Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
haha a tamci pkt na festynach zdobywali, cala prawda o Angel NY, haha a andrzej i farciarz siedza i siez nich smijeja, z calej tej "potegi"
 

DeletedUser

Guest
haha śmieje się z was bo z zazdrości już nawet nie wiecie czego się czepiać :D
Angel NY okazał się lepszy od 100 Rydwanów i Legionu Ateńskiego
 

DeletedUser462

Guest
Wszystko się kiedyś kończy, jutro kończy się dla mnie świat NY :)

Dziękuję wszystkim za zabawę, czasem było ekscytująco. Wszystkim, których miałam okazję poznać dziękuję za emocje, bo dla nich toczy się ta gra.

Był to dla mnie, z wielu powodów, najdziwniejszy ze światów na których grałam. Miałam okazję uczyć się od najlepszych i to nie tylko zasad gry :).

Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia :). Niech wygra najlepszy :)
 

DeletedUser4218

Guest
(...)
btw. Jack, co tak mało się odzywasz?
Cicho tu się robi... :-/
Cisza, bo Ci zbanowani po raz drugi już nie chcą wrócić.
Notabene ja dostałam bana za wpis "GROM - nowa nazwa".

Ech...
Pozmieniało się na świecie Ny bardzo dużo.
Nazwy sojuszów też, ale nie wiem, czy mogę to napisać, bo znów bana dostanę. Ludzie kończą grę...

Pozdrawiam i żegnam się z tym forum.
Moje posty ponoć nic nie wnoszą do dyskusji...
 

DeletedUser10777

Guest
Sisi nie opuszczaj forum
Lepiej napisz co tam u was w BD ,walczycie coś czy nie
 

DeletedUser4218

Guest
Straciłam serce do pisania...
Smutno mi jakoś.

Co do BD - ano walczymy, przegrupowujemy się i mimo, że jesteśmy malutcy to ciągle się wzmacniamy. Fakt - straciłam swoje pierwsze miasto tam (sytuacja osobista wyrwała mnie z gry na jeden dzień), ale w końcu to tylko gra i miasto sobie odebrałam już kilka razy.
 

DeletedUser10755

Guest
a ty powoli zastępujesz miejsce jako "śmieciowisko Grepolis"... :D

tyle mówisz o napinaczach a sam jesteś forumowym 'bohaterem' i napinaczem ^^
a co do aniołków gratuluje wam ataków 155 ogni bez osłony czaru :) fajnie się rozbija 40 ogni sztormem nie ma co pokazujecie jacy to pro nie jesteście :)
 

DeletedUser4218

Guest
Ja nie odpuszczam - nie dla gry, a dla przyjaciół...

Żal tego świata, bo w końcu okaże się, że zostało kilka osób z wrogich sojuszów, oddalonych od siebie o kawał drogi, a reszta to będą szare wiochy.

Dlaczego przewidziałam, że tak będzie? :(
Oczywiście świat Ny nie umrze, bo pojawią się nowi gracze.
Maluszki nauczą się grać i będzie się jakoś kręcić.
Tak było i będzie - w końcu jestem z alfy i co nieco już wiem :)
 

DeletedUser4218

Guest
Takie małe pytanko...
(zaznaczam, ze dotyczy sytuacji na świecie Ny)

Czy chcielibyście mieć wspólne forum na naszym świecie?
Każdy zainteresowany sojusz mógłby się do niego przyłączyć.
Jakby nie patrzeć - tutaj nam odebrano wolność słowa i czepiają się każdego zdania!
 

DeletedUser

Guest
Wracając do świata Ny, Sisi świetny pomysł z tą wspólną zakładką dla wszystkich sojuszu, w której to zakładce można będzie dowoli psioczyć, żartować, spamować i odbiegać od tematu. Popieram i o ile pozwolisz chciałbym ten sam pomysł zaproponować na świecie Gamma gdzie obecnie gram. Mam także pytanie, czy ktoś mógłby opisac po krótce sytuację na świecie NY? Chodzi mi o to kto z kim się zfuzjował, kto się rozpadł, kto jest największym kozakiem (nie licząc Cocacolasa ;) i co słychać u Total War i u LA które jak dobrze pamiętam miało ostatnio jednego członka.

Total War istnieje, ale spora czesc graczy jest na urlopach.LA sie rozpadlo, czesc graczy skonczylo gre, czesc zasila szeregi No Mercy.
Hmm Głowne sily jezeli chodzi o sojusze to No Mercy, WŁADCY PODZIEMI, Angel NY.
 

DeletedUser4218

Guest
Więc tak...
Część sojuszy z top zgodziła się na wspólne forum.
Część nie odpowiedziało jeszcze.

Odmówiło No Mercy - dlaczego? :(
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Nasz Dyktator Jasnie wielmozny Pan Samuraj Jack ( chce swoja dyktatura przebic Mao Zedonga) odmowil, poniewaz cytuje
" nie bede zasmiecal swojego wewnetrznego forum, Jak sie nie podoba to odchodzcie, a ci co zostana poczestuja sie waszymi wioskami"
A my jako posluszni Swojemu panu, Aboslutnie nie sprzeciwiamy sie.
 

DeletedUser4218

Guest
...

Skasowałam co napisałam, bo głupio brzmiało.
Dobra pogadam z Samurajem, ale nic nie obiecuję :)

A tak nawiązując do gry.
Zauważyliście rozłam w Romie?
Jeden i drugi konsul poza sojuszem...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Łooo...wspólne ogólnoświatowe forum?
Pffyy...na lambdzie nie wypaliło...jeden wielki spam, ciągle ta ikonka koło "forum sojuszu", zobaczycie, że po 2 tygodniach zaczna się wypisywać...
A Jack... Jack to cwany lis, dobry kompan i gracz, chociaż jako Radny zaliczył wtopę ;P
<chyba się nie obrazisz..?> ;>
w tym przypadku ma rację, to będzie tylko zaśmiecać Wam forum... Wiem, bo grałem na lambdzie w vendeccie...
 

DeletedUser4218

Guest
Nie zgodzę się.
Też mieliśmy wspólne forum na alfie.
Fakt, że ja najwięcej na nim ucierpiałam, ale to nic.
Wiele wspólnych tematów mieliśmy, żartowaliśmy, śmialiśmy się i prawie nie kłóciliśmy (tylko w jednym wątku :p).

A co do zaśmiecania - jak ktoś nie chce, to po prostu przyzwyczai się i nie będzie w ogóle tam wchodził. Będzie tylko grupka ludzi aktywnych - którzy sobie porozmawiają :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4218

Guest
Władcy Podziemi...
Wcześniej to 100 Rydwanów w Tartaku połączony z Noobami i mający nazwę GROM. Zmienili tylko nazwę :)
 

DeletedUser

Guest
czyli zlepek :) Ciekawe czy sojusz Nooby zaliczą kolejną udaną akcję dywersyjną rozwalenia sojuszu od środka :)
 

DeletedUser

Guest
Władcy Podziemi...
Wcześniej to 100 Rydwanów w Tartaku połączony z Noobami i mający nazwę GROM. Zmienili tylko nazwę :)
ze 100 Rydwanow to raczej tylko punktacja agresora itd. Bo ze starego skaldu tam juz nikogo niema. Glownie Noobki sa tam:p
 
Do góry