Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

To mi się podoba, atmosferka coraz gorętsza, do końca nie można być pewnym wszystkiego bo stale jakiś suprajsik wyskakuje :] nie ważne czy się wygra czy się przegra, ważne żeby imprezka się kręciła a w tym naszym pellowskim party coraz ciekawiej, jak nie jakieś niespodziewane fuzje to zaraz jakieś roszady w paktach, ponach i koalicjach, no i w końcu można spokojnie posty pisać wiedząc że nie odpisze szanowny Wszechwiedzący, bo to już nudne było do wyrzygania.
 

DeletedUser22276

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

W sumie ta, teraz są emocję nawet na forum, bo tak to zawsze było wiadome kto zaraz pościka walnie...
 

DeletedUser22456

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Więc dla wyjaśnienia całej tej historii a znam ją dobrze:
1. TCWT bardzo namawiało nas na wojne z NoMarcy co wydawało nam się średnie z racji że NM był prawie po za zasięgiem aleeeee rozważyliśmy tę opcję i...
2. Zły porucznik (NoMarcy) w tej samej chwili ogłośili zawieszenie wojny z TCTW i rozmowy pokojowe( autentyk daliśmy na potwierdzenie szczegółowe info TCTW żeby się ustosunkował )
3. Więc rozpoczelismy rozmowy z NoMarcy celem rozpoznania gruntu ( nastepni jedynie co potrafią to nawoływali to wojny z Ekipą Remontową i Crime Family)
4. TCTW strzelili focha jak pokazaliśmy papiery na ich oszustwa zaproponowaliśmy zerwanie paktu i zwykły PON
5. TCTW porozumiało się z NoMarcy celem fuzji i wspólnech wojen w szczególności z ER, CF,OiM
6. TCTW rozpoczeło negocjacie w celu znalezienia wsparcie w przyszłej wojnie przeciwko StarS namawiając OiM do fuzji co z pewnośca by miało strategiczny sens
Konkluzja
Pomysł mizerny z jednego powodu braku uczciwości wasz dyplomata dał się poznac jako człowiek "głupio bezkompromisowy" pozbawiony wyobraźni. Jak się gra w "Kotle bałkańskim" to trzeba mieć umiejętności, wiedze, kontakty i dyplomate.
Grając długo wiem ze niewielu poradzi sobie w takich miejscach morze 55 to trójkąt bermudzki znam 4-5 graczy którzy by to ogarneli
- Manfred
- Redka
- Pito
- Rezwor
-Ahmed
Pewnie jest jeszcze wielu ale nie miałem okazji poznac wszystkich więc prosze ich o wybaczenie :)


Moje oczy chyba szwankują :D Nie wy dalej idziecie w zaparte:D Ożesz kurza twarz(żeby nie użwyać wulgaryzmów zastąpiłem je humorem:D) kurka wodna:D

Do wszystkich sojuszy z uwagi na obłudę liderów sojuszu STARS !wyjaśnijmy raz na zawsze temat TCTW(MROK) - Stars. Nasi Eks -Papapartnerzy zostali zaproszeni do koalicji PBN -TCTW - STARS z uwagi na rosnącą w siłę koalicję Crime Family - SGP. Ich położenie względem tych sojuszy było jak najbardziej uzasadnione zabezpieczając jednocześnie jeden z frontów. Z uwagi na obiekcje naszych koalicjantów (wyniesione z wcześniejszych serwerów) nie zostali dopięci do zakładek współdzielonych przez nas z PBN. W końcowym stadium naszego paktu czynili nam zarzuty z tego powodu. (ok to rozumiem). Gdy w siłę pod przewodnictwem Złego Porucznika zaczęło rosnąć w siłę No Mercy zostali zaproszeni do akcji przeciwko temu sojuszowi. (zaznaczmy, że w żadnej nie uczestniczyli;]). Nasze akcje rozpoczynały się przed świętami. W dniu 19.04.2014 roku nasz eks -dyplomata przeprowadził rozmowę ze Złym Porucznikiem odnośnie zawieszenia broni na czas świąteczny co zostało przekazane dla rady. Zaznaczyć należy, że rozmowy prowadzone były po akcji, w której brać udział mieli gracze Stars,przeprowadzonej przez nasz(e) sojusz(e) m.in. na naszego obecnego gracza wiktorarka. Wyobraźcie sobie nasze zdziwienie gdy w wieczornej rozmowie naszego Piotrusia ze Złym wychodzi na jaw, że No Mercy ma PONa ze Starsami?!?!?!?!?!? Na nasze pytanie do Starsów odnośnie zaistniałej sytuacji Arcik mówi, że my już PONA mamy z nimi od 17.04 !!! co prawie mnie z fotela zrzuciło(myślę sobie to po co nasza AKCJA ?!?!?! ). Następnego jakże urokliwego dnia moje dobre samopoczucie zostało zburzone stwierdzeniem Dyplomatki Starsów, że zapomniała nam powiedzieć o Ponie(rozumiem źle śię czuła, okey tak się zdarza nikt nie musi tu siedzieć 24h ) ale że reszta Liderów o tym nie wiedziała!? hehehehe źle to pachnie żeby nie powiedzieć, że śmierdzi. Nasz decyzja była jednoznaczna kończymy pakt zostaje PON( To nie Starsi zakończyli Pakt!). Nie było mowy o konflikcie rezerwacji przejmowaniu graczy czymkolwiek co mówią Starsi. DLATEGO PRZESTRZEGAM KAŻDY SOJUSZ NIE WCHODŹCIE Z NIMI W PAKTY SOJE ITP


