Sytuacja na świecie Phi

  • Rozpoczynający wątek No i już
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

no to niewiele.
Z drugiej strony sciągnięcie na forum zamkniętego od przeszło pół roku świata czołówki moderatorów uważam za nasz wspólny forumowy sukces.
 

DeletedUser20179

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

napiszcie do mądrych głów , nich przywrócą PHI od stanu np. miesiąc przed zamknięciem , he na tym świecie wszystko się zaczęło i tam powinno się zakończyć, tera dopiero po zamknięciu docenia się jaki był ... wyjątkowy:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Hini - dzisiaj kolon usiadł już na cudzie wroga, ale 4h przed końcem rozbili ;)
Odległością przegraliśmy - ale 300 tys. pw weszło :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

na tej Artemidzie? wielkie gratulacje. Następnym razem będzie lepiej.
Troja jest z moralami? i czy serwer się zawiesił?
no i ile kto ma cudów obecnie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

serwer chyba wytrzymał :p
tak jest tu artemida i morale
stan cudów:
Hegemonium-2
Zielone Ludki-3
Twarde Żelki-1
Legion Wojowników-1

:)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

@ Marek, tam się zaczęło i skonczyło, teraz tylko wspominamy i rozmawiamy :) Jak Turgan ze mną i ja z Turganem potrafimy normalnie rozmawiać, to znaczy, że PHI jest tylko pięknym wspomnieniem:))
A miesiąc przed zamknięciem świata był ciężki dla AH, wtedy chyba potopiliście całego offa odbijając latarnię, no i wszyscy odliczali czas do zamknięcia. Prawie wszyscy mieli serdecznie dość o ile pamiętam. To w koncu był najdłużej trwający swiat od czasu wprowadzenia cudów. Zestarzeliśmy się na nim:))

- - - Automatycznie połączono posty - - -

na PHI zawsze się zawieszał, i trzeba było czekać godzinami na wynik. Z czego powstały Zielone Ludki ( grałam na początku na Troja)? I czyja jest Artemida?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

hmm to jednak nie mówimy o tej samej artemidzie :D
więc to pytaj Turgana :)

ja pamiętam akcję rzeźni z pomponikiem na MDG na świecie Korynt
tak serwer jak pamiętam też wymiękał :)
tutaj ze względu na hmm myślę małą siłę początkową akcji nie miał do tego powodów :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

A jaki cud dzisiaj atakowaliście? bo zerknęłam na FO Troja i juz widzę teorie spiskowe się pięknie rozwijają:))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

a no bo jak inaczej :D
atakowaliśmy żelków świątynie artemidy :)
czy o "tą artemidę" Ci chodziło? :p
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

tak, o tą. Turgan wyżej napisał, że Artemida była pechowa dla jego ugrupowania na PHI i teraz znowu ma z nią problem.
 

DeletedUser21470

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

I nagle okazało się, że na ten wątek zagląda jednak całkiem pokaźna grupa.:)

Teraz, na Akcjum gram z byłymi pomponikami, ale świat jest zbyt młody na milionowe akcje. Zresztą przeniosły się tu skonfliktowane ekipy z co najmniej 3 innych światów i tylko czekam aż ta mieszanka wybuchnie.
Dawni wspólnicy przeciw sobie, wrogowie razem, bany w pierwszych tygodniach miały wszystkie konta na mojej wyspie
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif


Phi było o tyle ciekawsze, że sprzeczki miały swój poziom. Chyba dopiero spotkanie kilku furiatów w jednym miejscu mi to uświadomiło ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

retimno to też była jedna wielka kulminacja starych wrogów :D
brak czasu,|ciach| zagrywki i teksty innych wykończyły mnie tam psychicznie(gra wtedy zamiast bawić-męczyła i powodowała kupę smutków)
a pomponiki na Koryncie to był sojusz który od razu kojarzył mi się z zapałkami :D
mieli tak wielką siłę uderzenia morzem, że dla nich pewnie i 30k birek nie stanowiło problemu
ile razy widziałem że w nocnym okupy po 5-8k birek zbijali ot tak
tak była taka organizacja, że jak tylko było hasło to każdy szedł.. duży czy mały...

i wodza mieli bardzo kulturalnego :) (nicku nie pamiętam już ;/)

ogólnie zawsze mieli i będą mieć mój podziw za dokonania na Koryncie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Oj jak ja bym na phi pograł jeszcze :) Jeszcze tyle planów tam niespełnionych a też miałem małą tezę co do zdobycia przynajmniej dwóch cudów AH.

Zabrakło jednak świeżej krwi i zaangażowania, mogę powiedzieć tylko że kto wytrzymał na phi do końcówki może śmiało nazwać się albo weteranem albo grepoholikiem (te drugie bardziej odwzajemnia grę na poziomie ery cudów)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Nawiązując do naszej pogawędki hini - kolon znowu usiadł na Świątyni. Dzisiaj 300 tys. pw - jutro rano może być powtórka :)
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Trzymam kciuki Turganie, teraz na pewno się uda. O ile biremek Wam starczy.
Green teorii co do zdobycia róznych cudaków AH można mieć mnóstwo, i być może częśc z nich byłaby jakoś prawdziwa, natomiast przekonanie co niektórych prominentnych osób u nas ( a co za tym idzie większości sojuszu), ze aby wybudować cuda trzeba jednak odpuścić trzy piwa i kupić arcykapłankę, kapitana oraz handlarza było cudem większym niż wszystkie 7 cudów grepo, w związku z czym po prostu się nie zdarzył.
I tak na to patrząc to może szkoda, że Artemida nie padła, bo przynajmniej ktoś by z tego coś miał. Z drugiej strony Zuzka, Ulka i łukasz bardzo się napracowali aby ja utrzymać, więc miło, że im się udało.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

napiszcie do mądrych głów , nich przywrócą PHI od stanu np. miesiąc przed zamknięciem , he na tym świecie wszystko się zaczęło i tam powinno się zakończyć, tera dopiero po zamknięciu docenia się jaki był ... wyjątkowy:)

Niestety nie ma takiej możliwości, mogę jedynie zachęcić do zorganizowania ekipy znajomych oraz wrogów i rozpoczęcia gry na nowym świecie :) Przy odrobinie chęci możecie sprawić, aby nowy serwer był równie wyjątkowy jak Phi ;)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Niekoniecznie:)
Wyjątkowość PHI była uzależniona od faz księżyca i złej wilgotności powietrza - jak mawiał nieoceniony bullet. A inne światy to inne światy, są bardziej pragmatyczne.
Turgan jak Wasza Artemida - podbita?
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

wasza, w sensie z Troja:)
czyli zawaliliście Artemidę wrogom..
 
Do góry