Sytuacja na świecie Omega

  • Rozpoczynający wątek PolishPrincess
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

jak tam w sojuszu:Gdzie ci Kapitana Klossa
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Zajmijcie się walką, budowaniem offów i polis, a później zaczynajcie debaty. Na razie nie bardzo jest jeszcze o czym gadać. Są niby podboje, ale to młodych, wyrywnych i złotników, tych na których nie liczyłabym na dłuższą metę. Tylko gadacie, gadacie i gadacie, a wioski czekają i zarastają chwastami. Zaś kolegę Siwego Motyczkę zapraszam do pracy dla soja, a nie tylko pisanie na FO :) Do roboty Panowie i ewentualne rzadko tu spotykane Panie, do roboty ;)
 

DeletedUser14121

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Nic nie staram się wytłumaczyć , gratuluję wam nowego miasta .
Ja nic nie musze udawać i nie gram tutaj komedii dla publiczności co do slotów , można je zdobyć inaczej niż przez pochody i wcale nie trzeba ładować w to kasy ale najlepiej od razu tak napisać .
Nie jestem milionerem ciężko tyram na kasę i na pewno nie dam jej w nie wiadomo jakiej ilości na grepo .

Co więcej , nie wydalem jej praktycznie w ogóle i jestem gotów nawet teraz skończyć grę , bo nie mam już czasu grać dalej.
W zasadzie , ja tutaj już nie mam po co grać , nikomu nic nie muszę udowadniać Gregorek szkoda ,że zmieniłeś o mnie zdanie przez ten jeden świat , trudno . Człowiek Lasu nigdy już w grepo nie zagra .

miasta są szare kto pierwszy ten lepszy .

Uważajcie na tego Pana bo jak widać po poście wyżej zawiedziecie się na nim prędzej czy później.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

gregorek, odkopujesz stare posty - na siłę już się próbujecie spinać ;>

Zobaczymy co w praniu wyjdzie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Uważajcie na tego Pana bo jak widać po poście wyżej zawiedziecie się na nim prędzej czy później.

Od Turka:

Zapewne znam lepiej niz Ty Lasu i doskonale wiem jak gra. Znam tez sytuacje jakie mial na swiatach, ktorych gral. W MDG nigdy sie na nim nie zawiedlismy. Owszem zawsze konczyl gre szybko ale do tego czasu gral i wpsolpracowal dobrze a potem zawsze oddal miasta i sie pozegnal.

Teraz tez zdaje sobie sprawe, ze moze szybko skonczyc gre bo rozmawialem z nim i sam mi mowil gdyz pracuje i roznie bywa.

Mi to nie przeszkadza jak bedzie musial skonczyc bo MDG radzilo sobie swietnie i bez niego.

Owszem jak Lasu prowadzi sojusz i nagle musi skonczyc gre to moze meic tragiczny wplyw na sojusz ale u nas On sobie gra na tyle ile mu pozwala czas i moze odejsc keidy chce a sojusz nadal bedzie sie trzymal i nic sie nie stanie.

U nas ludzie maja o nim dobre zdanie z poprzednich swiatow i wiemy z kim gramy takze nie do nas ostrzezenie ale dzieki.
 

DeletedUser14121

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

a Jak sytuacja na świecie Omega?:) Czy powtórzy się scenariusz z MY i TAU mdg vs reszta świata? jaki wynik wojenek?:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Nazwa Moust Dangerous Group zostala chamsko skopiowana i uzyta aby przyciagnac graczy na starcie... Takich noobow nie toleruje, ktorzy na czyjes marce chca swoj noob sojusz rozkrecic...

Oto co odpisal zalozyciel fejk MDG na OEMGA:

"Nazwa i tak jest tylko tymczasowa . Szybko zakładałem sojusz , więc wziąłem pierwszą lepszą nazwę . Wkrótce po wyborach sojusz wybierze nową nazwę sojuszu . A tak w ogóle to ja nigdzie nie widzę w wykaże kar , aby za zrobienie nazwy sojuszu , który był na innym świecie była jakaś kara. No , ale niech ci będzie , wkrótce zostanie zmieniona . "

i tak każdy kto walczył z lub po stronie MDG wie że MDG bez turka to jak "wrzód na dupie który nie dokucza" hahahaha
to on był maszynką która nakręcała wszelkie wojny MDG :)))))))
a może Turas zmienił nicka zanjąc jego megalomanię nie poukrywa się długo hahahaha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Od Turka:

MDG już drugie miasto HF zabralo. No ciekaw jestem kiedy HF zdecyduje na jakas kontre.

Ciekaw tez jestem czy ragana wroci w laske HF czy nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

jak tam w sojuszu:Gdzie ci Kapitana Klossa

A klikamy sobie domki. Armii nie mamy, bo to i miejsce w chałupie zabiera, i karmić trzeba, a dodatkowo jeszcze po okolicy grasują hordy uzbrojonych barbarzyńców, którzy biją naszych żołnierzyków :cool: Z resztą to przecież jest gra ekonomiczna*, no nie? :rolleyes:

Pacyfistyczne nasze nastroje, pełne optymizmu i radości, psuje wyłącznie świadomość że wioskę straciliśmy, a o okupacji dowiedzieliśmy się nie od właściciela, ale czytając zakładkę Podboje :p No cóż... taka selekcja w sojuszu działa najlepiej :cool:

Jarosław I napisał:
Oo, rzeczywiście. Ciekawe, bo typek nawet nie wspomniał, że ma kolona.
No właśnie, Jarek, no właśnie ;)

*) Pozdrawiam autora tych słów, z Theta
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Dlatego ja nazywam to najchętniej selekcją naturalną :) Na początku muszą się tacy wykruszyć, bo inaczej na dalszych etapach gry, mogą narobić niezłego bigosu całemu sojuszowi - jak stracą na raz kilka kluczowych miasteczek frontowych :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Taa, dokładnie. Tylko szkoda, że MDG ma dość daleko do HF'ków i więc jeszcze wiele przed obydwoma sojuszami ;>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Dlatego ja nazywam to najchętniej selekcją naturalną :) Na początku muszą się tacy wykruszyć, bo inaczej na dalszych etapach gry, mogą narobić niezłego bigosu całemu sojuszowi - jak stracą na raz kilka kluczowych miasteczek frontowych :p

Szkoda, że nie widziałeś jego miasta i akademii.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Ty nie narzekaj, ino się ciesz, że jeszcze biblioteki nie wybudował ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Oo, rzeczywiście. Ciekawe, bo typek nawet nie wspomniał, że ma kolona.

Od Turka:

Ok rozumiem takie sytuacje.

Ale dlaczego to byl gracz jeden z czolowki HF? nie wiele osob z HF ma wiecej niz 1 miasto a on mial i chyba w top-10 sie miescil.

Takze atakowalismy potencjalnie jednego z waszych lepszych graczy.

Tez troche nie rozumiem nagonki na niegoz waszej strony gdyz on nadal jest w HF nie wyrzuciliscie go mimo, ze tu twierdzicie, ze zadnej straty nie bylo gdy taki gracz traci miasto.

Cos tu jest nie tak...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Nie ma zadnej nagonki. Stracil bo go nie bylo zbyt dlugo, jego wina. Tak to dziala.
 
Do góry