A odnosząc się do ciągłych zmian tematów odnośnie naszej fuzji z No Mercy. Grepolis jak każda gra strategiczno - taktyczna zawiera w sobie dyplomacje. Po mojej rozmowie ze Złym doszliśmy do wniosku, że Fuzja w obecnym układzie sił będzie to najlepsze rozwiązanie. Nie było gróźb, krzyków, awantur niedopowiedzeń tylko zwykła rozmowa.

Reasumując moją przydługawą wypowiedź drodzy Starsi skończcie z brylowaniem po salonach forum ogólnego, mydląc oczy innym, przekonując jak to te złe TCTW starało się w was w wojnę wpuścić i jak to wy dzielni paladyni nie chcieliście się zgodzić w imię wyższych wartości. Skupcie się na grze, nie konfabulacjach i wyśmiewaniu młodzieży. Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Grając długo - rozumiesz ten zwrot kolego Efenizm? Często grywam na M-55 i wiem że DSE ma racje w tym temacie i słusznie nie wymienia mojego nicku tam bo tamten rejon to ciężki kawałek chleba w późniejszym etapie gry

Nawet nie wiem o co Ci chodzi teraz, bo w ogóle o Tobie nie myślałem...

Poza tym dwie kwestie. Wiesz, że długość to pojęcie względne kolego ArtArtWawa? A druga sprawa to tak naprawdę nie wiem do czego się odwołać, bo na dobrą sprawę można na dwa sposoby interpretować akurat tamto zdanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Moje oczy chyba szwankują :D Nie wy dalej idziecie w zaparte:D Ożesz kurza twarz(żeby nie użwyać wulgaryzmów zastąpiłem je humorem:D) kurka wodna:D

Do wszystkich sojuszy z uwagi na obłudę liderów sojuszu STARS !wyjaśnijmy raz na zawsze temat TCTW(MROK) - Stars. Nasi Eks -Papapartnerzy zostali zaproszeni do koalicji PBN -TCTW - STARS z uwagi na rosnącą w siłę koalicję Crime Family - SGP. Ich położenie względem tych sojuszy było jak najbardziej uzasadnione zabezpieczając jednocześnie jeden z frontów. Z uwagi na obiekcje naszych koalicjantów (wyniesione z wcześniejszych serwerów) nie zostali dopięci do zakładek współdzielonych przez nas z PBN. W końcowym stadium naszego paktu czynili nam zarzuty z tego powodu. (ok to rozumiem). Gdy w siłę pod przewodnictwem Złego Porucznika zaczęło rosnąć w siłę No Mercy zostali zaproszeni do akcji przeciwko temu sojuszowi. (zaznaczmy, że w żadnej nie uczestniczyli;]). Nasze akcje rozpoczynały się przed świętami. W dniu 19.04.2014 roku nasz eks -dyplomata przeprowadził rozmowę ze Złym Porucznikiem odnośnie zawieszenia broni na czas świąteczny co zostało przekazane dla rady. Zaznaczyć należy, że rozmowy prowadzone były po akcji, w której brać udział mieli gracze Stars,przeprowadzonej przez nasz(e) sojusz(e) m.in. na naszego obecnego gracza wiktorarka. Wyobraźcie sobie nasze zdziwienie gdy w wieczornej rozmowie naszego Piotrusia ze Złym wychodzi na jaw, że No Mercy ma PONa ze Starsami?!?!?!?!?!? Na nasze pytanie do Starsów odnośnie zaistniałej sytuacji Arcik mówi, że my już PONA mamy z nimi od 17.04 !!! co prawie mnie z fotela zrzuciło(myślę sobie to po co nasza AKCJA ?!?!?! ). Następnego jakże urokliwego dnia moje dobre samopoczucie zostało zburzone stwierdzeniem Dyplomatki Starsów, że zapomniała nam powiedzieć o Ponie(rozumiem źle śię czuła, okey tak się zdarza nikt nie musi tu siedzieć 24h ) ale że reszta Liderów o tym nie wiedziała!? hehehehe źle to pachnie żeby nie powiedzieć, że śmierdzi. Nasz decyzja była jednoznaczna kończymy pakt zostaje PON( To nie Starsi zakończyli Pakt!). Nie było mowy o konflikcie rezerwacji przejmowaniu graczy czymkolwiek co mówią Starsi. DLATEGO PRZESTRZEGAM KAŻDY SOJUSZ NIE WCHODŹCIE Z NIMI W PAKTY SOJE ITP


