudaki budowac to do tej pory nie wiem, nic sie nie odzywalem bo zawsze troche PL kibicowalem ale myslalem ze pekne ze smiechu. I juggernauci w to uwierzyli. To byl majstersztyk.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Nie no Alladyn przesadzasz w tym prowokowaniu PL to byl najlepszy sojusz po ONE na Delphi jaki w zyciu widzialem do tego dyplomacja na jeszcze wyzszym poziomie jak oni wtedy bici wmowili sojuszowi TOP1 ze przyszli tylko powalczyc a im dadza cudaki budowac to do tej pory nie wiem, nic sie nie odzywalem bo zawsze troche PL kibicowalem ale myslalem ze pekne ze smiechu. I juggernauci w to uwierzyli. To byl majstersztyk.

Hahahahhahahahahahahahah.. no teraz to mnie rozwaliłeś..

2 miechy po starcie swiata przygotowywałam już wyspy pod cudaki i wszyscy o tym wiedzieli.. Lecytynkę zacznij łykać.. tam spierdzieliliście dyplomację i tutaj też.. Zero pokory i lanie wszystkiego co popadnie tak się własnie kończy :) Trzeba było więcej wrogów sobie robić..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Może oni jeszcze z Polakami sie nigdy nie spotkali i dlatego uwierzyli hehe :D Ja nie mówię że to był słaby sojusz, tylko inaczej się gra w skupisku z najaktywniejszymi, a inaczej w sytuacji Venatores. A mędrkować to sobie można, a to PL to, a to PL tamto... :)
Redziu my już jesteśmy mistrzami przegrywania, dzisiaj to bedzie chyba 4 raz na tym serwerze :D I nie jedziemy po was tylko rzucamy odrobinę światła że macie z koalicją duzą przewagę - głównie poprzez położenie na mapie. Przegrać z wami to jak wygrać :)
ps. Redka ma rację - zero pokory - i to jest piękne :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Co do sytuacji tutaj to za krótko jeszcze gram na tym swiecie jesli chodzi o PL to prawda mielismy pakt z Jurgenami moze i pieknie zalatwiony dyplomatycznie ale ten sam dyplomata sprawil ze nagle role sie odwrócily i wy mieliscie pakt przepraszam nawet nie pakt polaczyliscie sie i przez jakis czas nie mielismy kolorowo do czasu (cudu nad wisla :p) rkh kilka buntów i po sojuszu jedyne co wspominam z tamtych czasów to niesamowitych zlotników
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ale ja Wiem ze robilas tym wiekszy szok byl dla mnie jak czytalem co obiecaliscie niby Juggernaut i jak ze oni w to wierzyli. Juz napisalem to byl majstersztyk, nie wiem kto to sprawil ale tak bylo.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Co do sytuacji tutaj to za krótko jeszcze gram na tym swiecie jesli chodzi o PL to prawda mielismy pakt z Jurgenami moze i pieknie zalatwiony dyplomatycznie ale ten sam dyplomata sprawil ze nagle role sie odwrócily i wy mieliscie pakt przepraszam nawet nie pakt polaczyliscie sie i przez jakis czas nie mielismy kolorowo do czasu (cudu nad wisla :p) rkh kilka buntów i po sojuszu jedyne co wspominam z tamtych czasów to niesamowitych zlotników

Nie, nie, nie.. zawsze się rzucamy 30 sojuszami na 1.. mamy samych znajomków, złotników i w ogóle bijemy przedszkolaków.. Noooo.. i niech tak zostanie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ale ja Wiem ze robilas tym wiekszy szok byl dla mnie jak czytalem co obiecaliscie niby Juggernaut i jak ze oni w to wierzyli. Juz napisalem to byl majstersztyk, nie wiem kto to sprawil ale tak bylo.
gm moze i na poczatku potrzebowalismy paktu z Jugg.. ale po banie ich lidera to oni nas potrzebowali
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Nie wykluczam tego jak zbanowali AA to juz byl poczatek ich rozpadu. A wracajac do redki i naszej niby taktyki ze jedziemy wszystkich to nieprawda, nie atakowalismy ONZ ani Ocenzurowanych poza jakimis incydentami, i to byl blad. A nie to ze atakami narobilismy sobie wrogow bo tych ktorych atakowalismy to juz nie ma. A komu zawdzieczamy ze atakuje nas cale centrum to ja wiem i Ty wiesz : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

To wszystko przez to żeśmy tego posążka mamuta nie chcieli ucałować :) Niech się spełni marzenie pewnego człowieka, może już osiwiał z tego wszystkiego :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Witam wszystkich moich ulubieńców. Przykro mi że chwile z wami nie byłem ale byłe na przymusowym urlopie.

Jak tam sytuacja na świecie? radzą sobie moje zuchy z ONZ?? Co jak co ale Mój funfel Al nadal widzę mnie wielbi to bardzo miło.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Witam wszystkich moich ulubieńców. Przykro mi że chwile z wami nie byłem ale byłe na przymusowym urlopie.

Jak tam sytuacja na świecie? radzą sobie moje zuchy z ONZ?? Co jak co ale Mój funfel Al nadal widzę mnie wielbi to bardzo miło.

Alleluja o Wielka Włochata Trąbo.. pozwól, że złożę pokłony i włochate stópki ucałuję ;)

Venatorsi w szaraki nie poszli, więc nie jest z nimi tak źle ;) wytrzymałe bestyje ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Alleluja o Wielka Włochata Trąbo.. pozwól, że złożę pokłony i włochate stópki ucałuję ;)

Venatorsi w szaraki nie poszli, więc nie jest z nimi tak źle ;) wytrzymałe bestyje ;)
Bo tak jak powiedziałem już kiedyś grają tam bardzo dobrzy gracze. Naprawdę godny przeciwnik do walki.

gmatika znałem i wiedziałem że potrafi grac
Miło zaskoczył mnie alladyn - pomimo że wkurzają mnie jego docinki co do mojej osoby to facet który jak mało kto potrafi grac w ta gre.
jest tam jeszcze kilku dobrych graczy.
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wy 2, kredki 2, immortals 2, titans 2 ;) I trochę się tego nazbierało ;) Mieliśmy gorąco z każdej strony. Tragicznie nie było.. ja to wiem, Ty to wiesz.. i osoby, które kiedyś grały w "hardcorowych" warunkach ;) Dla tych co nigdy porządnego lania nie dostali, to koniec świata był, hehe ;)

i znów kłamanie na forum o stanie faktycznym, bo walczyła 1 vena, 1 immo, 1 tito itd.
 
Do góry