Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25712

Guest
Stracone miasto na cudzie, które odpuściliśmy aż tak nie boli, gorzej jakby to było coś o co jeszcze walczymy. Można też skomentować Twoją zapowiedź, że wygracie sami świat, a po raz kolejny układacie się z połową świata :)
 
Adasko, z którego konta dziś sypiesz surkę na cudaki?:)

Przecież wszystkie konta w Kronice są moje.

Stracone miasto na cudzie, które odpuściliśmy aż tak nie boli, gorzej jakby to było coś o co jeszcze walczymy. Można też skomentować Twoją zapowiedź, że wygracie sami świat, a po raz kolejny układacie się z połową świata :)

Wskaż tą połowę świata bo z tego co wiem to wy od początku macie układy z całą topką. To że wakacje się skasowały a łowcy nie budują to nie nasz problem, sami wybraliście sojuszników.
 

DeletedUser27469

Guest
Chyba każdy wie z kim współpracujecie i jak wygląda wasza koalicja :p
 

DeletedUser25462

Guest
Shanoz z kąd ten płacz kto tutaj od początku miał koalicję z całym światem ? Fajnie się grało jak 4 soje waliły wsparcia kontra Kronika . . .

Nie tłumacz się straconym miastem na CUDZIE który rzekomo był odpuszczony liczy się strata .

Niezłomni lepiej miast pilnują bo tam się próbujemy wbić i jest opór a tutaj weszło życie .
 

DeletedUser27469

Guest
Nikt tu nie płacze tylko odnosi się do waszych wielkich zapowiedzi że jesteście najlepsi i że wygracie sami :p Chyba przestawienie wierzyć w siebie skoro tyle sojuszników nałapaliście :D
 
Faktycznie 3 sojusze to pół świata...

Do cudów nawet nie było żadnego przygotowania, 2-3 tyg przed EC stwierdziliśmy że nie damy dzikom wygrać świata i to wszystko. Piszesz że nikt nie płacze a cały czas jest płacz że dogadaliśmy się z kimś i nie damy dzikom wygrać ;) po pierwsze nawet nie zasługują na wygraną a po drugie to my będziemy rozdawać tutaj karty bo to my walczyliśmy z całą topka. Daliśmy radę mimo że z każdej strony ktoś nas atakował i nowe nabytki w naszych szeregach nie dawały rady.
Śmiać mi się chce jak widzę gdy ktoś pisze że mamy układ z połową serwera a sam nie dawno razem z 5 sojuszami walczył z Kroniką ciesząc się jak dziecko podbijając miasto mniej aktywnym graczom.

Dawno tu nie zaglądałem i widzę że to była najlepsza decyzja, szkoda na ten syf czasu, Nara
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser25462

Guest
a gdzie wasze super pakty i cała kolalicja ?

czemu wam łowcy surki nie sypią albo wakacje wielcy sojusznicy z taką biedną nieudolną Kroniką nie dajecie sobie rady gdzie potrzebna była koalicja 4 soji żeby nam dokopać i i tak nic z tego nie wyszło
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27469

Guest
możesz mi wyjaśnić w którym momencie mieliśmy więcej sojuszników od was ??? czy chcesz wymienić naszych sojuszników i waszych ??
i co najważniejsze spójrz na liczę osób jaka była u nas jaka u łowców i jaka w nn a jaką mieliście sami wy bez paktów :p


Z jednym się z tobą zgodzę nic się nie zmieniło i szkoda czasu na dyskusję
 
Nikt tu nie płacze tylko odnosi się do waszych wielkich zapowiedzi że jesteście najlepsi i że wygracie sami :p Chyba przestawienie wierzyć w siebie skoro tyle sojuszników nałapaliście :D

marcin a ile osób tu o tym pisało o tym że mówisz o całej kronice??
Fakt mamy grupę dobrych zawodników którym chyba ta gra coraz bardziej mierznie ,ale jeżeli wchodzimy na jakiś świat całą grupą to gramy w miarę aktywnie i staramy się fajnie walczyć z wszystkimi w koło i przeważnie dobrze nam to wychodzi.Zawsze ktoś będzie narzekał i wyzywał od oszustów,cwaniakow,złotników,itp jak dostaje po tyłku ,ale nie można się patrzeć i sugerować tymi jednostkowymi głosami.Graliśmy ze soba wspólnie (przynajmniej większość) na innych światach i kazdy z nas moze sobie wyrobić opinię kto jakim jest zawodnikiem,człowiekiem.

Prawda jest taka że każdy z sojuszy wchodzi z ekipa i chce samodzielnie zawojować świat ,a pakty i koalicje pojawiaja się dopiero potem w miarę rozwoju sytuacji.Tak naprawdę to mieliśmy prawie cały czas tylko jednego sojusznika(jeżeli w ogóle tak to można nazwać)z którym ze względu na odległość był to raczej pon bo realnego wsparcia z obu stron było niewiele,a przed samymi cudami dogadaliśmy się z kostuchą,żeby sobie nie przeszkadzać przy cudach,więc wybacz ale wmawianie nam że mamy koalicje z połową świata jest wielkim nadużyciem ,to wasza koalicja od początku głosiła że są na tym swiecie aby tylko przeszkodzić kronice w zdobyciu świata i to wasza wielka czwórka(stado,łowcy,wakacje,noname) od początku starała się nas kąsać z wszystkich czterech stron.Prawda jest że mniej aktywnych udawało się przejmować jednak nasza czolowka frontowców raczej była nie do ruszenia i w dodatku robili swoje dając motywację innym do gry.
To jest gra strategiczna i wykorzystuje sie tu wszelkie słabości przeciwnika ,więc nic w tym dziwnego że staramy się robić odpowiednie ruchy do danej sytuacji ,ale nikt nie moze powiedzieć ze gramy nieuczciwie lub kogoś oszukujemy,gramy tak samo jak większosc sojuszy w grepo tylko staramy się robić to dobrze a na dobrych graczy zawsze będą szczekać inni żeby udowodnić że są lepsi.
 

