Sytuacja na świecie Omega

  • Rozpoczynający wątek PolishPrincess
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

Wnioskujesz to bo nie słyszałeś nic o HF i słusznie bo nigdy czegoś takiego nie było, ale mamy doświadczonych graczy z innego TOPowego sojuszu a to, że zmieniliśmy nazwę o niczym nie świadczy.

W podobnej sytuacji jest MDG, ile osób macie ze starej ekipy a ile nowych? To, że macie sławną nazwę nie czyni Was lepszymi bo o ile się nie mylę nazwa i osiągnięcia nie walczą - robią to gracze.

Od Turka:

Pisalem dokladnie to samo czyli, ze na papierku ladnie wygladacie bo macie kilku graczy co wystrzelilo na grepo olimpiadzie. Zapewne kilku tez innych.

Smialo nie wstydz sie napisz z jakiego topowego sojuszu sa gracze moze podaj nicki?

Wiesz pisac mozna wiele ale dobrze by bylo poprzec to jakimsi argumentami.

Co do MDG to owszem jest tu duzo nowych osob co tylko jest na plus dla nas ale MDG przenioslo sie prawie w calosci ze swiata Tau.

Brakuje kilku zdrajcow i mniej zwiazanych osob ale caly trzon i najlepsi gracze sa nadal. Plus nowi co sprawia, ze mamy duzo mocniejsza ekipe niz na koniec na Tau.

Takze te nicki co budowaly pozycje MDG na 3 roznych swiatach sa tu nadal plus/minus inne osoby.

Pamietaj, ze najwazniejszy jest kregosłup i glowa jezeli to jest to reszta juz przychodzi naturalnie.

Takze nadal sadze, ze zaden sojusz nie ma czym byc zaszczycony bedac waszym wrogiem gdyz nie jestescie utytulowanym sojuszem a wasza ekipa sie dopiero przeciera i co z was wyjdzie to dopiero zobaczymy.

Jeszcze nawet nie zaczeliscie ciezkich walk, ktore sa bardzo duzym sprawdzianem na spójność i zgranie ekipy oraz to czy takie cos przetrwa.

P.s. Prosze o nazwe topowego sojuszu z jakiego sa wasi gracze oraz nicki o ile to mozliwe bysmy mogli zweryfikowac to co piszesz gdyz ja osobiscie nie widze znanych nickow.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

Jeżeli Ci gracze sobie tego zażyczą to z pewnością się tu ujawnią.

Nasz "kręgosłup i głowa" wywodzą się z Alfy i Bety.
Były to sojusze między innymi; BD i DDCR
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

Od Turka:

Ale chyba nie sadzisz, ze polaczenie 4 osob z bety z 4 osobami z alfy gdzie z innymi tworzyli trzon tutaj w tym zestawie beda tak samo to robic?

To nic innego jak mix graczyz roznych swiatow jak doslownie w wiekszosci sojuszy.

BoS tez byl sojuszem polaczonym z roznych graczy i dobrych i slabszych i co sie stalo?

Wszystko zalezy od zarzadzania plus ekipy, ktora gra ze soba na dobre i zle i jest zgrana.

Takze mysle, ze wy dopiero musicie sie w tym skladzie przegryzc i dopiero wyjdzie co to bedzie.

Czyli rozumiem, ze maciie wodza z alfy wodza z bety plus ludziz radyz bety i ludziz rady alfy wymieszaliscie i ma powstac zgrany stabilny sojusz:)?

Prosze nie pisz ogolnikowo bo nic nie mozna wywnioskowac poza tym, ze graja u was osoby z roznych swiatow z roznych sojuszy.

Nadal sadze, ze jestescie mlodym sojuszem z kilkoma dobrze zapowiadajacymi sie graczami ale dopiero musicie cos razem osiagnac by pisac takie rzeczy, ze ktos ma zaszczyt byc waszym wrogiem choc powiem Ci szczerze, ze mi przez mysl nie rpzyszlo pisac, ze ktos ma zaszczyt byc naszym wrogiem bo nie sadze by byl.

