Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22456

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Taaa trzeba zaznaczyć, że Dream tea...znaczy się Stars pozbyli się około 2500 ogni:D ale kto u nich by tam liczył jak w pierwszych miesiącach lawirowali z paktami z każdym:D podejrzewam, że zagrody pełne. Gratuluję zdobytej wioski:D Art co tam twoje multi donosi?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Widzę , że zagorzała dyskusja trwa a mnie nie ma :]. Przez chwilę myślałem że tematy pomyliłem bo brakowało mi jednej bardzo ważnej rzeczy....postów Wszechwiedzącego Piotrusia, ale coś widzę że chyba mu brakło jakiś konkretnych argumentów coby wybronić swoją osobę i sobie odpuścił, jak mi przykro, nie mam teraz kompana do rozmów, zaraz pewnie napisze że kończy grę bo coś tam coś tam i że dostał od kogoś konto na innym świecie z liczbą 100 miast, jak to było na Olimpi :D Co do tej rozpiski to dajcie znać które byście chcieli i kiedy macie czas to mogę opracować szczegółowy plan co i jak.


też się dziwie, że Piotr nic nie mówi :D może opiernicz podziałał

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A tak P.S do wszystkich forumowiczów szanujcie ludzi, nie tylko sojuszników. Nie ma znaczenia czy ktoś gada głupoty, robi głupoty. Czy zwyczajnie jest głupi. Ta gra powstała nie po to żeby ludzi z błotem mieszać tylko dla relaksu. Ktoś stracił wioche= ok takie asady gry. Brwo dla zdobywcy honor dla obrońcy. Jedynymi osbomaki ktorych nie będę szanować są Ci co psują tą graMULTIKONTOWCÓW. Pozdrawiam
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Taaa trzeba zaznaczyć, że Dream tea...znaczy się Stars pozbyli się około 2500 ogni:D ale kto u nich by tam liczył jak w pierwszych miesiącach lawirowali z paktami z każdym:D podejrzewam, że zagrody pełne. Gratuluję zdobytej wioski:D Art co tam twoje multi donosi?

- - - Automatycznie połączono posty - - -




też się dziwie, że Piotr nic nie mówi :D może opiernicz podziałał

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A tak P.S do wszystkich forumowiczów szanujcie ludzi, nie tylko sojuszników. Nie ma znaczenia czy ktoś gada głupoty, robi głupoty. Czy zwyczajnie jest głupi. Ta gra powstała nie po to żeby ludzi z błotem mieszać tylko dla relaksu. Ktoś stracił wioche= ok takie asady gry. Brwo dla zdobywcy honor dla obrońcy. Jedynymi osbomaki ktorych nie będę szanować są Ci co psują tą graMULTIKONTOWCÓW. Pozdrawiam
hehe piszesz o szacunku a mnie oskarżasz o multi napisz ticketa do supportu może wkońcu za to bana dostane bo przecież na każdym świecie mnie o to oskarżają tylko nigdy mi tego nie udowodniono -nawet wiem dlaczego bo nigdy multi nie miałem a co do szacunku do innych to na szacunek trzeba zasłurzyc -niektórzy nie zaslugują/ognie rzecz nabyta już się produkują nowe -za oborne pogratulowałem bo mi się podobała a co do paktów hmmm nas oskarżano o rozmowy z NoMercy a wkońcu Wy się z nimi łączycie jak to nazwiesz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

To zwykły przypadek ta Fuzja z NoMarcy nie rozmawiali przecież ktoś namawiała nas na Wojny i z OiM i z NoMarcy powiedziałeś o tym Złemu Porucznikowi nie po co. Dalej sie posunę to gra strategiczno-wojenna i nikt tu nie obraża Mroku pisząc
Więc następnym razem jak będziesz wklejał te swoje pierdoły to zastanów się nad znaczeniem słowa szacunek
Ty shamrockone spróbuj zagrać jak lider i nie płacz jak dziecko weź się w garść ogarnij sie i walcz
 

DeletedUser22456

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Dalej sie posunę to gra strategiczno-wojenna i nikt tu nie obraża Mroku pisząc

...
Ty shamrockone spróbuj zagrać jak lider i nie płacz jak dziecko weź się w garść ogarnij sie i walcz...

Nikt tutaj nie płacze stwierdzam tylko jasne i oczywiste fakty, walczę wczoraj wasze ognie topiłem. Czy ja gdzie napisałem, że ktoś nas obraża? chyba, że naszą inteligencję wasza Pani "Dyplomata" w dniu planowanej akcji na NoMErcy zapominając poinformować, że podpisaliście PON:D brawo hahhahahahha po co ognie i ofa tracić:D lepiej zbierać:D BRAWO!!! :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

hehe piszesz o szacunku a mnie oskarżasz o multi napisz ticketa do supportu może wkońcu za to bana dostane bo przecież na każdym świecie mnie o to oskarżają tylko nigdy mi tego nie udowodniono -nawet wiem dlaczego bo nigdy multi nie miałem a co do szacunku do innych to na szacunek trzeba zasłurzyc -niektórzy nie zaslugują/ognie rzecz nabyta już się produkują nowe -za oborne pogratulowałem bo mi się podobała a co do paktów hmmm nas oskarżano o rozmowy z NoMercy a wkońcu Wy się z nimi łączycie jak to nazwiesz?


