Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser8642

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Lis i Miś obu wam nalezy się ban za spamowanie tematu,a pozatym oboje jesteście tak samo beznadziejnie anonimowi i glupi.

Co do sytuacji na serwie to uważam iż niejaki sojusz Renegaci niedługo rozleci się za swój spisek przeciw własnej koalicji z którą podpisał pakt, dostarczyli informacji Cichym bo liczyli że ich przyjmą do siebie jedak to okazało się za mało.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Lis i Miś obu wam nalezy się ban za spamowanie tematu,a pozatym oboje jesteście tak samo beznadziejnie anonimowi i glupi.

Co do sytuacji na serwie to uważam iż niejaki sojusz Renegaci niedługo rozleci się za swój spisek przeciw własnej koalicji z którą podpisał pakt, dostarczyli informacji Cichym bo liczyli że ich przyjmą do siebie jedak to okazało się za mało.
Mistrzu seksu,zakładam,że język polski nie jest Ci obcy.Zwrotu "oboje" używa się wobec osób płci mieszanej.Dlatego pragnę podkreślić,że jestem płci męskiej.Co do miśka to chyba wiesz coś więcej?

PS Określ sam swój poziom "mądrości"...mi brakuje słów,które można tu napisać.
 

DeletedUser22389

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Cóż ja mogę powiedzieć Lisek poprostu boi się wypowiedzieć pod swoim nickiem wiązało by się to z konsekwencjami nieprawdaż?? Moim zdaniem poprotu brak kszty inteligencji żeby zroumieć jakikolwiek wpis mańka czy to jego ironie czy poczucie humoru a dla mnie zawsze jego wpisy ożywiały forum i to in plus dla niego :)

Tata nie czepiaj się Evelina bo szkoda na niego czasu ja się nie domagam żadnych przeprosin od niego bo po co mi one wystarczy mi świadomość że ukuła w oczka prawda którą napisałem.

Ogólnie to obserwując co się dzieje na tym świecie i pisząc jakieś głupoty mam wrażenie że wywołałem wojne NMM z ONZ hip hip hura:D wreszcie się doczekam i będę mógł zboku zobaczyć prawdziwą wojne.

Tilkon-jak mój przedmówca killka postów wcześniej mam wrażenie że robisz z dużej chmurki malutki deszczyk;) zamiast się pocić na forum pokaż NMM że potrafisz grać:) Ich tu jakoś nie widzę na forum, wsumie to coś tu piszą ale nie widzę odgrażań jakieś zbytniej piany chyba pozytywnie mnie zaskakują pod tym względem w przeciwieństwie do Ciebie:) nawet te ich złotniki ze świty tuchaj beja siedzą cicho i robią swoje może wreszcie któregoś wywołam na forum może chociaż nas czytają chętnie bym przeczytał jakiś wpis gracza z czołówki NMM!!! Podbudka lenie:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Cóż ja mogę powiedzieć Lisek poprostu boi się wypowiedzieć pod swoim nickiem wiązało by się to z konsekwencjami nieprawdaż??
Piszę pod swoim obecnym nickiem.I niby jakich konsekwencji miałbym się obawiać? Wypowiadasz się na poziomie Wisły Kraków, czyli dennym.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Cóż ja mogę powiedzieć Lisek poprostu boi się wypowiedzieć pod swoim nickiem wiązało by się to z konsekwencjami nieprawdaż?? Moim zdaniem poprotu brak kszty inteligencji żeby zroumieć jakikolwiek wpis mańka czy to jego ironie czy poczucie humoru a dla mnie zawsze jego wpisy ożywiały forum i to in plus dla niego

WAZELINA WAZELINA WAZELINA WAZELINA WAZELINA, że aż kryzys w Polsce wazelinowy zaraz ogłoszom
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser22389

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

nie liczę na żaden medal piszę co myślę a Twoje wpisy w przeciweństwie do jego nic nie wnoszą do wątku;) i tyle bawie się w komentatora pobocznego z tego świata i akurat nie ukrywam że nie kibicuje zbytnio jego ekipie tzn już chyba widzę swoich ulubieńców na tym świecie a są to NMM:)
 

DeletedUser15856

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Co do sytuacji na serwie to uważam iż niejaki sojusz Renegaci niedługo rozleci się za swój spisek przeciw własnej koalicji z którą podpisał pakt, dostarczyli informacji Cichym bo liczyli że ich przyjmą do siebie jedak to okazało się za mało.