A odnosząc się do ciągłych zmian tematów odnośnie naszej fuzji z No Mercy. Grepolis jak każda gra strategiczno - taktyczna zawiera w sobie dyplomacje. Po mojej rozmowie ze Złym doszliśmy do wniosku, że Fuzja w obecnym układzie sił będzie to najlepsze rozwiązanie. Nie było gróźb, krzyków, awantur niedopowiedzeń tylko zwykła rozmowa.

Reasumując moją przydługawą wypowiedź drodzy Starsi skończcie z brylowaniem po salonach forum ogólnego, mydląc oczy innym, przekonując jak to te złe TCTW starało się w was w wojnę wpuścić i jak to wy dzielni paladyni nie chcieliście się zgodzić w imię wyższych wartości. Skupcie się na grze, nie konfabulacjach i wyśmiewaniu młodzieży. Pozdrawiam
Skończyłeś płakać? Jest takie powiedzenie jak sobie pościelasz tak się wyśpisz. Narazie chyba kiepsko śpicie hehe zacznij deffa strugać bo jak wróce z urlopu to sprawdze jak mocny jesteś? Czy tylko w gębie czy też w czynach. Akcyjka na Twoją osobe jak w zasięgu kolona jesteś może być ciekawą obcją bo dla Twojej wiadomości to właśnie tym w soju się zajmuje oraz prowokowaniem Was tzn. takich osób jak Ty. Od polityki są inne osoby ja wole działać
 

DeletedUser22456

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Skończyłeś płakać? Jest takie powiedzenie jak sobie pościelasz tak się wyśpisz. Narazie chyba kiepsko śpicie hehe zacznij deffa strugać bo jak wróce z urlopu to sprawdze jak mocny jesteś? Czy tylko w gębie czy też w czynach. Akcyjka na Twoją osobe jak w zasięgu kolona jesteś może być ciekawą obcją bo dla Twojej wiadomości to właśnie tym w soju się zajmuje oraz prowokowaniem Was tzn. takich osób jak Ty. Od polityki są inne osoby ja wole działać

Widzę, że chyba argumenty słowne się skończyły:D Widać, że dyplomacja i polityka to nie jest twoja mocna strona:D
Proponuję zacząć działanie od nauki gramatyki języka polskiego;]
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

