Sytuacja na świecie Phi

  • Rozpoczynający wątek No i już
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21470

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Mnie bardzo podoba się taki pomysł, ale patrząc na to, co się działo z grą przy evencie, to takie zmiany ustawień zablokowałyby pewnie serwery permanentnie.

Pozdrowienia dla tych, którzy nie mogą przestać :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

cześć Zuzka:)
widzę, że też nie możesz. Gdzie teraz grasz?
 

DeletedUser21470

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Na akcjum, ciekawa mieszanka się tam zebrała, aferka za aferką :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

oj znowu zamilkli.
Co za aferki na Akcjum?
I Turgan jak tam Twoje cuda na Troja?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Moje? Ja się kontroluję, na żadnym nawet nie stacjonuje - wiesz jaki bywam nieprzewidywalny :p
Powoli - podchody jak na Phi, tylko całkiem inne sposoby.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

co do nieprzewidywalności, to pewnie są rzeczy które w emocjach robi się tylko raz. Z wyrachowania mozna kilka razy. Sam wiesz co Toba powodowało na PHI, bo ja mówiąc szczerze nie wiem.
Turgan mój złociutki, to napisz jakie tam sposoby się stosuje, pliss.. Na to zapyziałe forum i tak prawie nikt nie zagląda, możemy sobie spokojnie pogadać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

To są tajne sposoby :)

A ja znalazłem sposób na Waszą Artemidę na PHI, ale się spóźniłem "troszeczkę", a szkoda :p
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

wiem, że tajne, o jawne bym nie pytała, bo je wszystkie znam.
Na priv mi napisz prosze bardzo:)
I jaki sposób na nasza Artemidę? była jednak chyba nie do zdobycia, bardzo nad tym czuwałam.. No ale jak znalazłeś, to też napisz na priv. PHI jest przeszłością, sa nawet tacy, co twierdzą, że był to świat nadzwyczaj klimatyczny, i to co jest to już nie to.. ja wprawdzie do nich nie należę, ale ciekawa jestem bardzo co tam wymyśliłeś.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

To znaczy też znalazłam jeden sposób na nasza Artemidę, ale to jeszcze na PHI. I czekałam kiedy inni na to wpadną. W pewnym momencie to nawet się musiałam powstrzymać, żeby markowi nie napisać, że tak troche od //ciach// strony się za to zabrał, chociaz co do zasady kierunek prawidłowy, bosmy się w końcu jakoś kolegowali..

//Edit: zaglądam i czytam :D - Shannqa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20179

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

też tutaj popatrzę czasem , ciekawie piszecie , ale tych sposobów co to wynaleźliście , nie da się niestety sprawdzić , bo chyba już po niewczasie ale gdybać sobie można
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

dałoby się Marku chyba.
Oczywiście sprawdzic trzeba gdzie indziej. Pierwszy z brzegu sposób to obniżyć morale nie oddając miasta, ale zmiejszając ich wartość punktową - . Rozebrać co się da do 0, miasta max. 3k. i zrobić w nich petardy ogni, i tych tam latających. Na jeden atak da się cos takiego zrobić. I byłaby rzeźnia.
@ Shannqa własnie to chciałam sprawdzić, czy ktoś z Szanownych tu zagląda. jak widzę, jesteś czujna:))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Nie zdradzę go na razie, bo jak znów nam przyjdzie walczyć o Artemidę do końca świata (przekleństwo ten cud :p) to wtedy go zastosuję :D
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie

Będziecie mieli jeszcze okazje powalczyć razem i od dawna wiadomo, że planowane są zmiany w erze cudów.

P.S. Ja też czytam :).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Nie, ja gram tylko na jednym świecie :)
A po Troi znikam na 100% z Grepo więc jak ktoś chce pograć ze mną bądź przeciwko mnie to może napisać - jest masa rozbiórek, zawsze jakieś konto legalnie można przekazać.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Nie chcę grać Turgan przeciwko Tobie, bo ubezpieczenie musiałabym wykupić od szkodliwych skutków dziwnych konwersacji :)
I co to za radocha grac na czyimś koncie co spod rozbiórki uciekło? żadne.
@ Sapcio napisz co się ma w tych cudach zmienić, bo kilka lat czekamy i nic. Tu i tak nikt nie zagląda, więc spokojnie możesz napisać. najwyżej okaże się, że nie miałeś racji. Ale - że zacytuje klasyka czyli redkę - przez kompa nikt Ci w mordę nie da.
Nic bardziej prawdziwego na FO o tej grze nie napisano.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Dużo kont ostatnio przekazaliśmy - naprawdę to nie robi dużej różnicy.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie

Nie mam pojęcia co się zmieni w cudach. Słysze tylko, że się ma zmienić. Sam bym chciał wiedzieć jak rozwiążą to lub co wymyślili.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie

Też tego nie wiem. Wiem tylko tyle, że jak będzie coś wiadomo zostanie to ogłoszone :).
 
Do góry