Arcik jak Ci to można udowodnić ? przecież znasz sposoby na brak bana:D:D

Właśnie tacy graczę jak Zły Porucznik zasługują w moich oczach na szacunek...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No i chyba najważniejsze:D Po co się oszukiwać zmieńcie Stars na Dream Team na tym świecie i tak wszyscy was tak nazywają:D
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Ciekawe, Dream team, ja tam chwile bylem i znalem raptem kilka osob. To naprawde takie gwiazdy ?
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Arcik jak Ci to można udowodnić ? przecież znasz sposoby na brak bana:D:D

Właśnie tacy graczę jak Zły Porucznik zasługują w moich oczach na szacunek...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No i chyba najważniejsze:D Po co się oszukiwać zmieńcie Stars na Dream Team na tym świecie i tak wszyscy was tak nazywają:D
Stary jak nie masz dowodów to nie pomawiaj ok? Jeszcze kilka godzin wcześniej pisałeś o szacunku a teraz pomawiasz mnie.
Kolejna sprawa jaki Dream Team? tutaj grają zwykli gracze którzy czasem coś osiągali innym razem przegrywali -zresztą dużo nowych osób dochodzi do nas -nazwa StarS pochodzi ze świata KSI już była używana na grepo więc z niej skorzystaliśmy zresztą gdzie u nas masz jakieś gwiazdy pokaż mi je
 

DeletedUser22456

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Stary jak nie masz dowodów to nie pomawiaj ok? Jeszcze kilka godzin wcześniej pisałeś o szacunku a teraz pomawiasz mnie.
Kolejna sprawa jaki Dream Team? tutaj grają zwykli gracze którzy czasem coś osiągali innym razem przegrywali -zresztą dużo nowych osób dochodzi do nas -nazwa StarS pochodzi ze świata KSI już była używana na grepo więc z niej skorzystaliśmy zresztą gdzie u nas masz jakieś gwiazdy pokaż mi je

Patrząc po forum, kreujesz się na jedną z nich :D

Poza tym brylując po tym forum robisz się automatycznie osobą publiczną a ja jako również osoba publiczna wyrażam swoją opinię:D Nie ma tu słowa o pomówieniu z pkt widzenia polskiego prawa:D. Macierewicz od 4 lat mówi o zamachu:D
 

DeletedUser22103

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Rzeczywiście tak czytam i czytam i nie mogę się dowidzieć jak to ma na imię... Piotrusia.
Reczywiście zamilkł bo przez kilka stron go nie widać aż do teraz, nie sądzę by ktoś mu w tym pomógł w sensie dał kilka dobrych rad by się lepiej nie wypowiadał, tylko na jego miejscu chyba każdemu było by głupio się wpisać i strugać kozaka jacy to Oni nie są no cóż historia tego gracza dobiega końca jak i sojuszu , tak to już jest kto dużo mówi to.... :)
Teraz kwestia ilu dni aż mrok zmieni nazwę sojuszu tylko ciekawe na jaką ? Najlepiej chyba wynika z tego byście przy następnej fuzji zmienili na PSG "Pogromcy swoich graczy"
Pozdrawiam:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Rzeczywiście tak czytam i czytam i nie mogę się dowidzieć jak to ma na imię... Piotrusia.
Reczywiście zamilkł bo przez kilka stron go nie widać aż do teraz, nie sądzę by ktoś mu w tym pomógł w sensie dał kilka dobrych rad by się lepiej nie wypowiadał, tylko na jego miejscu chyba każdemu było by głupio się wpisać i strugać kozaka jacy to Oni nie są no cóż historia tego gracza dobiega końca jak i sojuszu , tak to już jest kto dużo mówi to.... :)
Teraz kwestia ilu dni aż mrok zmieni nazwę sojuszu tylko ciekawe na jaką ? Najlepiej chyba wynika z tego byście przy następnej fuzji zmienili na PSG "Pogromcy swoich graczy"
Pozdrawiam:cool:

Ojj tam kazdy ma czasem gorsze chwile..
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Wracając do rozmowy o świecie, to moim zdaniem panowie i panie z N.S.S na razie nie pokazują coś pełni możliwości tutaj, ciekawe czy traktują ten świat for fun, czy się w późniejszym etapie gry bardziej zaangażują w grę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Powiem Wam jedno wczoraj wkońcu pierwszy raz podziwiałem obrone TCTW -hmmm sorry już Mrok-u podburzyłem jedną wioske im (fakt mieli dziesiątki innych buntów) i w mojej stało 1600 bire mniejwięcej oto raporcik
pb-pwslxgneastznghrrndx.jpg
napisałem odpuszczamy za dużo tego poprostu szkoda offa i za ten mały bunkier ich podziwiam.
Jeszcze bardziej podziwiam graczy z soja w którym gram tzn. StarS -zaczeli pisac nie odpuszczamy lecimy i polecielismy hehe wiele ataków na czysto moich weszło bo sojusz wszystko wyczyścił i koloni zaparkował
du-amliwlkkpgureorftrzw.jpg