Sorry, ze sie czepiam ale to smiesznie zabrzmialo jak poczatkujacy sojusz bedacy top-2 w pkt gdzie jeszcze w walce nic nie zdazyl pokazac a jzu takie cos pisze;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

Turek, BoS zrobił fuzje z sojuszem (Nie podam nazwy dla dobra sojuszu :D) A i jesteśmy Top 1 w pkt walki nie zapominaj bo to nasz sława :p

@edit

A i Turek sam pisałeś że pkt się nie liczą to czemu się tym sugerowałeś :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15095

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Od Turka:


Ale adasko uciekl tylko realnym kontem. Potem gral na tau na multikoncie. Podbilem mu 5 miast i byl bity jak dzieciak przez nas. Plakal wyzywal tlumaczyl sie, ze nie mamy realu i atakujemy na 6 rano.


z tego co wiem gdyby gral na multi dostal by bana, wymyslasz bajeczki zeby w oczach osob ktore tu zagladaja pokazac ze jetes lepszy tylko w tym poblem ze nie jestes lepszy, adasko gral na 3 serwerach a ty na 1 i dlatego mogl konczyc gdzie mu sie podobalo, 5-6 miast? ciekawe komu zabrales bo na pewno nie adaskowi bo jakos po resecie zniknal. To ze gra na internacional grepolis to nie znaczy ze jest slaby, nie jestem jego fanem ale gralem przeciwko jego sojuszowi na kappie i przynajmniej wiem ze jako szef jest lepszy od ciebie bo od graczy sparty po calym tau krązyly twoje wypowiedzi plus regulamin i mozna sie tylko smiac ze takim deklem jestes, ten regulamin mowil jasno ze jak co powiesz to tak ma byc dlatego wiele osob sie odwrocilo od ciebie bo nikt ci nie mial zamiaru oddawac miast zebys nadrobil strate tych ktore ci zarbali, tak tlumacz sie banem jak leszcz, jakos inni dostaja bana traca kilka miast i potem je odbieraja co znaczy ze sa dobrzy a ty nawet 1 miasta nie byles wstanie podbic. Kiedy mdg sie rozpadlo i piratka zalozyla wlasny sojusz zalozyles konto o nicku komuna i juz im tam nakazywales rozne glupoty ale mieli cie w d i poszli do NAOG :) gdzie ciebie tam nie chcieli :) czytalem wątek Tau i jakos nie sadze zeby on uciekl :) ty grasz na 1 serwerze i ledwo sobie radzisz on gral na 3 zeby sie utrzymac na 1 w topce musial konczyc na innych tyle pachole :) w pilce bym cie okreslil mianem DREWNIAK :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Od Turka:


To nic innego jak mix graczyz roznych swiatow jak doslownie w wiekszosci sojuszy.


No fakt z MY nikt z toba nie chcial grac, wiele osob mowilo ze tylko chwalisz sie i piszesz glupoty na profilu a graczem jestes slabym i grales tylko dlatego ze inni ratowali ci tylek, taki gracz michael77 cie zna dobrze z MY i duzo pisal na forum o tobie ze jestes najslabszym przeciwnikiem jakiego widzial, tak samo Sandy i kilku innych graczy z MY. Uciekles z MY bo cie jechali z Tau tez uciekles tlumaczac sie banem, z Omegi tez uciekniesz bo ban ? a moze admin we wrogim sojuszu ci przeszkadza ? Jak ci nie pasuje ze admin gra to zmien gre i tam sie wypłakuj a nie tutaj bo twoj lament sprawia tylko polewke u innych, wszystko jest zle jak mdg nie idzie, a to zlotnicy a to bany, admini ale jak mdg ma zlotników i przeciwnik ma bana to jest ok ? jeszcze jakby admin u was gral to tez bylo by super ? prawda ? przestac juz robic z siebie nie wiadomo kogo bo jestes ZEREM jak i MDG ktore nigdy nie wygralo niczego. Pokaz mi serwer ktory Mgd wygralo, ja ci powiem ze nie ma takiego i nie bedzie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

