Sytuacja na świecie - Pi

  • Rozpoczynający wątek mayys10
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jak to co miejsce żony jest zawsze przy mężu i pamiętaj mieliśmy jeszcze założyć konta dla Naszych dzieci :p

A tak na poważnie, to co stęskniłeś się za mną … ? W końcu byś zrobił to gg =(
 

DeletedUser

Guest
Hej, co to te oddzialy obywatelskie? :D

Powiedzcie mi , gram 2 dni, mam 600 pkt, koszary zakolejkowane oraz senat i 40 szermierzy + 60 procarzy oraz 10 procarzy sie robiacych. To dobrze?
 

DeletedUser

Guest
Jak na 2 dzień, ładnie...
Milicja (inna nazwa oo) jest powoływana tylko do obrony (w zagrodzie, tj.gospodarstwie masz wszystko, również powoływanie)
 

DeletedUser

Guest
Hej, co to te oddzialy obywatelskie? :D

Powiedzcie mi , gram 2 dni, mam 600 pkt, koszary zakolejkowane oraz senat i 40 szermierzy + 60 procarzy oraz 10 procarzy sie robiacych. To dobrze?


Najlepiej to zrób screena z koszar i wstaw tu na forum.. tak by każdy mógł wiedzieć co masz w mieście.. ;p

Ps. Nie podawaj ile masz woja.. bo staniesz się łatwym celem - to tak na przyszłość

szuram Jak to co miejsce żony jest zawsze przy mężu i pamiętaj mieliśmy jeszcze założyć konta dla Naszych dzieci :p

A tak na poważnie, to co stęskniłeś się za mną … ? W końcu byś zrobił to gg =(

Jak coś to skype Ulcia :)
 

DeletedUser

Guest
Tak patrzylem po wyspie, to gracze obok fo nie czytają :D Poza tym to ja chciałbym zdobywac łatwe cele :D
 

DeletedUser8673

Guest
Wojo to się opłacało robić na poprzedniej wersji grepo - bo wojem farmiliśmy gospodarcze wiochy i wojo zarabiało . Tutaj jednak do okresu ochronnego wojsko nie jest nam potrzebne a budowa jego nie przynosi nam zysków bardziej opłacalne szczególne na pi uwzględniając szybkość jest budowanie kopalń które zapewnią nam stały przysrost surowców nawet jeśli nie mamy czasu by klikać co 5 min na wioski ;)

Założyłem konto 20 lipa a wiec 3 dni temu a kopalnie wydobywają mi już ponad 1000 surowców każda . Do 27 mam okres ochronny to o budowie większego wojska nawet nie myśle - tylko takie by zdobyć tę 4 wioske gospodarczą bo na 5 znów trzeba większego wojska a jak zrównamy koszty wojska a zysk które da nam 5 wioska to jednak lepiej dalej cisnąć już znów w kopalnie .

Potem będzie mnie stać na produkcje wojska , za sprawą hery zwiększamy prędkość koszar i w ciągu kilku godzin jesteśmy w stanie wybudować więcej wojska niż ten który ma 12 lvl kopalń ale buduje wojsko .

No ale to jest moje zdanie , nie każdy musi się z tym zgadzać bo każdy gra jak chce :)

pozdrawiam .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wojo to się opłacało robić na poprzedniej wersji grepo - bo wojem farmiliśmy gospodarcze wiochy i wojo zarabiało . Tutaj jednak do okresu ochronnego wojsko nie jest nam potrzebne a budowa jego nie przynosi nam zysków bardziej opłacalne szczególne na pi uwzględniając szybkość jest budowanie kopalń które zapewnią nam stały przysrost surowców nawet jeśli nie mamy czasu by klikać co 5 min na wioski ;)

Założyłem konto 20 lipa a wiec 3 dni temu a kopalnie wydobywają mi już ponad 1000 surowców każda . Do 27 mam okres ochronny to o budowie większego wojska nawet nie myśle - tylko takie by zdobyć tę 4 wioske gospodarczą bo na 5 znów trzeba większego wojska a jak zrównamy koszty wojska a zysk które da nam 5 wioska to jednak lepiej dalej cisnąć już znów w kopalnie .

Potem będzie mnie stać na produkcje wojska , za sprawą hery zwiększamy prędkość koszar i w ciągu kilku godzin jesteśmy w stanie wybudować więcej wojska niż ten który ma 12 lvl kopalń ale buduje wojsko .

No ale to jest moje zdanie , nie każdy musi się z tym zgadzać bo każdy gra jak chce :)

pozdrawiam .

