Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Ano fakt - morze mało wymagające.
Ale jak Marek tam był sam i zaatakowało go mnóstwo osób na raz to nie było ciekawie. Przeprowadziłam się do niego, by razem z nim się tam bawić i muszę przyznać - to było bardzo dobre posunięcie.

Mam dość na alfie walki z wiatrakami. Niemalże sama pomiędzy dużo silniejszymi wrogami :D

I ja nie mówię, że na morzu 43 nie ma dobrych graczy, bo jest i to sporo ;)
Ale morze 43 jest duże - podzielimy się.
 

DeletedUser10755

Guest
Ano fakt - morze mało wymagające.
Ale jak Marek tam był sam i zaatakowało go mnóstwo osób na raz to nie było ciekawie. Przeprowadziłam się do niego, by razem z nim się tam bawić i muszę przyznać - to było bardzo dobre posunięcie.

Mam dość na alfie walki z wiatrakami. Niemalże sama pomiędzy dużo silniejszymi wrogami :D

I ja nie mówię, że na morzu 43 nie ma dobrych graczy, bo jest i to sporo ;)
Ale morze 43 jest duże - podzielimy się.


no ja nie wiem czy będzie co dzielić :( HADES w koalicji z tymi Tasmańskimi Diabłami chyba mnie przerażają

prawdę mówiąc teraz już jest mało słabych graczy w okolicy morza 44 chociaż znalezienie takiego gracza to jest cudowna sprawa :)
 

DeletedUser

Guest
Nawoływalismy do zlikwidowania Rydwanów. Z ktorych odeszlo 95% graczy tworzących ten sojusz.

Co zrobiono? Zmieniono nazwe.

Dlatego nawołuje łowce punktów edgara by pokazał publicznie "jaja" i rozwiazał sojusz pozbywajac sie tym samym ponad 2mln punktow walki na ktore pracowalismy MY przez 4miesiace i NARWALE przez ponad 2 miesiace. Wpływajac tym samym na większosc tych punktow. A jak wiemy większosc się liczy. Wszak to własnie 14 głosów za na 13 sprzeciwu zadecydowało według edgara o fuzjii z noobami.
 

DeletedUser

Guest
Sisi, niema sensu się tak afiszować na forum.
Wolę żebyśmy jeszcze więcej robili niż mówili, bo liczą się czyny, a nie słowa.
Tak działaliśmy na alfie i tak chciałbym żeby było tutaj.
 

DeletedUser10777

Guest
jeszcze parę banów na forum i nikt tu nie zaglądnie więcej
z kim tu popisać o grze
a co tam u Gromów ?
 

DeletedUser

Guest
Nosz kurde!
Modzie, do choinki jasnej! Po co usuwasz post, kiedy ja się pytam Jacka o NM?!
Tj. No Mercy & Pirates...
Co u nich?
Nadal masówka, czy widać selekcję?
Czy coś?
 

DeletedUser

Guest
Oj... ;>
mam paru znajomych tam, więc wiem, że na pewno będzie jazda z nimi ;>
...chodzi mi po prostu: czy tam są już robione porządki?
 

DeletedUser

Guest
Oj... ;>
mam paru znajomych tam, więc wiem, że na pewno będzie jazda z nimi ;>
...chodzi mi po prostu: czy tam są już robione porządki?

Zdefiniuj slowo porzadek:p Mam pozamiatac podlogi?
Mi tam sojusz sie podoba i organizacja w nim:)
 

DeletedUser

Guest
No chodzi mi o to, czy jest jakaś selekcja, bo z tego, co widzę w grepostats, jakieś leszcze też tam są...
 

DeletedUser

Guest
a co tam u Gromów ?

Montezuma skasował konto, zas tulkas odeszła.

Wódz Gromów który stawiał na punkty, stracił wąłsnie 2 graczy top5 i jakies 70 miast. Czyżby potwierdzała się przepowiednia z poczatku servera - Nooby = konflikt i rozpad sojuszy?
 

DeletedUser

Guest
Montezuma skasował konto, zas tulkas odeszła.

Wódz Gromów który stawiał na punkty, stracił wąłsnie 2 graczy top5 i jakies 70 miast. Czyżby potwierdzała się przepowiednia z poczatku servera - Nooby = konflikt i rozpad sojuszy?