A ja bym proponował wyluzować i zostawić inne światy za sobą. A przynajmniej poza tym forum, bo jak tak dalej będzie, to króliki obudzicie :p Jak MDG wygra, to znaczy że jest na prawdę dobre. Jak wygra kto inny, to nie będzie znaczyć, że jest słabe, tylko że byli lepsi. Znam na prawdę wielu dobrych zawodników i sojuszy, które nie wygrały żadnego serwera :) I nie róbmy sobie wycieczek osobistych. Grepolis jest grą, a w gry gramy z przyjaciółmi, a nie z wrogami, prawda? :cool:

I nie mówi tego członek MDG, tylko ktoś, kto na razie utopił im (na farcie, co przyznaję) dwa kolony, które odwiedzały jego kolegów. Peace&Love.

Napier... się w grze, nie na forum :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13747

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

wiecie moze kiedy powstanie nowy śiat ??:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Turku, powiedziałem to półżartem pół poważnie więc nie bierz wszystkiego co mówię od razu do siebie.

Może skończmy tą rozmowę? Ty nie przegadasz mnie, ja nie przegadam Ciebie i tak bez końca będziemy się przegadywać? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Ja również musze potwierdzić , że adaśko uciekł z Tau jak tylko ja , turek i Owieczka wbiliśmy się mu na wyspe ( albo był tam czitos jeszcze ) Poźniej próbował coś ugrać innym kontem ale nie już jako adaśko .
Na pi również głosi bajki jakim to panem nie był , a prawda jest taka, że póki ja grałem sporo mu brakowało do nr1 i zaczynał z niemalże na m 35 i dopiero potem wszedł na m45 gdzie trwały od dawna regularne walki .

Makaron co do Twojej odp skąd masz głowe - nie ważne jest z jakiego świata gracze pochodzą , czy to alfa czy beta prawda jest taka , że co nowy świat to poziom rozgrywek jest coraz większy jak i wiele możliwości , takk więc tak starzy gracze mogą się nie odnaleźć na Omega . Ja zaczynałem na MY ale ostro pocinałem na travianie i nie sądzę bym przez to miał mniejszą wiedzę , chodź trudności rozgrywki nie ma co porównywać do grepo .

Dobrze , że ograniczyli tę olimpiadę ;) Ale złotnicy nigdy nie uciekną przed resztą graczy zawsze peleton ich dojdzie ;)

Turek, BoS zrobił fuzje z sojuszem (Nie podam nazwy dla dobra sojuszu :D) A i jesteśmy Top 1 w pkt walki nie zapominaj bo to nasz sława :p

@edit

A i Turek sam pisałeś że pkt się nie liczą to czemu się tym sugerowałeś :D

To prawda jesteście top 1 z 71 tys pkt walki , z czego 21 tys wbila tylko 1 osoba , reszta sojuszu spi ? Co się stanie jak tej osoby zabraknie ? ;)

No nic , za młody świat by cokolwiek tutaj prawić , poczekamy pożyjemy .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

nie uciekam z żadnego świata ten świat jest jupi!
 

DeletedUser15095

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Ja również musze potwierdzić , że adaśko uciekł z Tau jak tylko ja , turek i Owieczka wbiliśmy się mu na wyspe ( albo był tam czitos jeszcze ) Poźniej próbował coś ugrać innym kontem ale nie już jako adaśko .
Na pi również głosi bajki jakim to panem nie był , a prawda jest taka, że póki ja grałem sporo mu brakowało do nr1 i zaczynał z niemalże na m 35 i dopiero potem wszedł na m45 gdzie trwały od dawna regularne walki .