DeletedUser27469

Guest
A powiedz mi czy ja mówiłem że gracie nie uczciwie?? Nie nic takiego nie powiedziałem tylko wkurza mnie to wasze gadanie o jakiejś koalicji która niby miała miejsce tak my współpracowaliśmy z łowcami i NN i co to jest ta duża kolacja?? Policz sobie ze chyba nigdy my i NN nie mieliśmy więcej niż 30 graczy nie pamiętam już ile mieli łowcy najwięcej ale jest to mało istotne. A zauważ że sama kronika miała 120 graczy z czego dochodzą jeszcze pakty więc nie wiem co prubujecie nam zrzucić
 
tyle tylko że my wam się nie staramy nic zarzucać tylko odpowiadamy na wasze zarzuty ,a to że mamy graczy którzy chcą z nami grać i jest ich ponad stetka to chyba dobrze świadczy o nas .
Ty moze i nie mówisz nic złego ale jest wielu graczy co się w taki sposób wyraża.
 

DeletedUser27469

Guest
cały czas zarzucacie wielką koalicję :p która miała w sumie cała mniej graczy niż wy sami :D
 
cały czas zarzucacie wielką koalicję :p która miała w sumie cała mniej graczy niż wy sami :D
I po co piszesz takie głupoty? Dziki + Łowcy to tyle samo graczy było co w 2 kronikach + twój sojusz ok 50 osób i noname 15-16 więc gdzie było więcej? A zapominasz jeszcze o wyznawcach którzy też mieli komplet i na początku jeszcze dodatkowo był sojusz kota, szału nie ma który też miał ok 60 osob. Na drugi raz pomysł zanim coś napiszesz bo nawet obecnie liczebność graczy jest na waszą korzyść ale my nie płaczemy jak wy.

Ale jak już tak wspominamy to było tak 2*Kronika vs szału nie ma + łowcy + wyznawcy + dziki + wakacje + noname + re
Czy to nie bo pół serwera wtedy jeszcze graliśmy bez paktów i nikt nie miał żalu że wszyscy są przeciwko nam. Pierwszy pakt to był praktycznie pon tak jak Wojtas napisał. Długo walczyliśmy zupełnie sami, z czasem inni pisali do nas o pakt. Zawsze było mniej graczy po naszej stronie i był plan by z 2 sojuszu zrobić 1. Był wielu graczy u nas którzy nawet nie powinni dostać szansy na grę u nas ale to przeszłość. Teraz jest inny cel i nie zamierzam tu nawet pisać i zaglądać bo Wojtas dużo napisał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27884

Guest
hehehe ja się czyta to śmiać się chce. Widze kolego ze rada was nie uświadamiała po próbach rozmów.... to ze kronika ma sojuszników to zawdzięczacie wakacjom i reszcie koalicji taka jest prawda a jak przyszło co do czego to oni wzięli dupę w troki i was zostawili a na domiar złego Wakacje były u kastuchy na ts i chciały dziki sprzedać cytuje yolo "mamy na nich wyrąbane" a wy jeszcze pozostałych do sojuszu przyjęliście. Szanuje za to Rampage on jako jeden z nielicznych postąpił honorowo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A ja wiedzę że tu dalej po staremu wszyscy do wszystkich sapią:) A wy macie tyle koalicji - a wy tyle - ale nasze koalicje to z sojuszów gdzie po 40 osób było - a wasze to pełna obsada - a nasze sa ladniejsze - a wasze są beeeeeeeeeee - a my możemy - a wy nie - łooooooo matkooooooooo
a ja dla kontrastu powiem tak - gratuluję Kronice wsadzenia kolona na cudaki Dzikom, a Dzikom gratuluje wsadzenia kolona Kronice (obojętnie czy sie utrzyma czy nie - ładne obie akcje) Jak dla mnie oba sojusze są dobre, ale też oba popełniają błędy - jak każdy:) Po obu stronach jest sporo dobrych graczy
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
ale tez i trochę
smiley_emoticons_irre.gif
- tak jak w zyciu:) ogólnie jak na mój (narazie i moze na stałe) ostatni świat to będę go wspominać całkiem dobrze. Pamiętajcie Panowie Krzykacze - szanuj wroga swego możesz mieć gorszego - Ta gra jest na tyle ciekawa, interesująca i wymagająca na ile ciekawy, interesujący i wymagający jest przeciwnik. Więc szanujmy się nawzajem i dziękujmy sobie nawzajem za dobra zabawę.
 

DeletedUser27469

Guest
Nie będę sie z wami dochodzi bo nie da się normalnie pogadać :p Nie wiem kiedy mieliśmy w sojuszu 50 osób hahah

Ps. co tam u was się dziej :p
 
Do góry