Eeee... a co, źle im z Nemezis? Po cholerę mieli by iść do Ociemniałych Wilków?
Coś Ci się musiało Mistrzu pomylić.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Przyznam,że miałem lepsze zdanie o Tobie.Jednak zdemaskowałeś się sam kim jesteś...a jesteś po prostu kłamcą.Mówisz,ze Evelin nie jest Twoim ziomkiem,a z Pito tylko rozmawiałeś...Może jeszcze zaprzeczysz,że z innymi graczami z Nemezis nie grałeś w jednym sojuszu na innym świecie? No dalej stać Cię na to.To tylko potwierdza wszystko co napisałem.

No cóż nie jest moim ziomkiem bo go bardzo nie lubię bo wyrywa wszystkie laski w sojuszu jak z nim gram haha
Co do Nemezis i graczy - no cóż znam ich tam bardzo dobrze, wręcz bym powiedział że tam mam dużo znajomych chyba więcej niż w ONZ, choć to nie ma nic do rzeczy.

no i co ja mam Ci powiedzieć na to wszystko? mity, kłamca, manipulant, wielkość -- no myśl sobie co chcesz. Ciekawe kiedy i gdzie dostałeś lanie bo tak zazwyczaj wypowiadają się te osoby co musiały zaczynać grę od poczatku

z jednym na pewno muszę się zgodzić z Tobą:
Doskonale zdajesz sobie sprawę,że samodzielnie nic się nie zdziała w tej grze i niewątpliwe Twoje dobre wyniki są wyznacznikiem ślepego posłuszeństwa Twoich sojuszników,których starannie dobierasz wedle odpowiednich kryteriów.
Tylko ja bym tego nie nazywał posłuszeństwo a zaufanie.

Dziękuje i Tobie również życzę wesołych świat które się już kończą
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

papaj ja biore sie za robote a nie tylko pisze :)
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

[HROdp: Sytuacja na świecie Naksos
Cytat Napisał Lis Chytrus Zobacz post
Camorra wygrała Chi w stylu niespotykanym na innych światach.Twierdzę,że taki wynik jest nie do powtórzenia,tak jak i sam sojusz...
Reasumując.

1. Camorra wygrała na Chi w NIESPOTYKANYM stylu.
(w tym czasie ok. 200 graczy z pl poszlo sie bawic na en serwer ktory wygrali tak o.. normalnie)
2. Camorra próbowała powtórzyc swój wynik, bo tylko powtarzalność jest miara umiejętności. Nie pykło.
3. Camorra postanowiła powrócic anonimowo z nowym pomysłem (zbudujmy się na boczku z dala od wariatów) i posiłkami.
4. Bedzie zabawa haha


][/HR]

to trza było nie iść na serwer en w 200 osób tylko grać na pl kto ci kazał tam iść i teraz płakać z tego powodu.Dobre wręcz zajebiste bo 200 osób poszło no nie wierze w takie teksty i powiem ci tak a gdyby babka miała wąsy
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

[HROdp: Sytuacja na świecie Naksos
Cytat Napisał Lis Chytrus Zobacz post
Camorra wygrała Chi w stylu niespotykanym na innych światach.Twierdzę,że taki wynik jest nie do powtórzenia,tak jak i sam sojusz...
Reasumując.

1. Camorra wygrała na Chi w NIESPOTYKANYM stylu.
(w tym czasie ok. 200 graczy z pl poszlo sie bawic na en serwer ktory wygrali tak o.. normalnie)
2. Camorra próbowała powtórzyc swój wynik, bo tylko powtarzalność jest miara umiejętności. Nie pykło.
3. Camorra postanowiła powrócic anonimowo z nowym pomysłem (zbudujmy się na boczku z dala od wariatów) i posiłkami.
4. Bedzie zabawa haha


][/HR]

to trza było nie iść na serwer en w 200 osób tylko grać na pl kto ci kazał tam iść i teraz płakać z tego powodu.Dobre wręcz zajebiste bo 200 osób poszło no nie wierze w takie teksty i powiem ci tak a gdyby babka miała wąsy

Zrozum cos wreszcie chłopie. Chi to był jeden z wielu serwerów.
Kiedy startował burzliwy finał miało kilka innych serwerów. Kilku graczy tam zajrzało na poczatku ale ogolnie był olany. Kiedy sie rozkrecał to tak jak pisałem - masa graczy sie wyniosła akurat z pl serewrów z róznych wzgledów ktorych ci tłumaczyc nie będę. Graczy nieznajacych sie i "niespokrewnionych" ze sobą.