Takie bajki to mozesz w mdg glosic, na Pi byl top 1 w ataku, obronie i jako wojownik a tobie brakowalo duzo, krolowales tylko w punktach bo jestes bobem i nic nie potrafisz ale jak on zaczal jechac luzakow a ty uciekles bo sie bales to zostal top 1 na swiecie. Na tau to chyba ty uciekles i z ypsilonu i z kazdego swiata na jakim grasz, zawsze uciekasz tak jak turek kiedy mu nie idzie. To ze jemu nie wyszlo na tau z sojem to nie znaczy ze uciekl ilu graczy zrobilo reseta bo sie wkurzyli na innych ? tak samo on. Przestan pier.. bajki o jakims innym koncie bo nigdy na innym nie gral. Jak nie wierzysz zapytaj graczy sparty z Tau ktorzy go znaja. Dla mnie MDG to leszcze i zawsze nimi beda i zamiast obecnej nazwy zmiencie na :

Małe Duże Gamonie :)

Możesz tylko mlaskać pyzy z zazdrości ze zjechal twoja kostuche jak domek z kart i ciebie tez by to spotkalo ale zdarzyles uciec jak tylko pol kostuchy dostalo bęcki od DH
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Nigdy nie straciłem miasta , a przestawałem grać z powodów prywatnych bo nigdy otwartej walki na żadnym serwerze się nie bałem , Tak więc i Ciebie zapraszam najlepiej w okolice m45 ( o ile już nie grasz ) . Chętnie chciałbym się przekonać czy prócz gadki coś potrafisz .

Tutaj też nie wiem ile pogram , wyjadę na delegacje i tyle będzie . Takie życie i praca - ja na to nic nie poradzę , Ty również nie ;)
 

DeletedUser15095

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Nigdy nie straciłem miasta , a przestawałem grać z powodów prywatnych bo nigdy otwartej walki na żadnym serwerze się nie bałem , Tak więc i Ciebie zapraszam najlepiej w okolice m45 ( o ile już nie grasz ) . Chętnie chciałbym się przekonać czy prócz gadki coś potrafisz .

Tutaj też nie wiem ile pogram , wyjadę na delegacje i tyle będzie . Takie życie i praca - ja na to nic nie poradzę , Ty również nie ;)


To po co grasz ? skoro prywatne życie ci na to nie pozwala ? Mogę zacząć pisać że zabrałem 20 miast turkowi na MY :) albo że na Tau jemu multi zabrałem 15 i płakał jak dziecko kiedy widział wojsko jakie jest przy okupacji 15 000 birem i 30 000 wojska


Zresztą co to za nicki ?
Człowiek Lasu - My , Tau
LyCaN - Pi
Amenemes - Chi

Mało kto o nich słyszał a tym bardziej pamięta, pewnie dlatego masz je w podpisie żeby czytelnicy forum kojarzyli że taki gamoń grał :) a nick adasko znają wszyscy na pi i nie tylko bo ludzi którzy coś osiągnęli się pamięta a takich leszczyków jak ty to się farmi :) szkoda że szybko potem uciekają bo z zsaraka tyle sury się potem już nie ciągnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Nic Ci do tego jakie sobie nicki wybieram równie dobrze mógłbym napisać co to za nick managos ??
Po co gram , skoro prywatne życie mi na to nie pozwala hmm , Ty po co piszesz tutaj skoro nie grasz ?


W jaki sposób i ile gram to moja prywatna sprawa , ja się Ciebie nie pytam ile razy w tyg pijesz piwo .
Każdy ma prawo tutaj grać choćby na 2 dni , jest to gdzieś zabronione ?
Zacznij pracować i traf na taką pracę w której nie wiesz gdzie będziesz pracował pojutrze to wspomnij moje słowa. Ale to jest zaleta , zero monotonii wczoraj byłem w górach jutro nad morzem i to za służbową kasę - takie życie dyskryminuje mnie od gry w grepolis ? nie sądzę .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Od Turka:

Przeciez to fejk adasko wystarczy przeczytac jego posty:)

Dlatego ja ignoruje te brednie co on pisze bo tego nawet wrog nie potwierdzi.

Jeszcze nie slyszalem by jakis dobry znany gracz napisal, ze adasko gra dobrze natomiast o Lasu juz duzo dobrych graczy pisalo, ze jest dobrym graczem.

Podejrzewam, ze ci co nie widzieli glupich obelg ze strony adasko an FO nawet nie wiedzieliby kto to jest.