Jeśli jesteś jeszcze na ochronce.. to byś musiał grać po minimum 15 godzin, i klikać w te miasta rolnicze co 5 minut - by budować kolejne lvl kopalń.. by doprowadzić kopalnie do odpowiedniej wydajności, tak jak pisałeś.. do 1k surki (uwzględniając przy tym wykupienie konta premium). :)

Wojsko zawsze będzie opłacalne... bez niego staniesz się farmą :p
 

DeletedUser8673

Guest
Jeśli jesteś jeszcze na ochronce.. to byś musiał grać po minimum 15 godzin, i klikać w te miasta rolnicze co 5 minut - by budować kolejne lvl kopalń.. by doprowadzić kopalnie do odpowiedniej wydajności, tak jak pisałeś.. do 1k surki (uwzględniając przy tym wykupienie konta premium). :)

Wojsko zawsze będzie opłacalne... bez niego staniesz się farmą :p



Hmm nie trzeba miec wojska by posłać agresorów gdzie raki zimują - wystarczy toche aktywności , murek i straż obywatelska .
Aczkolwiek nie piszę , że nie bede robił wojska , na obecną chwile gram 3 dzień i przez 4 dni mam jeszcze ochrone a co za tym idzie moi sąsiedzi na wyspie również więc budowa wojska na mus nie wchodzi w grę bo ono nie zarabia a kopalnie tak jak pisałem wyżej wydobywają tyle surowców .
 

DeletedUser

Guest
Lycan, nic innego mi nie przychodzi, jak tylko to potwierdzic :D Moj nauczycielu ! :D
 

DeletedUser

Guest
Hmm nie trzeba miec wojska by posłać agresorów gdzie raki zimują - wystarczy toche aktywności , murek i straż obywatelska .
Aczkolwiek nie piszę , że nie bede robił wojska , na obecną chwile gram 3 dzień i przez 4 dni mam jeszcze ochrone a co za tym idzie moi sąsiedzi na wyspie również więc budowa wojska na mus nie wchodzi w grę bo ono nie zarabia a kopalnie tak jak pisałem wyżej wydobywają tyle surowców .


Tylko jak w kopalnie to nieźle premki musisz mieć.. :) By skracać długość budowy.. bo w normalnym tempie zajęło by Ci to znacznie więcej czasu.. :rolleyes:

Ps. Każdy posiada swą strategię.. ale przyznam Ci rację co do kopalni, bo sam zawsze na początku gry, od tego zaczynam. :)
 

DeletedUser

Guest
Tylko jak w kopalnie to nieźle premki musisz mieć.. :) By skracać długość budowy.. bo w normalnym tempie zajęło by Ci to znacznie więcej czasu.. :rolleyes:

Ps. Każdy posiada swą strategię.. ale przyznam Ci rację co do kopalni, bo sam zawsze na początku gry, od tego zaczynam. :)

na moje 2x więcej :D
 

DeletedUser1397

Guest
Witam was mam do was takie pytanie :D

jest tu predkość 3.14 i jednostek 1

i podbój trwa 15 godz ??


a na beta jest 2 /1 i 12 godz ?

może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego :p
 

DeletedUser

Guest
skoro prędkość jest 3,14 to podbój powinien trwać:

7h 38m 35,92356687898089171974522292993631s
(w dużym przybliżeniu: 7h 38m 35,92s)
 

DeletedUser10608

Guest
Micio69 Ty nie szukaj powodów w czasie trwania okupacji, tylko przygotuj się następny raz lepiej, bo niezłą zabawę mieliśmy z tą Twoją "pseudookupacją" :)

Micio przez 7h zgromadził 180 szermierzy, 60 rydwanów i jakiś drobiazg. Do tego całe 33 biremki :)

I kurde przegrałam zakład bo Chris 4 sekundy wcześniej wybił ląd i zgarnęłam tylko biremki i 20 transów :(


No dobra ... dodam, że micio całą noc dosyłał po 6 łuków, starał się chłopak :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9244

Guest
Ooo no proszę, trwa juz pierwsza okupacja? A kto komu miasteczko zabiera jeśli można wiedzieć? :)

Poza tym witam koleżankę, która mam nadzieję jeszcze mnie pamięta ;)
 

DeletedUser10608

Guest
Centra no jak mogłabym nie pamiętać :) Ulka coś o Tobie nawet wspominała ostatnio.

A okupacja była krótka i nawet nie burzliwa, micio chciał poszaleć, ale szaleństwo trwało 13 sekund po bonusie nocnym :)

My balowaliśmy u Magdaleny, a On bez zapro do Kingi wbił i Go wyprosiliśmy rano, w końcu ani kwiatka, ani prezentu... no jak tak można??!!
 
Do góry