może zaproponuję koniec złośliwości a początek konstruktywnej dyskusji....?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Mało sie wypowiadam , na forum ogólnym , czytam ale, widze co sie dzieje wiec i kilka słów od siebie
Starsi to DW Demony Wojny z Efez , to co robia tu na Pella , to ich kontynuacja właśnie z Świata Efez
Kombinatorstwo , brak honoru , siatki szpiegowskie po każdym podkreślam po każdym sojuszu nawet u kolegów , sojuszników , paktowiczów
//ciach// - proszę tego typu rzeczy zgłaszać za pomocą ticketów!
On przekombinował nawet samego siebie , mowa o Idziboss-ie
To że tu na Pella gracje tak jak tam na Efez i wcześniejszych światach pod bandera teraz Starsów , nic nie zmieni , nadal jesteście tymi samymi ludzmi
To że dla was liczy sie tylko i wyłącznie wasza chora wizja zdobycia świata , bez korony , tak tak Efez konczycie co prawda z wygranym światem ale bez korony , bez honoru -- tu odsyłam nieświadomych ludzi na forum ogólne Efez
Nic też nie zmieni jak i tu zaczniecie -- a to kwestia czasu --- swoje stare zagrywki w stylu przejmowanie graczy na swoją strone , podchodami , fajnymi textami itp a potem kto nie wygodny rozebranie go wewnatrz sojuszu , tak żeby nie był w stanie nawet sie obronic
Reasumując to że gracie jak gracje i kolejny raz udowadniacie , brak Honoru i zasad to tylko wasza słabośc , wasza kombinatorska moc
Że tak powiem została już dawno rozgryziona , i dziwi mnie zaskoczenie niektórych graczy na tym świecie
Liczących na to że Art sie zmieni i jego ludzie , Nadal bedzie tak jak było , wiec tylko pogratulowac
Kolejnym zagrywkom , i to fajne wmawianie że to nie oni są winni tylko wszyscy wokoło , jak ja to znam
Śmiech na ustach a ścisk w żołądku ,
Prawda jest jedna , nazwa nie ważna , brak Honoru , tu problem z wami p.Arturze brak Honoru
Odnosząc sie do słów, że na Efez nie zdradziliście nikogo , i można spytac -- zapomniałeś że i na tym świecie są gracze z Efez , o którym sojuszu mowa? o tym który was wspierał a potem został przez was wydymany? o tym mowisz
Czy naprawde nie widzisz że cały Efez jest przeciwko wam , że nie macie nikogo kto by z wami chciał co kolwiek miec wspólnego
Tu kwestią czasu bedzie jak dojdzie do tego samego , chyba że nagle zmienicie polityke i udając przyjaciół kogoś przekabacicie na swoją strone
Piszesz o czynach , to bierz sie do roboty chłopie i postaraj sie tu na Pella grac uczciwie
Pozdr -- Piotr
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Pella

czytam, czytam i powiem szczerze "szczena mi opada poniżej kolan" - masz wyjątkowo ułańska fantazję Swierzak110
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Swierzak110 -hehe rozbawiłeś mnie powiedz mi ile płaciliśmy za konto? Chciłbym się tego dowiedzieć bo może bym wiedział ile utopiłem w tę gre hehe takie bzdety pisać i jeszcze oczerniać kogoś - pomawiać na publicznym forum bez dowodów hehe multi tak sam 100 kont obsługuje i to z pierwszej setki na efezie hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

po pierwsze StarS ma korzenie od KSI więc jak nie znasz historii to nie mondraluj ptysiu.
Po drugie Na Efezie płaczkiem byłeś bo twoje knowania były słabsze i poległeś a płacz to naturalna kontynuacja nieudacznictwa
//ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

po pierwsze StarS ma korzenie od KSI więc jak nie znasz historii to nie mondraluj ptysiu.
Po drugie Na Efezie płaczkiem byłeś bo twoje knowania były słabsze i poległeś a płacz to naturalna kontynuacja nieudacznictwa
//ciach//

haha jak miło popatrzeć na te Twoje wypociny, lubię ten styl pisania. Jest w stanie wkurzyć każdego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Pella

siwerzak110

musze przyznać że że juz szerokim echem sie odbija fakt "naszych multikont"
nie mam zamiaru sie tłumaczyć nikomu z moich czynów a tymbardziej nie w imieniu całego naszego soja.
nie mogę natomiast przejść obojętnie wobec beszczelnej obrazy mnie oraz ludzi z którymi gram.
nikt kto grał gdzieś ze mną nigdzy nie zarzucił mi braku honoru.ty (celowo z małej litery) jesteś chyba pierwszy...
mam w głębokim poważaniu twoje(znów celowo z małej) wypociny.pewnie na efezie dostałeś od nas po doopie i żal ściska...
ps.
powtórzę to po raz kolejny i nie bede pierwszy w tych spostrzeżeniach

wojna to nie tylko brutalna siła.
wojna to również wywiad.wywiad...zapraszam do wujka google po definicje.
widocznie twe(znów z małej) poczynania w tym względzie spaliły na panewce że nie możesz sie pogodzić z porażką..
może masz problemy osobiste ale to nie jest dobre miejsce na połechtanie swego wątpliwego ego za pomoca pomyj wylanych na innych.

nie pozdrawiam.natomiast proponuje przemyśleć zanim sie kogoś obrazi.