Tak wiec wiekszość nie słyszała o waszym Chi i waszych niesamowitych sukcesach.
Aż do Naksos gdzie sie na poczatku mocno zaczęli Camorrysci reklamować. Zwrócili tym na siebie uwagę kilku osób ktore powiedziały - sprawdzam.
Poczatek był niefortunny ale może za drugim podejsciem coś wyjdzie - życzę powodzenia szczerze. Bo wieje nudą.

ps. i piszjakoswyrazniejibardziejpopolskiemuzprzecinkamiiakapitamibosieciezkoczytaciebie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

no i co ja mam Ci powiedzieć na to wszystko? mity, kłamca, manipulant, wielkość -- no myśl sobie co chcesz. Ciekawe kiedy i gdzie dostałeś lanie bo tak zazwyczaj wypowiadają się te osoby co musiały zaczynać grę od poczatku


Tu Cię rozczaruję.Nigdzie nie dostałem żadnego lania,a wręcz przeciwnie.Miasta oddałem,zapytaj w Nemezis.Gdybyś nie pisał wcześniej "bajek" nie byłoby mojej riposty.

Mógłbym tu jeszcze wiele pisać ale już sobie daruję.Dojrzałem do decyzji o zakończeniu gry i dzięki temu czuję się wygranym.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Misiu, a Ty grałeś na Chi? Pytam bo tak lekko deprecjonujesz wygraną Camorry. Piszesz, że większość olała Chi. Mam rozumieć, że w Twoim mniemaniu większość tych lepszych graczy tak? Albo nawet najlepszych. Mniemam , że też się do nich zaliczasz, dlatego z takim lekceważeniem podchodzisz do tej kwestii i obrażasz w ten sposób wszystkich , którzy dostąpili zaszczytu wygrania Chi.
Otóż, jesteś w bardzo dużym błędzie. Na Chi zaczynało i próbowało grać tak samo wielu dobrych graczy jak na Naksos. I tak samo wielu rezygnowało, jaki i tutaj. Nie jest prawdą, ze niewiele się tam działo, wręcz przeciwnie. Naksos to nudy na pudy w porównaniu do Chi. To tutaj jest przedszkole i "quasi" granie. Jeśli tak wyglądają potyczki tych wielkich, to zdecydowanie bardziej wolę wspominać Chi.
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Misiu, a Ty grałeś na Chi? Pytam bo tak lekko deprecjonujesz wygraną Camorry. Piszesz, że większość olała Chi. Mam rozumieć, że w Twoim mniemaniu większość tych lepszych graczy tak? Albo nawet najlepszych. Mniemam , że też się do nich zaliczasz, dlatego z takim lekceważeniem podchodzisz do tej kwestii i obrażasz w ten sposób wszystkich , którzy dostąpili zaszczytu wygrania Chi.
Otóż, jesteś w bardzo dużym błędzie. Na Chi zaczynało i próbowało grać tak samo wielu dobrych graczy jak na Naksos. I tak samo wielu rezygnowało, jaki i tutaj. Nie jest prawdą, ze niewiele się tam działo, wręcz przeciwnie. Naksos to nudy na pudy w porównaniu do Chi. To tutaj jest przedszkole i "quasi" granie. Jeśli tak wyglądają potyczki tych wielkich, to zdecydowanie bardziej wolę wspominać Chi.

Troszkę się nie rozumiemy :p
Nie, nie miałem czasu na granie na Chi tak jak wielu innych. Jestem za to autorem listy graczy z pierwszego postu (nie samego postu :)) w dziale poswięconym Chi i się nim interesowałem :))
Niektóre serwery mają pecha lub są wypuszczone w nieodpowiednim momencie lub z nieodpowiednimi ustawieniami. Należą do nich zarówno Chi jak i Naksos :)
A moja deprecjacja (jak to ujmujesz) była tylko reakcją na jakieś niesamowite opowieści tutaj rozsiewane. Było kilka rewelacyjnych serwerów, ale ani Chi ani na ten moment Naksos do nich nie należą.
To naprawdę da się w miare obiektywnie ocenić jesli się ma odrobine dystansu.

Zgadzam się za to z tobą co do oceny Naksos. Nikt tu nie grał jeszcze na poważnie (poza momentami zjechania dla zabawy topków startowych). Może to się zmieni wkrótce a może nowy serwer urodzinowy załatwi Naksos i dołączy on do wielu innych serwerów widm.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Co to mi ludzie piszą :) Lord Evelin zaoferowal Kredkom przyłączenie się do jego sojuszu. Genialne posunięcie muszę przyznać :) ciekawe co na to teraz opozycja :) czy coś zareaguje czy będzie się przyglądać :) .
A swoją drogą :) ja wiem ,że się nikt nie przyzna i nadal będzie utwierdzał , jacy to nie jesteście wspaniali :) Ale czy aż tak się wystraszyliście ,że trzeba szukać potencjalnych obrońców tyłka ?? Ja rozumiem ,że Kredki mają dużo Defa które wam by się przydało , to co już Cichociemnie nie wyrabiają z obstawianiem ?? Poza tym , wspólnie laliście Kredki a teraz nic o SOJUSZNIKACH nie pomyśleliście :)
Proponuje wspólną grę w barwach ONZ lub Nie chcę być Szefem każdemu aktywnemu graczowi któremu zależy na grze na tym świecie,na prostych i przejrzystych warunkach.