Dziękuje koleżanki i koledzy z sojuszu StarS

AVE STARS

A ja Ci powiem Art, że jesteś jakimś celebrity na polskim grepo chyba, bo właśnie widziałem rapki, z których wyszło, że StarS rozbiło się na biremkach poniżej 1k. I co Ty na to ?
smiley_emoticons_seb_hut5.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

nie wszystko da sie wygrać,nie wszystkie potyczki będą zawsze wspaniałym triumfem.
naturalnym jest że chwali sie udane akcje.dziwne byłoby żeby sie chwalić porażkami.
w innym mieście podchodziliśmy kolonem na 3 razy.obrona super ale wynik koniec końców i tak in plus dla nas
 

DeletedUser22103

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

nie wszystko da sie wygrać,nie wszystkie potyczki będą zawsze wspaniałym triumfem.
naturalnym jest że chwali sie udane akcje.dziwne byłoby żeby sie chwalić porażkami.
w innym mieście podchodziliśmy kolonem na 3 razy.obrona super ale wynik koniec końców i tak in plus dla nas

Dokładnie tak jak piszesz, zresztą ważną cechą w tej grze to upartość i wynik końcowy wiadomy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Na wstępie chciałbym pozdrowić redkę :)

Nikt tutaj nie płacze stwierdzam tylko jasne i oczywiste fakty, walczę wczoraj wasze ognie topiłem.
Na tym ta gra polega, ktoś topi czyjeś ognie, ten ktoś topi czyjeś biremy itd.
Co do naszego spalenia 2.5k ogni na tym mieście...uwierz mi, postawiona obrona tego miasta była dla wszystkich niczym bukłak wody dla spragnionych podróżników pustynnej karawany :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

powiem więcej...

co prawda za siebie(nie ryzykuje wypowiadać sie za sojusz)...
jeśli ktoś utopi mi kolonka to tylko motywuje do lepszej,dokładniejszej i bardziej precyzyjnej akcji następnym razem.
nie wiem czy powinniśmy takie stanowisko rozpatrywać w kategoriach porażki...
Kałasz dobrze gada.to tylko zmotywowało do lepszej imprezki

wyprzedzę przy okazji wszelkie anse wobec mnie.nie jestem wojownikiem "pierwszych szeregów".cały czas sie uczę i znam wielu lepszych ode mnie.nie zmienia to jednak faktu że mam prawo sie wypowiedzieć w kwestii która w jakimś stopniu dotyczy również mnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Wielki Dyplomata nie przybył, więc może taka piosneczka na zachętę :)
[video]www.youtube.com/watch?v=kgZLZmXXXbg[/video]
Autor wielo-interpretacyjny, ale chyba nikt się nie obrazi :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Taaa trzeba zaznaczyć, że Dream tea...znaczy się Stars pozbyli się około 2500 ogni:D ale kto u nich by tam liczył jak w pierwszych miesiącach lawirowali z paktami z każdym:D podejrzewam, że zagrody pełne. Gratuluję zdobytej wioski:D Art co tam twoje multi donosi?

- - - Automatycznie połączono posty - - -




też się dziwie, że Piotr nic nie mówi :D może opiernicz podziałał

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A tak P.S do wszystkich forumowiczów szanujcie ludzi, nie tylko sojuszników. Nie ma znaczenia czy ktoś gada głupoty, robi głupoty. Czy zwyczajnie jest głupi. Ta gra powstała nie po to żeby ludzi z błotem mieszać tylko dla relaksu. Ktoś stracił wioche= ok takie asady gry. Brwo dla zdobywcy honor dla obrońcy. Jedynymi osbomaki ktorych nie będę szanować są Ci co psują tą graMULTIKONTOWCÓW. Pozdrawiam
Miałem się nie wypowiadać bo urlopik mam załączony ale co mi tam odpowiem Tobie.
Jakbyś nie zauwarzył jest to gra strategiczna i trzeba na początku zająć dobrą pozycje żeby móc mierzyć się z masówkami takimi jak TCTW kiedyś ktoś ładnie powiedział że nawet stado baranów prowadzone przez lwa jest groźniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana więc trzeba było zacząć od sojuszy typo kolektyw wojenny ntk czy Na Luzie a później myśleć o silniejszych sojuszach plany były fajne ale chcieliście być naszymi szefami -pouczć nas i to się Wam nie udało. Jak widzisz dyplomacja u nas stoi na wysokim poziomie nie to co u Was wbrew temu co myśleliście i głosiliście.
Co do topienia zapałek to chyba do tego służą ale skąd Wy to możecie wiedzieć jak ich nie posiadacie.


Pisane z mojego LG G2
 
Do góry