Nigdy nic nie osiagnal natomiast na Tau byl wrecz farma:)

Poziom jego gry oceniam na sredni umie postawic straz zrobic unik ale bronic przed kolonem i myslec w grze nie bardzo. Jak traci miasto wyzywa i pisze, ze nie masz reala dlatego podbijasz mu miasto bo on ma real:)

klinowac dobrze nie potrafi i nie trzeba duzo trudu by mu przejac miasto.

Co do jego zdolnosci prowadzenia sojuszu to juz totalna porazka.

Widzialem jak sie denerwowal na swoich graczy co traca miasta lub sa farmierni bo mialem wpisyz jego forum dzikie hordy.

Prawda jest taka, ze to co on na Tau zrobil za sojusz to totalna amatorka. Nie umie prowadzic sojuszu w ogole.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Od Turka:

hehe caly adasko czyli chwalenie sie scrinami z atakow oraz cytatami innych osob o sobie, ktore sam wymyslasz:D

No skoro na ciebie robia wrażenie ataki na jedno miasto to ciekawe jak bys bronil kolonow w tym samym czasie na wiele miast;p z tego scrina wynika, ze zwykla akcja na jedno miasto a takie latwo sie broni.

Pytalem ludzi z pi i nikt cie nie kojarzy. kilku kojarzy cie z forum jedynie ale to wszystko.


co do bredni o 15 miastach regulaminie itp to po prostu nie bede komentopwal bo to brednie :D

szkoda, ze adasko juz unika swiatow gdzie gra MDG ale widac przykre wspomnienia po tau utrwalily mu nsie w psychice:D

Co do mnie to nie widze potrzeby dawania ogni do ataku jak atakuje slabo rozwinietych graczy gdyz oni birem jeszcze nie maja.

Co do mojego rozwoju to na kazdym swiecie tak zaczynam a dopiero jak boty i zloto przestaja dawac korzysci wyrownuje do czolowki. Ze zlotem i botami nie da sie konkurowac wiec ja sobie spokojnie gram i czekam:)

P.s. bynajmniej podbijam gracza a nie jak adasko pierwsze podbite miasto na tau to szarak a potem ucieczka przede mna jak mu na wyspe wszedlem z innymi.

Najbardziej mi sie pdoobalo jak adasko na kobiecym nicku swoim multi pisal do mnie, ze adasko fajny facet i gdybym nie miala chlopaka to bym sie z nim umowila.

Potem okazalo sie, ze to konto adaskoa nie dziewczyny i o sobie to pisal:D

ehhh caly adasko chlopiec z ambicjami przewyzszajacymi swoje umiejetnosci:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

To po co grasz ? skoro prywatne życie ci na to nie pozwala ? Mogę zacząć pisać że zabrałem 20 miast turkowi na MY :) albo że na Tau jemu multi zabrałem 15 i płakał jak dziecko kiedy widział wojsko jakie jest przy okupacji 15 000 birem i 30 000 wojska


Zresztą co to za nicki ?
Człowiek Lasu - My , Tau
LyCaN - Pi
Amenemes - Chi

Mało kto o nich słyszał a tym bardziej pamięta, pewnie dlatego masz je w podpisie żeby czytelnicy forum kojarzyli że taki gamoń grał :) a nick adasko znają wszyscy na pi i nie tylko bo ludzi którzy coś osiągnęli się pamięta a takich leszczyków jak ty to się farmi :) szkoda że szybko potem uciekają bo z zsaraka tyle sury się potem już nie ciągnie





Fakt adasko jest bardziej rozpoznawalny ale nie przez umiejętności a swoją głupotę ale widzę że jesteś fanem nr 1 lub się po prostu zakochałeś w tym panu więc pozostaje mi ci tylko współczuć



Ragana odszedł z HF czyżby jakieś nieporozumienia się wkradały ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

managos muszę się z tobą nie zgodzić ...
VooDoooPL to bardzo dobry gracz
jeden z najlepszych jakich miałem do czynienia

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ragana odszedł z HF czyżby jakieś nieporozumienia się wkradały ?

też mnie to zdziwiło :rolleyes:
 
Do góry