Wszystko dla siebie chciałeś Evelinie zagarnąć :) a nic swoim koalicjantom z Cichociemnych i Watachy WIlków się nie skapnie ?? Nawet okruszki ?? :))) Wstyd Panie Wstyd :))

ale ogólnie , brawo za pomysł , uważam go za bardzo dobre strategiczne posunięcie :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

[HROdp: Sytuacja na świecie Naksos
Cytat Napisał Lis Chytrus Zobacz post
Camorra wygrała Chi w stylu niespotykanym na innych światach.Twierdzę,że taki wynik jest nie do powtórzenia,tak jak i sam sojusz...
Reasumując.

1. Camorra wygrała na Chi w NIESPOTYKANYM stylu.
(w tym czasie ok. 200 graczy z pl poszlo sie bawic na en serwer ktory wygrali tak o.. normalnie)
2. Camorra próbowała powtórzyc swój wynik, bo tylko powtarzalność jest miara umiejętności. Nie pykło.
3. Camorra postanowiła powrócic anonimowo z nowym pomysłem (zbudujmy się na boczku z dala od wariatów) i posiłkami.
4. Bedzie zabawa haha


][/HR]

to trza było nie iść na serwer en w 200 osób tylko grać na pl kto ci kazał tam iść i teraz płakać z tego powodu.Dobre wręcz zajebiste bo 200 osób poszło no nie wierze w takie teksty i powiem ci tak a gdyby babka miała wąsy


Postanowiło powrócić z nowym pomysłem - czy to oznacza , że zamierzacie obecnemu sojuszowi w odpowiednim czasie wbić nóż w plecy ?? Takie kombinowanie po cichu nie jest zbyt dobre na dłuższą metę :) No powiem szczerze , jak ten świat był nudny tak zaczyna się go ciekawie śledzić :) No ale i tak do urodzinowego i potem będzie Ś.P.NAKSOS :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

to jak wstyd czy gratulujesz? bo nic nie czaje z tego
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wszystko dla siebie chciałeś Evelinie zagarnąć a nic swoim koalicjantom z Cichociemnych i Watachy WIlków się nie skapnie ?? Nawet okruszki ?? )) Wstyd Panie Wstyd )

ale ogólnie , brawo za pomysł , uważam go za bardzo dobre strategiczne posunięcie

Oj dziękuje :)
Idąc dalej twoim płytkim myśleniem muszę Cię rozczarować :) KOALICJA została uprzedzona o tym że będziemy/będę namawiał aktywnych graczy Kredek do przejścia.Zresztą ONI też tak zrobią.Jest dokładne INFO na temat Kredek.
Zanim następnym razem coś napiszesz to sięgnij do zródeł....to nie boli ,a twierdzenie że Kredki mają deffa to jak tonący który brzytwy się chwyta.

Nie rozumiem tylko dlaczego mam się wstydzić?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Oj dziękuje :)
Idąc dalej twoim płytkim myśleniem muszę Cię rozczarować :) KOALICJA została uprzedzona o tym że będziemy/będę namawiał aktywnych graczy Kredek do przejścia.Zresztą ONI też tak zrobią.Jest dokładne INFO na temat Kredek.
Zanim następnym razem coś napiszesz to sięgnij do zródeł....to nie boli ,a twierdzenie że Kredki mają deffa to jak tonący który brzytwy się chwyta.

Nie rozumiem tylko dlaczego mam się wstydzić?

No widzisz płytkie myślenie , to się nie dziw że tą "piekielną głębią" nie potrafisz wyjść aż tak by ogarnąć.
Wszystko by było łanie pięknie , bo tak działają sojusze zazwyczaj. Fakt ,że czasami źle się to kończy i rozdrażniony nowy sojusznik , działa przez chwilę na zasadzie przeczekania i odrodzenia się , nie mniej w większości przypadków zdaje to egzamin. Mi jednak o coś innego chodzi , skoro ktoś krzycząc ma jaja wyzywać świat do wojowania i twierdząc , że wszystkich rozwali bo każdy inny to po prostu leszcz. To proszę was wszystkie TOP`owe sojusze zagrajcie swoją ekipą nie róbcie zmian personalnych , nie wymieniajcie się nie podbierajcie itd. Przyszły ekipy lejcie się do ostatniego , wtedy ok będzie to miało sens to całe gadanie na FO kto to nie jest jaki wspaniały i jak wszystkich rozwali.



a do Ciebie Manfred - człowiek z rozdwojeniem jaźni wielu rzeczy nie może zaczaić :p
 
Do góry