ps.2

jeśli te wszystkie multikonta są udowodnione to ja sie zapytam gdzie są bany?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Hehehe
No tekst interesujący
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Aga289 -- może mam ułańska fantazja , a co jak to wszystko jest prawda ?
Czy wtedy powiesz tak ten miał racje ?
Art- Chcesz wiedziec to ci odpowiem na to pytanie choc myśle że dobrze wiesz , bebe musiał wrócic do bolesnej dla was karty jaką jest przejecie miasta przy cudaku Cieni
Tak tak , to nie jakieś farmazony czy oskarżenia bez podstaw , bez walki i bez jednego szermierza odebraliście miasto przy cudaku , a jakim sposobem , no może sam powiesz tu na forum jak masz tyle odwagi bez ściemy ,
Wracając człowiek który oddał wam to miasto -- nick znasz doskonale , sam sie chwalił wszystkim ze dostał doładowania na tel od was
Nie wiem ile i nie wiem za jaką sume ,
Czy to uważasz za nie prawde , skoro sam komentowałeś tą sytuacje na forum
Tu opieram sie na słowach i sergiaxa i dwóch innych wykiwynach przez was zdrajców , szpiegów nie wiem wy macie inne słowa i inne określenia dla takich ludzi
DarkSideEvil - akurat ciebie nie miałem na myśli ale skoro jesteś już taki bardzo doinformowany proponuje zasiegnąc troche informacji od Arta
Tak na KSi , Mowa była o Efez dlatego przypomniałem co niektórym z jakiego sojuszu sie wywodzicie
Może i poległem , ale z Honorem i moge patrzec wrogą prosto w oczy , wy tego nie doświadczycie ,
A może jestem właśnie u was , taka to zagadka
Podkreślam do ciebie nic nie miałem , ale myśle że wiesz o połowie , a czy mam zmienic nick , poco wystarczy że wiecie że jest tu kilkanaście osób które znają wasza przeszłośc
Manfred--- zero wkurzenia z mojej strony
Nimrodd-- Tak żebyś wiedział bardzo szerokim echem odbiły sie wasze multikonta ,
Jesteś jedynym który tego nie ukrywa , wiec tylko pogratulowac odwagi
Bezczelna obraza - no chłopie a gdzie ten Honor z dużej litery , Multikonta , kombinacje , wykorzystywanie małolatów , itd itd
No prosze cie gdzie tu miejsce na Honor , może ja jestem wychowany inaczej i inaczej widze Honor i czystą gre
Wspomniałeś -- wywiad , człowieku dajesz odnośnik do wuja google , widze że musisz sam zasiegnąc tam właśnie definicje
Wywiad , szpiegowanie , i dalej takie tam pochodne
Gdzie widzisz , tu normalny wywiad ? umieszczanie swoich graczy , multikont u swoich sojuszników , nie mówie o sojusznikach tylko o Sojuszach oddanych Wam . Jednym słowem kontrola nawet Przyjaciela . Kontrola oddelegowanego -- to wasze słowo człowieka z waszego sojuszu , to jak za komuny , zagrywki władzy , kontrola absolutna
Wywiad , tak jak najbardziej ale nie tak jak wy to robicie
Czy mam problemy osobiste --- mam wiesz możecie mi w nich pomóc , potrzebuje pilnie doładowac konto na tel za 50 zl , w zamian oddam wam miasto , Arta

A teraz takie spostrzeżenie -- skoro cytujecie moje słowa z forum , wiec macie już u nas kreta
Ale to już normalne , takie tam wasze normalne zagrywki
Tak Dark-u może smród ale po was sie rozsiewa po całym grepo
 

DeletedUser18813

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Kurde,ale katorgia czytać te wasze wypociny,ale nic przeczytałem to i chciałbym napisać że Starsi jak kłamaliście tak to dalej robicie.
Tyle w temacie.
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

tak tylko tutaj to zostawię...
zwróć tylko uwagę na kolejność umieszczenia postów.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

świerzak....

nigdzie nie przyznałem sie że miałem multi albo komuś płaciłem.to twoja nadinterpretacja.
nie znasz mnie więc nie możesz nic o mnie powiedzieć.

powróce zatem gwoli wyjaśnień na chwile do "gaszenia cudaków"
ludzie sami sie do nas zwracali że chętnie zrobią psikusa bo ich rada wkurza.nie skorzyłtałbyś??? to chyba retoryczne pytanie
a z tymi multi to macie jakąś obsesje.byłem zgłaszany,sprawdzany jak zresztą większość z nas.i co? nic.
nawet akcje zrobiliście na zgłaszanie "obraźliwych awatarów" w naszych profilach :D

za chwile pewnie sie dowiem że PW też nabiłem na moim multi.
czy statystyki też pozmienialiśmy..? swoimi wtykami??
paranoje masz chyba.
wiem że uwiera przegrana ale trudno.takie jest życie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Oj i zbanowali kolege Eufemizm, coz za pech
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

pewnie też pójdzie na nasze konto...;)
zaraz sie dowiem że bany na wet tu załatwiamy :D
 
Do góry