1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Olint

Dyskusja w 'Olint' rozpoczęta przez użytkownika Sisi, 21. Lut 2019.

1. bronder

bronder

Dla jasności
    Nigdy nie byłeś założycielem:)

2. leszczu132

leszczu132

Oj... Bronderku kłamczuszku przecież Polanus był założycielem LD, mogłeś nie zauważyć tego faktu ponieważ 90% twojej aktywnej gry to TS czyli (Twoje centrum dowodzenia) lub bierna aktywność w grze, a Polanus zajmował się sojuszem kiedy ty grałeś w kości na kurniku, a na grę jak i na forum sam wiesz że stosunkowo rzadko wchodziłeś, jedynie w tedy gdy ktoś leciał na ciebie atakiem lub leciały ataki na kolegów i koleżanki z rady, albo coś się działo niedobrego w sojuszu, wiem bo sam byłem w Radzie LD i często gęsto byłem na TS-ie.

Polanus lubi to.
  3. Polanus

Polanus

Rzeczywiście. Zrezygnowałem z uprawnień bo chciałem wywalić całą Radę. Siedzieli gdzieś na "kurniku" pojęcia nie mam po co. Pisałem o tym na forum rady.
    Uznałem , że Radnych na TS jest więcej jak w grze, na gierkach zewnętrznych również.

Faktem jest , że zdjąłem sobie uprawnienia założyciela.
    Potem oddałem miasta sojuszowi, ok 65 miast....
    Poszukałem nowej drogi.
    Koichiro podał mi rękę gdy nie miałem nic.
    Nadal jestem winny?

Ostatnio edytowane: 2. Wrz 2019
  4. Seawater

Seawater

Widzisz Piotruś gdybyś był uważnym słuchaczem,to wiedziałbyś ,że Mariusz dostał założyciela,ponieważ z Ewą mieliśmy urlopy,a potrzebny był ktoś z uprawnieniami,dlatego dostał,bo Tobie niestety nie mogliśmy dać ze względu na brak jakiegokolwiek zaangażowania.Oj nieładnie

A do Mariusza,skoro uważasz ,że byłeś założycielem,to co za założyciel sam zabiera sobie uprawnienia i zostawia sojusz i odchodzi?wnioski wyciągnij sam.Dlaczego nikt z "twojego" sojuszu nie zaprotestował i poszedł razem z Tobą

Ostatnio edytowane przez moderatora: 2. Wrz 2019
  5. ikollini

ikollini

Rozwaliłeś system [​IMG]

Polanus i Blodimir lubią to.
  6. Jaeger

Jaeger

A to PW bronder to skąd masz ? z rozbijania paczek kolonów u kolegów z sojuszu ?

Polanus lubi to.
  7. bronder

bronder

sorki,słyszysz ,że gdzieś dzwonią ,tylko nie wiesz gdzie:),nie rozbiłem jednego jedynego kolona w sojuszu,ale jak wiesz lepiej:)

8. bronder

bronder

Maniuś ,spójrz wyżej,kto o ćpaniu zaczął,spójrz na świat z innej perspektywy niż...:)
    Czy ja mam żal za przegraną?Był lepszy wygrał

9. Polanus

Polanus

Z innej perspektywy?
    No to Tomek, jesteś moralnym zwycięzcą. XD

10. Avenlie

Avenlie

Fakt Karkówki były względnie dobrze zoorganizowane, sprawnie i szybko wszystko działało. Jednakże faaaajniej by było jakby jedna wielka masówka dobrych graczy nie biła się z drugą wielką masówką fajnych graczy... :3 liczę, że jak następnym razem wbije na świat z nowym systemem podboju - znowu ktoś będzie mnie choćby próbował podbić, a nie będę sobie siedzieć i mulić XDDD

11. Ferdziu69

Ferdziu69

Ten świat już zamykają ? póki co nie ma wygranego bo świat coś tam żyje :))
    Są bardziej i mniej aktywne osoby także niejedno może się wydarzyć.

12. Janusz Podrywu

Janusz Podrywu

Przecież Ty jesteś cienka jak sik "pajonka", zanim byś się zorientowała, byłoby po gangbangu... ale opis w stppce tu na forum masz przekozacki...i za to szacun ;)
    ...opiekun sojuszu tymczasowy...nooo! bestia z Ciebie Avenlie...tak trzymaj :)

xXxShockWavexXx lubi to.
  13. Avenlie

Avenlie

Nie jestem cienka... o.o
    O tym jaka jestem wiedzą ludzie grający na Hermonnasie ;3 powiem Ci... ja zrobiłam przede wszystkim jeden podstawowy błąd co do Olintu - dałam się namówić swoim wrogom z Hermonnasy, którzy mi niejednokrotnie na Hermie gratulowali obrony, żeby tu grać... a błąd bo granie na kilku serwach jednocześnie jest bez sensem :) już nigdy tego nie powtórzę. Wtedy będziesz mógł dopiero oceniać.

14. JasiuLincoln1865

JasiuLincoln1865

One Istnieją!!!

15. yavus

yavus

To prawda:) Nie jest cienka, potrafi grać i to bardzo dobrze. Czasem trochę pomarudzi, ponarzeka i to wszystko:)

A niech Ci będzie!
    Ale bronder i tak głupoty opowiada:)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 8. Wrz 2019
  16. bronder

bronder

Adasiu,ty masz kompleksy na moim tle,to trzeba leczyc

17. krecikk

krecikk

A co tu takie ataki na brondera? Czego sie go uczepiliście? :D

18. yavus

yavus

Co najwyżej mogę to mogę tylko współczuć, że pewnych rzeczy nie rozumiesz:)Ciągniesz dalej ten kabaret jak widać:cool:Przynajmniej jest zabawnie:)

Nie wymieniaj jego nicka, zostaniesz jeszcze pomówiony o jakieś kompleksy względem jego osoby:rolleyes:

Ostatnio edytowane przez moderatora: 13. Wrz 2019
  19. Seawater

Seawater

Adasia,co się z Tobą dzieje,to ty tworzysz kabaret:),co mi jeszcze ciekawego napiszesz:)

20. yavus

yavus

Główny aktor głupoty opowiada;) blondeł, ja tu skromny widz, kupiłem popcorn, ale jestem zawiedziony spektaklem - jakiś melodramat, zero akcji, tylko ciągle te same kwestie - polanus zły, yavus zły, leszczu zły, a bronder uczciwy, pracowity i o nieskalanej reputacji:Dblondeł ty się nadajesz do wyciskaczy łez - co świat to zawsze "Przeminęło z wiatrem":(

Do góry