Tulkas wrocila, Nie wyciagaj pochopnie wnioskow.

Aha pozdrawiam Angel NY i caly maly pakt. Widze ze sobie nie radzicie:pP
 

DeletedUser

Guest
Forum umarło...

Po wprowadzeniu nowych funkcjonalności dla konta premium świat też powoli umiera...

Za duża przewaga premium nad zwykłymi graczami, chyba trzeba poszukać innej gry
 

DeletedUser

Guest
Racja Cocacolas - z kolonii już widać wróciłeś, a od września znowu zaczną się czytanki i nauka pisania, mamusia pewnie zabroni netu :( ale nie martw się tym, byle znów do czerwca :D

A sytuacja na świecie widać znów zrobiła się niestabilna, bo jaskółki coś głośno ćwierkają o nowym pakcie, a może i nawet połączeniu sojuszowych sił dość silnie wcześniej zwaśnionych stron. Sam jestem ciekawy, czy w ogóle coś z tego wyjdzie, czy może będzie powtórka z rozrywki jak to było u Rydwanów.
 

DeletedUser10755

Guest
Sorry to wy sie przechwlacie, a ja powiedzialem ze Angel to stabilny sojusz ani silny ani słaby, im wyższy szybszy wzrost tym szybszy boleśniejszy spadek Piratów w gatkach :D
Skonczą sie wakcje bedzie szkoła bedzie po piratch w gatkach


ehh co ma szkoła do gry bo nie rozumiem nie wszyscy chodzą do szkoły jak choćby ty taki odważny jesteś a do tej pory nie podałeś swojego nicku z gry no ale pewnie masz 3 miasta i wstyd się przyznać że siedząc tyle czasu przed kompem krzycząc cały czas na forum dopiero jest się na takim etapie gry no ale życie takie bywa

cocacolas zamiast pisać bzdury zapraszam na front i pokaż co potrafisz zamiast pisać bzdury :)
 

DeletedUser

Guest
Racja Cocacolas - z kolonii już widać wróciłeś, a od września znowu zaczną się czytanki i nauka pisania, mamusia pewnie zabroni netu :( ale nie martw się tym, byle znów do czerwca :D

A sytuacja na świecie widać znów zrobiła się niestabilna, bo jaskółki coś głośno ćwierkają o nowym pakcie, a może i nawet połączeniu sojuszowych sił dość silnie wcześniej zwaśnionych stron. Sam jestem ciekawy, czy w ogóle coś z tego wyjdzie, czy może będzie powtórka z rozrywki jak to było u Rydwanów.

O heart p skaowaniu konta zaczales udzielac sie na forum hehe czyzby teskno do gry? wogole co sie stalo zes z dnia na dzien skasowal ?
 

DeletedUser

Guest
ehh co ma szkoła do gry bo nie rozumiem nie wszyscy chodzą do szkoły jak choćby ty taki odważny jesteś a do tej pory nie podałeś swojego nicku z gry no ale pewnie masz 3 miasta i wstyd się przyznać że siedząc tyle czasu przed kompem krzycząc cały czas na forum dopiero jest się na takim etapie gry no ale życie takie bywa

cocacolas zamiast pisać bzdury zapraszam na front i pokaż co potrafisz zamiast pisać bzdury :)

Największym błędem jest lekceważenie przeciwnika aby takich więcej błędów z Waszej strony :D
 

DeletedUser

Guest
Cocacolas jestem sobie teraz w tym Waszym sojuszu i co widzę? połowa to żołnierze bez honoru i ambicji w zamian za siedzenie pod ciepłą kołderką śmiesznych paktów mają wysyłać biremy tym, którzy coś robią. Normalnie paranoja. Teraz już wiem skąd andrzej1959 i reszta Waszej "elity" łapie punkty walki... A ja myślałem, że w ostatniej konfrontacji to ansrzejek nastukał te 1k biremek, jednek tu zonk, to standard defowanie mu miast przez sojuszowych leszczy... Taka to strategia?
 

DeletedUser

Guest
hehe tak by zawsze:D farciarz i andrzej no i moze jeszcze jakies 2-3 osoby walczyly a reszta tej masowki tylko im defa uzupelniala :D
 
Do góry